To je z mé strany vše, hezký zbytek soboty.
Je dobojováno. Dlouho to vypadalo, že duel skončí nerozhodně, ale v posledních dvaceti minutách se domácí třikrát prosadili a nakonec porazili Montpellier 3:0. A zřejmě zaslouženě, protože celek Saint-Étienne byl dnes lepší.
90+4
90+3
Žlutou kartu dostává Daniel Congré (Montpellier HSC).
90+3
Běží poslední minuta nastaveného času, nic se už nestane.
90+2
Hosté zahrávali rohový kop, ale nic z něho nebylo.
90
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Fabien Lemoine, přichází Vincent Pajot.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88
Utkání se už pouze dohrává. O vítězi je rozhodnuto a další branky se už zřejmě nedočkáme.
86
Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
A je to 3:0! Po bleskové akci se na hranici velkého vápna k míči dostal VALENTIN EYSSERIC, který přízemním pokusem překonal Pionniera.
85
Kombinační akci hostujícího celku ukončil pomezní rozhodčí, ofsajd.
83
Domácí zvládají konec zápasu na jedničku a krátí za třemi body.
81
A je zřejmě definitivně rozhodnuto, protože po bleskové akci jdou domácí do vedení o dvě branky. Po skvělé přihrávce před branku se ve vápně zjevil OUSSAMA TANNANE, který pohodlně překonal Pionniera.
81
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Ellyes Skhiri, přichází Mustapha Yatabaré.
79
Z následného rohu nic nebylo, takže domácí vedou stále 1:0 a je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
78
Po zajímavém centru si jeden z domácích hráčů málem srazil míč do vlastní branky, ale nakonec skončil kulatý nesmysl těsně vedle!
76
Hosté se hned vydali dopředu, kombinovali na polovině domácího celku, ale nakonec nic nevymysleli.
74
A domácí se dočkali vedoucí branky! Po závaru před brankou se nakonec k míči dostal NOLAN ROUX, který ho z bezprostřední blízkosti uklidil do poloprázdné branky.
72
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. Domácí se hned vydali dopředu, ale zastavil je pomezní rozhodčí, ofsajd.
71
Rohový kop pro Montpellier.
71
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Ryad Boudebouz, přichází Morgan Sanson.
69
Po dobrém centru se do zakončení dostával Roux, ale Laurent Pionnier byl u míče jako první a sebral ho.
68
Žlutou kartu dostává Fabien Lemoine (AS Saint-Étienne).
67
Nyní jsou domácí fotbalisté jasně lepší, stále se tlačí dopředu, ale Montpellier se poměrně v pohodě brání.
66
Jenže Montpellier se opět pohodě ubránil. Domácí ale zůstávají u míče a snaží se něco vymyslet.
65
Po dalším snažení je tu opět rohový kop pro borce v zelených dresech.
65
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo, takže stav se nemění.
64
Rohový kop pro domácí celek.
64
Oba celky se tlačí dopředu, ale ve finální fázi se trápí a proto stále čekáme na první branku v tomto zápase.
62
Z hranice malého vápna zakončoval nepřesně Roux, ale i on byl podle pomezního rozhodčího v ofsajdu.
60
A další ofsajd, tentokrát v něm ale byl domácí hráč.
59
Po dlouhém nákopu si pro míč došel Laurent Pionnier, který ho v pohodě sebral a hned rozehrál akci Montpellieru.
57
A hostující Camara se objevil v další velké šanci, ale jeho zakončení bylo zbytečné, ofsajd.
56
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Alexander Søderlund, přichází Nolan Roux.
54
A další šance! Hostující Souleymane Camara si naběhl na centrovaný míč a parádní hlavičkou ho poslal těsně vedle pravé tyče!
52
Sall se dostal k hlavičce, ale měl to těžké a branku trefit nedokázal.
51
Je tu další rohový kop, tentokrát pro domácí.
51
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Jérôme Roussillon, přichází Ramy Bensebaini.
49
Po centru se míč od některého z hostujících hráčů odrazil a skončil těsně vedle levé tyče! Domácí měli velké štěstí.
48
47
Ani jeden celek v poločase nestřídal, takže se hraje ve stejném složení, jako na začátku.
46
Hráči se vrací zpět na trávník, druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 18:03.
První poločas je za námi. Sledujeme vyrovnané utkání, které nabídlo několik střeleckých pokusů, ale branky jsme se nedočkali, takže Saint-Étienne hraje s Montpellierem stále bez branek. Druhý poločas bude hodně zajímavý a máme se tak na co těšit.
45+3
45+2
Domácí se po hezké akci dostali do vedení, ale branka nakonec kvůli ofsajdu neplatí.
45+2
Po centru byl u míče jako první Laurent Pionnier, který byl navíc faulován, takže u kulatého nesmyslu jsou hosté.
45+1
Rozhodčí přidal dvě minutky.
45
Žlutou kartu dostává Ryad Boudebouz (Montpellier HSC).
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43
Domácí drží míč a už nikam nepospíchají, což je zcela pochopitelné, do konce prvního poločasu chybí dvě minutky.
41
Ale i tentokrát se Montpellier ubránil. Vypadá to, že v prvním poločase se branky opravdu nedočkáme.
39
Domácí se usadili na polovině Montpellieru, ale zatím kombinují daleko od branky, kterou střeží Laurent Pionnier.
37
Kévin Bérigaud dostal dobrou přihrávku a mohl jít sám na branku, ale nakonec si v souboji pomohl faulem a nic z toho tedy nebylo.
35
První poločas se pomalu, ale jistě blíží ke svému konci a vypadá to, že na úvodní branku si budeme muset počkat do druhého dějství.
33
Po dobrém centru se do zakončení dralo několik hostujících hráčů, ale nakonec to domácí zadáci zvládli a míč uklidili do bezpečí.
31
Zahrozili i hosté, kteří se prokombinovali až do vápna domácího celku, ale ke střele se nakonec žádný z hráčů nedostal.
29
Domácí se stále tlačí dopředu, ale zatím nedokázali vymyslet něco kloudného.
27
Ale nyní výborně zasáhl Laurent Pionnier, který vyběhl a kulatý nesmysl vyboxoval daleko od své branky.
26
A málem jsme se dočkali úvodní branky! Po chybě obránce se ve vápně objevil zcela volný Kévin Monnet-Paquet, ale z rohu malého vápna nedokázal překonat brankáře, kterému ještě pomohl obránce. Roh pro domácí.
24
Nyní se hraje hlavně uprostřed hrací plochy a k vidění je pouze mnoho nepřesných přihrávek.
22
Ani z tohoto rohu se nic neurodilo a na tahu jsou tak domácí hráči, kteří trpělivě kombinují a nikam nepospíchají.
21
20
Dvacet minutek je za námi, branku jsme neviděli, ale rozhodně se nenudíme. Hraje se ve velkém tempu, ale je pravda, že gól by to,u ještě pomohl.
18
A z následného rohu nic nebylo, takže stav zápasu se nemění a na úvodní branku stále čekáme.
17
Pozornost domácího brankáře vyzkoušel Jonas Martin, který to zkusil z dálky, ale Stéphane Ruffier byl pozorný a míč směřující pod břevno vyrazil na roh!
16
Hosté zahrávali zajímavou standardní situaci, ale Ellyes Skhiri to vůbec nezvládl a po hodně nepřesném centru skončil míč v zámezí.
14
Domácí jsou stále o něco aktivnější, ale v útočné fázi se zatím trápí. Nutno ale dodat, že Montpellier zatím nevymyslel vůbec, ale vůbec nic.
12
Aktivní Alexander Søderlund nyní skvěle napadal a málem získal míč, ale nakonec to hostující zadáci i s velkou dávkou štěstí zvládli.
10
Domácí Saint-Étienne je stále aktivnější a tlačí se dopředu, ale hosté pozorně brání a na úvodní šanci tedy stále čekáme.
8
Snad poprvé se dopředu vydali i hosté, ale jejich snažení skončilo útočným faulem.
7
K hlavičce se dostal Alexander Søderlund, ale míč skončil vysoko nad břevnem a rozehrávat tak bude Laurent Pionnier.
6
První rohový kop pro Saint-Étienne.
5
Borci v zelených dresech začali hodně aktivně. Po centru se do zakončení dralo několik hráčů, ale nakonec byl u míče jako první Daniel Congré, který celou akci zastavil.
3
Domácí se ale rychle dostali k míči a hned se hnali do přečíslení, ale i tentokrát vše skončilo ofsajdem a na tahu je tak Montpellier.
2
A první útočnou akci domácího celku zastavil pomezní rozhodčí, protože Bahebeck byl podle něj v ofsajdu.
1
Úvodní výkop obstarali domácí fotbalisté, kteří hrají v zelených dresech. Hosté hrají v dresech červených.
1
Vše je připraveno, jdeme na to.
Hráči obou celků jsou na trávníku. Duel tedy začne za malý okamžik.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Bayal Sall (C), F. Pogba, Assou-Ekotto – Clément, Lemoine – Monnet-Paquet, Eysseric, Bahebeck – Søderlund.
Náhradníci: Moulin – Pajot, Tannane, Roux, Tabanou, Selnaes, Malcuit.

