Hokejová Liga mistrů -  ONLINE PŘENOS -  Salzburg : Wolfsburg - 11. října 2017   19:30

Salzburg
Gracnar (Starkbaum) – Raymond, Generous – Brouillete – Pallestrang, Viveiros – Jakubitzka – Raffl "C", Duncan, Hughes – Hochkofler, Mueller, Harris, Aleardi – Herburger, Rauchenwald, Huber – Latusa, Cijan, Schiechl, Baltram
Oldřich Hejduk, Trpimir Piragič – Ulrich Pardatscher, Elias Seewald
Eisarena
2301 diváků
Wolfsburg
Kuhn (Bruckmann) – Krupp, Bina – Wurm, Likens – Dehner – Furchner, Haskins "C", Fauser – Weib, Dixon, Aubin – Riefers, Foucault, Kreps, Hoehenleitner – Karachun, Proft, Mulock

Myslím si, že dnešní utkání byla ta nejlepší pozvánka sledovat vyřazovací část LM, která se bude losovat v pátek 13. Ode mě je to pro dnešek vše. Přeji vám příjemný zbytek večera a u dalšího přenosu napočtenou.
Máme tu KONEC! Domácí se radují z postupu do play off LM a pro hosty letošní ročník končí. V poslední části začali lépe hosté kterým se podařilo otočit skore na svojí stranu díky využitím přesilovým hrám. Tři minuty před koncem dokázal vyrovnat domácí kapitán Raffl a třešničku na dortu pro domácí dal minutu a čtvrt před koncem Duncan.
Salzburg právě vstřelil branku!
Vypadá to, že prodloužení se nedočkáme. Domácí hala vypadá, že zachvilku spadne. RYAN DUNCAN posílá domácí do vedení. Asistence: John Hughes, Thomas Raffl.
58:36'
Duncan trefil tyč.
58:00'
Poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:08'
Domácí se dočkali vyrovnání. Jako správný kapitán vyrovnává THOMAS RAFFL. Asistence: John Hughes, Peter Hochkofler.
Dnešní utkání sleduje 2301 diváků.
56:02'
Kuhn proti Muellerovi vytáhl vynikající zákrok.
55:23'
Hughes to vzal na sebe mířil však hodně nepřesně.
54:46'
Domácí se dožadovali vyloučení, rozhodčí jsou jiného názoru.
54:34'
Kuhn raději podržel puk před Raymondem.
54:05'
Huberova střela skončila na chráničích obránce.
53:17'
Domácí se snaží přijít na to jak překonat Kuhna, ten zatím odolává i za pomoci obrany.
52:26'
Raffl se snažil tečovat, mířil mimo.
52:12'
Další icing hostů.
Do konce máme necelých osm minut a blíže do play off mají Medvědi.
52:05'
Icing Medvědů. Komerční přestávka.
51:50'
Generous nabral rychlost střela, ovšem skončila na prvním obránci.
51:06'
Připoměli se také hosté nepřesnou střelou.
50:16'
Hochkofler se po zásahu pukem vrací na led s tamponama v nose.
50:13'
Puk opět mimo kluziště.
49:35'
V dobré pozici se objevil Hughes, Kuhn byl na místě.
49:30'
Puk nyní zmizel z ledové plochy, vhazování na středu hrací plochy.
49:10'
Hosté vyhazují do obranného pásma Býků.
48:17'
Mueller se snaží něco vymyslet, ale obrana hostů pracuje zatím na výbornou.
47:00'
Proft trefil pukem nechtěně do oblasti obličeje jednoho z domácích, který musí do rukou lékařů.
46:40'
Od modré napřáhl Brouillette, Kuhn jeho pokus viděl.
46:35'
Nebezpečně vypálil Duncan, Kuhn byl na místě. Následuje komerční break.
45:57'
Domácí se snaží co nejrychleji zareagovat, to se jim zatím nedaří.
44:51'
Wolfsburg právě vstřelil branku!
Hosté otáčí skore v dnešním utkání na svou stranu využitou další přesilovou hrou v podání GERRITA FAUSERA. Asistence: Jeremy Dehner, Kris Foucault
44:16'
Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Cijan – 2 min., příliš mnoho hráčů).
44:12'
Domácí teď neví, kde jim hlava stojí.
43:09'
Karachun šel mezi tři protihráče a neuspěl.
42:28'
Hosté jsou jako pokropení živou vodou a snaží se překlopit skore na svou stranu.
41:33'
Hosté využívají přesilovou hru. Tato branka jde rozhodně na vrub Gracnara. TYLER HASKINS nic nevymýšlel vystřelil a skoroval. Asistence: Jeremy Dehner, Jeff Likens
41:22'
41:05'
Generousova střela mířila vysoko nad branku.
40:36'
Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Brouillette – 2 min., vysoká hůl).
40:25'
40:01'
Další třetina začne přibližně v 21:12.
Je za námi druhá třetina ve které jsme branku neviděli. Nejblíže k ní měl domácí kapitán Raffl, ovšem zamířil pouze do tyče. Proto domácí půjdou do poslední třetiny s vedením o jednu branku a mají tak postup do další fáze ve svých rukou.
40:00'
39:22'
Vyloučení v týmu Grizzlys Wolfsburg (Aubin – 2 min., sekání).
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny.
38:24'
Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Duncan – 2 min., sekání).
38:05'
Raffl motá hlavy hostům, ale nedokázal přesně přihrát.
37:45'
Kreps nebezpečně vypálil s jeho pokusem měl Gracnar velké potíže.
35:22'
Domácí se nemohou dostat do útočného pásma.
34:53'
Vyloučení v týmu Grizzlys Wolfsburg (Aubin – 2 min., hákování).
34:34'
Nahození Raymonda nepřešlo až na branku.
