Statistiky: Střely: 101-46; Střely na bránu: 44-27; Vhazování: 43-28; Zablokované střely: 7-28; Hity: 23-29; Fauly: 1-5; Trestné minuty: 4-12.
Stejně jako o osudu prvního letošního moskevského derby, i toho dnešního v Ledovém paláci CSKA musely rozhodnout o vítězi samostatné nájezdy, v nichž tentokrát byli úspěšnější hráči Dinama. Jako jediný se během trestného střílení prosadil Alexej Cvetkov, který rozhodl o tom, že bod navíc a cenné vítězství proti odvěkému rivalovi si domů odveze tým hájící modrou barvu. Konečný výsledek. CSKA Moskva 2 Dinamo Moskva 3 po samostatných nájezdech.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Dinamo Moskva.

Autorem vítězné branky je ALEXEJ CVETKOV.
Andrej Světlakov musel proměnit a po pěkném blafáku do bekhendu se snažil z forhendu puk zasunout mezi betony Alexandra Sorokina, jenže se mu to nepodařilo a fanynka s růžovým plyšovým medvídkem může slavit!
Alexej Cvetkov krásně potáhl puk k levé tyči a po zamíchání s ním ho nad ležícím Iljou Sorokinem poslal do brány!
Vjačeslav Osnovin se snažil zamířit do levého horního rohu brány, Alexandr Jerjomenko ale skvěle zakročil a vyrážečkou puk vyrazil.
Arťom Podšendjalov zvolil stejné zakončení jako Dmitrij Kugryšev, ani on ale neuspěl.
Dmitrij Kugryšev pálil mezi Jerjomenkovy betony, ten je ale včas sklapl a puk vyrazil.
Daniil Tarasov rychle zamíchal s pukem, Ilju Sorokina ale nepřekonal.
Samostatné nájezdy začínají.
Statistiky prodloužení: Střely: 8-2; Střely na bránu: 5-2; Vhazování: 5-2; Zablokované střely: 0-1; Hity: 1-3; Fauly: 0-1; Trestné minuty: 0-2.
Ivan Tělegin nahodil puk před bránu, kde se ho snažil tečovat Valerij Ničuškin, ve své snaze ale v poslední sekundě prodloužení neuspěl a trenér CSKA si přikryl tvář rukou. I o osudu druhého moskevského derby budou muset rozhodnout nájezdy poté, co Mat Robinson ve druhé třetině rychle odpověděl v početní výhodě na přesilovkový gól Maxima Mamina a ve třetí části otočil utkání na stranu Dinama Arťom Podšendjalov, na jehož gól necelých šest sekund před koncem zápasu odpověděl skvělou tečí Valerij Ničuškin a poslal derby do prodloužení. Skóre po prodloužení. CSKA Moskva 2 Dinamo Moskva 2.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:00
Do konce prodloužení zbývá odehrát 1 minuta.
63:53
CSKA Moskva si vzalo před přesilovou hru v závěru prodloužení oddechový čas.
63:53
Denis Kokarev na pravé straně obranného pásma zapáčil hokejku Andrejovi Světlakovovi a dostal dvě minuty za hákování. CSKA Moskva má obrovskou šanci rozhodnout derby!
63:53
Hra se přelévala ze strany na stranu a v závěru prodloužení to ještě bude pořádné drama. Denis Kokarev bude vyloučen!
62:53
Denis Kokarev byl v blízkosti levé tyče tísněn Igorem Ožiganovem, přesto se dokázal dostat do zakončení, jenže už byl blízko brány a puk skončil v náruči Iljy Sorokina.
62:37
Polovina z prodloužení je minulostí a vypadá to vypadá, že budeme v moskevském derby svědky dalších samostatných nájezdů.
61:44
Andrej Světlakov a Valerij Ničuškin se snažili puk propasírovat po obrovském závaru před bránou Alexandra Jerjomenka do brány, překonaného brankáře Dinama ale na brankové čáře fantasticky zastoupil Bogdan Kiselevič, který vsedě s nohama roztaženýma do V puk zastavil! Neskutečný moment.
