29:27' Čempel  • 43:49' Bochnak  • 58:14' Szturc
Havířov
Hykel – Marek, Stonavský
Gascontrol Aréna (Havířov)
Technika

Havířov byl po celý zápas aktivnější a nakonec to dokázal i gólově. Tři body tak zůstávají v Havířově po vítězství 3:1.

Z mé strany je to pro dnešek vše, přenosy z Havířova však pokračují. Už od 17:30 se totiž A tým utká v rámci WSM ligy s Karlovými Vary.
59:50'
Už se nic nestane, AZet vyhodil do středního pásma.
59:04'
Pěkná akce Byčkova, který potáhl kotouč po pravé straně a ještě jej přihrával na volného spoluhráče, ten ale nezamířil přesně.
58:54'
Ludvík si vysoký puk pohlídal a schoval jej v lapačce.
58:14'
Havířov právě vstřelil branku!
Nyní to už vypadá, že tři body zůstanou v Havířově. Z ničeho nic vypálil GABRIEL SZTURC a jeho rychlá střela skončila v síti. Asistence: Kevin Horváth
57:12'
Adámek se dral do zakončení, ale sám proti dvěma obráncům neuspěl.
56:16'
Nepřesný pokus Pavlačky, Havířov však má aktuálně hru pod kontrolou.
55:06'
Technika se nemůže dostat přes střední pásmo a čas se jí výrazně krátí.
54:11'
Dobrá střela od modré čáry, Skoupý si ale nadvakrát poradil.
53:10'
Přechod přes útočnou modrou zastavuje ofsajd Techniky.
51:16'
Po pravé straně uháněl Adámek, jeho střela zápěstím byla rychlá, ale skončila těsně nad.
50:05'
Havířov je v pěti.
49:38'
Havířov se zatím brání velmi dobře, Technika se nemůže dostat do tlaku.
48:06'
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Pavlačka – 2 min., podražení).
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Mastič – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
46:28'
Havířov jednoduše nahodil puk na brankáře a získává buly v útočné třetině.
44:12'
Vojkůvka to zkusil z úhlu, kotouč skončil v lapačce Skoupého.
43:49'
Havířov byl aktivnější a zaslouženě jde do vedení. WIKTOR BOCHNAK dostal více prostoru, stačil vystřelit a nakonec i sám dorazit kotouč za bezmocného brankáře. Asistence: Lukáš Adámek
43:02'
Pokus Adámka v pohodě Skoupý kryje.
42:20'
Před brankou byl aktivní Szturc, dostal se hned dvakrát do zakončení, nicméně kýžená branka z toho nebyla.
41:15'
Topolanský ujel obraně Techniky, ale v poslední chvilce mu kotouč utekl.
40:01'
Ve druhé třetině se podařilo AZetu srovnat skóre a tak máme před třetí třetinou o zápletku postaráno.

Třetí část zápasu začne přibližně v 15:28.
40:00'
39:03'
Adámek se prodíral do šance, v rozhodující chvíli však upadl a o faulu nemohla být v tuto chvíli ani řeč.
38:21'
Hra je přerušena a dvojice vyloučených hráčů se může vrátit do hry.
38:06'
Chyba v obraně Techniky, kotouč získal Mastič, ale nakonec o něj přišel.
36:52'
Vrána to zkoušel dobře, Ludvík na poslední chvíli zachránil situaci betonem.
35:43'
Technika je v plném počtu.
34:38'
Po roztržce u branky rozhodčí posílá na trestnou lavici po jednom hráči na každé straně. Za Havířov již usedl na trestnou lavici Adámek, na druhé straně je vyloučen Kubica.
34:12'
Přihrávku skrz celé pásmo dostal Bochnak přímo na hůl, vypálil z první, branku však netrefil.
33:43'
Vyloučení v týmu VSK Technika Hokej Brno (Vyroubal – 2 min., držení protihráče).
33:23'
Havířov je v těchto chvílích aktivnější, obrana Techniky však zatím odolává.
30:55'
Před branku si dobře najel Pavlačka, nechybělo moc a dostal by se do zakončení z bezprostřední blízkosti. Hosté však na poslední chvíli zasáhli.
30:27'
Nahozený kotouč Skoupý schoval pod lapačku. Menší strkanici u branky rozhodčí rychle uklidnil.
29:27'
MATĚJ ČEMPEL to vzal na sebe, nabruslil do pásma a dokázal důrazem dostat kotouč až do branky. Asistence: Kevin Horváth
28:37'
Ludvík chtěl pomoct spoluhráčům, ale vypíchnutí kotouče se mu úplně nepovedlo. Obrana Havířova ale situaci nakonec zvládla.
27:45'
Jeden z hostů ztratil v pásmu hokejku a tak měla Technika pouze tři ozbrojené hráče. Domácí toho však nevyužili a tak se hraje v plném počtu.
26:00'
Dobrý pokus Koubka, vyrážečka brankáře však byla v pozoru.
25:45'
Vyloučení v týmu VSK Technika Hokej Brno (Machala – 2 min., hákování).
25:11'
Technika špatně střídala a tak z toho byla šance pro AZet, situace dva na jednoho byla zakončena střelou, tu si ale Skoupý pohlídal.
24:39'
Domácí jsou v plném počtu a pětiminutové oslabení tak přečkali bez inkasované branky.
23:57'
Dlouhé oslabení Havířova se chýlí ke svému konci a moc toho zatím Technika v přesilovce nevymyslela.
22:56'
Celým kluzištěm projel Mastič, který zkoušel zakončit mezi betony Skoupého, ale ten si dal pozor. Velká šance Havířova ve vlastním oslabení.
22:04'
Obětavým zákrokem Brno udrželo pásmo a kombinuje.
20:59'
Brnu se zatím nedaří usadit se v útočném pásmu.
20:01'
Máme za sebou první třetinu zápasu, která to nejdůležitější přinesla až v samém závěru. Nejprve se Technika dostala v poslední minutě do vedení zásluhou využité přesilovky a o pár vteřin později byl vyloučen domácí Byčkov, který si dnes už nezahraje a AZet vstoupí do druhé třetiny pětiminutovým oslabením.

