Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni:
Salith Šmperk – Jan Zdráhal
HC Most – Lukáš Horák
Je za námi 15. kolo WSM ligy. Hosté ve třetí třetině dokázali vsítit rozdílovou branku na 3:2 a rozhodnout tak o tom že tři body dnes poputují na sever Čech.
Za hosty vyloučen Jan Baránek – hrubost
Za domácí tým Tomáš Fořt – dvě minuty hrubost.
59:52
Oddechový čas pro domácí.
59:52
Dvě minuty za zdržování hry dostává Jan Strejček.
59:00
Hosté kombinují v obraném pásmu Šumperka, je jasné že teď nebudou s ničím spěchat.
58:31
Špatné střídaní domácích hráčů, kteří hráli dlouhou dobu na ledě v šesti. Trest za příliš mnoho hráčů na ledě jede odpykat David Tomášek.
58:10
Baránkova střela tahem z modré byla nepřesná.
56:01
Most právě vstřelil branku!
I když byl Šumperk ve třetí třetině aktivnějším mužstvem na ledě, tak z gólu se mohou radovat hosté. Strejčkovu střelu vyrazil Šindelář před sebe, nejrychleji se pak před brankovištěm zorientoval TOMÁŠ DIVÍŠEK, který následně rozvlnil síť za zády Filipa Šindeláře. Asistence: Jan Strejček.
55:33
Roupec nabil puk Holíkovi, jeho tvrdou střelu vyrazil Horák betony.
54:43
Horák teď vyjel daleko ze své brány aby znemožnil Puzičovi zakončovat.
54:11
Daniel Vrdlovec se dokázal procpat mezi dva hostující hráče, na zakončení už ovšem neměl moc času a tak vyslal alespoň lehkou střelu do lapačky Horáka.
53:25
Divíškovu střelu vyrazil Šindelář betony.
53:04
Roupcova střela z modré byla hodně nepřesná.
52:51
Střelu Jiřího Zemana vyrazil Šindelář ramenem.
52:31
Bruncova střela byla zblokovaná.
52:15
51:41
Hned na to následovala střela v podání Jana Milfaita, hostující gólman má puk ve své lapačce.
51:39
Střela Vrdlovce končí na betonech Horáka.
51:15
Šumperk kombinuje v útočném pásmu.
51:00
Haasovi se zamotal puk pod brusle, hosté následně vyhazují a odjíždí střídat.
50:15
Nyní si zahraje přesilovku Šumperk. Dvě minuty si jede odpykat Daniel Hora za podražení.
49:39
Proti střele Zemana se Šindelář rychle musel přemístit, nakonec dokázal puk vyrazit betonem.
49:38
49:00
Marek Haas má puk na své holi a šetří tak čas pro Šumperk.
48:49
Sedlák vyhazuje puk přes všechny čáry, domácí tým odjíždí střídat.
48:24
Do střely Kokeše se vrhl Holík, který puk srazil do hlediště.
48:12
Smolka nabil puk Zemanovi, jeho střelu vyrazil Šindelář betony.
47:34
Útočného faulu se dopustil Daniel Vrdlovec, ten dostává dvě minuty za sekání.
47:03
Šumperk teď dostal hostující tým pod tlak a ten tak vyhodil kotouč pouze na zakázané uvolnění.
46:47
Půhoný v dobré střelecké pozici trefuje nastavenou lapačku Horáka.
45:40
45:29
Tvrdá střela v podání Sedláka orazítkovala betony Lukáše Horáka.
45:15
Sedlák nabil puk Milfaitovi, jeho střela byla nepřesná,
44:55
Fořtova střela končí na betonech Horáka.
44:20
Vrdlovcova křižná přihrávka na Fořta, následná střela končí na boční síti.
43:40
Marek Baránek (MST) dostává dvě minuty za podražení.
43:05
Brunec poslal špatnou přihrávku na Tomáška, hosté jsou u puku.
41:54
Tahem z modré pálil Daniel Hora, Šindelář zasahoval proti této střele svým pravým betonem.
41:40
41:32
Roupec se na modré napřáhl ke střele, která skončila až v ochranné síti.
