Ligue 1 - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Montpellier : Caen - 5. srpna 2017   20:00

Montpellier
59' Camara (Bérigaud)
1:0
(0:0)
Caen
Caen
Montpellier
Lecomte – Mukiele, Mendes, Congré, Roussillon – Lasne, Skhiri (C) – Mbenza, Ikoné (64. Ninga), Bérigaud (74. Sessègnon) – Camara.
Pionnier – Aguilar, Passi, Dolly, Sessègnon, Ninga, Cozza.
Léonard – Lombard, Berchebru
Stade de la Mosson, Montpellier
Caen
Vercoutre – Guilbert, Genevois, Djiku, Bessat – Delaplace, Avounou (69. S. Peeters), Féret (C) – Rodelin (65. Kouakou), Santini, Bazile (77. Samba).
Samba – Le Joncour, S. Peeters, Kouakou, Leborgne, Mbengue, Imorou.

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je konec, Montpellier vstupuje do nového ročníku Ligue 1 důležitým vítězstvím nad Caen. Dá se očekávat, že oba tyto týmy se budou pohybovat v podobných „vodách“, proto je dnešní vítězství domácího HCS tak důležité. Caen na úvod ligy předvedlo rozpačitý výkon, bez velké kvality, byť s celkem slušnou defenzivou, ale směrem dopředu to byla ze strany hostů velká nekvalita.
90+5'
90+4'
Další roh domácích, ti ho z levé strany rozehráli na krátko, ale neúspěšně.
90+1'
Žlutou kartu dostává Isaac Mbenza (Montpellier HSC).
90'
Dobrým defenzivním zákrokem zabránil obránce Guilbert postupu soupeře do vápna, domácí mají aut z pravé strany.
89'
Isaac Mbenza (Montpellier) jde tentokrát k pravému rohovému praporku, odkud rozehraje další roh HSC.
87'
Odkop od branky Caen, míč letí na polovinu HSC, kde však hrají domácí.
86'
Míč míří na bližší tyč, tam dobře zapracoval bránící Alexander Djiku.
85'
Známý obrázek z posledních minut, Isaac Mbenza (Montpellier) jde pomalým krokem k rohovému praporku.
83'
Faulů přibývá, nyní to hostující hráč, domácí mají volný kop na útočné polovině.
82'
Caen rozehrálo volný kop, bylo to poměrně z dálky, ve hře byl centr do vápna, který mířil na Sambu, nicméně před ním míč stáhl ze vzduchu Benjamin Lecomte.
81'
Žlutou kartu dostává Jérôme Roussillon (Montpellier HSC).
80'
Ani tento roh domácích není úspěšný, tentokrát míč vyboxovává do bezpečí gólman Rémy Vercoutre.
79'
Je tu další roh pro Montpellier, Isaac Mbenza bude znovu rozehrávat z levé strany.
77'
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Hervé Bazile, přichází Brice Samba.
77'
Míč z levé strany letí do vápna, kde odkopává obránce Caen do bezpečí.
76'
Rohový kop Montpellieru, Isaac Mbenza nespěchá k rohovému praporku.
74'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Kévin Bérigaud, přichází Stéphane Sessègnon.
73'
Až nyní se, po delší odmlce, dostává Caen na polovinu Montpellieru.
72'
Poslední dvacetiminutovka, hosté prohrávají a tahají za kratší konec, domácí mají střed hřiště.
69'
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Bel Durel Avounou, přichází Stef Peeters.
68'
Autové vhazování domácích, Montpellier nyní dominuje, Caen se nemůže dostat z vlastní poloviny.
66'
Caen se nyní urputně brání nájezdům soupeře.
65'
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Ronny Rodelin, přichází Christian Kouakou.
64'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Nanitamo Jonathan Ikoné, přichází Rodrigue Casimir Ninga.
64'
Až k Benjaminu Lecomtemu míří nyní přihrávka, domácí gólman se tak zapojuje do rozehrávky Montpellieru.
63'
Montpellier zůstane na útočné polovině, je tu faul obránce Guilberta (Caen).
62'
Míč končí v autu, domácí vhazují z levé strany, na útočné polovině.
60'
Hodina hry za námi, domácí HSC již dokázalo svou převahu přetavit v první gól zápasu, i nyní se domácí drží na útočné polovině.
59'
Montpellier právě vstřelil branku!
Hosté chybují ve středu hřiště, domácí získali míč, Kévin Bérigaud se s míčem dostal blíže k vápnu Caen, odcentroval a SOULEYMANE CAMARA parádní hlavičkou, na vzdálenější tyči, skóruje.
57'
Domácí bojují o míč ve středu hřiště a jsou úspěšní.
55'
Pohotová střela Vincenta Bessata z nějakých pětadvaceti metrů, míč však letí pouze vysoko nad branku HSC.
54'
Ne, ani tentokrát nemusel Rémy Vercoutre, v brance Caen, zasahovat.
53'
Montpellier vybojoval rohový kop, který domácí rozehrají z levé strany.
51'
Autové vhazování domácích, z levé strany, na útočné polovině.
50'
Další střela domácích zpoza vápna Caen, tentokrát Paul Lasne přestřeluje.
48'
Rémy Vercoutre (Caen) rozehrává od své branky, hosté to zkouší po levé straně.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:02.
První poločas končí nerozhodným výsledkem, gól jsme zatím neviděli, blíže k němu měli domácí. Ti si vypracovali dvě zajímavé šance, ale ani z jedné se jim skórovat nepodařilo, naproti tomu hosté toho zatím moc nepředvedli, byť v závěru poločasu častěji drželi míč na svých kopačkách, v podstatě se ale nedostali na dostřel branky Benjamina Lecomteho.
45+2'
45'
Poslední minuta celkem poklidného prvního poločasu, v němž jsme zaznamenali dvě zajímavé šance domácích, jinak nic.
44'
Caen se stále marně dobývá k pokutovému území soupeře, zatím se to nedaří.
43'
Daniel Congré (Montpellier) vhazuje z pravé strany, na vlastní polovině, souboj o míč ve středu hřiště.
42'
Hervé Bazile rozehrává další volný kop Caen, ale znovu ne nijak úspěšně.
40'
Benjamin Lecomte (Montpellier) sbírá pas soupeře z pravé strany a rozehrává na levou.
39'
Paul Lasne (Montpellier) pálí zpoza vápna, ale pouze vysoko nad branku soupeře.
38'
Žlutou kartu dostává Alexander Djiku (SM Caen) za faul na Paula Lasneho, na polovině Caen.
36'
Kévin Bérigaud se nabízí na levé straně, kam dostává nepřesnou přihrávku, na kterou nemohl dosáhnout, míč končí v autu.
35'
Tlak domácích narůstá, Nordi Mukiele odcentroval z pravé strany před branku, kam si naskočil Kévin Bérigaud, jenže ten míč netrefil podle přestav a poslal ho pouze vedle.
33'
Kévin Bérigaud (Montpellier) vyslal přízemní střelu zpoza vápna a ta jen těsní míjí branku Caen.
31'
Nordi Mukiele (Montpellier) vybojoval míč na útočné polovině, dostal se blíže k vápnu Caen a vystřelil, ovšem pouze vysoko nad branku Vercoutreho.
30'
Je za námi první půl hodina hry, která zatím odpovídá ligové premiéře dvou průměrných klubů, k vidění spousta chyb a nepřesností.
28'
Ronny Rodelin (Caen) nezachytil pas na levém křídle, vhazovat budou moci domácí.
27'
Hned po ní mohou hrát hosté, konkrétně Hervé Bazile, které bude rozehrávat volný kop na polovině HSC.
26'
Také ve francouzské lize dostávají hráči krátkou pauzu u laviček.
24'
Po faulu na Nordi Mukieleho se domácí znovu dostanou k míči na útočné polovině.
23'
Akce Montpellieru ale končí nepřesným pasem do vápna, kdy míč končí u Vercoutreho.
22'
Caen se stále brání na své polovině, Jérôme Roussillon (Montpellier) vhazuje z levé strany.
21'
Alexander Djiku (Caen) fauluje Bérigauda, domácí zůstanou na útočné polovině.
20'
Autové vhazování domácích, ti vhazují z pravé strany, na útočné polovině.
18'
Hosté na útočné polovině, domácí se ale zatím dobře brání.
16'
Statistika držení míče – 57% : 33%.
15'
Rychlý brejk po pravé straně, odkud Souleymane Camara poslal pas před branku, kam si sbíhal Isaac Mbenza, jenže před ním chytá míč gólman Caen.
14'
Bazile rozehrál z pravé strany, ale domácí získávají míč.
13'
Zajímavá střela Bazileho, jehož pokus musel Benjamin Lecomte vyrážet na roh.
12'
Hosté měli na druhé straně další roh, ale znovu se prosadit nedokázali.
10'
Kévin Bérigaud (Montpellier) hlavičkuje po rohovém kopu z pravé strany a posílá míč těsně nad branku!
9'
Rohový kop Montpellieru, domácí rozehrají z pravé strany.
8'
Benjamin Lecomte (Montpellier) nyní musel zneškodnit velmi dobrou střelu Bazileho.
7'
Dobrou práci odvedl bránící Jérôme Roussillon (Montpellier), který míč odehrál do bezpečí.
6'
Caen má k dispozici rohový kop z levé strany.
5'
Frédéric Guilbert vhazuje z pravé strany, na vlastní polovině.
4'
Isaac Mbenza (Montpellier) v ofsajdu, míč tak získávají hosté, Rémy Vercoutre rozehrává od své branky.
2'
Vincent Bessat (Caen) fauluje Roussillona, volný kop pro Montpellier.
1'