60:48
V Ledovém paláci CSKA panuje po vyrovnávacím gólu skvělá atmosféra, zatímco Alexandr Jerjomenko by v bráně Dinama nejraději rozštípal svou hůl, což bezprostředně po druhém inkasovaném gólu u střídaček málem udělal.
60:01
Šedesát minut o vítězi druhého moskevského derby v letošní sezóně KHL nerozhodlo a stejně jako v tom prvním bude muset o jeho osudu rozhodnout prodloužení nebo samostatné nájezdy, do kterého poslal zápas necelých šest sekund před koncem skvělo tečí Valerij Ničuškin a odpověděl na gól Arťoma Podšendjalova ze třetí třetiny. Skóre po třetí třetině. CSKA Moskva 3 Dinamo Moskva 3.
60:00
59:54
CSKA právě vstřelilo branku!
Hokejisté CSKA krásně otočili hru z pravého křídla do levého kruhu pro vhazování, kde Bogdan Kiselevič napřáhl bez přípravy ke tvrdé střele s příklepem. Jeho pokus by zřejmě skončil vedle, VALERIJ NIČUŠKIN do něj ale skvěle vložil hůl, od které se puk nad pravým ramenem Alexandra Jerjomenka odrazil do bližšího levého horního rohu brány. CSKA vyrovnalo necelých 6 sekund před koncem na 2:2!! Asistence: Bogdan Kiselevič a Igor Ožiganov.
59:21
Ilja Sorokin opustil svou klec a zamířil na střídačku! CSKA zkouší vyrovnat při hře bez brankáře.
59:00
Do konce dnešního moskevského derby zbývá odehrát 1 minuta a Dinamo dělí 60 sekund od velkého vítězství.
58:31
Dinamo je nastěhováno v útočném pásmu a CSKA Moskva nemá ani šanci zkusit odvolat brankáře. Hostující hokejisté zvládají závěr moskevského derby na jedničku.
57:42
CSKA se marně snaží usadit v útočném pásmu, natož vyrovnat. Fanoušci hostů hlasitě skandují: "Dinamo, Dinamo!"
56:08
Fanynka Dinama Moskva vyhodila po vyrovnávacím gólu svého růžového plyšáka radostí vysoko do vzduchu, troufám si tvrdit, že po druhé brance medvěd skončil někde ve stopu Ledového paláce CSKA.
55:15
Arťom Podšendjalov se pokoušel přidat rychle pojistku, jeho střela z pravého kruhu pro vhazování ale skončila na výstroji připraveného Iljy Sorokina.
54:08
Dinamo Moskva bylo po většinu dnešního moskevského derby výrazně horším týmem, necelých šest minut před koncem ale vede 2:1 a nikdo se nebude ptát, kolik střel CSKA mělo.
52:08
Dinamo právě vstřelilo branku!
ARŤOM PODŠENDJALOV skvěle tečoval nahození Juusa Hietanena, který puk nahazoval na bránu na pravém křídle od modré čáry, a kotouč po jeho sklepnutí a odrazu od ledu nad pravým betonem bezmocného Iljy Sorokina zamířil ke vzdálenější levé tyči. Dinamo otočilo stav utkání a krátce před koncem vede 2:1! Asistence: Juuso Hietanen a Denis Kokarev.
52:03
Konstantin Gorovikov zkoušel vypálit z pravého kruhu pro vhazování bekhendem, Ilja Sorokin byl ale připraven a puk ukryl ve své lapačce.
51:21
Vladimir Žarkov se málem řítil společně se svým spoluhráčem do přečíslení dva na jednoho, jenže se mu na útočné modré čáře v blízkosti střídaček zamotal puk pod brusle.
51:01
Dnešní moskevské derby sleduje 4000 diváků.
50:26
Na opačné straně ledové plochy spěchal za pukem Kirill Petrov, Alexandr Jerjomenko ale skvěle vyjel z brány a svou širokou holí před ním puk uklidil do bezpečí.