40:55
Hosté vyhazují kotouč přes všechny čáry, domácí tým stále dohrává přesilovou hru ze druhé třetiny.
40:28
Střela Aleše Holíka z modré končí v lapačce pozorného Horáka.
40:01
Ve druhé třetině jsme branku neviděli. Největší šanci měli na hokejkách domácí hráči, konkrétně Daniel Vrdlovec, který ujížděl sám na Horáka. Jeho forhendový blafák mu ovšem hostující gólman vystihl.

Další třetina začne přibližně v 18:45.
40:00
39:50
Zdráhalova střela orazítkovala betony hostujícího gólmana.
39:40
Domácí si zahrají přesilovou hru. Richard Mráz dostává dvě minuty za sekání.
39:19
Ve velké šanci se ocitl Daniel Vrdlovec, svou střelu ovšem nasměroval pouze na hruď Lukáše Horáka.
39:03
Hanzlova střela letěla hodně vedle brány Filipa Šindeláře.
38:55
Karel Plášek se dostal do zakončení, jeho pokus zlikvidoval Horák betony.
38:31
Plášek našel krásnou přihrávkou Prokopa na modré, jeho pokus letěl těsně vedle hostující svatyně.
37:27
Zakázané uvolnění Mostu.
37:12
Hosté v plném počtu. Šumperk se v přesilovce nedostal vůbec ke střele.
36:31
Domácí se přesilová hra vůbec nedaří, hosté opět vyhazují kotouč .
35:55
Hosté znovu vyhazují a odjíždí rychle střídat.
35:31
Hosté vyhazují puk až za bránu Šindeláře.
35:12
Vojtěch Kubinčák dostává dvě minuty za hákování.
35:01
Střela tahem v podání Martina Hanzla končí vedle pravé tyčky Filipa Šindeláře.
34:21
Roupec posílal puk na slepo před bránu, tam ale nebyl nikdo z domácích hráčů, který by puk dokázal nasměrovat do branky.
33:11
Fořt se dokázal s pukem dostat až do útočného pásma, kde si ještě nabruslil do prostoru mezi kruhy, jeho pokus následně zlikvidoval Horák svoji lapačkou.
32:02
Kokeš dostal nabito na modrou, jeho střela byla ovšem velmi nepřesná.
31:31
Ofsajd Mostu.
31:11
Prokopovu střelu z modré dokázal před bránou tečkovat Fořt, Horák byl pozorný a puk schoval do své lapačky.
30:48
Přeučil přenechal puk Havlíčkovi, ten si s pukem nabruslil ještě do střelecké pozice, ta ale nakonec byla sražena mimo domácí bránu.
30:26
Zakázané uvolnění Mostu, vhazuje se po pravici Horáka.
29:59
Kautovo lehké nahození si ponechal hostující gólman ve své lapačce.
29:36
Lukáš Horák se nyní blýskl skvělým zákrokem lapačkou proti střele Ivana Puziče.
28:31
Plášek přihrál puk Sedlákovi do jízdy, jeho následná střela byla ale sražena mimo tři tyče.
28:12
Kubinčákovu střelu vyrazil Šindelář svými betony.
26:45
Kaut nepřesně přihrával a hosté se tak poměrně lehce dostali ke kotouči.
25:17
Zakázané uvolnění Šumperka, toto rozhodnutí rozhodčích se vůbec nelíbí domácím fanouškům ani hráčům.
24:38
Daniel Vrdlovec se dostal do samostatného úniku, jeho forhendová klička s následným pokusem o zasunutí puku pod betony Horáka se mu ovšem nepovedla.
24:22
Útočnou akci Mostu zastavuje odpískaný ofsajd.
23:58
Moučka poslal puk před bránu, kde jej dokázal tečovat ještě Marek Haas, ovšem mimo bránu.
23:29
Ofsajd Šumperka.
22:56
22:50
Půhoný nabil puk Zdráhalovi, jeho pokus minut těsně hostující bránu.
21:54
Milfait přihrával hodně nepřesně a do útoku se ta dostal Lukáš Válek, jeho střelu na poslední chvíli dokázal přizvednout ještě jeden z domácích hráčů.
