Tomáš Hertl (SJS) 0+0, 4 střely, čas na ledě 17:34
Roman Polák (SJS) 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:35
Tři hvězdy utkání:

1. Joe Pavelski (SJS) 2+0
2. Joe Thornton (SJS) 0+2
3. Logan Couture (SJS) 1+0
Páté utkání série mezi San Jose a Nashvillem žádné drama tentokrát nepřineslo a domácí Sharks si snadno dokráčeli pro výhru, kterou v závěru třetí třetiny ještě podtrhl Melker Karlsson. Predators se v závěrečné části marně snažili se zápasem něco udělat a tři minuty před koncem se postavil do brány místo Pekka Rinneho střídající Carter Hutton, který vzápětí ihned inkasoval. San Jose vede v sérii 3:2. Konečný výsledek. San Jose Sharks 5 Nashville Predators 1.
59:50
Do konce utkání zbývá odehrát pouhých deset sekund a je jasné, že San Jose bude po dnešní výhře v úterý v noci usilovat v Nashvillu o ukončení série.
59:10
San Jose právě vstřelilo branku!
MELKER KARLSSON střílí pátý gól Sharks, který už sice nic neřeší, ovšem vždy potěší!! Chris Tierney zpoza brány přihrál před brankoviště volnému Melkerovi Karlssonovi, který po ledě zamířil k pravé tyči a zvýšil na 5:1. Asistence: Chris Tierney, Justin Braun.
56:59
Pekka Rinne opustil svou klec a místo něj do brány nastoupil na závěrečné tři minuty Carter Hutton!
56:59
Anthony Bitetto (NSH) dostal menší trest, 2 minuty podražení.
56:44
Brent Burns tvrdě vypálil na pravém křídle od modré čáry a jeho dalekonosná střela mířila ke vzdálenější levé tyči, Pekka Rinne měl ale dostat času na to, aby se přesunul a jeho následnou střelu ještě rychle vytřepal ze své lapačky!
56:01
Mike Ribeiro (NSH) dostal osobní trest, 10 minut nesportovní chování.
56:01
Joe Thornton (SJS) dostal menší trest, 2 minuty sekání.
56:01
Ryan Johansen (NSH) dostal menší trest, 2 minuty hrubost, plus osobní trest, 10 minut nesportovní chování.
56:01
Joe Thornton a Ryan Johansen se pustili do slovní roztržky v rohu kluziště po šanci Tomáše Hertla a závaru před bránou a oba dva si půjdou sednout na trestnou lavici. Johansen už tedy zřejmě ne, protože ten okamžitě zamířil do útrob SAP Center.
56:01
Tomáš Hertl krásně vyjel zpoza brány a poté se snažil z blízkosti nadvakrát zasunout puk mezi betony Pekka Rinneho, ten ale předvedl dva skvělé zákroky a nenechal se popáté překonat!
55:23
Nyní už zpět k dění na ledové ploše. Justin Braun se pokusil tvrdou diagonální střelou letící těsně nad ledem zamířit ke vzdálenější levé tyči, Pekka Rinne ale zřejmě pravým betonem jeho pokus vyrazil. Nejsem si nyní úplně jistý, protože těsně před ním se nacházel jeden z jeho spoluhráčů, který možná střelu srazil.
Několikrát jsem v průběhu utkání NHL v minulosti vyjádřil svůj názor směrem k reklamním přestávkám, které jsou hodně otravné. Na druhou stranu, pokud se ale nacházíte přímo v dějišti, tak je neřešíte, protože během přestávky se můžete rychle občerstvit a nebo si případně zatancovat při skvělé hudbě, která k tomu vždy vyzývá.
54:19
Před bránou Martina Jonese vznikl menší závar, ve kterém se snažil dostat k dorážce Miikka Salomäki, ve své snaze ovšem neuspěl a po zákroku brankáře Sharks následuje krátká přestávka.
53:42
Predators se na levém křídle dostali ke střele, ta ovšem byla nepřesná a těsně nad ledem zamířila vedle bližší levé tyče.
52:14
Puk skončil po nahození San Jose v ochranné síti a po přerušení hry přichází na řadu necelých osmi minut před koncem krátká komerční přestávka.
52:08
Roman Polák vzápětí podržel puk za svou bránou a počkal, až jeho spoluhráči v klidu dostřídají.
