Lukáš Sedlák (CBJ) 0+0,0 střel, čas na ledě 09:59
Tři hvězdy utkání:
1. Zach Werenski (CBK) 1+0
2. Boone Jenner (CBJ) 1+0
3. Jack Johnson (CBJ) 0+1
Z kraje první třetiny se domácí hokejisté dostali do dvoubrankového vedení. Ve druhé periodě hosté snížili a v té třetí se jim podařilo vyrovnat. Ducks byli v závěru základní hrací doby aktivnější, ale rozhodnout se jim nepodařilo. Následovalo prodloužení, ve kterém se po rychlé domácí akci prosadil Zach Werenski.
61:21
Columbus právě vstřelil branku!
Rychlá akce rozhoduje o zisku druhého bodu pro domácí celek. Alexander Wennberg posílal kotouč do středu hrací plochy. ZACH WERENSKI měl dostatek času na zamíření, jeho rána ukončuje tento zápas. Jedná se pro něho o první vítězný gól v NHL. Asistence: Alexander Wennberg a Brandon Saad.
61:10
Brandon Saad výborně dokázal zblokovat střelecký pokus.
60:32
Ke střele zápěstím se dostal Cam Fowler. S jeho pokusem z velkého úhlu si celkem snadno poradil brankář Sergej Bobrovskij.
60:01
Základní hrací doba o tom, který tým vyhraje, nerozhodla. Uvidíme tak pětiminutové prodloužení.
60:00
59:35
Už se pravděpodobně nic nestane, uvidíme prodloužení.
59:00
Hlasatel právě oznámil poslední minutu hry ve třetí třetině.
58:30
Minuta a půl do konce třetí třetiny, ani jeden celek se už nikam nežene. Sledujeme poklidný hokej.
58:04
Corey Perry se probojoval ke střele přes obránce, Sergej Bobrovskij byl pozorný a nenechal se překonat.
57:41
Anaheim Ducks má kotouč pod kontrolou, hosté se snaží rozhodnout o své výhře. Míří na branku z každé střelecké pozice.
57:06
17:30, tak vypadá aktuálně statistika střelby. Aktivnější jsou v tomto ohledu hosté. Ti se ovšem nedostávají do vyložených šancí.
56:26
Závěr třetí třetiny se blíží, stav zápasu je stále vyrovnaný. Pravděpodobně uvidíme dramatické poslední minuty třetí třetiny.
55:50
Buly před brankou Ducks. Hosté vyhráli souboj o kotouč, a tak se směr hry otáčí.
55:14
Domácí mají hru pod kontrolou, snaží se rychle přejít střední pásmo a dostat se do zakončení. Columbus evidentně nechce prodloužení.
54:49
Matt Calvert na sebe v útočném pásmu navázal dva protihráče a pokoušel se přihrát volného spoluhráči. Přihrávka se nepovedla podle představ.
54:33
Následně se znovu domácí pokusili dostal se do útočného pásma, ale provinili se postavením mimo hru. Komerční přestávka.
54:20
Zach Werenski postupoval s kotoučem do útočného pásma, za brankou Ducks přišel o kotouč.
53:57
Rickard Rakell to udělal výborně, dostal se do zakončení. Jeho rána zápěstím pořádně potrápila domácího brankáře. Sergej Bobrovskij s notnou dávnou štěstí kryje.
53:31
Poměrně rychle se třetí třetina blíží do své finální fáze. Sledujeme pohledný hokej.
53:00
Joseph Cramarossa heldal před brankou Nicka Ritchieho, kterému kotouč sice poslal, ale byl obsazený, a tak se do zakončení neprobojoval.
52:35
Columbus má momentálně více ze hry, dostal se do útočného pásma, ale do zakončení už ne.
52:16
Hra je přerušena, následovat bude komerční přestávka.
51:53
John Gibson rozehrával kotouč na spoluhráče, ti ale vrací puk za branku, hosté střídají, Kevin Bieksa a spol. opouští hrací plochu.
51:30
17:29, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku. Hosté jsou výrazně aktivnější.
51:00
Další minuta hry je pryč, zbytečně se nepřerušuje, sledujeme rychlý hokej, který se divákům musí líbit.
50:30
Cam Fowler založil útočnou akci, v niž ovšem už nikdo nepokračoval. Puk má v moci domácí celek.
50:01
Dostáváme se do druhé poloviny třetí třetiny. Hra se přelévá ze strany na stranu, ani jeden celek nechce chybovat.
