59:39
Ufa má ještě tlak na bránu, ale Sedláček zatím odolává.
58:49
Nebezpečná střela Sestita nechala Gavrilova zcela klidným a a spoklidem ji lapí.
58:12
Poslední dvě minuty se odehrajou v klidném tempu.
57:46
Vorobjov opouští trestnou lavici a Dinamo tak nevyužívá ani druhou přesilovku.
56:45
Domácím až po minutě podařilo vystřelit ale Gavrilov neměl problém,odražený kotouč následně odpálil do bezpečí Loginov.
55:46
Na dvě minuty jsi půjde odpočinout Vorobjov když zbytečně přeťal hůj jednoho z domácích.
55:14
Ufa dál pokračuje v náporu a Dinamu se nedaří osvobodit.
54:03
Dinamo působí velmi opařeně a nedaří se jim ani jedna nahrávka.
51:34
Ufa právě vstřelila branku!
Hosté se právě dostali do přečíslení dva na jednoho a dokázali jej přetavit ve třetí branku. Bodrov poslal křižnou přihrávku na ANTONA LAZAREVA, který už věděl, co s kotoučem a střelou do horní poloviny branky rozvnil síťku za českým brankářem. Asistence: Jevgenij Bordrov, Sami Lepistö.
50:07
Sedláček namazal Makarovi ale ten nedokázal trefit prázdnou klec. Naštěstí byl Sedláček včas v brance.
48:34
Redlihs právě promeškal největší šanci jeho týmu v zápase! Po nahrávce Shugga propadla obrana Ufy a Relihs se dostal do takřka úniku,ale těsně před tím než vystřelil mu kotouč sjel z čepele.
47:56
Konečně se ozývají i diváci. V Riga aréně sice vyprodáno není ale zajímavý hokej určitě sledují.
47:13
Dinamo přitvrzuje hru ale žádné ovoce jí to nepřináší. Zatím.
45:57
Štěstí, a zároveň pozornost Gavrilova teď vyzkoušel střelou k tyči Indrašis, ale neúspěšně.
45:12
Krásnou kličku předvedl Hartikainen ale nedokázal nahrát před bránu. Škoda.
44:45
Ufa kontroluje dosavadní průběh třetí třetiny a nedovoluje Dinamu žádný náznak akce.
43:57
Další pokus Ufy končí pouze u Sedláčka, tentokrát vyzkoušel štěstí Korotkov.
42:12
Dinamu se stále nedaří vyhodit puk ze svého pásma, Ufa dále stupňuje svůj tlak.
41:29
Lazarev teď vyzkoušel pozornost Sedláčka,ten však bez problému střelu kryje.
40:30
Dinamo se okamžitě vrhá do útoku a vysílá první střelu na Gavrilova.
40:01
Dinamo opět inkasuje po hrubé chybě v obranném pásmu a Ufa jej opět potrestala. Vidíme i tak snahu domácích s výsledkem něco udělat ale nedaří se jim prosadit a tak na poslední třetinu nebudou mít lehký úkol.
40:00
39:39
Kulda vyhrává vhazování ve svém obraném pásmu a Dinamo již dohraje vklidu druhou třetinu.
38:45
Chyba Razgalse donutila opustit Dinamo útočné pásmo.
38:12
Dinamo se přesouvá na chvíli do útočného pásma.
37:30
Mullen opouští trestnou lavici a řekl bych, že se určitě hodně zpotil.
37:00
Ufa teď vytváří neuvěřitelný tlak.
36:02
Kaprizov teď nehlídaný před bránou zkoušel tečovat střelu, ale skončil pouze na zemi.
35:46
Střela Malceva se k Sedláčkovi ani nedostala a Ufa dále kombinuje v útočném pásmu.
35:30
Zbytečně teď Mullen zahákoval jednoho z útočníků Ufy a uvidíme další přesilovkový pokus hostů.
34:58
I přes to, že Dinamo přitvrdilo hru, tak i přes to zatím v druhé třetině nepadl žádný trest.
33:08
Sedláček po střele Paršina upustil kotouč z lapačky a málem toho využil jeden z hráčů Ufy.
32:49
Garejev vyzkoušel pozornost Sedláčka od modré.
32:01
Teď hodně tvrdý hit předvedl domácí Shugg a zbořil Malceva. Hodně krásný hit.
31:11
Bičevskis nahrával Sestitovi do slibné pozice, ten pouze přestřelil bránu.
29:47
Riga po druhém gólu ještě více přidala v úsilí a usazuje se v útočném pásmu.
28:59
Hosté vyrazili do útoku a Korotkov posunul na KIRILLA KAPRIZOVA, který si věděl rady a z levého kruhu pověsil kotouč nad rameno Jakuba Sedláčka. Asistence: JEVGENJI KOROTKOV.
28:16
Dinamo opravdu zlepšilo kombinační hru a začalo lépe bruslit, získává tím převahu na kluzišti ale zatím žádný gól.
27:30
Střela Cibulskise končí pouze v ochranné síti a před námi je vhazování.
26:39
Ani jednomu z týmů se nedaří dostat do útočného pásma, tak můžeme vidět velmi tvrdý boj o střední pásmo.
25:48
Slibnou situaci teď zastavil ofsajd domácích a ti se stále trápí.
25:02
Sedláček teď raději přikryl volný kotouč a Ufa se přesouvá do útočného pásma.
24:14
Dinamo teď hodně přitvrdilo hru což by mohlo na Ufu platit.
23:45
Korotkov nabíjel Něstěrovi, ale jeho střela pouze prosvištěla kolem Sedláčka.
22:57
Pěkný obranný zákrok předvedl Kulda a Dinamo se osvobozuje!
22:36
Ufa stále drží domácí ve svém pásmu a svírá je. Ve vzduchu jde cítit gól.
21:12
Do dobré střelecké příležitosti se dostal Loginov, ale jeho střelu zablokoval Cibulskis.
20:13
Hosté vyhráli úvodní vhazování a začínají v klidu ze svého obraného pásma.
20:01
Hráči Ufy vstoupili do zápasu lépe a ze začátku utkání měli převahu kterou dokázal proměnit střelou od modré KULJAŠ. V druhé půli třetiny však Dinamo mělo přesilovku ve které dokázali domácí hráči uzamknout Ufu a vytvořit si pár zajímavých šancí.
Poměr střel – 10:10
20:00
19:36
Poslední vteřiny první části dohraje Darzinš za svou bránou.
17:36
Střelecký pokus Kuldy pokryl Gavrilov bez problémů. Dinamo teď drží Ufu v jejich obranném pásmu.
17:00
16:57
Nebezpečná střela Mullena, na kterou Gavrilov včas zareagoval a pravým betonem ji vyrazil !
16:34
Dinamo se usazuje v útočném pásmu a začíná kombinovat.
15:57
Makarov teď zbytečně v útočném pásmu sekl po ruce Pavlovse a Dinamo bude mít příležitost ukázat svou hru v přesilovce.
14:47
Škoda pro Gončarova který se dostal do slibné situace před Sedláčka, ale jeho výpad zastavil ofsajd.
14:13
Hráči Dinama se konečně dostanou do svého útočného pásma protože Malcev vyhodil kotouč přes všechny čáry.
13:01
Nakonec boj u mantinelu ukončil až rozhodčí.
12:16
Průběh posledních sekund se dá popsat jako tvrdý boj o střední pásmo.
11:43
Lazarev vyzkoušel Sedláčkovu pozornost ale jeho střela končí pouze v lapačce.
11:02
Nebezpečně teď vypálil Kristaps, ale jeho střela pouze proletěla kolem Gavrilova.
10:18
Hráči Dinama vystřelili na bránu zatím jenom 2x a hráči Ufy už 7x.
10:02
Sestito se teď dostal do nečekané šance, ale sám před Gavrilovem si neporadil!
08:12
Bičevskis vyhodil kotouč přes všechny čáry a hráči Ufy budou mít výhodu vhazování v útočném pásmu.
06:47
Dinamu se i přes velkou snahu nedaří usadit v útočném pásmu a Ufa zatím v poklidu kontroluje zápas
06:00
Ufa přesilovku nedokázala využít a Gillies se vrací po dvou minutách!
05:13
Omark teď měl dobrou příležitost, pálil od modré ale Sedláček střelu viděl a neměl žádné problémy ji chytit.
04:00
Gillies si půjde odpočinout na dvě minutky za Hákování.
02:45
Rozhodčí Olenin má zvedlou pravici a Ufa si zahraje první přesilovku v zápase!
02:12
Dinamu se stále nedaří prosadit se v útočném pásmu a Lazarev vyváží kotouč do střední části.
01:36
Již ve druhé minutě se hosté dostávají do vedení. DENIS KULJAŠ napřáhl od modré čáry a překonal Sedláčka! Bez asistence.
00:01
Rozhodčí Gamalei vhodil puk do středu hřiště a utkání nám právě začalo.
00:01
Právě nám dohrává Lotyšká hymna a hráči se již chystají na začátek utkání!

