NHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  Vegas : Dallas - 28. dubna 2024   04:30

30:40' McNabb (Stephenson) • 33:50' Eichel (McNabb)
(0:1, 2:1, 0:0 - 0:1)
Stav série: (2:1)
Dallas
Dallas
11:11' W. Johnston   • 25:25' Heiskanen  (Seguin, Dadonov) • 76:38' W. Johnston  (J. Robertson)
Vegas
McCauley, Nicholson – Berg, Daisy
T-Mobile Arena, Las Vegas
18 536 diváků
Dallas

Zaslouženě vyhrává Dallas, který díky výhře v prodlužení snižuje stav sériie na 1:2.

Dallas právě vstřelil branku!
Naprosto zaslouženě vyhrává Dallas, z ostré pozice dokázal brankáře Vegas prostřelit WYATT JOHNSTON. Asistence: Jason Robertson.
76:12'
Vhazovat se nyní bude ve středním pásmu. Vegas nyní dokázalo najit recept na hru soupeře, Dallas už nemá takovou převahu.
75:50'
Hraje se rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje.
75:00'
Dostáváme se do finální fáze prvního prodloužení.
74:36'
Wyatt Johnston skvěle zakončoval a Logan Thompson znovu prokázal svou kvalitu.
74:10'
Thomas Harley to zkoušel individuálně, ale nedokázal se prohráčkovat do šance.
73:50'
Zakázané uvolnění proti Vegas. Hosté se snadno dostanou do útočného pásma.
73:31'
Chandler Stephenson hledal spoluhráče v útočném pásmu, ale přihrávce chyběla přesnost.
72:55'
Zach Whitecloud se propracoval ke střele, jeho pokus byl zblokovaný do ochranné sítě nad brankou.
72:51'
Brayden McNabb pálil a Jake Oettinger kryje kotouč, bude se vhazovat.
72:20'
Sledujeme dramatickou hru a šance na straně Dallasu začínají přibývat.
71:50'
Anthony Mantha výrazně pomohl svému brankáři, Dallas měl další velkou šanci.
71:15'
Joe Pavelski odehrál kotouč do bezpečí tak, aby mohl jeho tým vystřídat.
70:50'
Jake Oettinger vytáhl dva velmi dobré zákroky proti střelám domácích hráčů.
70:42'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku hostujícího celku.
70:32'
Zápas pokračuje dál.
70:32'
Jake Oettinger kryje kotouč, následovat bude kratičká přestávka.
70:01'
Polovina prvního prodloužení je pryč, na nějakou výraznější šanci aktuálně čekáme.
69:40'
Logan Thompson kryje střelecký pokus soupeře. Buly před brankou domácích.
69:18'
Jonathan Marchessault zblokoval střelecký pokus soupeře od modré čáry.
69:00'
Blíží se polovina prodloužení, Dallas pokračuje ve své hře a Vegas jen těžko hledá protihru.
68:20'
Ozývají se domácí fanoušci, cítí, že tým potřebuje nyní podpořit.
67:43'
Logan Thompson kryje kotouč poté, co zakončoval Wyatt Johnston.
67:10'
Ty Dellandrea se pokoušel dostat do útočného pásma, obrana soupeře ho nepustila.
66:40'
Sledujeme rychlý hokej, optickou, střeleckou i herní převahu mají hokejisté Dallasu.
66:03'
Stone nahodil kotouč do útočného pásma tak, aby mohli jeho spoluhráči vystřídat.
65:12'
Hosté vyhráli kotouč a rychle otáčejí směr hry.
65:00'
Jen těžko se domácí celek dostává stabilněji do útočného pásma. Může mu k tomu pomoci icing Dallasu.
64:40'
Hosté jsou jednoznačně aktivnější v prodloužení, snadněji se dostávají do zakončení, mají převahu a více ze hry.
64:09'
Ty Dellandrea se pokoušel dorážet, ale kotouč kryje brankář Vegas, bude se vhazovat. Hraje se hodně opatrně.
63:38'
Vegas přišlo v útočném pásmu o puk, hrát tak mohou hosté.
63:15'
Jack Eichel pálil, Jake Oettinger kryje jeho pokus. Snadná práce pro brankáře Dallasu.
62:53'
Buly před brankou Dallasu, ten má vstup do prodloužení lepší.
62:32'
Logan Thompson kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.
62:00'
Ryan Suter kombinoval se spoluhráči v útočném pásmu. Hosté mají převahu.
61:32'
Akci Vegas zastavil ofsajd, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
61:05'
Buly pro hosty, ti se usadili v útočném pásmu.