49:30
Sledujeme aktivní hru domácích, Columbus se snaží vstřelit branku, díky níž by se dostal do vedení. Velkým problémem je ale přesnost zakončení.
49:00
Hostující celek se probojoval do útočného pásma, kde se pokoušel vystřelit na branku. Domácí beci však nedali soupeři mnoho prostoru.
48:22
John Gibson si dokázal poradit se zakončením jednoho z domácích hráčů. Hra je tak přerušena, následovat bude komerční přestávka.
47:51
Markus Nutivaara se ve středním pásmu střetl s Nickem Ritchiem. Oba hokejisté budou pokračovat ve hře.
47:15
Rána Jakoba Silfverberga končí pořádný kus nad brankou. Sergej Bobrovskij zasahovat nemusel, jen kontroloval dráhu puku.
46:42
Domácí fanoušci se po dlouhé době hlasitěji ozývají a ženou své oblíbence za vstřelením další branky.
46:15
Jack Johnson se dvakrát dostal do zakončení, s jeho střelami si brankář Ducks dokázal výborně poradit.
45:50
Hra se přelévá ze strany na stranu. Optickou převahu mají nyní domácí hokejisté, ale nemohou se výrazněji prosadit v útočném pásmu.
45:20
Domácí hokejisté se mohou spolehnout na svého maskovaného muže. Sergej Bobrovskij podává velmi dobrý výkon.
44:30
Sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje. Andrew Cogliano se probojoval do zakončení, ale domácího brankáře překonat nedokázal.
43:50
David Savard se probojoval až do zakončení, ale jeho lehká rána nebyla větším nebezpečím pro branku Ducks.
43:21
Střelecky aktivnější jsou dál hostující hokejisté, kteří mají nyní více ze hry. Domácí se musí bránit tlaku soupeře.
42:25
Po vstřelené brance jsou hostující hokejisté aktivnější, další šanci Anaheimu si připsal Jared Boll, ale Sergej Bobrovskij dokázal puk zastavit.
41:25
Anaheim právě vstřelil branku!
Z kraje třetí třetiny je vyrovnáno. Sergej Bobrovskij rozehrál kotouč za vlastní brankou. Vybojoval ho Joseph Cramarossa, který hned posílal puk před branku. Tam byl NICK RITCHIE, který celkem snadno skóroval. Asistence: Joseph Cramarossa.
41:07
Alexander Wennberg a Nick Foligno se dostali do postavení mimo hru, akce Columbusu tak končí nepřesností. Buly ve středním pásmu.
40:36
Columbus se v závěru oslabení dostal do útočného pásma a Dalton Prout nahazoval kotouč na branku. Vyloučený hráč se vrací do hry.
40:09
Buly ve středním pásmu, protože kotouč vylétl z hrací plochy.
40:01
Nick Foligno se vrací na střídačku domácích, vypadá to, že je v pořádku a zápase dohraje.
Do druhé třetiny si domácí hokejisté přinesli dvoubrankové vedení. To už ale neplatí, protože ve 38 minutě dokázal výborně tečovat střelu od modré čáry Rickard Rakell. Díky jeho brance hosté snížili. Třetí třetina zcela jistě přinese dramatický hokej. Střelecky jsou lepší hosté 24:12.
40:00
39:57
Cam Fowler se probojoval ke střele od modré, puk končí mimo branku.
39:40
Tlak Ducks pokračuje dál. Do zakončení se dostal Ryan Kesler, ale neuspěl.
39:20
Hostující celek pokračuje v přesilové hře, ale domácí tým se nyní dobře bráni.
39:00
Sami Vatanen se nadvakrát dostal do zakončení. Ani jedna jeho rána však nebyla přesná.
38:36
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Matt Calvert – 2 min., podražení).
38:36
John Gibson raději podržel kotouč. Za jeho brankou se strhla potyčka. Uvidíme, jaký bude výsledek.
38:24
Nick Foligno byl zasažen vysokou holí hostujícího Hampuse Lindholma. Domácí hráč opouští hrací plochu i střídačku. Fanoušci se dožadují odpískání faulu, rozhodčí mají ale jasno, vše bylo v pořádku.
37:58
Další zakázané uvolnění vrací hru před branku Columbusu.
37:21
Z ničeho nic hostující celek snižuje. Cam Fowler pálil od modré čáry. Kotouč před brankou dokázal tečovat RICKARD RAKELL. Sergej Bobrovskij nedokázal puk zastavit. Asistence: Cam Fowler a Josh Manson.
37:00
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.
