Slovan vstřelil v zápase první branku, pak se ale třikrát prosadili hosté. Ústečtí hokejisté dokázali ve třetí třetině vyrovnat na 3:3. V posledních minutách bojovali o rozhodující gól. Ten nepřišel, a tak se zápas dostal do prodloužení. V něm žlutomodří neproměnili přesilovou hru a následně po vlastní chybě inkasovali gól. Benátky si z Ústí odvážejí dva body za výhru 4:3 v prodloužení.
63:18
Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
Hosté rozhodují tento zápas v prodloužení, po chybě domácích se prosazuje JAKUB ORSAVA. Asistence: Tomáš Pospíšil.
63:00
Probíhají poslední dvě minuty v prodloužení.
62:31
Benátky přečkaly oslabení a nyní se snaží něco vymyslet. Ústí ji ale nedává mnoho možností.
62:00
61:29
Patrik Poulíček to byl, kdo zůstal na ledě. Za pomoci lékařů míří na střídačku.
61:29
Slovan hraje přesilovku výborně, před branou zůstal ležet domácí hráč, který byl krosčekován. Hra je přerušena, na led míří lékař.
60:10
Do první šance se dostali hosté, ale zakončení Benátek mířilo nad branku.
60:01
Základní hrací doba nerozhodla, uvidíme tak prodloužení, které začnou domácí v početní výhodě.
60:00
60:00
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Václav Kočí – 2 min., hrubost).
59:38
Vhazovat se bude ve středním pásmu na polovině hrací plochy.
59:00
Poslední minuta hry ve třetí třetině.
58:50
Oba týmy se snaží rozhodnout, sledujeme nepříliš pohlednou hru.
57:40
Jaroslav Kasík byl před brankou, ale nedokázal se dostat k odraženému kotouči. Benátky se probojovaly následně do šance, Martin Volke připraven.
57:11
Necelé tři minuty zbývají do konce třetí třetiny, stav zápasu je vyrovnaný. Vhazovat se bude v útočném pásmu Benátek na Jizerou.
56:15
Martin Volke nyní podržel domácí, napravil chybu svého spoluhráče a hosté se tak nemohli probojovat do zakončení. Kotouč domácí brankář vyrazil.
55:41
Oba týmy střídají, na led přicházejí odpočinutí hokejisté.
54:19
Buly ve středním pásmu vyhráli domácí, k puku se ale probojovali hosté, kteří otáčejí směr hry.
53:44
Vhazovat se bude před brankou Filipa Novotného. S blížícím se koncem třetí třetiny zvyšuje Slovan tempo a hosté se musí nyní bránit.
52:55
Sledujeme rychlý hokej, šance jsou na obou stranách. Evidentně ani jeden tým nechce do prodloužení.
52:01
Vlastní chybou se Slovan připravil o útočné pásmo, následně se Benátky dostaly do výborné pozice, ale neproměnily.
50:49
Slovan neproměnil přesilovku, hosté jsou kompletní a dostali se před branku. Martin Volke musel zasahovat.
50:26
49:53
David Bernad se dostal k zakončení od modré, ale kotouč se odrazil nad branku.
49:13
Hned čtyři střely vyslali domácí na branku, ale ani jedna se neujala, hosté vyhazují.
Dnešní utkání sleduje 859 diváků.
48:26
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Filip Pyrochta – 2 min., krosček).
47:55
Martin Volke to měl nyní těžké. Nadvakrát dokázal kotouč zastavit.
47:14
Filip Novotný kryje střelecký pokus domácích, hra je přerušena. Vhazovat se bude v útočném pásmu Slovanu.
46:37
Sledujeme rychlou pasáž hry, domácí jsou výrazně lepším týmem. Ale do vyložené střelecké pozice se ne a ne dostat.
45:03
Patrik Poulíček se dostal do zajímavé střelecké pozice, brankář Benátek kotouč vyrazil před sebe. Tam byl Jakub Husa, který otáčí směr hry.
43:41
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Zdeněk Doležal vlétl do útočného pásma, vybojoval puk, obkroužil s ním branku a našel na modré stojícího VLADIMÍRA BROŽE, který ránou z první prostřelil brankáře. Asistence: Zdeněk Doležal a David Vrdlovec.
43:10
Patrik Poulíček se odhodlal k samostatné akci, kterou zakončil střelou do připraveného betonu brankáře Benátek. Novotný se štěstím zasáhl.
41:33
Filip Novotný dokázal zastavit střelecký pokus od modré čáry, vhazovat se bude před jeho brankou.
41:00
Domácí se dostali do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
40:01
Z kraje druhé třetiny se dokázali dvakrát prosadit hosté. Nejprve se kotouč do domácí branky dostal odrazem o hráče Ústí. Jako autor branky byl označen Jakub Orsava. Třicet jedna sekund poté se Benátky prosadili znovu. Po přihrávce Jana Ordoše se puku zmocnil Jan Víšek, který střelou přes obránce překonal Martina Volkeho. Domácím se podařilo snížit. Po přihrávce Jaroslava Roubíka se trefil přesně Antonín Melka.
