To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji Vám krásný zbytek týdne a u dalších online přenosů na počtenou!

Fauly: 11-24
Žluté karty: 1-4
Červené karty: 0-1
Držení míče: 54% - 46%
Utkání skončilo vítězstvím Benfiky Lisabon v poměru 2:0, když se o obě branky domácích postaral kanonýr Óscar Cardozo, který do hry vstoupil až v druhé půli. Benfica ovšem měla po celou dobu utkání jasně pod kontrolou, v prvním poločase ale nedokázala své šance proměnit v branku. Cardozo poté ještě mohl završit hattrick, z penalty napálil ale pouze břevno.
90+4
Bruno Cesar zamířil dobře, míč ale skončil na boční síti!
90+3
Perez byl faulován těsně před pokutovým územím, na konci zápasu je tu ještě zajímavá standartní situace pro domácí celek.
90+2
Domácí hráči si pohrávají se svými soky. Vypadá to, že do konce utkání už jim nepůjčí balón.
90+1
Dzyuba se dral za míčem, v přemíře snahy ale fauloval Almeidu.
90
Německý sudí Meyer nastaví v dnešním zápase 4 minuty.
89
Bruno Cesar vypálil z dobrých 25 metrů skončila vedle branky.
88
Domácí hráči už se tolik netlačí k brance Rebrova, zápas chtějí dohrát v poklidu.
86
Střídající Ananidze se pokusil o technickou střelu, která měla dobré parametry, ke smůle hostů ale skončila vedle.
85
Perez vystřelil hodně mimo branku.
85
Domácí hráči si užívají poslední minuty dnešního utkání.
83
Cardozo se dostal do další příležitosti, jeho střela skončila vedle Rebrovovy branky!
82
Poslední střídání i na straně domácích, Maxi Pereira opouští scénu, na jeho místo naskakuje André Gomes.
81
Dzyubovu střelu odvrací Maxi Pereira na rohový kop.
79
Poslední střídání hostí, do hry se podívá také český reprezentant Marek Suchý, který nahrazuje Biljaletdinova.
78
Cardozo útočil na hattrick, Rebrov ale dokázal jeho penaltu vytěsnit na břevno!
76
Za zákrok uprostřed šestnáctky vidí červenou kartu Nicolas Pareja.
76
Pokutový kop pro domácí!
75
Dva ofsajdy hostů v krátkém sledu, v postavení mimo hru se ocitli Ari a Dzyuba.
73
Domácí podruhé střídají, ze hry odstoupil Lima, nahrazuje ho Bruno Cesar.
73
Ari skvělě načasoval přihrávku na Dmitrije Kombarova, který vracel zpět na Dzyubu, ten ovšem zamířil pouze do Artura!
71
Hosté střídají, ze hry odešel Kim Källström, kterého nahradil Arťom Dzyuba.
71
Domácí hráči pokračují v obléhání šestnáctky Spartaku.
69
Benfica právě vstřelila branku!
Tak tomu se říká střídání! Další centr z levé strany, tentokráte od Oly Johna, našel přesně ÓSCARA CARDOZA, který se opřel do krásného voleje, kterým zvyšuje na 2:0!
68
Lima kombinoval s Cardozem, domácí forvardi ale ztratili míč.
66
Rohový kop byl rozehrán na přední tyč, kde míč jen tak lízl Garay na tyč zadní, kde Cardozo hlavou nastřelil tyč.
66
Rohový kop domácích.
65
Lima vypálil nad branku.
63
Slabá střela Cardoza, míč se sotva dostal do Rebrorových rukavic.
62
První střídání hostů, Jano Ananidze nahrazuje Kirilla Kombarova.
61
Klasický okamžik dnešního utkání, Ari v ofsajdovém postavení.
60
Ola John vystřelil těsně vedle pravé tyče, za Rebrovem se zatřásla pouze boční síť!
59
Lima zabrzdil dobře se rozvíjející protiútok, hosté se stáhli vrátit.
57
Makejev stáhl rukou k zemi Salvia, může být rád, že neviděl svou druhou žlutou kartu v zápase.
55
Nyní už to domácím vyšlo! Z levé strany odcentroval Melgarejo, míč byl přizvednut bránícím hráčem a na zadní tyči Makejeva přeskočil střídající ÓSCAR CARDOZO, který tak otevírá skóre dnešního utkání!
54
Dlouhý centr přistál až na kopačce Dmitrije Kombarova, jehož ránu opět lapí Artur.
52
Cardozův centr měl najít Limu, dříve u míče byl ale Rebrov.
51
Cardozo si naběhl za obranu a dokázal propálit Rebrova! Všemu ale předcházel ofsajd.
50
Biljaletdinov si to namířil rovnou do pokutového území, jeho ránu vyrazil Artur.
48
Lima střílel zpoza šestnáctky, branku ale minul.
46
46
Domácí do druhé půle střídají, ze hry byl stažen Rodrigo, jehož nahradí kanonýr Óscar Cardozo.