49:33
V další slibné brankové příležitosti se ocitl Maxim Karpov, který po krásné přihrávce svého spoluhráče v levém kruhu pro vhazování napřáhl ke tvrdé střele s příklepem a jeho pokus zamířil do náruče Iljy Sorokina.
48:34
Alexej Cvetkov se ocitl na pravém křídle v téměř nulovém úhlu, přesto napřáhl k velmi nebezpečné střele, která bez přípravy mířila do brány, Ilja Sorokin ale vytáhl spektakulární zákrok, když puk vleže levým betonem po skvělém přesunu dokázal vyrazit!
48:11
Ve třetí třetině se hra poměrně hodně zjednodušila a je vidět, že žádný z týmů nechce zbytečně udělat chybu.
47:13
Zajímavost

Vladimir Žarkov dnes má v hledišti velkou podporu, konkrétně přítelkyni s dvěma dětmi.
46:37
Jeden z hokejistů Dinama operoval v levém kruhu pro vhazování s pukem, kvůli postavení mimo hru ale byla jeho akce přerušena.
46:01
V první třetině se vylučovalo dvakrát, ve druhé pětkrát a ve třetí zatím ani jednou. Jako by se oba celky v důležité závěrečné části utkání soustředily na to, aby se nenechaly zbytečně vyloučit.
45:33
Juuso Hietanen napřáhl v prostoru mezi levým kruhem pro vhazování a modrou čárou ke tvrdé střele s příklepem, jeden z hráčů CSKA se ji ale dobře postavil do cesty a zablokoval ji.
45:13
Dnešní derby sice není na góly tak bohaté a dramatické jako to první, o velké brankové příležitosti a krásné momenty ale rozhodně nouze není. Dvakrát gólu zabránila tyč.
44:48
CSKA Moskva má v dnešním zápase obrovskou střeleckou převahu a Dinamo neprohrává jen zásluhou fantastického brankáře Alexandra Jerjomenka, který během moskevského derby předvedl několik úžasných zákroků.
43:26
Dinamo Moskva přečkalo horké chvilku a Alexandr Jerjomenko konečně po sérii střel CSKA Moskva uklidnil hru, když nadvakrát zneškodnil pokus Bogdana Kiseleviče z levého kruhu pro vhazování.
42:52
CSKA si vytvořilo obrovský tlak, Igor Ožiganov ale tvrdou střelou s příklepem z vrcholu pravého kruhu pro vhazování mezi betony Alexandra Jerjomenka překonat nedokázal a následný pokus Bogdana Kiseleviče od modré čáry zamířil vedle vzdálenějšího pravého horního rohu brány!
42:00
Na opačné straně ledové plochy se pokoušel otočit stav utkání na stranu Dinama Jegor Dugin, z blízkosti ale na pozorného Ilju Sorokina vyzrát nedokázal.
41:16
Armádní celek se v mezikruží ocitl ve slibné brankové příležitosti a jeho střela těsně nad ledem mířila k pravé tyči, Alexandr Jerjomenko ale vytáhl skvělý zákrok a levým betonem puk vyrazil!
40:29
CSKA Moskva vstoupilo do závěrečné části dobře, následná střela z vrcholu mezikruží ale skončila ve výstroji připraveného Alexandra Jerjomenka.
40:02
Začala třetí třetina druhého moskevského derby v letošní sezóně KHL a po gólech Maxima Mamina a Mata Robinsota to vypadá, že stejně jako to první bude muset rozhodnout prodloužení nebo samostatné nájezdy.
40:01
Statistiky po druhé třetině: Střely: 64-26; Střely na bránu: 31-13; Vhazování: 25-19; Zablokované střely: 5-20; Hity: 14-18; Fauly: 1-4; Trestné minuty: 4-10.
Třetí třetina začne přibližně v 19:18.