61:03'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude před brankou Vegas.
60:34'
Vegas rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.
60:01'
Prodloužení začalo, úvodní buly pro domácí.
60:01'
Poprvé v této sérii uvidíme prodloužení. Zábava ve Vegas ještě zdaleka nekončí.
60:00'
59:48'
Noah Hanifin měl obrovskou šanci, ale trefil znovu dobře postaveného brankáře.
59:32'
Ivan Barbašev mohl rozhodnout, ale trefil brankáře Dallasu.
59:10'
Brett Howden nedokázal prostřelit brankáře soupeře.
58:40'
Brayden McNabb dostal hru do útočného pásma, ale nemá podporu od spoluhráčů.
58:10'
Logan Thompson kryje nahození od modré čáry, které bylo ještě podle všeho tečované.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
57:29'
Fanoušci Vegas se zlobí, že sudí nevyloučí hráče Dallasu, ale hra pokračuje dál.
56:42'
Logan Thompson kryje kotouč po ráně od modré čáry, jejím autorem byl podle všeho Roope Hintz.
56:20'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.
56:04'
Komerční přestávka.
55:36'
Jonathan Marchessault pálil, Thomas Harley zblokoval jeho pokus.
55:24'
Brayden McNabb musí hrát, zakázané uvolnění se nepíská.
55:01'
Zach Whitecloud se výborně dokázal vrátit do svého obranného pásma a zastavil střelecký pokus soupeře.
53:19'
Oba kluby střídají, hraje se ve středním pásmu.
52:30'
Jack Eichel to zkoušel individuálně, ale jeho akci chybělo přesnější zakončení.
51:52'
William Karlsson vypracoval šanci pro spoluhráče, ale brankář Jake Oettinger byl připravený.
51:17'
Akci Vegas zastavil špatný přechod do útočného pásma. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
51:00'
Utkání pokračuje dál, Shea Theodore minul branku ránou od modré čáry.
50:34'
Ofsajd Vegas, buly ve středním pásmu až po komerční přestávce.
50:07'
22:35, tak vypadá statistika střel na branku.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, stav je vyrovnaný.
48:57'
Útočnou akci Dallasu překazil ofsajd, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
48:19'
Hosté rozehrávají od své branky, rychle se dostali do útočného pásma, kde se pokouší něco vymyslet.
47:35'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude před brankou Dallasu.
47:04'
Joe Pavelski neuspěl, komerční přestávka.
46:24'
Brayden McNabb se po Eichelově akci propracoval do zakončení, ale jeho rána byla zblokovaná.
45:35'
Anthony Mantha vypálil, ale neměl potřebnou přesnost na své hokejce.
45:00'
Sledujeme takticky vedenou hokejovou bitvu, ani jeden celek nechce chybovat.
44:12'
Domácí fanoušci hlasitě podporují své oblíbence, stav zápasu je vyrovnaný.
43:43'
Tři na dva mířili v přečíslení domácí, ale zakončit nedokázali.
43:14'
Logan Thompson kryje kotouč, do střelecký pozice se dostal Roope Hintz.
42:32'
Keegan Kolesar zakončoval, ale Jake Oettinger byl pozorný.
42:04'
Nechybělo moc a hezké měli další velkou šanci, ale Joe Pavelski minul odkrytou část branky.
41:30'
Tomáš Hertl sice dostal puk na modrou čáru, ale následná střela nebyla povedená.
40:47'
Hosté rozehrávají od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry v úvodu třetiny.
40:30'
Noah Hanifin se dostal do střelecké pozice, ale jeho rána míří nad branku.
40:01'
Utkání pokračuje dál třetí třetinou.
40:01'
Hodně zajímavý zápas. Prvních 30 minut patřilo Dallasu. Byl lepší, měl převahu, vypracoval si výrazný střelecký náskok i vedení 2:0. Ve 31. minutě se strhla před brankou Stars potyčka, následovala hra čtyři na čtyři. Od té doby se momentum zápasu překlonilo na středu Vegas. McNabb snížil, následně při vlastním oslabení Eichel srovnal.
40:00'
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině.
38:37'
Logan Thompson znovu skvělým zákrokem zastavil velkou šanci soupeře.
37:25'
Jake Oettinger má kotouč a rozehrává od své branky, Vegas se pokouší hrát aktivně, ale nedokázalo se usadit v útočném pásmu.
37:04'
Ivan Barbašev prodloužil kotouč do útočného pásma tak, aby z toho nebyl icing.