40:00
39:45
Dlouhý tlak měli domácí hokejisté v útočném pásmu, ale do výraznější šance se první formace Slovanu nedostala. Více než minutu bylo Ústí v útočné třetině.
38:23
Martin Vágner dostává puk za svou branku, domácí zakládají akci od svého pásma.
37:40
Jaroslav Moučka se probojoval do zakončení, ale ani tentokrát nedokázal trefit branku.
37:10
Zdeněk Doležal zavedl puk do útočného pásma, domácí střídají. I hosté posílají na led čerstvé síly.
35:59
Vhazovat se bude ve středním pásmu, v poklidném tempu se dohrává druhá třetina.
35:46
34:55
Branka vypadla ze svého postavení, bude se převrtávat její ukotvení.
34:39
Vhazovat se bude v útočném pásmu. Následně Jaroslav Roubík uvolnil Antonína Melku, který hattrick nepřidává, neboť neprostřelil brankáře Novotného.
34:24
Benátky se dokázaly osvobodit, puk je za brankou domácích. Ti tak musí o útočné pásmo tvrdě bojovat.
33:46
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Tomáš Pospíšil – 2 min., podražení).
33:38
Filip Novotný kryje střelu severočeského klubu. Buly před brankou hostů.
33:07
Antonín Melka našel lépe postaveného Jaroslava Roubíka. Jeho ránu z první dokázal hostujíc brankář tak tak vyrazit rukavicí nad branku. Slovan hraje momentálně aktivněji.
32:19
Ladislav Gengel od modré čáry vystřelil. Nebyla to rána povedená, vzniklo z toho spíše nahození, které končí mimo branku.
31:59
Filip Novotný drží puk, vhazovat se bude v útočném pásmu domácích. Přesilovka Slovanu je pryč. Sledujeme klidnější pasáž hry.
31:49
30:58
Při vlastním oslabení vystihl špatnou přihrávku domácích Jakub Orsava, který se hnal do zakončení. Byl tísněn, a tak neměl mnoho možností, jak vystřelit. Martin Volke kryje jeho pokus.
30:30
Domácí hokejisté se nemohou stabilněji dostat do útočného pásma, Benátky hrají v oslabení zodpovědně. Slovan se dostal do postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
29:57
David Bernad přihrál svému spoluhráči v lepší střelecké pozici, brankář Benátek je připravený.
29:49
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Tomáš Pastor – 2 min., krosček).
29:00
Jan Havel vybojoval puk pro Jana Víška. Ten už dnes jednu branku dal, nyní se nedokázal protlačit do zakončení.
28:46
Po zákroku Martina Volkeho se bude vhazovat před domácí brankou.
28:14
Benátky přečkaly tlak Slovanu a nyní jsou hosté zase aktivnější. Domácí obránci stínují protihráče a nechávají je hrát v útočném pásmu.
27:20
Ústí vhazovalo v útočném pásmu, do zakončení se dostal Antonín Melka, který vystřelil mimo branku.
26:21
Ústečtí hokejisté jsou po vstřelené brance aktivnější. Snaží se co nejrychleji vyrovnat.
25:01
Akci začal kapitán domácích Martin Vágner, ten našel Jaroslava Roubíka. Zkušený hráč Slovanu posunul na ANTONÍNA MELKU, který se odhodlal ke krásné samostatné akci, položil si brankáře Filipa Novotného a do odkryté branky zakončil. Ústí snižuje. Asistence: Jaroslav Roubík a Martin Vágner.
24:21
Ústí nad Labem je opařené z průběhu zápasu, domácí mají velké problémy se založením útočné akce. Benátky jsou nyní lepší.
22:45
Nepříjemná situaci pro Slovan. Po 31 vteřinách dávají hosté další branku. Jan Ordoš vybojoval ve středním pásmu kotouč, získal ho JAN VÍŠEK, který střelou na vyrážečku přes obránce navyšuje náskok Benátek. Asistence: Jan Ordoš.
22:14
Hosté otáčejí průběh zápasu a dostávají se do vedení. Jeden z domácích hráčů odrazil o svou výstroj kotouč do branky. Jako autor gólu je označen JAKUB ORSAVA. Asistence: Tomáš Pospíšil.
21:18
Benátky nyní zahrály znovu na zakázané uvolnění, a tak pětice hráčů na ledě musí zůstat.
21:02
Icing hostů, vhazovat se bude před brankou Filipa Novotného.
20:27
Jaroslav Roubík předvedl výborné čtení hry, vybojoval kotouč, dostal se do útočného pásma. V rozhodujíc chvíli nedokázal vystřelit.
20:01
V úvodu zápasu byl k vidění bruslivý hokej, který nenabízel mnoho šancí. Jako první si přesilovku zahráli domácí. Ti začali početní výhodu slibně, ale nedokázali zakončit. Následně neproměnily přesilovku ani Benátky. Pak už ale při početních výhodách začaly padat góly. V 18. minutě se po přihrávce Jaroslava Roubíka prosadil střelou z první Antonín Melka. V samotném závěru třetiny se hostům podařilo vyrovnat. V přesilovce vystřelil od modré Filip Pyrochta, jehož pokus tečoval mimo dosah Martina Volkeho Jan Víšek. Po první třetině platil vyrovnaný stav 1:1.