21:18
Fořtova střela byla zbytečná, rozhodčí odpískal postavení útočícího hráče v brankovišti. Hra je vykázaná do středního pásma.
20:56
Šumperk si zahraje přesilovou hru. Martin Kokeš dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
Začala nám druhá třetina, ve které se domácí vydali hned do útoku. Moučka dvakrát prověřil reflex Lukáše Horáka.
20:01
Další třetina začne přibližně v 17:54.
První třetina nám nabídla hned čtyři branky. Domácí tým se dokázal v deváté minutě ujmout vedení po gólu Tomáše Brunce. Hosté poté dvěma brankami dokázali otočit vývoj utkání, nejprve se trefil Pavel Smolka a o pět minut později Hanzl. Draci se ale nevzali a necelou půl minutu před koncem první třetiny dokázal vyrovnat stav utkání David Tomášek.
20:00
19:37
Draci právě vstřelili branku!
Šumperku se před odchodem do kabin podařilo vyrovnat. Už to vypadalo že střelu Tomáše Brunce bude mít Horák pod kontrolou, jenže puk mu vypadl z jeho výstroje, čehož si dokázal všimnout DAVID TOMÁŠEK, který následně kus černé gumy dokázal zasunout za jeho záda. Asistence: Tomáš Brunec.
19:12
Střela Smolky letěla vysoko nad bránu Filipa Šindeláře.
18:45
Další střela Tomáše Sedláka, Horák zasahuje svým betonem.
18:28
Vrdlovec vyhrál buly na Sedláka, ten se ihned napřáhl ke střele, která skončila až ve výstroji Lukáše Horáka.
18:18
Sedlákova střela z modré byla zblokovaná.
18:02
Holík je dnes při chuti. Puk si navedl do prostoru mezi kruhy, jeho tvrdou střelu zlikvidoval Horák svými betony.
17:04
Půhoný posílal puk před bránu, tam ho dokázal tečovat Fořt naštěstí pro hostující hráče mimo tři tyče.
15:50
Hora přihrál puk na MARTINA HANZLA, ten s ním nic nevymýšlel a střelou do levého horního růžku posílá hosty do vedení. Asistence: Daniel Hora.
14:50
Nepřesná rozehrávka Puziče končí na zakázaném uvolnění. Vhazuje se po pravici Šindeláře.
14:34
14:15
Milfait nahrál puk na modrou Sedlákovi, jeho střela skončila ve výstroji Horáka.
13:10
Jejich rozehrávku ale hosté dokázali vystihnout a následně tak vyhazují kotouč přes všechny čáry,
12:50
Šumperk kombinuje v obranném pásmu hostů.
12:34
Marek Haas byl zasažen holí do obličeje a Šumperk si tak zahaje svou první přesilovou hru. Jiří zeman dostává dvě minuty za vysokou hůl.
12:19
Nahození ze středního pásma si ponechal Filip Šindelář raději ve své lapačce. Obě mužstva využily přerušení hry ke střídání.
11:58
Zakázané uvolnění domácí celku.
10:57
Hosté využívají přesilovou hru. Divíšek poslal puk na volného PAVLA SMOLKU, který stál v prostoru mezi kruhy, proti jeho střele už se Filip Šindelář nestihl včas přemístit. Asistence: Tomáš Divíšek, Jiří Zeman.
10:34
Šumperk vyhazuje puk přes všechny čáry a odjíždí střídat.
10:29
Domácí hráči dokázali vyhodit puk, Tomáš Fořt ještě dokázal přebruslit jednoho z hostujících hráčů a dostat se k puku. Jeho střela bekhendem skončila pod betony Horáka.
09:52
Máme tu první vyloučení dnešního zápasu. Přesilovou hru si zahrají hosté, dvě minuty za podražení dostává Karel Plášek.
08:28
Domácí tým se ujímá vedení. Střelu TOMÁŠE BRUNCE vyrazil Horák zpátky na hůl právě zmiňovaného hráče, ten si poté kotouč ještě kousek popotáhl do strany a poté jej poslal do odkryté hostující brány. Asistence: David Tomášek, Jiří Půhoný.
