Y. Diouf – Okumu (83. Foket), Agbadou, Abdulhamíd (C), Akieme (64. De Smet) – Itó, Edoa (64. Nakamura), Munetsi, Richardson (72. A. Koné) – Khadra – O. Diakité.
Bułka – Lotomba, Todibo, Dante (C), Bard – Búdawí (78. Claude-Maurice), Thuram, Rosario – Cho (61. Guessand), Moffi (89. A. Baldé), Boga (78. Laborde).
Dupé – Louchet, A. Mendy, Perraud, Sanson.

Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 4:7. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 15:15.
Nakonec jsme branku neviděli ani ve druhém poločase, a tak utkání končí dělbou bodů. Ve druhém poločase jsme již neviděli, tak aktivní fotbal jako v první části, z toho důvodu bylo i šancí výrazně méně. V devadesáté třetí minutě mohl rozhodnout mladík Oumar Diakité , ale Marcin Bułka předvedl skvělý zákrok a zamezil tak tomu, aby domácí brali všechny tři body.
90+5'
90+5'
Japonští štírci Džunja Itó a Keito Nakamura zkoušejí ještě v poslední minutě vymyslet něco, co bylo ohrozilo hostující svatyni, ale neúspěšně.
90+3'
Ovšem zničehonic rychlý brejk na druhé straně, který hezky zakončil Reda Yousef Khadra, ale Marcin Bułka předvedl vynikající zákrok a míč vyráží.
90+3'
Faulovaný agilní Khéphren Thuram, u míče pokračují hosté.
90+2'
Jordan Lotomba vyzval Gaëtana Laborda, který ovšem svůj centr přetáhnul až za brankovou čáru.
90'
Hra pokračuje. Vypadá to, že Yehvann Diouf to dnes zvládne dochytat.
89'
Střídání v týmu OGC Nice:
ze hřiště odchází Terem Moffi, přichází Aliou Baldé.
89'
Hra je opět přerušena. Problémy má domácí brankář Yehvann Diouf. Domácí už ovšem nemohou střídat! Doufejme, že bude v pořádku.
87'
Gaëtan Laborde posílal z pravé strany krásný centr na osamoceného Khéphrena Thurama, který ovšem ve slibné pozici trefil pouze střed branky.
85'
Oumar Diakité byl opět v náběhu, ale zpracovat míč na špičku kopačky se mu nepodařilo.
83'
Střídání v týmu Stade de Reims:
ze hřiště odchází Joseph Okumu, přichází Thomas Foket.
82'
Hráči nyní možná až zbytečně zkoušejí chodit jeden na jednoho a ani jeden z týmu se nedokáže delé udržet na míči.
79'
Aktivní Džunja Itó opět centroval z pravé strany, ale míč pouze prolétl vápnem. Na druhé straně Keito Nakamura zkoušel zamotat hlavu hostující obraně, ale neuspěl.
78'
ze hřiště odchází Jérémie Boga, přichází Gaëtan Laborde,
ze hřiště odchází Hišám Búdawí, přichází Alexis Claude-Maurice.
77'
Džunja Itó centroval do vápna, odražený míč si našel Thibault De Smet, ale jeho střela byla zblokována. U rozhodčího ještě reklamoval ruku jednoho z hostujících obránců, ale rozhodčí jsou jiného názoru.
75'
Čas se krátí. Zbývá posledních 15 minut utkání, oba týmy jistě budou chtít ovládnout toto utkání a připsat si důležité tři body tabulky.
73'
Hezký míč za obranu si našel domácí Oumar Diakité, ale z velkého úhlu střílí pouze do připraveného Marcina Bułky.
72'
ze hřiště odchází Amir Richardson, přichází Amadou Koné.
71'
Nicméně ještě předtím budou domácí střídat.
71'
Dante nyní neodkopl míč a jeho laciná ztráta vede k rohovovému kopu pro domácí.
70'
Júnis Abdulhamíd posílal střílený centr do vápna, který si ovšem obrana hostů pohlídala, a naopak Oumar Diakité tvrdě fauloval ve snaze dostat se k míči.
69'
Pablo Rosario a po něm i Khéphren Thuram se na druhé straně ocitli ve slibných pozicích, ale první jmenovaný hlavou netrefil dobře a druhému byla střela zblokována.
67'
Amir Richardson poslal nadýchaný centr do vápna, ale Marcin Bułka chytá.
66'
Džunja Itó vybojoval míč pro Amira Richardsona, který byl faulován a bude z toho zajímává standardní situace.
64'
ze hřiště odchází Valentin Atangana Edoa, přichází Keito Nakamura,
ze hřiště odchází Sergio Akieme, přichází Thibault De Smet.
63'
Nyní sledujeme pasáž hry, která je velmi kouskovaná různými fauly, naopak šancí ubývá.
63'
Sergio Akieme přišlápl nohu Todibovi, který zůstává ležet na zemi. Hra je přerušena.
61'
ze hřiště odchází Mohamed-Ali Cho, přichází Evann Guessand.
60'
Domácí se drží na polovině Nice. Ovšem Marshall Munetsi se provinil útočným faulem.
57'
Hra je nyní plná nepřeností, ani jednomu z týmů se nedaří dostávat se do šancí.
56'
Na druhé straně se probíjel do vápna Džunja Itó, ovšem také neúspěšně.
55'
Dobře hrající Thuram nyní vybídl Barda, ale ten jeho příhrávku po lajně nedostihl.
53'
