Eliod -  ONLINE PŘENOS -  Vsetín : Poruba - 20. ledna 2018   13:00

Vsetín
Vsetín
03:16' Půček  • 15:27' Vrána  • 23:14' Půček  • 46:25' Fencl  • 51:50' Kočí  • 57:10' Turek

Vsetín právě vstřelil branku!
Necelé tři minuty před koncem zápasu přidávají Valaši šestou branku a jdou si za ziskem tří bodů. Autorem branky je ADAM TUREK. Asistence: Václav Kočí.
52:30'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Babeliak – 2 min., podražení).
51:50'
Tak to už vypadá na jasné vítězství pro Vsetín! VÁCLAV KOČÍ využil nahrávky Turka a upravuje skóre na 5:0. Asistence: Adam Turek.
46:25'
Autorem čtvrté vsetínské branky je JAN FENCL. Asistence: Bez asistence.
43:32'
Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Moškoř – 2 min., sekání).
41:28'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Fencl – 2 min., faul kolenem).
40:01'
40:00'
23:14'
Také první branka druhé třetiny padla do sítě Poruby a opět se o ní postaral JAN PŮČEK. Asistence: Adam Turek.
20:01'
20:00'
18:09'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Navrátil – 2 min., sekání).
17:17'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Vrána – 2 min., sekání).
16:37'
Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Machů – 2 min., nedovolené bránění).
15:27'
V šestnácté minutě utkání navyšuje na 2:0 pro Vsetín VOJTĚCH VRÁNA. Asistence: Boris Babeliak.
03:16'
Domácí tým se dostává zásluhou JANA PŮČKA do vedení. Asistence: Jan Fencl.
00:01'

VHK ROBE Vsetín: Málek (Křenek) – Houser, Velikovský, Liss, Kunst, Sviták, Navrátil – Bednařík, Dědek, Bebaliak, Fencl, Kočí, Calaba, Kuchařík, Zemánek, Vrána, Půček, Turek, Čajanová.

HC RT TORAX Poruba: Slíž (Hurčík) – Havlík, Gelnar, Puchala, Macurák, Machů, Dobeš – Foldyna, Macias, Kubík, Fojtík, Halata, Chovanec, Pavlík, Moškoř, Rambousek, Spurný.

Rozhodčí: Dědek – Bryška, Novák.
Statistiky domácího týmu vede Jan Půček (3+8) s Adamem Turkem (6+5), jenž je i nejlepším střelcem týmu. Z obránců je nejlepší Václav Kočí (4+6), kterého ale vidíme častěji v útoku.
Porubě se zatím v lednu daří. Nejprve porazila Techniku 2:1 po nájezdech a pak si vyšlápla na Warrior. Zápas s Třincem byl hodně vyrovnaný, nakonec ale všechny body brali Oceláři za vítězství 3:2. Nejlepšími hráči jsou Martin Kubík (3+1), Michal Rambousek (3+1) a Jan Myškoř (1+3). Vsetín musí tohoto soupeře porazit za tři body, aby byl zase o kousek dál od sestupové pozice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.