To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Jakub VALSKÝ (SLO) 1+0, 3 střely na bránu, čas na ledě 11:41
Tomáš KUBALÍK (SLO) 0+1, 1 střela na bránu, čas na ledě 11:09
Tomáš KUNDRÁTEK (SLO) 0+0, 4 střely na bránu, čas na ledě 20:42
Václav NEDOROST (SLO) 1+1, 2 střely na bránu, čas na ledě 20:51
Celkem málo vídaný zápas v elitní KHL je u konce! Po dvou třetinách prohrával Slovan 1:3 a zdálo se, že pozorně hrající Torpedo si odveze z Bratislavy všechny body. Neskutečnou třetí třetinou, kterou Slovan ovládl výsledkem 6:1, však domácí razantně strhli vedení na svou stranu, které pojistil posledním gólem do prázdné branky Andrej Meszároš!
Torpedo, které dostalo ve dvou předchozích zápasech pouze jeden gól, odjíždí z bratislavského ledu potupené se sedmigólovým výpraskem.
59:05
Jeglič se dostal do brejku, jeho nájezd z levé strany, střela nad lapačku Kasutina, ale puk končí vedle branky Torpeda.
58:47
Slovan se brání ve čtyřech, puk se domácím podařilo dostat ze třetiny.
58:37
Domácí jsou již ve čtyřech, střelu Lofquista Pogge chytá a přerušuje hru.
57:23
Slovan právě vstřelil branku!
Ale místo drtivé přesilové hry Torpeda šesti proti třem je tu gól ANDREJE MESZÁROŠE, který hned po vhazování napálil puk a přes celé kluziště trefuje prázdnou branku. Asistence: Marek Viedenský.
57:16
Tak nikoliv, nakonec sudí potrestali jen zákrok Švarného na Daugavinše, Slovan jde do tří!
57:16
Hra přerušena, Švarný dohrál u mantinelu Daugavinše a vrhl se na něho mstící Gračjov, oba borci dostanou tresty za bitku.
57:15
Další vyhozený puk ze třetiny Slovanu.
56:55
Slovan se ubránil, puk míří za branku Torpeda, ale hosté jsou bleskově zpět ve třetině domácího týmu.
56:35
Přesilová hra Torpeda šest na čtyři, hosté v útočném pásmu.
56:27
Za hosty nepůjde nikdo na trestnou lavici, branka Torpeda zůstává prázdná a na ledě je jen pět hráčů? Ne, nakonec to rozhodčí ukočírovali a na led jde šestý hráč Torpeda.
56:27
Právě Marek Ďaloga jde na trestnou lavici a Slovan se tak bude muset bránit v oslabení.
56:27
Dmitrij Sjomin se dostal do zakončení, ale Pogge chytá. Hned poté se tam strhla potyčka před brankou Slovanu, vidíme tam Ďalogu, který svalil na led Verjajeva.
56:10
Nepřesná rozehrávka Torpeda, je pískáno zakázané uvolnění hostů, vhazovat se bude po pravici Kasutina.
55:57
Vhazování ve třetině Slovanu, Jeglič raději vyhazuje puk ze třetiny.
54:46
Torpedo právě vstřelilo branku!
Gólová přestřelka pokračuje, po průniku Kuljomina se k odraženému puku před brankou Slovanu dostal JEVGENIJ GRAČJOV, který doklepl puk do branky. Asistence: Kirill Urakov a Vjačeslav Kuljomin.
53:25
Hosté nyní zastavili útočnou akci Slovanu a sami se vydali do útoku, střelu Mozera chytá Pogge a přerušuje hru.
52:58
Debakl! Luža vystřelil z levé strany a k odraženému puku se dostal JAKUB VALSKÝ, který se trefil přesně pod víko. Asistence: Patrik Luža a Tomáš Kubalík.
52:40
Torpedo znovu inkasuje, po přihrávce Cheechooa se střelou z mezikruží prosazuje NICK PLASTINO. Asistence: Jonathan Cheechoo.