36:51
Sergej Bobrovskij si celkem snadno dokázal poradit se střelou od mantinelu. Důležité je, že z něho kouše nevypadávají, ale dokáže je zastavit a na případné dorážky už není prostor.
36:21
Domácí hokejisté si neporozuměli v rozehrávce, pas Jacka Johnsona mířil přes všechny čáry, následovat bude buly v obranném pásmu Blue Jackets.
36:05
Vhazování v útočném pásmu domácích vyhrává Ryan Kesler.
35:35
Hostující celek se snaží vstřelit gól a snížit, ale Columbus má velmi dobrou hru před vlastní brankou.
35:10
Dostáváme se do finální části druhé třetiny, dvoubrankové domácí vedení stále aktuální.
34:56
Domácí útočník Scott Hartnell se dostal po chybě hostujících hráčů do brejku. Svou šanci zakončil střelou, kterou však dokázal zneškodnit brankář John Gibson.
34:48
Ryan Murray se dostal do zakončení, John Gibson jeho ránu zápěstím kryje, následovat bude po komerční přestávce buly před brankou hostů.
34:26
John Gibson má kotouč za svou brankou, nyní už sledujeme hru pět na pět.
34:16
33:50
Corey Perry hlídkoval před brankou, dostal puk, ale neměl prostor pro zakončení. Velmi dobře hraje domácí obrana.
33:14
Domácí obrana hraje výborně, nedává soupeři mnoho šancí pro zakončení. Výborně dokázal proti Ryanu Getzlafovi zasáhnout Sergej Bobrovskij.
32:50
Přesilovou hru nehrají hosté vůbec špatně, jsou nastěhovaní před brankou Columbusu, kde kombinují.
32:30
Zkušený Ryan Kesler tečoval kotouč před brankou, Cam Fowler se pokoušel z hranice brankoviště zakončit, ale neuspěl.
32:16
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Matt Calvert – 2 min., sekání). Naprosto jednoznačné seknutí do hole Samiho Vatanena.
32:11
Ponechaná výhoda hostujícímu celku.
31:23
Andrew Cogliano se pokoušel tečovat kotouč před brankou, místo toho zblokoval střelu spoluhráče, gólman domácích tak zasahovat nemusel.
30:50
Columbus se dostal do útočného pásma, zakončit ale nedokázal. následně na druhé straně nadvakrát neuspěl Ryan Kesler.
30:15
Dostáváme se do druhé poloviny druhé třetiny i zápasu, domácí hokejisté stále vedou o dvě branky. Soupeře do vyložených šancí nepouští.
30:02
Corey Perry se dostal do zajímavé pozice, našel ještě Nicka Ritchieho, který nedokázal překonat domácího maskovaného muže. Sergej Bobrovskij přerušuje hru, následovat bude komerční přestávka. Pak buly před brankou Blue Jackets.
29:33
Dlouhou dobu jsme neviděli přímou střelu na branku, sledujeme sice rychlý hokej, ale střel je málo.
29:11
29:00
Hostující celek se v oslabení celkem bez problémů dokáže ubránit.
28:40
Brandon Saad hlídkoval před brankou, pokoušel se tečovat puk vystřelený od modré, ale nepodařilo se mu to.
28:11
Nyní sledujeme pasáž hry, která obsahuje velké množství nepřesností. Vhazovat se bude ve středním pásmu. Početní výhoda nevychází Columbusu tak, jak by si představoval.
28:00
Zach Werenski má kotouč za svou brankou, Columbus zakládá další akci od svého brankáře.
27:37
Do zajímavé střelecké pozice se dostal domácí Sam Gagner, ale jeho zakončení nebylo nejpřesnější.
27:11
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Chris Wagner – 2 min., vysoká hůl).
27:11
Kevin Bieksa se dostal do postavení mimo hru, což neuniklo pozornosti čárového rozhodčího.
27:02
Hra je nyní přerušena, následovat bude komerční přestávka.
26:30
Více ze hry má domácí celek, ale nemůže se zatím probojovat do výraznější šance. Fanoušci Blue Jackets mohou být zatím spokojení.
26:13
Domácí pokračují v aktivní hře, do zakončení se dostal Sam Gagner. Tento útočník zvolil bekhendové zakončení. Gólman John Gibson byl pozorný.
25:15
Josh Manson výborně zblokoval střelu Joshe Andersona. Gólman znovu zasahovat nemusel.
25:00
Markus Nutivaara se dostal ke střele od modré čáry. Hokejisté před brankou Ducks dokázali kotouč tečovat mimo. Brankář ani zasahovat nemusel.