34:28'
Komerční přestávka.
33:56'
Huber si udělal z obrany Medvědů kužele, nezamířil přesně.
32:57'
Domácí se již radovali puk, ale nepřešel celým objemem za brankovou čáru.
32:11'
Hosté v poklidu kombinují ve vlastním pásmu.
31:50'
Icing Býků.
31:36'
Riefers napřáhl ze středního pásma, Gracnar jeho pokus srazil do ochranné sítě.
31:31'
Ofsajd Medvědů.
30:55'
Štiplavou střelu Cijana vyrazil Kuhn pouze před sebe, kde byl připraven jeho obránce.
30:18'
Raffl bojoval u mantinelu a snažil se najít Rauchenwalda na něj puk nedoputoval zásluhou Likense.
29:25'
Z otočky se snažil nahodil na brankáře puk Wurm, ovšem nic víc z toho nebylo.
29:06'
Komerční pauza.
28:15'
Hosté se provinily vysokou holí, ovšem nikdo z rozhodčích si toho nevšiml.
27:57'
Icing domácích.
27:15'
Nahození od modré v podání Dehnera nadělalo Gracnarovi menší problémy.
26:18'
Nyní se nedaří ani jednomu z týmů založil kloudnou akci.
25:37'
Rafflova střela skončila v lapačce Kuhna.
25:23'
Icing Býků.
24:57'
Aubin vyzkoušel pozornost Gracnara ten byl připraven.
24:12'
Proft se snažil něco v rohu kluziště vymysletm ovšem byl na to opět sám.
23:30'
Hosté se konečně na chvilku osvobozují z velkého tlaku Býků.
23:12'
Viveiros kroužil za brankou a málem překvapil Kuhna zakončením zpoza branky.
22:51'
Dlouhý pas hledal Rauchenwalda, ten na puk nedosáhl.
22:20'
Nahození Brouilleta si Kuhn pohlídal.
21:54'
Chybu hostující obrany mohl potrestal Raffl minul.
21:04'
Mueller vybídl k brance Raymonda, ten nezamířil přesně.
20:37'
20:13'
Harris hledal některého ze svých spoluhráčů ovšem neúspěšně.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 20:23.
Máme za sebou úvodní třetinu ve které jsme viděli tři branky. Účet zápasu otevřel Harris, na druhé straně s rychlou odpovědí přispěchal Hoehenleitner. V 16. minutě si vzali domácí vedení zpět zásluhou Muellera.
20:00'
19:38'
Harris hledal mezírků mezi Kuhnovými betony tu však nenašel.
19:00'
Poslední minuta první třetiny.
18:59'
Kuhn si našel krásně zakončení Raffla.
18:37'
Vyloučení v týmu Grizzlys Wolfsburg (Wurm – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
17:58'
Hosté ujeli dva na jednoho. Weib hledal Krepse, ovšem přihrávka na českého útočníka neprošla.
17:21'
Rafflova střela sražena do ochranné sítě.
16:38'
A další šance na vyrovnání. Tentokrát nezakončil Mulock.
16:10'
Znovu mohla přijít rychlá odpověď, ale Aubin nezakončil přesně.
15:51'
Domácí se dostávají znovu do vedení zásluhou PETERA MUELLERA. Asistence: Brant Harris.
13:20'
Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Generous – 2 min.).
12:50'
12:47'
Mueller vystřelil od modré jeho pokus si nenašel cestu mezi tři tyče.
12:33'
Hughes se snažil překvapit Kuhna na přední tyč, ten byl připraven.
12:05'
Medvědi nyní kombinují ve středním pásmu.
11:24'
Nebezpečně od modré napřáhl Harris jeho pokus brankou neskončil.
11:20'
Znovu puk končí v Kuhnově lapačce.
11:11'
Kuhn raději puk podržel před dotírajícími domácími.
11:08'
A následuje další icing hostů.
10:59'
Medvědi vyhazují pouze na zákázané uvolnění.
10:07'
Dixon se snaží u branky Býků něco vymyslet, ale nemá podporu spoluhráčů, proto přišel o puk.
09:44'
Od modré pálil Viveiros, jeho pokus nikdo neztečoval do branky.
09:10'
Do útoku se dral Haskins, ale daleko se nedostal.
08:32'
Kuhn musel zasahovat proti dvou nebezpečným střelám Hubera.
08:13'
Domácí začínají další útok od své branky.
07:13'
Nebezpečná střela Pallestranga mířila těsně vedle.
06:13'
Harris hledal před brankou Muellera jeho zakončení chyběla razance.
05:58'
05:45'
Harris se snažil něco vymyslet, obrana hostů ho vytlačila do středního pásma.
04:57'
Ihned po vhazování se opřel do puku Raymond, Kuhn byl na místě.
04:55'
Proti zakončení Duncana musel máchnout Kuhn lapačkou.
04:40'
Hosté přispěchali s rychlou odpovědí Kreps našel před brankou CHRISTOPHA HOEHENLEITNERA a ten si poradil. Asistence: Kamil Kreps
03:58'
Domácí se dostávají do vedení. Mezi kruhy si najel BRANT HARRIS a nedal Kunhovi šanci. Asistence: Peter Hochkofler.
03:42'
Ofsajd hostů.
03:13'
Rafflova formace se stále drží v pásmu Medvědů, ovšem k zakončení to zatím nevede.
02:45'
Na druhé straně měl šanci Raffl, ale přestřelil.
02:36'
Do šance se dral Proft, jeho pokus Gracnar vyrazil.
01:54'
Akci zakládal Foucault, ale bez úspěchu.
01:07'
Domácí stále drží puk na svých holích a hosty k ničemu nepouští.
00:15'
Ihned se dostali Býci do útoku a první zákrok si musel připsat po střele Raffla Kuhn.
00:01'
Domácí Býci dnes nastoupí v tmavých dresech a hostující Medvědi v bílém.