CSKA Moskva v prostřední části moskevského derby pokračovalo ve velkém tlaku a v rychlém sledu si zahrálo tři přesilové hry, z nichž poslední dokázal využít Maxim Mamin. Hráči armádního týmu se ale z vedoucího gólu příliš dlouho neradovali, když o necelé čtyři minuty využil početní výhodu na opačné straně krásnou střelou od modré čáry Mat Robinson. Skóre po druhé třetině. CSKA Moskva 1 Dinamo Moskva 1.
40:00
39:00
V momentě, kdy do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta, Dinamo vypálilo z levého křídla do náruče Iljy Sorokina.
37:56
Grigorij Panin dostal do levého kruhu pro vhazování pěknou přihrávku a poté se snažil mířit pod horní tyč, jeho střela zápěstím ale trefila jeho clonícího spoluhráče.
37:02
Hokejisté CSKA zavezli puk po pravém křídle do útočného pásma a vzápětí napřáhli krátce za modrou čárou ke střele, která skončila ve výstroji Alexandra Jerjomenka.
36:57
CSKA na rozdíl od svého rivala špatné střídání nepotrestalo a krátce před koncem druhé třetiny je skóre nerozhodné 1:1.
36:24
Dmitrij Kugryšev v levém kruhu pro vhazování vypálil zápěstím přes obránce Dinama a jeho následný pokus skončil v náruči připraveného Alexandra Jerjomenka.
35:48
Igor Ožiganov na vrcholu levého kruhu pro vhazování napřáhl bez přípravy po přihrávce z pravého křídla k prudké střele s příklepem, která mířila k bližší tyči, Alexandr Jerjomenko ji ale dokázal skvělým zákrokem vyrazit!
34:17
Také Dinamo Moskva špatně střídalo a nemohlo následovat nic jiného, než týmový trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Dvouminutový trest odpyká Arťom Podšendjalov.
34:00
CSKA Moskva se po dlouhém dobývání brány Dinama konečně podařilo skórovat, za nedlouho ale inkasovalo a stav moskevského derby je vyrovnaný 1:1. Oba dva góly padly v přesilových hrách.
32:39
MAT ROBINSON po přihrávce Andreje Kutějkina z levého křídla napřáhl od modré čáry ke krásné střele, která letěla těsně nad ledem a nad pravým betonem Iljy Sorokina zamířila přesně k levé tyči. Také Dinamo využilo první přesilovou hru a stav moskevského derby je rázem vyrovnaný 1:1! Asistence: Andrej Kutějkin.
31:40
Hráčská lavice CSKA Moskva dostala týmový trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Dvouminutový trest odpyká Vjačeslav Osnovin.
30:52
Semjon Košelev si před pár okamžiky připsal asistenci a nyní se po rychlém úprku po levém křídle pokusil sám skórovat, jeho střela od mantinelu ale skončila v lapačce Alexandra Jerjomenka, který skvěle zasáhl proti jeho střele mířící ke vzdálenější pravé tyči!
28:47
Semjon Košelev si z pravého křídla a ostrého úhlu skvěle sjel před bránu, kde na Alexandra Jerjomenka vyzrát nedokázal, v blízkosti pravé tyče se ale dostal k volnému puku MAXIM MAMIN a uklidil ho do prázdné brány. CSKA Moskva jedenáct sekund před koncem trestu Jegora Dugina využilo první přesilovou hru a vede v moskevském derby nad Dinamem 1:0! Asistence: Semjon Košelev a Michail Naumenkov.
26:57
Jegor Dugin podruhé v zápase usedl na trestnou lavici za držení a CSKA Moskva má k dispozici třetí přesilovou hru v řadě.
26:57
Před bránou Alexandra Jerjomenka vznikl obrovský závar, Andrej Kuzmenko ho ale vpádu překonat nedokázal a z dorážek neuspěli ani jeho spoluhráči.
26:27
Dinamo úspěšně přečkalo třetí přesilovou hru CSKA a stav utkání nadále zůstává bezbrankový.