52:22
Hosté vyváží puk ze třetiny, Višněvskij dostal puk do útočného pásma.
51:45
Slovan je v tlaku, nyní doslova drtí svého soupeře, k čemuž mu pochopitelně pomáhá i přesilová hra.
51:09
A protože gól padl při signalizovaném vyloučení, odchází na trestnou lavici Osipov.
51:09
Slovan dokonal obrat! JEFF TAFFE si po závaru před branku Torpeda vzal puk, objel bránící hráče a z mezikruží propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Andrej Meszároš.
50:35
Kasutin nyní fantastický při střele Chipchury, který pálil z mezikruží, ovšem gólman Torpeda lapil puk do své lapačky.
50:20
Oba týmy prostřídaly, ale domácí musí začínat zpoza vlastní branky.
49:57
Nyní již po akci Jegliče, který ztrácí puk, vyvážejí hosté puk ze třetiny.
49:40
Domácí jsou v útočném pásmu, které udrželi i po nepřesné střele Jegliče.
49:23
Slovan si zahraje přesilovou hru, do tváře dostal hokejkou útočící Taffe, za nebezpečnou hru vysokou holí usedá na trestnou lavici Stanislav Jegoršev.
48:58
Slovan v útočném pásmu, Švarný přihrává na pravou stranu, kde od modré pálí Nick Plastino, ale Kasutin chytá a přerušuje hru.
48:08
Marek Ďaloga se dostal do brejku, ale nakonec upadl a puk mu sjel z hole, do zakončení se tak nedostal.
47:42
Ashton bojuje v útočném pásmu s Kundrátkem.
46:53
Slovan opět v útočném pásmu, ale tentokrát se domácí nedokázali dostat do zakončení a musí ven ze třetiny.
46:05
Oddechový čas pro hosty.
46:05
Domácí si vytvořili silný tlak a nakonec dokázali i srovnat, po přihrávce Nedorosta zpoza branky se z levé strany, z ostrého úhlu, prosazuje ŽIGA JEGLIČ, který poslal puk přesně pod horní tyčku. Asistence: Václav Nedorost a Marek Viedenský.
45:49
Jeglič neudržel útočné pásmo, hosté se osvobozují.
42:47
A přece domácí snižují, Andrej Meszároš pronikl po levé straně do útočného pásma, přihrál před branku, kde si u pravé tyčky našel pozici VÁCLAV NEDOROST a zasunul puk do branky Torpeda. Asistence: Andrej Meszároš.
42:27
Hosté vybojovali útočné pásmo, vhazuje se po pravici Poggeho.
41:50
Hosté vybojovali útočné pásmo po nahození puku.
Dnešní utkání sleduje 8773 diváků.
41:07
Ofsajd hostů na útočné modré, vhazování ve středním pásmu.
40:40
40:22
Slovan v úvodu třetí třetiny dohrává přesilovou hru.
40:01
Další třetina začne přibližně v 20:56.
I ve druhé třetině byli úspěšnější hosté, kteří po čtyřiceti minutách vedou již 3:1. Slovan již nebyl tak dominantní, jako v první dvacetiminutovce, byť se mu podařilo ve 25. minutě vyrovnat. Pak si ale obrana nepohlídala Daugavinše, který z bezprostřední blízkosti překonal Poggeho. Slovan nejvíce srážely vyloučení, které byly navíc hodně zbytečné a také je za to hosté potrestali, jmenovitě Pettersson, který zvýšil při přesilové hře již na 3:1. Rozčarování domácího týmu dovršilo vyloučení trenéra Miloše Říhy, který musel ze střídačky ve 38. minutě.
40:00
39:31
Václav Nedorost se nedostal k dorážce, po střele Taffeho z pravé strany.
39:14
Pogge zrychlil rozehrávku a domácí se znovu snaží udržet v útočném pásmu.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny, Slovan bojuje o puk za brankou Kasutina.
38:40
Vylučuje se, dvě minuty za držení dostává Norman, Slovan bude mít výhodu přesilové hry!