EC Red Bull Salzburg: Gracnar (Starkbaum) – Raymond, Generous – Brouillete – Pallestrang, Viveiros – Jakubitzka – Raffl, Duncan, Hughes – Hochkofler, Mueller, Harris, Aleardi – Herburger, Rauchenwald, Huber – Latusa, Cijan, Schiechl, Baltram

Grizzlys Wolfsburg: Kuhn (Bruckmann) – Krupp, Bina – Wurm, Likens – Dehner – Furchner, Haskins, Fauser – Weib, Dixon, Aubin – Riefers, Foucault, Kreps, Hoehenleitner – Karachun, Proft, Mulock

Rozhodčí: Oldřich Hejduk, Trpimir Piragič – Ulrich Pardatscher, Elias Seewald.
Příjemný středeční večer všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z posledního kola skupinové fáze Ligy Mistrů mezi týmy Red Bull Salzburg a Grizzlys Wolfsburg. Úvodní buly je stanoveno na 19:30 hodin. Zápasem vás provede Jan Přikryl.
Red Bull Salzburg

se před posledním kolem drží na 2 postupovém místě díky lepšímu skóre a výhře v prvním vzájemným zápase právě před dnešním soupeřem. V domácí soutěži se tým drží po 10 odehraných kolech na 9. místě z 12 se ziskem 12 bodů.
Grizzlys Wolfsburg

se v tabulce skupiny A nachází na 3 pozici za dnešním soupeřem, proto kdo dnešní zápas vyhraje ten postoupí jako druhý ze skupiny. V domácí soutěži se tým drží po 11 kolech na 11. místě ze 14 se ziskem 14 bodů.

První vzájemný zápas:

3. 10. 2017 Wolfsburg – Salzburg 4:5 (2:3,2:2,0:0)

Branky a přihrávky: 2. Fauser (Furchner, Haskins), 3. Aubin (Likens, Voakes), 28. Aubin (Furchner, Bina), 40. Furchne (Ankert, Haskins) – 5. Heinrich (Huber), 9. Raffl (Harris), 20. Mueller (Aleardi), 29. Aleardi (Pallestrang, Mueller), 33. Mueller (Viveiros, Rauchenwald).

Grizzlys Wolfsburg: Brückmann (Kuhn) – Dehner, Bina, Wurm, Likens, Krupp, Ankert – Weiss, Voakes, Aubin – Furchner, Haskins, Fauser -Hoehenleitner, Dixon, Riefers – Karachun, Proft, Mulock.

Red Bull Salzburg: Gracnar (Starkbaum) – Bruillette, Heinrich, Viveiros, Raymond, Pallestrang, Baltram – Mueller, Harris, Aleadri – Raffl, Duncan, Hughes – Herburger, Rauchenwald, Huber – Cijan, Schiechl, Hockkofler.

Rozhodčí: Stricker, Kopitz – Müller, Marten
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.