Montpellier HSC: Lecomte – Mukiele, Mendes, Congré, Roussillon – Lasne, Skhiri (C) – Mbenza, Ikoné, Bérigaud – Camara.
Náhradníci: Pionnier – Aguilar, Passi, Dolly, Sessègnon, Ninga, Cozza.

SM Caen: Vercoutre – Guilbert, Genevois, Djiku, Bessat – Delaplace, Avounou, Féret (C) – Rodelin, Santini, Bazile.
Náhradníci: Samba – Le Joncour, S. Peeters, Kouakou, Leborgne, Mbengue, Imorou.

Rozhodčí: Léonard – Lombard, Berchebru.
SM Caen
Ještě větší obavu o setrvání v Ligue 1 než Montpellier mělo právě Caen, které až díky vydřeným čtyř bodům z posledních tří kol jen tak tak uniklo přímému sestupu a pouze o bod pak nevyzpytatelné baráži, v níž nakonec neuspěl Lorient, který v přímém souboji neuspěl s Troyes a také on se poroučel do Ligue 2.
Montpellier HSC
Domácí se v loňské sezóně do posledních kol strachovali o udržení v Ligue 1, zvlášť závěr ligového ročníku nebyl vůbec vydařený. Po vítězství 2:0 na hřišti dnešního soupeře a poté domácím vítězství 2:0 nad Lorientem následovala série pěti porážek, kterou Montpellier zakončil sezónu. Jak zahájí tu novou?
Vítejte u onlajn přenosu utkání prvního kola francouzské Ligue 1, v němž domácí MONTPELLIER HSC přivítá na Stade de la Mosson SM CAEN.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.