To je pro dnešek vše. Já se s vámi loučím a přeji hezký zbytek dne.
Ve třetí periodě nejprve Sigarev poprvé poslal Vladivostok do vedení, aby o o tři minuty později navýšil vedení Admiralu, které vydrželo až do konce zápasu. Ačkoliv domácí vedli, tak na Bobkova následně už vyzrát nedokázali a veškeré body putují do Vladivostoku.
57:17
55:17
Vyloučení v týmu HC Viťaz (Alexej Semjonov – 2 min., podražení).
51:38
49:38
Vyloučení v týmu HC Viťaz (Jevgenij Katičev – 2 min., podražení).
45:22
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Netrvalo to dlouho a už je to o dva góly! Opět to byl ANDREJ SIGARJOV, jenž svým druhým gólem posílá hosty do trháku.
42:04
Hosté otáčejí vývoj zápasu na začátku třetí periody. Trefil se ANDREJ SIGARJOV. Asistence: James Wright, Anton Volčenkov.

Bodyčeky: 5 – 9
Druhé dějství bylo o poznání zajímavější. Byli jsme svědky dvou branek. O tu první se v přesilové hře postaral domácí Pankov. Jenže hosté o pár minut později srovnali a do kabin se jde za stavu 1:1.
40:00
39:08
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Oskars Bartulis – 2 min., podražení).
32:09
Hosté sice přesilovku nevyužili, ale krátce na to srovnávají stav zápasu, když se trefil SAMVEL MNACJAN. Asistence: Sergej Barbašev, Alexej Koněv.
31:38
29:38
Vyloučení v týmu HC Viťaz (Maxim Džiošvili – 2 min., nedovolené bránění).
23:49
Viťaz právě vstřelil branku!
Za svou aktivitou jsou domácí odměnění. ALEXANDR PANKOV totiž posílá celek Viťazu v přesilové hře do vedení. Bez asistence:
23:19
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Daniil Kurašov – 2 min., zdržování hry / posunutá branka).
22:00
Domácí jsou na začátku druhé části aktivnější. Na Bobkova v krátkém sletu mířili tři střely. Se všemi si ovšem poradil.
20:01
Někteří hráči se již pomalu vrací na led. Za chvíli to začne.
Statistiky první části:

Střely na branku: 11 – 3
Vyloučení: 1 – 1
Bodyčeky: 3 – 5
Vyhrané buly: 9 – 8
Úvodní dějství je za námi a bohužel branku nenabídlo. Hrál se převážně opatrný hokej a na nějaké vážnější šance čekáme. Další část začne přibližně v 15:52.
20:00
18:38
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Ilja Ivanov – 2 min., podražení).
03:35
01:35
Vyloučení v týmu HC Viťaz (Ivan Jacenko – 2 min., vysoká hůl).
00:01
Československá stopa:
Jakub Jeřábek (CEC) Z: 7 G: 5 5 +/-: 0
Roman Horák (CEC) Z: 15 G: 16 +/-: -4
Vzájemné zápasy z loňské sezóny 2015/16:
27. 08. 2016 Vladivostok – HC Viťaz 5:4.
29. 01. 2016 Vladivostok – HC Viťaz 4:3 po nájezdech.
30. 08. 2015 HC Viťaz – Vladivostok 5:4 po prodloužení.
Admiral Vladivostok
Admiral Vladivostok čeká utkání na ledě HC Viťaz. Hosté z posledních 5 zápasů vyhráli 1 a 4 prohráli. Naposled Vladivostok prohrál na ledě Dynama Moskva 1:2 po prodloužení. Hosté z posledních 5 zápasů získali 5 bodů. Hosté se nachází na 8. místo ve východní konferenci a mají 83 bodů. Vladivostok musí stále o vyřazovací boje usilovně bojovat. Na devátý Novosibirsk má náskok pouhých 2 bodů. A pokud se chtějí do Play Off dostat musí bezpodmínečně vyhrát.
Za hosty dnes nenastoupí: N. Glukhov.
HC Viťaz
HC Viťaz čeká domácí zápas proti Admiralu Vladivostok. Domácí z posledních 5 zápasů vyhráli 3 zápasy a 2 prohráli. Naposled HC Viťaz na domácím ledě podlehl Chabarovsku 2:3 po prodloužení. Domácí z posledních 5 zápasů získali 11 bodů. Domácí se nachází na 7. místě západní konference a mají 97 bodů. Domácí bojují o Play Off. A při dnešní výhře by se přiblížili vytouženému Play Off. Za nimi je na 8. místě v západní konferenci Jokerit Helsinky, kteří mají o 4 body méně tedy 93 bodů. Za domácí dnes nenastoupí: Y. Koksharov.
Zdravím všechny fanoušky kontinentální hokejové ligy! Na programu soutěže je dnes 12 zápasů. Zde budeme sledovat souboj mezi HC Viťaz a Admiralem Vladivostok. Začátek zápasu je naplánován na 17:30. Přenosem Vás provede Michal Studničný.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.