Reda Yousef Khadra centroval z pravé strany do malého vápna, ale králem situace se stal brankář Marcin Bułka, který chytá do rukavic.
52'
Júnis Abdulhamíd se nyní prezentoval skvělým obranným skluzem proti Mohamedu-Ali Choovi.
50'
Žlutá karta pro tým OGC Nice (Hišám Búdawí).
49'
Valentin Atangana Edoa zkoušel prostřčit míč do vápna na Oumara Diakitého, ale obrana hostí ho na poslední chvíli zachytila.
47'
Júnis Abdulhamíd nyní předskočil Bogu a nedal mu šanci pokračovat v další útočné aktivitě.
46'
Hráči se pomalu vrací na hrací plochu. Za malou chvíli nám začne druhý poločas.
V prvním poločase jsme viděli aktivní fotbal z obou stran. Postupně začali hosté z Nice přebírat otěže utkání a měli navrch. Nicméně oběma týmům zatím chybí větší kvalita ve finální fázi. Největší šanci utkání měl ve čtyřicáté druhé minutě utkání hostující Boga, který ovšem tváří v tvář před odkrytou brankou minul. A tak odchází oba týmy o poločase do kabin za vyrovnaného stavu 0:0.
45+1'
42'
Obrovská šance Nice! Na pravé straně to skvěle vykombinovali dva hráči Nice. Lotombův centr proletěl malým vápnem, kde se na zadní tyči nacházel absolutně osamocený Boga, který ovšem trestuhodně míjí prázdnou bránu.
42'
Dante mohl být za hrdinu první půle, osamocený hlavičkoval ovšem pouze do hráče před sebou.
41'
Thuram to zkoušel zpoza vápna, jeho střela byla zblokována na roh. Remeš se bude bránit v závěru první půle.
39'
Žlutá karta pro tým Stade de Reims (Joseph Okumu).
39'
Abdelhamidův dlouhý míč na Khadru byl příliš dlouhý, u míče Nice.
37'
Znovu to zkouší Itó, který vyzval Abdelhamida, který zkusil vystřelit, ale spíše vystrašil diváky na tribunách, jelikož jeho střela byla velmi nepřesná.
35'
Itó a Munetsi nyní kombinovali na levé straně, ale ani jeden z nich nakonec nedokázal odcentrovat do vápna hostí.
34'
Domácí po delší době dřží míč na útočné polovině.
32'
Agbadou teď výborně zamezil přečíslení, které táhl Boga a Moffi. Boga svou kličkou na domácího obránce ve vápně nevyzrál.
30'
Aktivní Boudaoui si vykoledoval faul. Nice začíná přebírat otěže utkání.
28'
Nice táhne další útok. Moffi se ovšem nacházel v ofsajdu a je tedy pískáno.
26'
A další střela, tentokrát z kopačky Boudaoui. Diouf opět chytá, ale v posledních minutách se tedy rozhodně nenudí.
24'
Diouf střelu Bogy na přední tyč bez problému vyraží.
23'
Bard nyní obral o míč Khadru a pelášil směrem do vápna, kde byl těsně před jeho hranicí faulován a bude z toho zajímavý přímý kop.
22'
Obrana domácích si poradila bez problémů a Diakité se hnal do brejku, ale proti přesile neměl šanci.
21'
Rohový kop pro Nice.
20'
Itó nyní skvělou průnikovou přihrávkou vyzval Munetsiho, který udělal kličku Bułkovi, ale následně nedokázal trefit z úhlu odkrytou branku. Míč pouze prolétl malým vápnem.
19'
Pokračujeme dál. Munetsi bude v pořádku. OGC Nice se opět připravilo o slibně se rozvíjející akci, útočným faulem se prezentoval Cho.
18'
Na zemi nyní zůstává ležet Munetsi po zásahu do tváře, hra je přerušena.
16'
Boga se nyní dostal do kleští dvou domácích obránců a jeho útok skončil velmi brzy.
15'
Hra se nyní přelévá z jedné strany na druhou, sledujeme aktivní fotbal z obou stran. Zatím chybí pouze lepší kvalita ve finální fázi.
12'
Žlutá karta pro tým Stade de Reims (Sergio Akieme).
12'
Richardson našel na velkém vápně Edoa a byla z toho nepříjemná střela domácího středopolaře, se kterou si ovšem Bułka poradil.
12'
Domácí si teď vyměňují míč na útočné polovině, ale zatím bez jakékoliv účinku směrem k hostující brance.
10'
Nicméně Itóvi se rozehrávka vůbec nepovedla a míč zamířil až na tribunu.
9'
Bard zahrál rukou, bude z toho přímý volný kop pro domácí mužstvo ze slibné pozice.
7'
Boga potáhl míč středem a následně prostrčil mezi obranu domácích na Moffiho, který se ocitl sám před brankářem Dioufem, ale zamířil těsně vedle práve tyče. Zatím největší šance utkání.
5'
Vynikající obranný zákrok nyní předvedl Bard, který zamezil dlouhému míči na Diakitého, který by již prchal sám na bránu.
3'
Mladý Diakité teď nadělal pořadné problémy hostujícími Bułkovi. Nakonec se ovšem vše podařilo zažehnat a na míči pokračují hosté.
2'
Hosté jako mírný favorit začínají s míčem na svých kopačkách.
1'
Obě mužstva jsou již nastoupená na hrací ploše. Domácí Remeš se představí v červenobílé kombinaci , naopak hosté oblékli modré dresy.