Druhá třetina začne přibližně v 14:43.
20:00'
19:39'
Byčkov krátce po buly bodnul soupeře holí a odchází tak rovnou do šatny za test 5 minut + do konce utkání..
19:04'
Technika právě vstřelila branku!
Jenže stačila jedna povedená akce a hosté jdou do vedení. ADAM ŠPAČEK dostal kotouč do sítě a využívá tak přesilovku. Asistence: Filip Šujan
18:47'
Trenérům Techniky se zatím vůbec nelíbí založení útoku jejich celku.
17:49'
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Dabrowski – 2 min., napadení).
17:15'
Už při hře pět na pět se do pásma vydal Jedlička, byl však sám proti havířovské přesile a tak neuspěl.
16:10'
Nyní to domácí vykombinovali dobře, na konci celé akce byl Mastič, ale jeho střela byla zablokována.
14:59'
Vyloučení v týmu VSK Technika Hokej Brno (Kala – 2 min., podražení).
14:26'
Havířov zvládl své první oslabení bez větší výraznějších problémů.
13:31'
Ani přesilovka Techniky zatím není nebezpečná. Domácí čtveřice dobře brání už střední pásmo.
12:26'
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Čempel – 2 min., nedovolené bránění).
11:15'
Hezký hit Koubka, který poslal k ledu soupeře ostře, ale čistě.
10:35'
Ani druhá přesilovka domácích nepřinesla výraznější šanci.
09:15'
Havířov se dostal do pásma, následně však Černý nezkrotil na modré těžkou přihrávku.
08:35'
Vyloučení v týmu VSK Technika Hokej Brno (Kučírek – 2 min., hákování).
06:55'
První přesilovka se Havířovu příliš nepovedla, pokračuje se v pěti na obou stranách.
06:16'
Adámek dostal dobrý pas mezi kruhy, hůl mu však zablokoval obránce Techniky.
05:21'
Brno se zatím brání velmi dobře.
04:55'
Vyloučení v týmu VSK Technika Hokej Brno (Fojt – 2 min., držení protihráče).
04:31'
Technika se rychle dostala do pásma, Ludvík přikryl kotouč a hru přerušil.
03:02'
AZet získal kotouč ve středním pásmu a rodila se tak zajímavá šance, Pavlačka to vzal na sebe a vystřelil, Skoupý byl však pozorný.
01:49'
Machala nedosáhl na kotouč a tak jej nechal domácím a odjel střídat.
01:05'
První zákrok Skoupého, rychlý puk před brankoviště a následná střela se však neujala.
00:33'
Havířov se usadil v pásmu, nepřesná přihrávka podél mantinelu však vylétla za modrou čáru.
00:01'

AZ RESIDOMO Havířov: Ludvík (Pawlas) – Topolanský, Černý, Bílek, Frančiak, Koubek, Dabrowski, Macurák, Zmarzlák – Pavlačka, Čempel, Mastič (C), Bochnak, Adámek, Vojkůvka, Mikula, Urbančík, Szturc, Byčkov, Horváth

VSK Technika Hokej Brno: Skoupý (Kulhánek) – Fojt, Kučírek, Kudrna, Kubica, Kala (C), Šujan, Groch – Kelbl, Zimin, Kubový, Hassani, Vrána, Staněk, Jedlička, Vyroubal, Machala, Čoupek, Špaček

Rozhodčí: Hykel – Marek, Stonavský.
Havířovský mladší dorost v dnešním zápase hostí Techniku Brno. AZ drží v tabulce třetí příčku, Technika je sedmá. Oba celky od sebe dělí šest bodů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.