50:51
Roman Polák na levém křídle tvrdě vypálil v blízkosti střídaček od modré čáry, jeho následná střela s příklepem ale byla nepřesná a zamířila vedle vzdálenější pravé tyče.
50:00
Do konce utkání zbývá odehrát deset minut a San Jose Sharks vede v SAP Center nad Nashvillem Predators 4:1. Ve třetí třetině zatím gól nepadl a domácí míří za důležitým vítězstvím.
48:50
James Neal ve středním pásmu vyhodil puk na jednu ze střídaček a po přerušení hry přichází na řadu krátká reklamní přestávka. San Jose stále vede nad Nashvillem 4:1.
47:50
Hra se odehrává ve vysokém tempu a Predators se usilovně snaží dostat do zakončení, jenže jejich snaha zatím vyznívá vniveč a nemohou se dostat do žádné slibné brankové šance.
46:39
Za bránou Pekka Rinneho zůstal ležet zlomený kus brankářské hole a brankář Predators si vzápětí v nepřerušené hře dojel pro novou!
45:58
James Neal napřáhl na levém křídle ke střele, která se zřejmě od jedné z holí odrazila do vzduchu a málem se snesla za jeho záda, brankář San Jose ale horkou chvilku přečkal bez pohromy!
45:00
Do konce utkání zbývá odehrát přesně patnáct minut a Nashvillu se čím dál více krátí čas na to s utkáním něco udělat. Predators ztrácí tři góly poté, co se jim nepovedl vstup a závěr druhé třetiny.
43:58
Predators se dostali během přesilové hry ke třem střelám, žádná z nich ale na překonání Martina Jonese nestačila a Nashville se marně snaží vrátit zpět do utkání.
43:25
Logan Couture v úvodu třetí třetiny postoupil u střídaček tvrdý hit, nyní už je ale zpět na ledě a vypadá to, že je v pořádku.
42:44
Roman Josi před pár sekundami tvrdě vypálil na levém křídle z vrcholu levého kruhu pro vhazování a jeho následná střela mířila přesně do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, jenže Martin Jones předvedl skvělý zákrok a jeho pokus levým ramenem vyrazil mimo!
41:50
Ryan Johansen se vrátil zpět na led a začíná přesilová hra Nashvillu. V závěru druhé části byl totiž vyloučen Joel Ward, který na trestné lavici odpykává dvojitý trest za vysokou hůl.
40:29
Mike Fisher nabral na levém křídle rychlost a z levého kruhu pro vhazování napřáhl ke střele, která byla nepřesná a zamířila mimo tři tyče svatyně Martina Jonese.
40:10
V SAP Center začala poslední část dnešního utkání, do které oba týmy vstupují ve hře 4 na 4. Sharks vedou nad Predators 4:1 a mají vše pevně ve svých rukou.
40:01
Další třetina začne přibližně v 6:07.
San Jose se po přestávce do svého soupeře pořádně zakouslo a uštědřilo Predators další těžkou ránu, když se po necelé minutě hry v úvodu druhé části prosadil po nádherném bekhendovém blafáku Logan Couture, který sehrál důležitou roli i v závěru druhé třetiny, kdy založil gólovou akci zakončujícího Joea Pavelskiho. Kapitán Sharks vstřelil 38 sekund před zazněním druhé sirény svou druhou branku v utkání a celkově osmý v letošním playoff. Skóre po 40 minutách. San Jose Sharks 4 Nashville Predators 1.
40:00
39:58
Ve druhé třetině se schyluje k poslednímu vhazování a brána Nashvillu zůstává prázdná. Mike Fisher vzápětí vyhrál vhazování, jenže střela Jamese Neala byla zablokována.
39:57
Joel Ward (SJS) dostal dvojitý trest, 2+2 minuty vysoká hůl.
39:47
Ryan Johansen (NSH) dostal menší trest, 2 minuty nesportovní chování.
39:22
JOE PAVELSKI využívá bleskově přesilovou hru a zvyšuje k radosti fanoušků v SAP Center na 4:1!! Patrick Marleau parádně objel bránu a v pravém kruhu pro vhazování našel zpětnou přihrávkou Joea Pavelskiho, který tvrdou střelou pod horní tyč mezi vrcholem hole a pravým ramenem Pekka Rinneho zamířil do černého. Asistence: Patrick Marleau, Joe Thornton.