38:11
Po zblokované střele Sjomina nařizuje sudí vhazování po levici Poggeho.
37:37
Trenér Slovanu Miloš Říha vykázán ze střídačky, na Slovan se to neskutečně všechno sype...
36:45
Na druhé straně měl Pogge trochu štěstí, puk se tam zřejmě odrazil od brankové konstrukce.
36:18
Po skončení vlastního oslabení šli domácí do brejku, ale Andrej Mezsároš bekhendem přestřelil branku Torpeda.
36:16
Další dobrá práce Václava Nedorosta, který znovu dostává puk ze třetiny.
36:10
A nyní se dokonce český internacionál dostal do zakončení, ale Kasutin si s jeho bekhendem poradil.
36:05
Václav Nedorost dokázal puk vypíchnout a dostat ho do útočné třetiny.
35:59
Sudí přerušuje hru a nařizuje vhazování po levici domácího gólmana.
35:46
Tak nikoliv, nakonec to sudí vyřešili tak, že z trestné lavice půjde Nedorost, ale putuje tam Nick Plastino a Torpedu tak začíná další přesilová hra v trvání dvou minut!
35:46
Ale pozor, bylo to za stavu, kdy rozhodčí signalizovali vyloučení v sestavě Slovanu, to znamená, že Václav Nedorost by měl i nadále zůstat na trestné lavici a pokračovat by měla přesilová hra Torpeda!
35:46
Nepříjemnost pro Slovan, z levé strany prostřeluje Poggeho FREDRIK PETTERSSON a hosté využívají přesilovou hru! Bez asistence.
33:52
Ve třech nyní šli domácí dopředu, ale Václav Nedorost to vzal na sebe a neuspěl a navíc tam sekl obránce Torpeda a podruhé za sebou jde za zbytečný útočný faul na trestnou lavici!
32:52
Jenže domácím se zatím nedaří přechod přes střední pásmo.
32:32
Slovan přečkal oslabení a nyní se může opět zformovat a jít do útoku.
32:10
31:51
Norman si sjel od modré čáry, ale pas zpoza branky nedostal, domácí se osvobozují.
31:20
Domácí i hosté bleskově vystřídali, Torpedo získává útočné pásmo.
30:55
Pettersson netrefil odražený puk po střele Daugavinše a nakonec Cheechoo dokázal poslat puk ze třetiny.
30:27
Torpedo v útočném pásmu, domácí se zatím úspěšně brání.
30:10
Za hákování dostává Václav Nedorost dvouminutový trest a Torpedo bude hrát první přesilovou hru.
30:00
Václav Nedorost půjde na trestnou lavici, hosté si zahrají svou první přesilovou hru.
29:20
Zakázané uvolnění Torpeda, vhazovat se bude po levici Kasutina.
28:59
Obrana Slovanu ale nyní nepohlídala prostor před brankou, kde si na přihrávku od zadního mantinelu počkal KASPARS DAUGAVINŠ, který přesnou střelou pod víko nedal brankáři Slovanu šanci. Asistence: Vladimir Galuzin a John Norman.
28:38
Norman se dostal ke střele z pravé strany, ale Pogge si dokázal tyčku pohlídat.
28:05
Osipov poslal puk ze třetiny, Ďaloga ho zachytává a rozehrává, ale nepřesně.
27:44
Další střela domácích, tentokrát z levé strany, od modré, pálil Andrej Meszároš, ale i s touto střelou si Kasutin poradil.
27:10
Jonathan Cheechoo sice neměl na útočné modré rychlost, ale nakonec se ještě dokázal prodrat do zakončení, Kasutin vytěsnil.
26:22
Další skvělá střela Ivana Švarného, který pálil tentokrát od modré, ale Kasutin skvěle vyrazil před sebe.
25:51
Kundrátek proniká do útočného pásma, ale byl od puku odstaven – čistě.
25:13
Nyní na opačné straně chybuje Tomáš Kundrátek, ke střele z pravé strany se dostal Urakov, ale Poggeho nepřekonal.