24:42
Vhazovat se nyní bude v neutrálním pásmu. Střelecky je aktivnější hostující celek 12:9, ale gól vstřelit zatím ještě nedokázal.
24:37
Oddechový čas pro domácí.
24:07
23:55
Domácím se početní výhoda absolutně nedaří, nemohou se dostat do tempa, naopak Ducks hrají v oslabení velmi dobře. Navíc se dostali i do útočného pásma.
23:00
Cam Atkinson se hodně obětavě položil do zakončení hostujícího Ctaytona Stonera. Domácí hráč s bolestivou grimasou opouští ledovou plochu, následně mizí v útrobách stadionu. Podle opakovaných záběru to vypadá na poranění kotníku.
22:41
Alexander Wennberg pálil od modré, puk před brankou výborně dokázal tečovat Nick Foligno. Jeho zakončení nebylo nejhorší, ale John Gibson dokázal kotouč zastavit. Buly před jeho brankou.
22:11
Ducks vyhráli vhazování, a tak kotouč okamžitě poslali až za branku Columbusu.
22:07
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Ryan Garbutt – 2 min., sekání). Přesilovou hru si v úvodu druhé třetiny zahrají domácí hokejisté, kteří by rádi vstřelili další gól.
21:24
Útočník Brandon Saad opustil hrací plochu, na střídačce si nechal předělávat výstroj. Pravděpodobně se mu povolily chrániče, a tak je musí upravit tak, jak mají být.
21:06
Buly před brankou domácích, následně Blue Jackets dostali kotouč do útočného pásma, tam ale hráli beci Ducks,
20:51
Domácí odpověděli rychlou akcí, do zakončení se pokoušel natlačit Brandon Saad. Ryan Garbutt jej výborně dokázal obrat o kotouč.
20:24
Jako první se do zakončení ve druhé třetině probojovali hosté. Jmenovitě Andrew Cogliano vystřelil na branku domácích zápěstím. Jeho rána však byla snadnou prací pro brankáře Sergeje Bobrovského.
20:01
Úvodní třetina je minulostí. Viděli jsme v ní dvě branky a k velké radosti domácích fanoušků se dvakrát prosadil Columbus. Již ve druhé minutě otevřel skóre Boone Jenner. O pět minut později se po pohledné akci prosadil střelou do odkryté branky Brandon Saad. Ducks jsou střelecky aktivnější (9:7), ale na gól v tomto duelu stále čekají.
20:00
19:50
Už se nic nestane, první třetina se v poklidném tempu dohrává.
19:20
Tento zápas v první řadě hned u ledové plochy sleduje profesionální hráč golfu Jason Day. Osmadvacetiletý talentovaný golfista si zápas podle všeho užívá.
19:15
Cam Fowler se pokusil rychlou střelou překvapit domácího brankáře, Sergej Bobrovskij byl ale pozorný a kotouč přikryl rukavicí.
19:00
Probíhá poslední minuta hry v první třetině, sledujeme rychlý hokej, který se musí divákům líbit.
18:44
Střelecky je zápas vyrovnaný, oba celky se dostali k sedmi střelám. Rozdíl je v tom, že domácí proměnili dvě a hosté ani jednu.
18:16
17:50
Až teď se podařilo domácím vyhodit kotouč přes všechny čáry, a tak může kvarteto hráčů Blue Jackets zamířit na střídačku.
17:37
Aktivní hra Ducks pokračuje dál, domácí se nemohou osvobodit. Čtveřice hráčů je na ledě pořádně dlouho.
17:08
Corey Perry to zkoušel od modré, jeho střelecký pokus byl zblokovaný v předbrankovém prostoru, gólman Sergej Bobrovskij zasahovat vůbec nemusel.
16:34
Hosté se dostali do útočného pásma, jejich pobyt před brankou soupeře zakončil nepřesnou střelou nejprve Cam Fowler, po něm neuspěl ani Sami Vatanen.
16:16
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Matt Calvert – 2 min., sekání).
15:45
Hosté mají ponechanou početní výhodu, John Gibson míří na střídačku, Ducks hrají v šesti.
15:34
Do zajímavé střelecké pozice se propracoval zkušený Jakob Silfverberg. Jeho rána zápěstím končí ve výstroji domácího maskovaného muže.
15:03
Pomalu ale jistě se dostáváme do finální části úvodní třetiny. Domácí stále drží dvoubrankový náskok a obrana Blue Jackets působí velmi koncentrovaně.