39:13
Logan Couture na levém křídle nabral rychlost a dvakrát byl podražen. Jeden zákrok zůstal bez trestu, ten druhý v podání Romana Josiho už ale znamenal dvouminutový trest.
39:13
Roman Josi (NSH) dostal menší trest, 2 minuty podražení.
38:43
Predators si v závěru druhé třetiny vytvořili slušný tlak, vytěžit se jim z něho ale nějakou nebezpečnou brankovou příležitost nepodařilo.
37:43
Viktor Arvidsson krásnou diagonální zpětnou přihrávkou našel na pravém křídle volného Anthonyho Bitetta, který bez přípravy napřáhl na modré čáře ke tvrdé střele s příklepem, ta ovšem byla nepřesná a zamířila vedle bližší pravé tyče.
36:44
Joe Thornton a Joe Pavelski bojovali v rohu zóny Nashvillu usilovně o puk, Mattias Ekholm si ale proti dvojnásobné přesile poradil a kotouč podél hrazení za bránou vyhodil.
35:56
Po krátké reklamní přestávce jsme zpět. Joonas Donskoi si z levého křídla sjížděl před bránu, skvěle ho ale o puk vzápětí obral bekčekující Shea Weber.
35:16
San Jose pouze nahodilo puk do zóny Predators a vzápětí jeho hráči obloukem zamířili rychle na střídačku. Sharks mají na ledě nyní čerstvé síly.
34:18
Pokud dnes Sharks dotáhnou ve svém teritoriu utkání do úspěšného konce, výrazně se přiblíží k postupu do finále západní konference. Predators ovšem mají ještě hodně času na to, aby se pokusili s nepříznivým vývojem něco udělat.
33:29
Joe Pavelski prověřil pozornost Pekka Rinneho střelou z pravého křídla a po následném vhazování vypálil od modré čáry Brenden Dillon, jeho pokus ale houštinou těl neprošel a byl zablokován.
32:53
Vyloučený Brenden Dillon se vrátil zpět na led a San Jose Sharks hraje v plném počtu. Predators se během přesilové hry dostali ke dvěma střelám.
32:12
Matt Nieto odvedl v obranném pásmu dobrou práci a poté vyhodil puk středem ledové plochy až k bráně Pekka Rinneho. Do konce přesilové hry Predators zbývá odehrát 18 sekund.
31:24
Shea Weber byl zřejmě tím hráčem, který prověřil pozornost Martina Jonese střelou z vrcholu pravého kruhu pro vhazování, jenže ta stejně jako ta v podání Romana Josiho zamířila pouze doprostřed brány. Martin Jones šel rychle do kolen a puk ukryl ve svém náručí.
30:58
Nick Spaling se zmocnil v levém rohu obranného pásma Sharks puku a poté ho o vzdálenější mantinel u jedné z trestné lavic vyhodil do středního pásma. Skvělá práce.
30:42
Roman Josi po rychlé souhře a výměně puku na pravém křídle vypálil od modré čáry, jenže jeho táhlá střela zápěstím zamířila pouze doprostřed brány, kde ji Martin Jones ukryl ve svém náručí a clonící Colton Sissons se ji snažil marně tečovat.
30:31
Brenden Dillon na útočné modré čáře předvedl ukázkové bránění ve hře, když jednomu z protihráčů neumožnil tělem vyjet z obranného pásma. Nashville si po krátké přestávce zahraje v dnešním utkání první přesilovou hru.
30:31
Brenden Dillon (SJS) dostal menší trest, 2 minuty nedovolené bránění.
29:46
Tomáš Hertl na prvém křídle nabral v blízkosti střídaček rychlost, poté ale musel zpomalit a do zakončení se nedostal. Český útočník si dobře pokryl puk, vzápětí s ním ale byl vytlačen do rohu ledové plochy.
29:18
Domácí hokejisté nyní zbytečně uspěchali nahození a podél mantinelu u boxů časoměřičů vyhodili puk na zakázané uvolnění. Hra je během posledních okamžiků hodně kouskovaná.
28:53
Oba týmy se sice dvakrát dostaly do menší roztržky, jinak k vidění ale nejsou příliš ostré souboje a hráči obou semifinalistů západní konference se soustředí především na hru.
27:20
Viktor Arvidsson skončil za bránou San Jose na ledě, podle názoru rozhodčích se ale o podražení nejednalo a hra pokračuje v pěti hráčích na obou stranách.
