Čech (Prchlík) – Páník, Hamšík, Pánek, Jiříček, Hodinář, De Sousa, Vajner, Malák – Kaiser, Slanina, Hauser, Soukup, Hollar, Šiler, Altrichter, Steinbrücker, Ženíšek, Kuchárik, Kvasnička
Home Monitoring Aréna
Liberec
Franc (Krátký) – Kovář, Hladík, Moc, Böhm, Šedivý, Starý, Kollert – Prunda, Pray, Jansa, Jakubec, Jiruš, Měchura, Strnad, Nezbeda, Vodlan

Děkujeme za pozornost a těšíme se u dalších online přenosů.
Dnešní utkání nenabídlo příliš šancí. Hrál se vyrovnaný hokej. O svém vítězství rozhodli domácí v závěru druhé třetiny.
59:57'
Za Plzeňskou brankou se strhla bitka, ale 3 vteřiny před koncem už nic neřeší. Všichni 4 aktéři dostali po 2 minutách.
59:42'
Nakonec je ale přeci jenom buly před Čechem a Liberec to zkusí bez gólmana.
59:20'
Čech rychle vyklepal puk z lapačky, aby se nepřerušovalo a jeho spoluhráči mohli puk vyvézt.
58:32'
Altrichter střílel z pozice mezi kruhy, ale našel pouze Francovu lapačku.
58:06'
Plzeň dlouho kombinovala v útočném pásmu, ale nakonec chybná přihrávka umožnila Liberci vyhodit.
56:42'
Kollert teď svým spoluhráčům značně komplikuje situaci. Místo závěrečného tlaku se musí bránit plzeňské přesilovce.
56:30'
Plzeň se snaží udržet puk co nejdále od své branky, což se jí daří.
54:50'
Do brejku 2 na 1 ujeli domácí Kaiser se Steinbrückerem, ale Franc si s jejich zakončením poradil.
53:50'
Domácí se vymanili z tlaku a opět přenesli hru před branku soupeře, kde by rádi zbytek zápasu odehráli.
52:50'
Plzeň je i po návratu do plného počtu zavřená před vlastní brankou.
52:00'
Hosté si žádnou pořádnou šanci nevytvořili a jejich přesilovka se pomalu chýlí ke konci. Už se samozřejmě hraje dlouho 5 na 4.
50:30'
Domácí zvládají oslabení bez větších obtíží a vyhazují puky přes celé kluziště.
50:03'
Za hákování je vyloučený Kvasnička a domácí se budou bránit ve třech.
48:39'
Následně se před brankou Plzně strhla mela, která vyústila ve vyloučení hráčů na obou stranách za hrubost.
48:39'
Z levé strany se ke střele dostal Starý a trefil břevno, puk se odrazil těsně před brankovou čáru.
47:45'
Domácí rozjeli akci 2 na 2, ale přihrávka do brankoviště hůl adresáta nenašla a puk skončil v rohu kluziště.
46:30'
Liberec se sice na chviličku dostal k puku v obranné třetině Plzně, ale okamžitě o něj přišel a domácí rozjíždějí další útok zpoza vlastní branky.
44:30'
Aktivity se opět ujímají domácí a drží puk tam, kde potřebují, ve své útočné třetině.
43:54'
Do dobré šance se prokličkoval Šedivý, který překonal oba plzeňské beky, na Čecha už ale vyzrát nedokázal.
42:25'
Domácí se bez větších problémů brání a nepouštějí hosty do šancí.
41:14'
Také hosté si zahrají první přesilovku. Za podražení bude pykat Hamšík.
40:50'
Domácí jsou v úvodu zápasu pod tlakem.
40:01'
Druhá třetina konečně přinesla také hokejové momenty a domácí se díky dvěma trefám ujímají vedení. Jestli na to dokáže Liberec odpovědět, se dozvíme v třetí části hry, která začne přibližně v 18:30.
40:00'
39:59'
Ještě v poslední vteřině se na France řítil De Sousa. Liberecký brankář mu ale puk sebral a schoval pod lapačku.
38:37'
Plzeň právě vstřelila branku!
Slanina našel z levé strany DOMINIKA SOUKUPA u pravé tyčky a ten puk poslal nad lapačku France. Asistence: Jan Slanina.
37:30'
Domácí v závěru přesilovky chybovali na modré a Jansa mohla poslat spoluhráče z trestné lavičky samotného na branku, přihrávka mu ale sjela a z šance nic nebylo.
36:50'
Z levé strany najížděl na France Altrichter, ale liberecký gólman jej vychytal.
36:10'
Domácí kombinují v pásmu, ale zatím bez střely.
35:20'
Teď ale liberecký hráč už tvrdost přehnal a sudí jej trestá za napadení.
35:10'
Hraje se opět nahoru a dolů a k vidění je plno osobních soubojů.
34:10'
Hosté se snaží rychle vyrovnat, ale obrana domácích bez větších obtíží odolává.
33:19'
Domácí dlouho drželi puk a nemohli překonat libereckou obranu. Pak ale předvedli nádhernou kombinaci na jeden dotek. Pánek poslal puk napříč Kvasničkovi a ten jej okamžitě posunul na JAKUBA ŠILERA, který už neměl problém trefit odkrytou branku. Asistence: Vlastimil Kvasnička, Adam Ženíšek.