36:17'
Noah Hanifin sice obkroužil branku, ale zakončit se mu nepodařilo podle představ.
36:00'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetině.
35:14'
Tomáš Hertl ujel z trestné lavice, po přihrávce kolegy minul branku.
33:50'
Vegas právě vstřelilo branku!
Logan Thompson vychytal soupeře, což položilo základ pro šanci Vegas. Situaci dva na jednoho proměnil JACK EICHEL. Asistence: Brayden McNabb.
33:09'
Dallas se dostal do útočného pásma, kde kombinuje.
32:59'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights:
Tomáš Hertl – 2 min., vysoká hůl.
32:11'
Hra je přerušená pro přihrávku rukou.
31:40'
Mark Stone měl šanci na vyrovnání, ale trefil jen brankáře, přesněji jeho beton.
31:24'
Sledujeme dál hru čtyři na čtyři.
30:40'
Po vyhraném buly v útočném pásmu se prosazují poprvé v tomto zápase domácí, od modré čáry poslal kotouč do horní části branky BRAYDEN MCNABB. Asistence: Chandler Stephenson.
30:33'
William Carrier – 2 min., hrubost.

Vyloučení v týmu Dallas Stars:
Jamie Benn – 2 min., hrubost.
30:24'
Domácí hokejisté se vůbec nemohou dostat do střeleckých pozic, velmi dobře hraje obrana Dallasu.
29:59'
Esa Lindell pálil od modré čáry, s jeho pokusem neměl brankář problém.
29:24'
Zakázané uvolnění Dallasu.
28:58'
Logan Thompson podává dnes velmi dobrý výkon, kdyby Vegas prohrávalo 0:5, nemohl by nikdo říct ani půl slova.
28:34'
Dallas hraje v oslabení velmi dobře, dokáže si vypracovat více šancí než soupeř.
27:26'
Polovina přesilovky je pryč, Tyler Seguin měl další obrovskou šanci, ale neuspěl. Vegas hraje špatně i v přesilovce. Dallas kontroluje hru.
26:51'
Hostující celek se v pohodě dostal ze svého pásma i do šance, ale Logan Thompson byl připravený.
26:40'
Esa Lindell – 2 min., držení.
25:25'
Tragická hra Vegas pokračuje dál a zcela volný před brankou zůstal MIRO HEISKANEN. Velmi snadno prostřelil brankáře domácích. Asistence: Tyler Seguin a Jevgenij Dadonov.
25:04'
Chandler Stephenson nezakončit tak, jak si představoval.
24:45'
Dallas pokračuje v lepší hře, má převahu a domácí se jen těžko dokáží dostat do útočného pásma.
24:12'
Jake Oettinger kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.
23:36'
Alex Pietrangelo dokázal zblokovat střelecký pokus soupeře od modré čáry.
23:07'
Shea Theodore pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná.
22:22'
Tyler Seguin se dostal do brejku, ale brankář Vegas ho vychytal. Logan Thompson se vyznamenal.
21:54'
Zach Whitecloud se dostal ke střele, ale zakončení se mu nepodařilo podle představ.
21:30'
Hra pokračuje dál.
21:23'
Čárový rozhodčí inkasoval zásah kotoučem, míří na ošetření ke střídačkám.
21:07'
Logan Thompson musel znovu zasahovat proti velké šanci soupeře, následně Vegas zahrálo jen na icing.
20:38'
Dallas pokračuje ve velmi dobré hře, naopak Vegas má velké problémy s přechodem do útočného pásma.
20:19'
Wyatt Johnston měl první velkou šanci ve třetině, ale trefil jen brankáře domácích.
20:01'
Utkání pokračuje druhou třetinou.
20:01'
20:00'
19:13'
Nicolas Roy se pokoušel něco vymyslet, ale souboj o puk přihrál.
19:00'
18:12'
Jen těžko se dostávají domácí hokejisté do nějakých střeleckých pozic.
17:37'
Ivan Barbašev měl dobrou šanci, pravděpodobně největší domácí ve třetině, ale pálil nad.
17:10'
Jake Oettinger kryje kotouč mezi betony, vhazovat se bude před jeho brankou.
17:00'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině. Zaslouženě Dallas vede.
16:14'
Domácí dokázali znovu vyhodit přes všechny čáry. Zdá se, že oslabení zvládnou.
15:48'
Logan Thompson kryje kotouč poté, co zakončoval z dobré pozice Tyler Seguin.
15:21'
Dallas se zatím nemůže stabilněji dostat do útočného pásma, dobře hraje obrana Vegas v oslabení.