26:51
Úvodní třetina byla i přes obrovský tlak Sharks z úvodu utkání vyrovnaná a San Jose ji vyhrálo na střely 13:11. Ve druhé třetině jsou aktivnější opět domácí hokejisté, kteří pojistili své vedení zásluhou fantastického blafáku Logana Couturea. Před námi je krátká reklamní přestávka.
26:00
Ze druhé třetiny je odehrálo přesně šest minut a San Jose Sharks vede nad Nashvillem k radosti fanoušků v SAP Center o dvě branky 3:1.
24:46
Shea Weber nedokázal střelou od modré čáry na levém křídle propálit hradbu těl clonící před bránou a jeho následná rána s příklepem mířící pod horní tyč byla zablokována.
24:06
Střela kapitána San Jose by možná mířila nakonec mimo tři tyče, každopádně Pekka Rinne si připsal skvělý zákrok a pokračujeme za dvoubrankového vedení Sharks 3:1.
23:43
Joe Pavelski dostal z pravého křídla krásnou přihrávkou od Marca-Edouarda Vlasica a z vrcholu levého kruhu pro vhazování napřáhl bez přípravy k jedovaté střele, kterou Pekka Rinne po fantastickém a bleskovém přesunu dokázal nadvakrát zneškodnit!
22:32
Pekka Rinne po sebrání své hokejky ještě sebral nějaký kus soupeřovy hole z ledu a podal ho čárovému rozhodčímu, čímž zřejmě přišel o klíčové sekundy, které se mu mohly hodit při zákroku.
21:50
Pekka Rinnemu při předchozím gólu Sharks vypadala hůl z ruky a rychle ji sebral z ledu, jenže brankáře Nashvillu daná situace rozhodila a navíc byl daleko ze své brány.
20:35
LOGAN COUTURE střílí parádním způsobem pátý gól v letošním playoff a Sharks prožívají fantastický vstup do druhé třetiny, v jejímž úvodu se ujímají vedení 3:1!! Joonas Donskoi vyslal do samostatného úniku nádhernou kolmou přihrávkou Logana Couturea, který předvedl parádní bekhendový blafák a mezi betony Pekka Rinneho puk poslal ke vzdálenější levé tyči. Asistence: Joonas Donskoi, Justin Braun.
20:04
V SAP Center právě začala prostřední část pátého utkání mezi San Jose Sharks a Nashvillem Predators, do které domácí hokejisté zásluhou svého kapitána vstupují s jednobrankovým vedením.
20:01
Další třetina začne přibližně v 5:06.
San Jose mělo ostrý vstup do utkání a během pouhých šesti minut vyslalo na Pekka Rinneho sedm nebezpečných střel, které brankář Predators všechny pochytal, proti následné střele Patricka Marleaua už byl ale bezmocný a Sharks šli do zaslouženého vedení. Nashville sice zásluhou Mikea Fishera dokázal necelých pět minut před koncem první části vyrovnat, jenže na opačné straně vrátil Sharks rychle zpět ztracené vedení Joe Pavelski. Skóre po první třetině. San Jose Sharks 2 Nashville Predators 1.
20:00
19:00
Do konce úvodní části dnešního nádherného utkání zbývá odehrát jedna minuta a vypadá to, že Sharks si po bleskové odpovědi na vyrovnávací gól Predators odnesou do kabin vedení 2:1.
17:36
Roman Polák parádně vypálil z vrcholu pravého kruhu pro vhazování na vzdálenější levou tyč, jenže Pekka Rinne předvedl parádní semafor, na kterým zasvítila červená, a puk ukryl v lapačce!
17:21
JOE PAVELSKI bleskově vrací Sharks ztracené vedení a San Jose opět vede, tentokrát 2:1!! Joe Pavelski tak dlouho kroužil před bránou, až ho nakonec přesnou přihrávkou z pravého křídla našel Joe Thornton a střelou bez přípravy pod pravým betonem Pekka Rinneho zamířil ke vzdálenější levé tyči. Asistence: Joe Thornton, Marc-Edouard Vlasic.
16:40
Craig Smith se ocitl před bránou ve velké šanci, z blízkosti ale skvělého Martina Jonese překonat nedokázal! Predators mohli zápas rychle otočit, stav utkání ale zůstává 1:1.
15:40
Nashville právě vstřelil branku!