24:24
Kasutin zachyboval při rozehrávce, kdy si neporozuměl s obráncem a k puku se dostal Jeff Taffe, který pohotově našel v mezikruží IVANA ŠVARNÉHO a ten propálil gólmana Torpeda. Asistence: Jeff Taffe.
23:25
Ďaloga zastavil na útočné modré soupeře, ten musí otáček k vlastní brance.
22:58
Kundrátek pálí z pravé strany, od modré, ale trefuje jen Daugavinš.
22:34
21:52
Meszároš pálí od pravého mantinelu, ale branku netrefuje.
21:00
Slovan v útočné třetině, další povedená přesilová hra domácích, dočkáme se gólu?
20:34
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Arťom Aljajev – 2 min., faul kolenem).
20:01
Další třetina začne přibližně v 20:02.
První třetina končí vítězstvím Torpeda, které vytěžilo z minima maximum a na bratislavském ledě vede 1:0. Slovan byl celou první třetinu lepší, měl i dvě přesilové hry, ale zatím domácím trochu schází více štěstí v koncovce. V cestě jim samozřejmě stojí také zatím výborně chytající Kasutin.
20:00
19:28
Pogge zastavuje puk za vlastní brankou, Ďaloga rozehrává.
19:00
Poslední minuta první třetiny.
18:30
Chipchura přihrává zpoza branky Cheechoovi, který se však nedostal do zakončení a puk míří až k brance Slovanu.
17:52
Slovan opět v útočné třetině, hosté se pozorně brání.
17:32
Slovan si zahraje druhou přesilovou hru, Nikolaj Žerděv dostává dvouminutový trest za podražení.
16:50
Domácí vyhráli vhazování ve vlastní třetině a dostávají puk až do třetiny soupeře.
16:10
Přišel trest, domácí jsou sice jasně lepší, ale z ojedinělého protiútoku se po přihrávce Mozera dostal ke střele z mezikruží KIRILL RASSKAZOV a prostřeluje Poggeho v brance Slovanu! Asistence: Jevgenij Mozer.
15:25
Chipchura trochu zariskoval při rozehrávce od vlastní branky, ale vyšlo mu to a dostal puk ze třetiny.
14:40
Osipov dokázal odehrát puk bekhendem z brankové čáry, vhazování po levici Kasutina.
14:40
Po přihrávce Švarného na Ziga, jež pohotově vypálil, se puk povaloval po brankové čáře, ale nakonec ho zřejmě někdo z obránců odpálil pryč.
14:28
Tomáš Zigo se dostal po vyhraném vhazování ve středním pásmu do zakončení, ale Kasutin chytá.
14:19
Ashton dokázal na pravé straně vytlačit puk do střední třetiny a tam se také nyní bude vhazovat.
12:50
Nyní se hosté dostávají ze sevření Slovanu, puk ve středním pásmu.
12:26
Tlak Slovanu trvá, hosté se pouze brání ve vlastní třetině.
11:24
11:19
Marek Ďaloga se dostal do zakončení, ale Kasutin si vyjel z branky a vychytal ho.
11:07
Až nyní se hosté osvobozují a mohou jít střídat.
10:52
Slovan hraje výbornou přesilovku, ale Kasutin stále drží čisté konto.
10:35
Taffe byl sám u branky, z pravé strany ale nedokázal Kasutina překonat.
09:51
Taffe hledá před brankou Torpeda Nedorosta a Jegliče, ale ani jeden z nich na přihrávku nedosáhl.
09:40
Slovan v útočné třetině, ale puk je sražen mimo ledovou plochu a končí v hledišti, bude se vhazovat po levici Kasutina.
09:24
Slovan si zahraje přesilovou hru, Carter Ashton dostává dvouminutový trest za sekání Kundrátka.
08:35
Další vhazování ve třetině Slovanu, ale Kundrátkovi se podařilo dostat puk ze třetiny.