14:42'
Hra je přerušena pro přihrávku rukou, vhazovat by se mělo ve středním pásmu.
14:35'
Chandler Stephenson – 2 min., hákování.
14:05'
Vegas půjde do oslabení.
13:16'
Matt Duchene a Thomas Harley měli další dvě šance, první střelu vyrazil Logan Thompson, druhá míří nad.
12:36'
Miro Heiskanen pálil od modré čáry, jeho pokus vyrazil brankář Vegas za branku.
11:39'
Tyler Seguin měl po Dadonově pasu odkrytou část branky, kotouč alůe netrefil podle představ.
11:11'
Špatná hra Vegas vygradovala v další šanci, kterou hosté už dokázali proměnit a zaslouženě se dostávají do vedení, prosazuje se poprvé v play-off WYATT JOHNSTON.
10:53'
Zakázané uvolnění se nepíská, Wyatt Johnston pálil a brankář kryje kotouč. Komerční přestávka.
10:15'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetině a hosté pokračují v nátlakové hře, které Vegas zatím nedokáže konkurovat.
09:25'
Hostující celek hraje velmi dobře, vypracovat si daleko více šancí než domácí. Vegas se nemůže dostat ke své hře.
08:36'
Thomas Harley senzačně zakončoval do prázdné branky, ale brankář Logan Thompson vytáhl parádní zákrok rukavicí. Zákrok zápasu pro brankáře Vegas.
07:47'
Dallas pokračuje v aktivní hře, do zakončení se dostal Esa Lindell, jehož pokus vyrazil brankář nad branku ramenem.
07:15'
Brett Howden našel spoluhráče, ale Alex Pietrangelo trefil pouze brankáře soupeře. Ten přerušuje hru, komerční přestávka.
06:49'
Hosté měli velkou šanci, ale Miro Heiskanen nedokázal trefit odkrytou část branky.
05:44'
Ozývají se domácí fanoušci, kteří ženou hráče Vegas vpřed. Zatím ale moc hokejové krásy dnes neviděli.
05:19'
První zákrok pro brankáře Dallasu, Jake Oettinger si v pohodě poradil se střelou od modré čáry.
05:00'
Tomáš Hertl se pokoušel protečovat kotouč do útočného pásma, to se mu nepovedlo, a tak mohou hrát hosté, kteří mají lepší vstup do utkání.
03:52'
Jonathan Marchessault ani Ivan Barbašev nedokázali dostat kotouč do útočného pásma, obrana Stars hraje velmi dobře.
02:42'
Už pátou střelu musel řešit domácí brankář. Vegas na branku Dallasu ještě nevystřelilo.
02:27'
Dallas vede na střely na branku 4:0.
01:45'
Alec Martinez se coby obránce dostal ke střele od modré čáry, ale pálil vedle. Nechybělo moc ani na druhé straně po rychlé akci Stars.
01:13'
Jonathan Marchessault hlídkoval před brankou, pokoušel se o brankáře odrazit kotouč do sítě. Nevyšlo mu to.
00:36'
Jamie Benn autorem další střely, se kterou si poradil snadno brankář domácích.
00:10'
Wyatt Johnston se jako první hráč dostal do zakončení, s jeho pokusem si brankář Vegas dokázal poradit.
00:01'
Sice skoro s půlhodinovým zpožděním, ale zápas začíná.
00:01'

Vegas Golden Knights: L. Thompson (Hill) – Hanifin, Pietrangelo, McNabb, Theodore, Martinez, Whitecloud – Barbašev, Eichel, Marchessault – Howden, Stephenson, Stone – Hertl, W. Karlsson, Mantha – W. Carrier, N. Roy, Kolesar.

Dallas Stars: Oettinger (Wedgewood) – Harley, Heiskanen, Lindell, C. Tanev, R. Suter, Lundkvist – J. Robertson, Hintz, W. Johnston – Benn, Duchene, Stankoven – Seguin, Dadonov, Pavelski – Cr. Smith, Steel, Dellandrea.
Zápas začne o něco později.
Poprvé v tomto play-off se hokejisté z města neonů představí v rámci play-off na Stripu v T-Mobile areně, která se nachází v těsném sousedství hotelu NewYork NewYork.
Úvodní dva duely této série se odehráli v Texasu. Dallas však nedokázal využít domácího prostředí a úvodní oba zápasy prohrál. Hokejisté Vegas se mohli spolehnout na své útočníky, především pak Tomáše Hertla, Marka Stona a Hanifina.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase prvního kola play-off proti sobě nastoupí Vegas Golden Knights a Dallas Stars.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.