25:56
Bogdan Kiselevič napřáhl na modré čáry ke tvrdé střele s příklepem, která zamířila těsně vedle levé tyče.
25:24
Jen, co Dinamo přečkalo druhou přesilovou hru CSKA, musí čelit další. Domácí se usadili v útočném pásmu, zatím ale brankáře Alexandra Jerjomenka nezaměstnali.
24:26
Andrej Kutějkin v rohu obranného pásma zasáhl zezadu do obličeje Vladimira Žarkova a za vysokou hůl dostal 2 minuty.
24:13
Maxim Mamin v závěru přesilové hry v levém kruhu pro vhazování vystřelil zápěstím a jeho pokus zamířil do náruče připraveného a zatím bezchybného Alexandra Jerjomenka.
23:18
Andrej Jermakov tvrdě vypálil z vrcholu levého kruhu pro vhazování s příklepem a jeho následná střela zasvištěla vedle bližší levé tyče. Alexandr Jerjomenko se za ní pouze ohlédl.
22:52
CSKA Moskva má k dispozici v dnešním moskevském derby druhu přesilovou hru a ihned napřáhlo ke střele, pokus z levého kruhu pro vhazování ale zamířil vedle vzdálenější pravé tyče.
22:12
Andrej Kuzmenko vyrážel po levém křídle do rychlého protiútoku a před boxem časoměřičů byl ve středním pásmu zezadu zahákován Jegorem Duginem.
22:00
Dinamo se rozhodlo vstoupit do druhé třetiny aktivněji a před pár okamžiky vypálilo z vrcholu levého kruhu pro vhazování, následná střela ale byla nepřesná a zamířila nad.
21:15
Arťom Fjodorov měl na levém křídle k puku příliš daleko a dobře ho před ním sebral Sergej Andronov, který po oblouku v obranném pásmu dobře rozehrál.
20:12
V Ledovém paláci CSKA právě začal prostřední část moskevského derby, do které vstupuje za bezbrankového stavu poté, co oba dva týmy v první třetině jednou orazítkovaly tyč.
20:01
Druhá třetina začne přibližně v 18:25.
Armádní celek CSKA vstoupil do moskevského derby pořádně zostra, když nejprve střelou prověřil pevnost suspenzoru jednoho z čárových rozhodčích a Vladimir Žarkov vzápětí nádhernou diagonální ránou přes obránce orazítkoval vzdálenější spojnici horní a levé tyče. Dinamo toho směrem vpřed příliš nepředvedlo a bylo horším týmem, těsně před přestávkou se ale málem ujalo vedení, když Juuso Hietanen z levého kruhu pro vhazování mířil do vzdálenějšího pravého horního rohu brány a jeho pokus orazítkoval horní tyč, od které se puk odrazil do ochranné sítě. Skóre po první třetině. CSKA Moskva 0 Dinamo Moskva 0.
20:00
19:35
Vyloučený Bogdan Kiselevič je zpět na ledové ploše a CSKA také úspěšně přečkalo v závěru první části oslabení.
19:32
Andrej Kutějkin dostal doprava přes šířku útočného pásma nádhernou přihrávku a bez přípravy z kruhu pro vhazování mířil s příklepem do bližšího horního rohu brány, Ilja Sorokin ale předvedl úžasný semafor a puk našel ve své lapačce!
19:00
Do konce první třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
18:11
Juuso Hietanen napřáhl v levém kruhu pro vhazování k nádherné jedovaté střele, která mířila přesně do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, nakonec se ale od horní tyče odrazila do ochranné sítě!
17:34
Bogdan Kiselevič v obranném pásmu nastavil čelem k mantinelu levou nohu za sebe do cesty jednomu z hráčů Dinama Moskva a za podražení dostal dvě minuty. Obránce CSKA se to pokoušel udělat hodně nenápadně, rozhodčí ale jeho faul postřehli.
16:36
Dnešní moskevské derby si pochopitelně nenechal ujít Vladislav Treťjak, který je přítomen v hledišti.