Držení míče: 59% - 41%
V prvním poločase jsme branku neviděli, výrazně více ze hry mají hráči Benfiky. Největší šanci celého utkání měli domácí ve 22. minutě, kdy nejdříve střílel Lima do brankáře, následná dorážka Salvia skončila na boční síti. Za hosty zahrozil ještě dříve Biljaletdinov, jehož střelu ale pokryl domácí brankář Artur.
45+2
Ač se to Rodrigovy velmi nelíbí, míč ale pro ofsajd odevzdat musí.
45+1
Salviova střela mířila hodně nad branku.
45
Rozhodčí Meyer nastaví v prvním poločase 2 minuty.
44
Roh Spartaku rozehraje Dmitrij Kombarov.
42
Další rohový kop domácích.
41
Opět ofsajd hostů a znovu je v něm Ari.
40
Rodrigův přímý kop skončil mimo tři tyče.
39
Rebrov si stěžuje na to, že někdo z tribuny ho ozařuje nepříjemným laserovým paprskem, sudí už dal vědět svým kolegům, aby se udělalo nějaké opatření.
38
Za faul na Limu vidí žlutou kartu další z hostujících obránců, tentokrát Nicolas Pareja.
38
Jurado nenačasoval přihrávku na Ariho dobře, domácí obrana jeho záměr snadno vystihla.
37
Lima se skácel v pokutovém území, sudí Meyer zůstal ledově klidný.
35
Hosté s problémy odvraceli dlouhý Pereirův aut, nakonec je z toho opět kop od rohového praporku.
34
Další rohový kop rozehraje Salvio.
33
V krátké době po hostujícím brankáři vidí žlutou kartu také Jevgenij Makejev.
32
Za zdržování při odkopu od branky vidí žlutou kartu Arťom Rebrov.
31
Na centrovaný míč si nejvýše naskočil Jardel, jeho slabá hlavička ale skončila vedle.
29
André Almeida prvním potrestaným hráčem dnešního zápasu.
27
John se probíjel do šestnáctky Spartaku, mezi dvěma obránci se neprosadil.
25
Další střela Rodriga, opět míří vedle.
24
Perez se dostal k odraženému míči, jeho volej končí mimo tři tyče.
22
Obrovská šance domácích! Lima pálil z hranice penalty pouze do Rebrova, k dorážce se dostal Salvio, který ale mířil pouze do boční sítě!
20
Maxi Pereira vhodí do hry dlouhý aut.
18
Ari opět v postavení mimo hru.
17
Källströmova střela šla hodně mimo branku.
16
Benfica zatím drží míč v 59% procentech hry.
15
Rodrigo fauloval Insaurraldeho, hosté zůstanou u míče.
14
Maxi Pereira rozehraje volný přímý kop.
12
Dobrou Biljaletdinovu střelu krotí domácí brankář Artur.
10
Hosté si míče zatím příliš neužili.
9
Salvio vytlačen až za autovou čáru.
8
První rohový kop domácích rozehraje Salvio.
7
Domácí rozjíždí další postupný útok.
5
Maxi Pereira už nestihl míč na hrací ploše.
4
Další faul hostů, tentokrát Insaurralde složil Limu.
3
Ari v ofsajdu.
2
Na centr si naskakoval John, s přispěním Källströma skončil na zemi, penalta se ale pískat nebude.
1
Tvrdý střet Cariocy s Perézem, domácí budou rozehrávat volný přímý kop.
1

Benfica Lisabon: Artur - Melgarejo, Garay, Jardel, Almeida - Moreno, Perez, Pereira - Salvio, Lima, John

Spartak Moskva: Rebrov - Makejev, Insaurralde, Pareja, K. Kombarov - Källström, Carioca - D. Kombarov, Jurado, Biljaletdinov - Ari

Rozhodčí: Meyer - Henschel, Bornhorst (vš. Německo).
Spartak Moskva na tom ovšem není o mnoho líp než Benfica. Moskevští jsou na třetím místě skupiny se třemi body právě za výhru nad Portugalci, na výhře 2:1 se gólově podílel Carioca a vlastní brankou Jardel. Předtím Spartak málem obral body slavnou Barcelonu, a to na jejím stadionu! Ještě v 72. minutě vedli moskevští 2:1, poté ale dvě branky Lionela Messiho rozhodly. S Celticem prohráli rovněž 2:3, dvakrát se v utkání proti skotskému mistrovi prosadil Emenike.
Benfica je na tom po 3 odehraných zápasech velmi bídně, když má na svém kontě pouhý bod za remízu v zářijovém zápase v Glasgow proti Celticu. Poté na začátku října podlehli lisabonští na svém stadionu Barceloně 0:2. V posledním utkání si změřili síly s dnešním soupeřem z Ruska, v Moskvě skončilo utkání výhrou domácího Spartaku 2:1, jedinou branku Benficy obstaral Lima.
Zdravím všechny fanoušky mezinárodního fotbalu, dnes jsou na programu 4. zápasy Ligy mistrů, v rámci skupiny G přivítá Benfica Lisabon na svém stadionu Spartak Moskva.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.