Stade de Reims: Y. Diouf – Okumu, Agbadou, Abdulhamíd (C), Akieme – Itó, Edoa, Munetsi, Richardson – Khadra – O. Diakité.
Náhradníci: Olliero – De Smet, Ya. Fofana, Bojang, Foket, Koudou, Diakhon, A. Koné, Nakamura.
Trenér: Still

OGC Nice: Bułka – Lotomba, Todibo, Dante (C), Bard – Búdawí, Thuram, Rosario – Cho, Moffi, Boga.
Náhradníci: Dupé – A. Baldé, Claude-Maurice, Guessand, Laborde, Louchet, A. Mendy, Perraud, Sanson.
Trenér: Farioli

Rozhodčí: Wattellier – Favre, Mouysset.
Vzájemné zápasy
V 15. kole letošního ročníku zvítězilo Nice doma s Reims 2:1, když v osmdesáté minutě rozhodl Jeremie Boga.
Zajímavostí je, že z posledních pěti vzájemných utkání skončila tři bezbrankovou remízou 0:0.
V Ligue 1 je mezi oběma týmy pouhý rozdíl čtyř bodů. Reims se chce v nadcházejícím víkendu posunout v tabulce a zaútočit na evropské poháry z deváté pozice, zatímco Nice se bude snažit udržet svou pozici v elitní šestce.

Stade de Reims
Reims v poslední době ukazuje zlepšené výkony, v poslednách pěti zápasech (2 výhry, 2 remízy, 1 porážka). Doma budou chtít navázat na vítězství jako v posledním zápase proti Métám, kdy zvítězili 2:1 a ukončili tak sérii čtyř domácích zápasů bez výhry. Nejlepším střelcem domácího týmu je maltský záložník Teddy Tauma, který ovšem pravděpodobně nenastoupí z důvodu zraněného lýtka.

OGC Nice
Hostům z Nice se poslední dobou vůbec nedaří a v posledních pěti zápasech zaznamenali čtyři porážky. To je navíc stejný počet porážek, jaký utrpěli ve 27 zápasech Ligue 1, které předcházely této strašlivé sérii. Kvůli tomu je nyní jejich – dříve téměř jistá – účast v evropských pohárech v ohrožení.V minulém kole podlehli doma Nantes 1:2. Nejlepším střelcem hostů je Terem Moffi, který vstřelil úctyhodných deset branek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.