Hrdina posledního zápasu a rekordního prodloužení Predators MIKE FISHER se prosadil z blízkosti a krátce před koncem první části vyrovnává na 1:1!! Colin Wilson zpoza brány přihrál do pravého kruhu pro vhazování Jamesovi Nealovi, kterému sjel puk z čepele hole a jeho střela postrádala razanci, nakonec to ale bylo k prospěchu věci, protože v blízkosti pravé tyče mezi levým betonem a brankovou konstrukcí poslal puk do brány Mike Fisher. Asistence: James Neal, Colin Wilson.
14:54
Zajímavost:

Nashville Predators ze všech týmů, které bojují ještě o Stanley Cup, nacestoval během playoff nejvíce kilometrů, Přes 21 tisíc kilometrů, což je obrovský rozdíl v porovnání s ostatními celky, jejíž nacestované kilometry nepřekročily hranici jedenácti tisíc.
14:40
Útok Sharks na opačné straně kromě sražené střely do ochranné sítě nic nepřinesl a SAP Center dostává v necelých šest minut před koncem první třetiny prostor krátká přestávka.
14:07
Roman Josi se v levém kruhu pro vhazování krásně protáhl kolem jednoho z hráčů San Jose před bránu a poté z blízkosti vypálil, jenže Martin Jones si pohlídal prostor u své pravé tyče a jeho následnou střelu pravým betonem vyrazil do rohu kluziště.
13:04
Čím blíže je finále playoff Stanley Cupu, tím více se hráči vydávají ze svých sil a tím atraktivnější jsou jednotlivá utkání, dnešní zápas je toho dokonalým důkazem.
11:53
Predators vypálili z pravého křídla a jejich následná střela po ledě orazítkovala vnější oblouk brány, pokud mě sluch nešálí. Predatoři se snaží odpovědět, jenže zatím marně.
11:12
James Neal na levém křídle nabral rychlost a poté rychle vypálil, jeho střela zápěstím ovšem na přední tyči našla pouze připraveného Martina Jonese, který udržel puk ve své výstroji.
10:54
Sharks se těsně před druhou krátkou reklamní přestávkou ujali vedení poté, co prožili několik skvělých střídání a bránu Pekka Rinneho zasypali ostrými střelami.
10:47
PATRICK MARLEAU střílí svůj třetí gól v letošním playoff a otevírá skóre pátého zápasu!! Joonas Donskoi za bránou dojel prudké nahození a poté zpoza ní našel v levém kruhu pro vhazování zpětnou přihrávkou Patricka Marleaua, který bez přípravy zamířil nad pravým ramenem Pekka Rinneho přesně do bližšího levého horního rohu brány. Asistence: Joonas Donskoi.
09:47
Predators se vzápětí v rychlém sledu dostali k dalším dvěma střelám, z nichž první skončila po rychlém zakleknutí Martina Jonese v jeho výstroji a ta druhá byla pro změnu zablokována.
09:40
Roman Josi na levém křídle vypálil od modré čáry, jenže jeho následná střela zamířila pouze doprostřed brány a Martin Jones po snadném zákroku ukryl puk k radosti domácích fanoušků Sharks v lapačce.
09:10
Joonas Donskoi si tak dlouho hledal před bránou prostor, až ho nakonec našel a v levém kruhu pro vhazování z blízkosti vypálil bekhendem na vzdálenější pravou tyč, jenže Pekka Rinne skvěle zareagoval a levým betonem puk vyrazil mimo!
08:15
Melker Karlsson měl dostatek prostoru na to, aby si puk srovnal na čepel hole a poté z mezikruží napřáhl k jedovaté střele s příklepem, která těsně nad ledem zamířila vedle levé tyče.
07:13
San Jose dnes vstoupilo do utkání hodně namotivované a je vidět, že ho prohrané prodloužení v zápase číslo 4 nepoznamenalo.
06:22
Po krátké reklamní přestávce jsme zpět v SAP Center, kde domácí Sharks zatím dominují a Nashville Predators přestříleli jednoznačně 7:1 během úvodních necelých šesti minut.
05:40
Patrick Marleau se chystal vypálit z levého kruhu pro vhazování v blízkosti střídaček, jenže Predators k němu včas přistoupili a jeho pokus zablokovali.