Dinamo Riga: Sedláček – Cibulskis, Galvinš, Mullen, K. Redlihs, Freibergs, Jerofejevs, Kristaps – Razgals, Skvorcovs, Meija – Sčastlivyj, Shugg, Tim Sestito – Gillies, Indrašis, Darzinš – Bičevskis, E. Kulda, Pavlovs – Jelisejevs.

Salavat Julajev Ufa: Gavrilov – Lepistö, Loginov, Arzamascev, S. Garejev, D. Vorobjov, Kornějev, Kuljaš, Gončarov – M. Majorov, D. Makarov, Hartikainen – Omark, M. Vorobjov, Kaprizov – Korotkov, Něstěrov, Malcev – Paršin, J. Bodrov, A. Lazarev..
Poslední vzájemná utkání:

Ufa – Dinamo Riga 2:3 sn
Ufa – Dinamo Riga 3:1
Dinamo Riga – Ufa 3:5
Salavat Julajev Ufa
Ufa nezačala v této sezóně vůbec dobře ale svými výkony dala zapomenout na špatný začátek sezóny. Po sedmi zápasovém tažení bez prohry však přišla studená sprcha a projev Julajevu není tak dobrý jak by jsme si představovali. Jedinou omluvou pro Ufu je snad to že je trápí rozsáhlá marodka.
Ufa je v dnešním zápase určitě favoritem ikdyž poslední zápas prohráli 1:2. Ikdyž Ufu trápí marodka tak i přesto střílí poměrně dost branek takže se dá očekávat poměrně solidní nálož branek.
Dinamo Riga
Dinamo v letošním ročníku nezažívá vůbec úspěšné chvíle a z celé KHL zaujímá v tabulce 28. místo a v Bobrově divizi poslední sedmé místo.A ani jejich forma není nikterak zázračná z posledních pěti utkání získali pouhých pět bodů.
V dnešním utkání Riga určitě favoritem není ikdyž dokázala Ufu v poslední klání porazit 2:3 po nájezdech takže by se Riga neměla podceňovat ikdyž má na marodce čtyři hráče.
Dobrý den, vítejte u zápasu Kontinentální hokejové ligy mezi Dinamo Riga a Salavat Julajev Ufa.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.