31:38'
Je tu první vyloučení zápasu. Na trestnou musí za podražení hostující Jakubec.
31:11'
Z pravé strany střílel Kvasnička, ale jeho střelu v pohodě Franc vyrazil.
29:50'
Liberecký gólman sice puk vyrazil pouze před sebe a ztratil jej z dohledu, jeho spoluhráč z obrany ale nebezpečí zažehnal.
29:31'
Po střele od modré Franc puk raději podržel a hra se opět přesune před jeho branku.
27:30'
Hraje se dlouho bez střídání, domácí jsou na puku, ale nedokáží si vypracovat střeleckou pozici.
26:51'
Liberec chvilku okupoval obranné pásmo Plzně, ale domácí puk nakonec vyvezli a odjeli v klidu střídat.
25:35'
Bude se opět vhazovat před Francem.
24:51'
Rodící se protiútok Liberce zastavil ofsajd.
24:17'
Po plzeňském tlaku zakončeném střelou od modré podržel Franc puk a bude se vhazovat před jeho brankou.
23:30'
Mezi kruhy si puk ke střele připravoval Ženíšek, ale nakonec mu sklouzl z čepele a střela zamířila značně mimo.
22:10'
Hra se přitvrzuje a na ledě je vidět čím dál více tvrdých soubojů.
21:00'
Oba gólmani už si připsali po zákroku, ale jednalo se o střely z ne příliš výhodných pozic, takže s nimi maskovaní muži neměli problémy.
20:10'
Hosté se hádají kvůli faulu na buly, ale trestat se nebude.
20:10'
Strnad sebral plzeňskému hráči puk a řítil se sám na branku. Bek domácích jej nejspíš lehce hákoval, ale sudí nevylučují. Čech už si s nájezdem rozhozeného Strnada poradil.
20:01'
Gól zatím diváci v plzeňské zimní hale neviděli a v podstatě ani žádnou větší šanci. Zápas je vyrovnaný, i když v závěru si možná mírnou územní převahu vytvořili domácí. Uvidíme, co nám přinese druhá třetina, která začne přibližně v 17:40.
20:00'
19:15'
Domácí vytvořili další chybu v rozehrávce, ale Čech se střelou z levé strany neměl větší problémy.
18:40'
Kollert zachytil plzeňskou rozehrávku ve vlastním obranném pásmu, pak ale nedokázal najít svého lépe postaveného spoluhráče.
17:10'
Liberec vyrazil dopředu, ale puk opět pouze odevzdal za plzeňskou branku.
15:47'
Hauser z levé strany střílel zblízka na France, ale mezírku v jeho postoji nenašel.
15:30'
Hra už se opět odehrává převážně ve středním pásmu.
13:16'
Domácí jsou vykázáni do středního pásma za postavení v brankovišti.
12:15'
Náznaky šancí na obou stranách zmařily nepřesné nahrávky.
11:42'
Liberec nemůže po zakázaném uvolnění střídat. Domácí toho ale nevyužili a buly prohráli.
10:50'
Liberec pouze nahazuje puk za plzeňskou branku a jde střídat, domácí postupně stupňují svůj tlak.
09:10'
Na ledě zůstal ležet zraněný liberecký Trunda a hra je přerušené. Hráč hostí je ale doufejme v pořádku.
07:54'
Zápas je zatím více boj než hokej. Pořádnou hokejovou akci zatím ještě nebylo vidět.
06:39'
Domácí teď převzali aktivitu a bude se vhazovat v jejich útočném pásmu.
04:55'
Zakázané uvolnění Liberce po špatné rozehrávce.
04:08'
Čech podržel puk a bude se vhazovat před jeho brankou.
03:21'
Ani jeden z týmů nemá převahu, hraje se střídavě před oběma brankami, ale větší šanci ještě diváci neviděli.
02:04'
Také domácí pobyli chvilku v útočné třetině. Rodící se protiútok Liberce zastavil ofsajd.
01:15'
Liberec začal aktivně, ale větší šanci si zatím nevytvořil.
00:01'
Dá se tedy očekávat kvalitní střetní týmů z čela tabulky, které mají za sebou několikazápasovou sérii bez porážky. Série Plzně je sice dvakrát delší, naposled se ale indiáni trápili s pražskou Spartou a vítězství vybojovali až v nastaveném čase. Liberec v posledních 4 kolech obdržel pouhé 3 góly a všechny zápasy jednoznačně vyhrál. Který z týmů potvrdí svoji vynikající formu a který naopak svoji vítěznou sérii ukončí? To se dozvíme ve čtvrtek od 17:00 a my vás o průběhu utkání budeme v našem online přenosu informovat.
Ve čtvrtek odpoledne na sebe v plzeňské malé hale narazí týmy z čela tabulky. Domácí Plzeň je po osmi výhrách v řadě jasným lídrem, ale také třetí Liberec má za sebou sérii čtyř zápasů, ve kterých si připsal vítězství.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.