15:38
Andrej Světlakov v levém kruhu pro vhazování zalepil krásnou žabičku svého spoluhráče a poté napřáhl k prudké střele, kterou na přední tyči našel připraveného Alexandra Jerjomenka.
14:58
Dinamo se dostává do útoku jen sporadicky, a když už se do nějakého vydá, tak následuje nepřesná přihrávka nebo zbytečná ztráta puku ve středním pásmu.
14:27
CSKA už si vytvořilo minimálně tři velké brankové příležitosti, jenže ne a ne to tam domácím hokejistům spadnout.
13:20
Igor Ožiganov napřáhl na pravém křídle mezi kruhem pro vhazování a modrou čárou po promáchnutí puku v podání Danila Kvartalnova k prudké střele s příklepem, kterou Alexandr Jerjomenko pouze vyrazil a právě Kvartalnov se chystal dorážet, těsně před ním ale brankář Dinama stačil puk přikrýt na ledě lapačkou!
12:32
Valerij Ničuškin na levém křídle napřáhl k prudké střele s příklepem, která zamířila nad, a puk se odrazil do ochranné sítě.
11:35
Hokejisté CSKA Moskva jsou aktivnější a nyní na pravém křídle napřáhli ke střele, která ve vzdálenějším rohu ledové plochy skončila v ochranné síti.
10:23
Dmitrij Kugryšev předvedl v mezikruží nádhernou stahovačku, kterou se zbavil jednoho z obránců Dinama, a poté střelou po ledě mířil mezi betony Alexandra Jerjomenka! Brankář Dinama ale vytáhl skvělý zákrok a podržel svůj tým nad vodou.
09:39
CSKA Moskva se řítilo po levém křídle do útoku jako tank a Dmitrij Višněvskij skončil na ledě, faul se ale nepískal a hra mohla pokračovat plynule dál.
08:42
Jegor Zajcev napřáhl na levém křídle ke tvrdé střele s příklepem a jeho následný pokus od modré čáry zamířil do náruče připraveného Iljy Sorokina.
08:23
Zajímavost

Střela, kterou Vladimir Žarkov orazítkoval spojnici horní a levé tyče, letěla 123,42 km/h.
08:00
Z moskevského derby je odehráno přesně osm minut a zatím marně čekáme na úvodní gól, ke kterému byl hodně blízko Vladimir Žarkov, jeho střela ale skončila na tyči.
06:30
Vyloučený Dmitrij Višněvskij je zpět na ledě a Dinamo Moskva úspěšně přečkalo první oslabení dnešního derby.
06:19
Andrej Světlakov kolmou přihrávkou našel v blízkosti pravé tyče Ivana Tělegina, který se sice ocitl ze střeleckého úhlu, vzápětí ale předvedl nádhernou stahovačku a už se chystal vypálit, jeden z hráčů Dinama mu ale puk na poslední chvíli vypíchl a o velkou brankovou příležitost ho připravil!
05:07
Sergej Andronov hledal v blízkosti levé tyče prostor na střelu, nakonec se ale do zakončení nedostal a Alexandr Jerjomenko uklidil puk do rohu kluziště.
04:29
Dmitrij Višněvskij dostal menší trest za sekání a CSKA Moskva si po necelých pěti minutách zahraje první přesilovou hru.
04:12
Vladimir Žarkov nabral na pravé straně obrovskou rychlost a po zavezení puku do útočného pásma v pravém kruhu pro vhazování napřáhl přes obránce Dinama k nádherné střele zápěstím, která se od vzdálenější spojnice horní a levé tyče odrazila zpět do hry!
03:46
Valerij Ničuškin na levém křídle nedokázal dobruslit prudkou přihrávku a proti CSKA bylo odpískáno další zakázané uvolnění.
03:20
Sergej Andronov v levém kruhu pro vhazování napřáhl k diagonální střele, která zamířila vedle vzdálenější pravé tyče a nepříjemně zasáhla čárového rozhodčího do slabin!