Montpellier HSC: Pionnier – Skhiri, Hilton (C), Congré, Roussillon – Deplagne, Martin – Camara, Boudebouz, Dabo – Bérigaud.
Náhradníci: Ligali – Bensebaini, Sanson, M. Yatabaré, Saihi, Rémy, Ninga.

Rozhodčí: Miguelgorry – Gaillard, Mouysset.
Poslední vzájemné zápasy

Montpellier – Saint-Étienne 1:2
Saint-Étienne – Montpellier 1:0
Montpellier – Saint-Étienne 0:2
Saint-Étienne – Montpellier 2:0
Montpellier – Saint-Étienne 0:1
AS Saint-Étienne má na svém kontě 42 bodů a v tabulce se nachází na osmém místě. V posledních týdnech se ale domácí celek trápí, protože z posledních pěti zápasů ani jednou nevyhrál, pouze třikrát remizoval. Naposledy nestačil domácí celek na Guingamp a dnes má tedy co napravovat.

Montpellier HSC má na svém kontě bodů 36 a je na patnáctém místě. Hosté nehrají v posledních týdnech špatně, protože z posledních pěti zápasů třikrát vyhráli a jednou remizovali. V posledním kole ale nestačili na celek Nice.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Francouzská Ligue 1 má na programu 31. kolo a my budeme sledovat duel mezi Saint-Étienne a Montpellierem. Mírným favoritem je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.