07:40
Na druhé straně se do šance dostal Milfait, jeho střela směřovala do betonů Lukáše Horáka.
07:25
Mráz poslal přihrávku na Smolku, ten pálil ihned z první, domácí gólman byl připraven a puk vyrazil svým pravým betonem.
06:55
Bittner vyslal střelu z velkého úhlu. Šindelář byl pozorný a puk schoval do své lapačky.
06:18
Hanzl vyhrál buly na Válka, tomu jeho střela z první nesedla.
06:01
Písaříkovu střelu srazil do ochranné sítě Roupec.
05:24
Střela tahem z modré v podání Přeučila, jeho pokus šel hodně vysoko nad domácí bránu.
04:42
Útočnou akci Šumperka zastavuje odpískaný ofsajd.
04:31
Smolkova střela těsně míjí Šindelářovu svatyni.
03:28
Obrovská šance na hokejce Tomáška. Ten stál úplně osamocený mezi kruhy, měl dostatek času ke střele, jenže trestuhodně nedokázal trefit ani hostující klec.
02:20
Plášek s Mical svádí boj o puk u mantinelu. Nakonec z něj vychází vítězně domácí hráč a Šumperk tak rozjíždí kombinaci v útočném pásmu.
01:55
První zákrok si připisuje také Šindelář. Jeho lapačku provětral Martin Hanzl.
01:26
Nyní měl Horák problémy se střelou od jednoho z domácích hráčů. Nakonec dokázal kus černé gumy zalehnout.
01:12
Sedlák si všiml úplně osamoceného Daniela Vrdlovce, ten kdyby si líp zpracoval kotouč tak se mohl řítit sám na bránu.
00:58
Sedlákova tvrdá střela z modré byla sražena mimo tři tyče hostující svatyně.
00:29
Hostům se nepovedla rozehrávka, toho využil Karel Plášek, který na modré napřáhl ke střele. Ta nakonec skončila na hrudi Lukáše Horáka.
00:01
Úvodní buly vhozeno, jako první se puku ujali domácí hráči.
00:01

Salith Šumperk: Šindelář (Zelenka) – Holík, Roupec, Sedlák, Prokop, Zdráhal, Puzič, Bažant, Petira – Haas, Plášek, Moučka – Milfait, Vrdlovec, Fořt – Brunec, Tomášek, Půhoný – Kaut, Voženílek, Hroch

HC Most: Horák (Mouček) – Zeman, Kokeš, Baránek, Bittner, Hora, Strejček – Mráz, Divíšek, Smolka – Kubinčák, Havlíček, Přeučil – Válek, Hanzl, Písařík – Procházka, Alinč, Mical

Rozhodčí: Kika – Reich, Měkýš.
Salith Šumperk
Šumperk se nachází na předposledním místě v tabulce se ziskem dvanácti bodů. Draci v první čtvrtině soutěže nedokázali na svém ledě vyhrát ani jeden zápas. To u tohoto mužstva nebývá zvykem. Zato venku dokázali šumperští hokejisté vyhrát hned čtyřikrát. Poslední výhru zaznamenali svěřenci Radka Kučery a Libora Pivka v Třebíči, kde dokázali zvítězit 2:3 v prodloužení.
Na špičce produktivity týmu jsou hned dva hráči draků. Deset kanadských bodů má na svém kontě Tomáš Fořt a Jiří Půhoný.
HC Most
Mostečtí hokejisté se nachází na samém dně tabulky se ziskem devíti bodů. Případná zítřejší výhra by Most posunula na předposlední místo, právě před dnešního soupeře ze Šumperka.
Tým ze severu Čech prohrál jedenáct utkání v řadě, šňůru proher dokázal zastavit až ve středu proti Ústí, které dokázal na domácím ledě porazit 5:2.
Nejproduktivnějším hráčem Mostu je Vojtěch Kubinčák, ten na své konto nasbíral již čtrnáct kanadských bodů za šest branek a osm asistencí.
Dobrý den, vítejte u online přenosu ve kterém se dnes střetnou týmy Salith Šumperk a HC Most. Úvodní buly je naplánováno na 17:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.