02:44
CSKA se ocitlo pod tlakem a vzápětí vyhodilo puk na zakázané uvolnění. Hra se vrátí zpět před brankáře Ilju Sorokina.
02:29
Dinamo dokázalo zachytit na pravém křídle vyhození domácích hráčů CSKA a od modré čáry napřáhlo k prudké střele s příklepem, které těsně nad ledem zamířilo vedle bližší pravé tyče.
01:53
Hokejisté CSKA vzápětí pouze nahodili puk do útočného pásma a odjeli rychle střídat.
01:31
Andrej Kuzmenko na levém křídle prudce vypálil z vrcholu pro vhazování a donutil Alexandra Jerjomenka k prvnímu zákroku.
00:27
Dinamo nejprve pálilo hodně nepřesně a vzápětí podél střídaček poslalo puk na zakázané uvolnění.
00:01
Puk dopadl na led a moskevské derby bylo právě zahájeno! Jako první se mohou vydat směrem vpřed hokejisté hostujícího Dinama.
00:01
V CSKA Ice Palace dozněla hymna ruské federace a vše už je nachystáno k zahájení druhého moskevského derby v letošní sezóně KHL, v němž CSKA hostí tentokrát Dinamo na domácím ledě!

CSKA Moskva: I. Sorokin (Fasth) – Děnisov (C), Ožiganov, Kiselevič (A), Jermakov, Panin, Ar. Sergejev, Naumenkov – Tělegin, Kugryšev, Světlakov – Andronov (A), Al. Popov, K. Petrov – Ničuškin, Osnovin, Mamin – Košelev, V. Žarkov, D. Kvartalnov – Kuzmenko.

Dinamo Moskva: Jerjomenko (Lazušin) – Robinson, Kutějkin, D. Višněvskij, I. Nikulin (A), Solovjov, Hietanen, J. Zajcev – Karsums, Cvetkov, A. Galimov – Tarasov, A. Těreščenko (C), Fjodorov – Gorovikov (A), Kokarev, Podšendjalov – Igumnov, Dugin, Karpov – Brjukvin.

Rozhodčí: Roman Gofman, Maxim Sidorenko. Čároví: Alexandr Otmachov, Gleb Lazarev.
Vzájemné zápasy

13.11.16 Dinamo Moskva – CSKA Moskva 4:5
Dinamo Moskva

Dinamo dokázalo vyhrát v letošní sezóně Kontinentální hokejové ligy 18 z 34 zápasů a v západní konferenci mu patří s 51 body deváté místo. Hráči týmu hájící modrou barvu v prvním moskevském derby podlehli CSKA po fantastickém comebacku a samostatných nájezdech těsně 5:4 a mají mu co oplácet. Dinamo bude spoléhat na trojici Matt Robinson (3+12), Martins Karsums (6+8) a Alexej Cvetkov (5+8).
CSKA Moskva

CSKA bude ve druhém moskevském derby letošní sezóny KHL spoléhat na trojici Kirilll Petrov (10+9), Alexandr Popov (9+9) a Dmitrij Kugryšev (9+8). Kirill Petrov v letos odehrál 32 zápasů, během nichž nasbíral 19 kanadských bodů a je nejproduktivnějším hráčem svého týmu. Vedení armádního klubu připravilo pro fanoušky během druhé přestávky moskevského derby autogramiádu, během níž se mohou setkat s legendami CSKA a odnést si domů jejich podpis.
Nový týden Kontinentální hokejové ligy zahájí lahůdka v podobě moskevského derby, v němž CSKA Moskva tentokrát přivítá Dinamo Moskva na svém ledě v CSKA Ice Palace. Oba rivalové vyznávající červenou a modrou barvu se již během tohoto měsíce jednou střetli a byla to oslava hokeje. Dinamo sice dokázalo smazat tříbrankové manko, z výhry 5:4 po nájezdech se ale nakonec radovalo 13. listopadu CSKA Moskva.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.