20:00
19:56
Poslední vhazování první třetiny před brankou Filipa Novotného.
19:32
I hosté se prosazují v přesilové hře. Od modré střílel Filip Pyrochta a JAN VÍŠEK dokázal před brankou jeho pokus tečovat tak, aby Martin Volke neměl šanci zasáhnout. Asistence: Filip Pyrochta.
19:26
Martin Volke nyní podržel domácí tým. Jakub Husa a Jakub Orsava měli před brankou Slovanu hodně prostoru, ale nedokázali překonat brankáře Ústí.
18:39
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Marek Macek – 2 min., hákování).
18:17
Benátky se snaží rychle vyrovnat, Martin Volke vyjel hodně ze své branky, ale kotouč dokázal odehrát tak, aby jej nezískal hostující hráč.
17:24
Domácí se dostávají do vedení díky brance v přesilové hře. Akci založil David Bernad, Jaroslav Roubík viděl na druhé straně volného ANTONÍNA MELKU, který vystřelil z první a nemýlil se. Asistence: Jaroslav Roubík a David Bernad.
16:29
Filip Novotný si připisuje první vážnější zákrok, střelu od modré čáry viděl, Jaroslav Roubík nedokázal tečovat.
16:19
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Tomáš Pospíšil – 2 min., faul kolenem).
15:51
Sledujeme urputný hokej, který mnoho šancí nenabízí, sledujeme bruslivý styl hry.
14:15
Jaroslav Moučka byl volná před brankou, finální přihrávka na něj byla nepřesná, a tak hrají hosté. Ti se daleko ale nedostali, neboť o puk přišli ve středním pásmu.
13:41
Martin Volke kryje další střelecký pokus Benátek. Ty jsou momentálně lepším týmem, nicméně výraznější šanci k vidění nejsou ani na jedné straně.
13:14
Buly v obranném pásmu Slovanu vyhráli hosté, kteří se probojovali ke střele od modré. Ta byla zblokovaná.
12:40
Jaroslav Moučka to vzal na sebe, vybojoval kotouč, vybruslil si před branku, kterou následně nedokázat trefit. Zaduněl mantinel za bránou Benátek.
12:04
Série přesilovek končí, sledujeme hru pět na pět. Mnoho šancí nevidíme.
11:39
11:25
Další domácí vyhození, následně hosté špatně založili útočnou akci. Píská se icing, buly před Filipem Novotným.
11:20
Martin Volke kryje střelu od modré čáry, hra je tak přerušena. Buly v útočném pásmu Benátek.
10:53
David Bernad odehrál část oslabení velmi dobře, několikrát kotouč vyhodil přes všechny čáry a s dobrým pocitem odchází střídat.
10:10
Václav Kočí nepříjemně tečoval kotouč pro domácího brankáře, puk nakonec končí mimo. Následně Slovan vyhazuje přes všechny čáry.
09:39
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Jaroslav Moučka – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).
09:30
09:15
Jaroslav Kasík vypálil od modré, jeho střelu tečoval obránce Benátek, puk končí mimo.
08:40
Ústečtí hokejisté začali přesilovou hru slibně, ale nemohou trefit branku. Hostující brankář Filip Novotný tak mnoho práce nemá.
08:01
David Bernad se dostal ke střele od modré. Minul. Následně vypálil ze stejného místa, ale ani tentokrát nezamířil přesně.
07:30
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Filip Pyrochta – 2 min., podražení).
06:59
Adam Dlouhý měl dostatek prostoru pro zakončení, vystřelil příklepem a domácí brankář kryje jeho pokus. Buly před brankou Slovanu.
06:33
Roman Navarra byl ve středním pásmu zasažen vysokou holí, sudí nechávají tento moment bez povšimnutí. Hra tak plyne dál. Mnoho šancí k vidění není.
06:09
David Vrbata naboural do branky, hra je tak přerušena. Čeká se na příchod ledařů, kteří budou převrtávat ukotvení branky.
05:12
Přihrávka rukou je pískána Benátkám, hra je stěhuje do středního pásma.
04:46
Sledujeme klidný hokej, který nenabízí mnoho šancí.
04:06
Jaroslav Roubík to zkoušel od modré, jeho nahození se odrazilo od hráče soupeře.
03:21
Patrik Poulíček vystřelil od modré, ale jeho pokus byl zblokovaný prvním obráncem.
02:18
Nahození ze středního pásma do útočného, Slovan se nemůže dostat do střelecké pozice.
01:23
Jakub Orsava dnes hraje první zápas v letošní sezóně za Benátky a hned se probojoval do dobré střelecké pozice. Z předbrankového prostoru minul.
01:08
Martin Volke zastavuje hru, první střela na branku, vyslali ji hosté. Vhazování před brankou Ústí.
00:30
Benátky začaly aktivněji, nyní ale už hrají domácí hokejisté. První formace Slovanu se do útočného pásma nedostala.
00:01

HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Soukup) – Bernad, M. Vágner, Kasík, Vl. Brož, Husák, Zajíc, Přindiš – Melka, Roubík, Poulíček – Z. Doležal, Vrdlovec, D. Merta – Moučka, Gengel, Macek – Markulinec, Komárek, Navarra.

HC Benátky nad Jizerou: F. Novotný (Hosnedl) – Pyrochta, Husa, Havlín, Kolmann, Kočí, Pastor – Víšek, Vrbata, Ordoš – A. Dlouhý, Hrabík, Hrníčko – Orsava, Volf, Pospíšil – J. Havel, Janele, Prokeš.

Rozhodčí: Luczków – Bosák, Kajínek.
HC Slovan Ústí nad Labem
Slovan se nachází v tabulce WSM ligy na osmém místě a na záda jim dýchá tým z Třebíče, která má o dva body méně. Dnešního soupeře Slovan dokázal porazit dvakrát v jejich domácím prostředí, ale vždy o jejich výhře muselo rozhodnout prodloužení, ba i dokonce nájezdy. Pokud dnes domácí vyhrají vyhoupnou se před dnešního rivala.

Nejproduktivnější hráč Ústí je Zdeněk Doležal (12+12). Brankářskou jedničkou je Jakub Soukup, který dosahuje 91,77 % úspěšnosti zákroků. V tabulce slušnosti týmů se nacházejí na 5. místě s 417 trestnými minutami.

HC Benátky nad Jizerou
Benátky jsou o pouhý bod před svým dnešním soupeřem a nacházejí se na sedmém místě, kde před nimi mají stejně bodů, ale lepší skóre Jestřábi z Prostějova.

Nejproduktivnější hráč Benátek je Josef Mikyska (11+13). Brankářskou jedničkou podle odchytaných zápasů je Filip Novotný, který dosahuje 93,28 % úspěšnosti zákroků. V tabulce slušnosti týmů se nacházejí na 10. místě s 384 trestnými minutami.

26. 09. 2016 vs. – 3:4sn
Dobrý den, vítejte u dalšího kola WSM ligy mezi týmy HC Slovan Ústí nad Labem vs. HC Benátky nad Jizerou. U přenosu Vás bude provázet Jiří Cícha a zápas startuje tradičně od 18:00 hodin, tak si ho nenechte ujít.