05:07
Sharks zasypali bránu Nashvillu několika nebezpečnými střelami, jenže Pekka Rinne se rozchytal k fantastickému výkonu. Nyní zneškodnil střelu Pekka Rinneho z levého kruhu pro vhazování poté, co Predators vyhodili puk na zakázané uvolnění.
04:37
Úvod utkání se odehrává v obrovském tempu a Sharks se do Nashvillu pořádně zakousli. Predators ovšem zatím tlaku domácích hokejistů odolává.
03:20
Tomáš Hertl se ocitl z ničeho nic před bránou Nashvillu v obrovské šanci, jenže už byl blízko Pekka Rinneho a trefil pouze hruď brankáře Predators, který vytáhl další parádní zákrok a jeho následnou střelu vyrazil!
02:58
Filip Forsberg se dostal ke střele před pokusem Romana Poláka na opačné straně ledové plochy a jeho nádherná střela z vrcholu levého kruhu pro vhazování orazítkovala spojnici tyče a břevna!
02:34
Roman Polák tvrdě vypálil z vrcholu pravého kruhu pro vhazování, jenže jeho střela s příklepem byla nepřesná a zamířila vedle vzdálenější levé tyče.
01:11
Další příležitost měl na svědomí Matt Nieto, který vypálil z prostoru mezi kruhy pro vhazování doprostřed brány a Pekka Rinne jeho pokus hrudí vyrazil mimo tři tyče.
01:01
Vzápětí se Justin Braun vrátil k puku a opět zkusil vypálit od modré čáry, tentokrát si ale na jeho střel Pekka Rinne doslova smysl, když ji po krásném semaforu ukryl v lapačce!
00:56
Justin Braun se s tím nemazlil a od modré čáry na pravém křídle napřáhl k prudké ráně po ledě, kterou pozorný Pekka Rinne levým betonem vyrazil do rohu kluziště a připsal si první úspěšný zákrok!
00:03
Nashville Predators přetlačil Sharks na úvodním vhazování a jako první se může vydat směrem vpřed. Pátý zápas série začíná. Příjemnou zábavu!
00:01

San Jose Sharks: Jones (Reimer) – Vlasic, Braun, Martin, Burns, Dillon, Polák – Hertl, Thornton (A), Pavelski (C) – Donskoi, Couture (A), Ward – Nieto, Marleau, Karlsson – Spaling, Tierney, Zubrus. Hlavní trenér: Peter DeBoer.

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Josi, Weber (C), Ekholm, Ellis, Jackman, Bitetto – Forsberg, Johansen, Smith – Wilson, Fisher (A), Neal (A) – Aberg, Jarnkrok, Arvidsson – Salomäki, Gaustad, Sissons. Hlavní trenér: Peter Laviolette.

Rozhodčí: Francis Charron, Wes McCauley – Greg Devorski, Derek Nansen.

Nashville Predators:

V kabině Nashvillu Predators panovala po vyhraném prodloužení, které bylo nejdelší v historii organizace, panovala uvolněná atmosféra a skvělá nálada, kterou se budou snažit jeho hokejisté přenést do pátého utkání na ledě San Jose Sharks. Zatímco Sharks mají veterána Dainiuse Zubruse, Predators by měli v pátém zápase spoléhat na Mike Ribeira, který během 81 utkání základní části zaznamenal rovných 50 bodů a v playoff během devíti duelů jeden bod za asistenci.
San Jose Sharks:

San Jose Sharks musí rychle zapomenout na čtvrtý zápas série, ve kterém Nashvillu Predators podlehl ve třetím prodloužení po téměř necelých 112 minutách 4:3. V sestavě Sharks nastoupí v pátém zápase zkušený útočník Dainius Zubrus, který nahradí zraněného Tommyho Wingelse. Zubrus odehrál v playoff NHL 92 utkání a v roce 2012 nastoupil ve finále Stanley Cupu proti New Jersey, které tehdy vedl současný trenér San Jose Peter DeBoer, a poslední utkání v playoff odehrál ve finálovém zápase číslo 6.
Nashville Predators má za sebou nejdelší prodloužení v playoff ve své historii a vzpomínat na něj bude velice rád, protože ho nakonec urval zásluhou Mikea Fishera na svou stranu a vyrovnal stav série se San Jose Sharks na 2:2. Otázkou ovšem je, jak si povede v pátém zápase semifinále západní konference, kterým Vás s velkým potěšením provede Tomáš Reiner.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.