06:50
Jeglič byl v dobré pozici, ale cenný čas ztratil zpracováním přihrávky, poté se mu do střely stihl vložit obránce Torpeda.
06:25
Aljajev dobruslil puk, mířící za branku Torpeda, ale hosté ve střední třetině ztrácejí puk a hrají domácí.
05:39
Nakonec odpískán icing Slovanu, vhazování po pravici Poggeho.
05:15
Daugavinš bojuje o puk u pravého mantinelu, v útočné třetině, ale Meszároš je úspěšnější.
04:45
Hosté pouze posouvají puk do útočného pásma a raději rychleji střídají.
04:10
Slovan má v úvodu zápasu velkou převahu.
03:38
Marek Ďaloga se dokázal dostat přes obránce soupeře a bekhendem i zakončil z mezikruží, ale připraveného Kasutina nepřekonal.
03:18
Luža přihrává nepřesně, je z toho zakázané uvolnění Slovanu, vhazovat se bude po levici Poggeho.
02:30
Plastionu vybojoval puk ve vlastní třetině, při souboji v rohu.
01:59
Po střele Viedenského zasahuje Kasutin, který raději přerušuje hru, vhazování po jeho levici.
01:47
Vhazuje se opět ve středním pásmu, hosté zatím neohrozili Poggeho v brance Slovanu.
01:10
Vhazování ve středovém kruhu, domácí na ledě s druhou pětkou, která se snaží dostat do třetiny soupeře.
00:48
První šance zápasu, Andrej Meszároš trefuje od modré tyčku!
00:40
Slovanisté se dostávají do útočné třetiny.
00:01
Vodní slalomář Matěj Benuš, medailista z LOH Rio 2016, vhodil čestné buly.
Oba týmy na ledě, čekají nás hymny, nejprve ruská, poté i ta slovenská.

HC Slovan Bratislava: Pogge (Brust) – Plastino, Švarný, Luža, Meszároš, Ďaloga, Kundrátek, Bačik, Pokorný – Taffe, Nedorost, Jeglič – Lušňák, Cheechoo, Chipchura – Viedenský, Valský, Kubalík – Šiška, Zigo, Skalický.

Torpedo Nižnij Novgorod: Kasutin (Proskurjakov) – Aljajev, M. Osipov, Kalašnikov, I. Višněvskij, Jegoršev, Lofquist – Daugavinš, Norman, Galuzin – Pettersson, Rasskazov, Mozer – Žerděv, D. Sjomin, Ashton – Verjajev, Gračjov, Urakov – A. Potapov, Kuljomin.

Rozhodčí: Kulakov, Olenin – Gurděnko, Sisjev.
Torpedo Nižnij Novgorod
Jako Slovan čekaly v úvodu nového ligového ročníku KHL dva venkovní zápasy, Torpedo odehrálo oba první zápasy na svém ledě. A hokejisté lotyšského kouče Skudry toho dokonale využili! V prvním zápase porazili silného finského soupeře Jokerit Helsinky 3:1, dvěma góly se blýskl Vladimír Galuzin. Ve druhém utkání pak Torpedo porazilo doma lotyšskou Rigu 2:0 a díky tomuto se vyšvihl na třetí příčku Východní konference!
HC Slovan Bratislava
Svěřenci trenéra Miloše Říhy začali nový ročník ruské KHL dvěma zápasy na ledě soupeřů. V ligové premiéře prohrál na ledě silné Kazaně těsně 1:2, ovšem horší zprávou bylo zranění Radka Smoleňák, který si zlomil klíční kost... Ve druhém zápase na ledě Lady Togliatti byl výsledek jednoznačnější, z pohledu domácího týmu. Lada vyhrála jasně 5:2, byť se Slovanu podařilo ve třetí třetině snížit až na rozdíl jediného gólu, ani z tohoto souboje body nebral.
Vítejte u dnešního on-line přenosu hokejového utkání základní části KHL, v němž HC SLOVAN BRATISLAVA přivítá na svém stadionu TORPEDO NIŽNIJ NOVGOROD.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:05.