14:55
Na konci patnácté minuty je hra znovu přerušená a následovat bude komerční přestávka.
14:43
David Savard se poctivě vracel, z útočného pásma bruslil se soupeřem, ve střední třetině dokázal kotouč vybojovat.
14:14
Po reklamní přestávce dál sledujeme aktivnější hru hostujícího celku. Ducks mají více ze hry, střelecky se dotahují na domácí, ale do výraznějších šancí se nemohou propracovat. Jejich akci kazí nepřesnosti.
13:15
Chris Wagner se dostal ke střele od modré, ale neuspěl. Následovat bude komerční přestávka.
12:47
Corey Perry se zkoušel probojovat do zakončení, hosté se ubránili v oslabení a nyní se snaží vstřelit svou první branku v zápase.
11:35
Vyloučený Ryan Garbutt se vrací do hry, sledujeme hru pět na pět.
11:15
Až teď se Columbus dostal stabilněji do útočného pásma, kde kombinuje. Alexander Wennberg byl u mantinelu, hledal někoho pro přihrávku, ale jeho kolegové byli obsazení.
10:35
Hostující celek hraje v oslabení zodpovědně, domácí hokejisté nemají zdaleka takovou převahu, jakou by si přáli.
10:01
Dostáváme se do druhé poloviny první třetiny, domácí celek je dál aktivní. Díky přesilové hře mají více ze hry hráči Blue Jackets. Do výraznější šance se však Blue Jackets zatím propracovat nedokázali.
09:35
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Ryan Garbutt – 2 min., sekání). Úvodní přesilovou hru v tomto zápase mají k dispozici domácí hokejisté.
09:08
Sledujeme rychlý hokej, který momentálně mnoho zajímavých momentů nenabízí. Zbytečně se nepřerušuje, což se zcela jisté líbí fanouškům.
08:25
Střelecky jsou aktivnější domácí, v tomto ohledu vedou 6:3, z šesti střel dokázali proměnit hned dvě. Naopak na vážnější šanci Ducks stále ještě čekají.
08:10
Scott Hartnell to vzal na sebe. Mohl přihrávat, ale rozhodl se pro zakončení. Tvrdá rána zápěstím končí ve výstroji brankáře Johna Gibsona, který ani nevěděl, jak zasáhl.
07:40
Dvě šance měli hosté. Sergej Bobrovskij nejprve dokázal vychytat zkušeného Corey Perryho, a pak si poradil se zakončením Humpuse Lindholma. Anaheim se začíná dostávat do tempa.
07:10
Hostující celek se pokouší o snížení nepříznivého stavu zápasu. Do zajímavé střelecké pozice se dostal Ryan Getzlaf, který nedokázal trefit branku domácích.
06:56
Na druhé straně se do zakončení dostal domácí David Savard. Jeho střela zápěstím byla snadnou prací pro brankáře Johna Gibsona, který na své konto získává další zákrok.
06:12
Josh Manson, obránce Ducks, se proháčkoval až do zakončení, Sergej Bobrovskij si s jeho střelou příklepem dokázal poradit. Výborné čtení hry od domácího brankáře.
06:04
Hostují celek se rychle dostal do útočného pásma, následovala střela od modré. Před brankou zůstal volný Cam Fowler, který nedokázal vybojovat kotouč.
05:29
Hostující celek nyní s vývojem zápasu spokojený, proto si kouč Ducks vyžádal oddechový čas.
05:29
Blue Jackets vedou o dvě branky. Ryan Murray se dostal do pozice, ze které již mohl zakončovat, ale rozhodl se pro přihrávku na volného BRANDONA SAADA, který měl před sebou značnou část branky odkrytou. Domácí hráč neměl se zakončením problém. Asistence: Ryan Murray a Jack Johnson.
05:01
Pět minut hry z úvodní třetiny je pryč, sledujeme pohledný hokej, domácí hokejisté mají převahu, jednu branku již vstřelili a nyní jsou znovu v útočném pásmu.
04:35
Kotouč vylétl z hrací plochy, vhazovat se bude před brankou Sergeje Bobrovského. Jakob Silfverberg vybojoval na buly kotouč, ale neměl komu přihrát.
04:18
Dalton Prout se pokoušel ve středním pásmu založit další útočnou akci svého celku, jeho formace se do zakončení nedostala, neboť si rozhodčí všimli postavení mimo hru.
04:12
John Gibson dokázal po střele Williama Karlssona udržet kotouč před brankovou čárou. Je zajímavé, kolik prostoru dostávají domácí útočníci od defenzivy Ducks.
03:40
Corey Perry ukázal, že kromě útočení umí taká bránit. Poctivě se vrátil přes půl hřiště, aby mohl zblokovat střelu jednoho z domácích hráčů.
02:54
Sledujeme dál aktivní hru domácího celku, Ducks se zatím nemohou stabilněji probojovat do útočného pásma. Columbus velmi dobře hraje před oběma brankami.
01:23
Domácí hokejisté, kteří do zápasu vstoupili aktivněji, se dostávají do vedení. Scott Hartnell se dostal ke střele. Brankář John Gibson vyrazil kotouč jen před sebe, kde byl BOONE JENNER. Ten už se zakončením neměl problém. První gól Jennera v této sezóně. Asistence: Scott Hartnell a Cam Atkinson.
01:12
Domácí Nick Foligno se dostal do zakončení, jeho střelecký pokus byl Andrewem Coglianem zblokovaný mimo branku.
00:10
Do útočného pásma se dostali domácí hokejisté, kteří se pokusili o zajímavou kombinaci v útočném pásmu. Do zakončení se Columbus nepropracoval.
00:01
Zápas začne o něco později, což je u NHL zvykem.

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (McElhinney) – J. Johnson, Werenski, R. Murray, Prout, D. Savard, Nutivaara – Wennberg, Calvert, Atkinson – Saad, Milano, W. Karlsson – J. Anderson, Jenner, Hartnell – Sedlák, N. Foligno, Gagner.

Anaheim Ducks: Gibson (Bernier) – Bieksa, Stoner, Fowler, Manson, Vatanen, H. Lindholm – Cogliano, Perry, Getzlaf – Garbutt, Kesler, Wagner – Silfverberg, N. Ritchie, Boll – Vermette, Rakell, Cramarossa.

Rozhodčí: L'Ecuyer, StPierre – Murchison, Mach.
Lukáš Sedlák (CBJ) 8 zápasů, 2 body (0+2).
Ondřej Kaše (ANA) 2 zápasy, 1 bod (0+1).
Anaheim Ducks:
Kačeři jsou momentálně na čtvrtém místě Západní konference, kde mají ze třinácti odehraných utkání čtrnáct bodů. Ve své Pacifické divizi jim patří druhá pozice za suverénním Edmontonem, který má devatenáct bodů a dělí se s Chicagem o vedení v celé konferenci. Doposud si Anaheim připsal šest vítězství (vždy v základní hrací době) a sedm porážek (dvakrát za bod).

Poslední zápasy Anaheimu:
Anaheim – Calgary 4:1
Anaheim – Arizona 5:1
Anaheim – Pittsburgh 1:5
Los Angeles – Anaheim 0:4
Anaheim – Columbus 0:4.

Nejproduktivnější hráč Anaheimu: Corey Perry, 13 zápasů, 13 bodů (4+9)
Nejlepší střelec Anaheimu: Andrew Cogliano, 13 zápasů, 5 gólů.
Columbus Blue Jackets:
Modrokabátníkům se v poslední době daří. Byť jsou na třináctém místě celé Východní konference, na osmé místo, které zajišťuje postup do play-off (byť je teprve začátek sezony), ztrácí dva body. Celkově jich má Columbus v deseti utkáních dvanáct. V posledních čtyřech utkání Blue Jackets vždy bodovali, prohráli pouze v předešlém utkání na ledě St. Louis v prodloužení. Předtím si doma v Nationwide Areně připsali rekordní vítězství 10:0 nad Montrealem a takováto "darda" se v NHL udála po více jak dvaceti letech!

Poslední zápasy Columbusu:
St. Louis – Columbus 2:1 pr.
Columbus – Montreal 10:0
Columbus – Dallas 3:2 pr.
Anaheim – Columbus 0:4
San Jose – Columbus 3:1.

Nejproduktivnější hráč Columbusu: Nick Foligno, 10 zápasů, 12 bodů (4+8).
Nejlepší střelec Columbusu: Josh Anderson, 10 zápasů, 5 gólů.
Dobrý den, ještě jednou vítejte u dalšího zápasu kanadskoamerické NHL, ve které se proti sobě utká domácí Columbus Blue Jackets a Anaheim Ducks. Utkání dvou týmů z odlišných konferencí a z odlišných pozic v tabulce, bť mají prakticky stejně bodů, začíná v Nationwide Areně v Columbusu krátce po jedné hodině ranní ze středy na čtvrtek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.