Radim Vrbata (ARI) 0+1, 2 střely, čas na ledě 17:50

Hvězdy utkání:

1. hvězda: Tyler Toffoli (LAK) 2+0
2. hvězda: Max Domi (ARI) 2+0
3. hvězda: Anthony DeAngelo (ARI) 0+0
Utkání mezi Kings a Coyotes rozhodla až 11. série nájezdů. Utkání rozhodl obránce Anthony DeAngelo a z vítězství 3:2 po samostatných nájezdech se tak radují hráči Arizony Coyotes.
65:00
V samostatných nájezdech zvítězil tým Arizona Coyotes.
Autorem vítězné branky je ANTHONY DEANGELO.
Anthony DeAngelo prostřeluje Bishopa a rozhoduje utkání!
Lewis nedokázal zakončit.
Shane Doan zkusil střelu na vyrážečku, Bishop vyrazil.
Obránce Drew Doughty a jeho forhendový blafák, Domingue chytá.
Rieder míjí Bishopovu branku.
Kempe rovněž neúspěšný.
Hollandův bekhendový blafák, Bishop chytá.
Také Dustin Brown střílel mezi betony, ale nebyl úspěšný.
Chychrun zkusil střelu mezi nohy, Bishop chytá.
Dowd nic nevymýšlel a zkusil střelu. Domingue chytá.
Také Dvorak to zkoušel do bekhendu, ale Bishop si jeho blafák pohlídal.
Pearson zkusil bekhendový blafák, ale gól to není.
Ekman-Larsson mířil mezi betony Bishopa, ale neuspěl.
Gáboríkovi se nepodařilo prostřelit brankáře Arizony.
Duclair už měl Bishopa překonaného, ale zamířil mimo.
Iginla trefuje tyč Dominguovy branky!
Domi to zkoušel střelou na vyrážečku, ale ani on nebyl úspěšný.
Toffoli se pokusil o forhendový blafák, ale nedokázal ani zakončit.
Vrbatův bekhendový blafák neúspěšný.
Kopitar mířil na vyrážečku, ale neuspěl.
Perlini překonává Bishopa bekhendovým blafákem.
Carter trefil horní růžek Dominguovy branky.
Samostatné nájezdy začínají.
Vítěze neurčilo ani pětiminutové prodloužení, rozhodnout tedy budou muset samostatné nájezdy.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:48
Dvanáct vteřin do konce prodloužení, vhazuje se ve středním pásmu.
64:31
Střela Ekmana-Larssona mimo.
64:18
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Jeff Carter – 2 min., hákování).
63:53
Ekman-Larsson s kotoučem v obranném pásmu svého týmu.
63:17
Gáborík se dostal ke střele, Domingue zapisuje pětačtyřicátý zákrok v utkání!
63:01
Diváci ve Staples Center jsou na nohou!
62:41
Dowd a Dvorak na vhazování po levici brankáře Arizony.
62:04
Rieder našel před brankou Martinooka, proti němuž se blýskl skvělým zákrokem Bishop!
61:38
Před Carterem se otevřel prostor, jeho následnou střelu zápěstím opět kryje Louis Domingue.
61:21
Toffoliho bekhend skončil v rukavici Domingua.
61:08
Toffoli s pukem v obranné třetině Kings.
60:22
Dvorak, stíhán Doughtym, uháněl na Bishopa, ale nedokázal zakončit.
60:01
Šedesát minut vítěze neurčilo. Rozhodnout tedy bude muset pětiminutové prodloužení, v případě nutnosti pak samostatné nájezdy.
60:00
59:15
Arizona právě vstřelila branku!
Coyotes znovu srovnávají! Vyhrané vhazování Dvoraka, na MAXE DOMIHO později zívala prázdná branka. Asistence: Shane Doan, Radim Vrbata.
59:10
Kempe a Dvorak na vhazování po pravici Bishopa.
59:10
Oddechový čas pro hosty.
59:10
Doughty jen těsně minul prázdnou branku!
59:01
Ohlášena poslední minuta třetí třetiny!
58:46
Domingue na střídačce, Arizona v šesti!
58:24
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Přesilová hra využita! Carter skvěle naznačil střelu, přihrál TYLERU TOFFOLIMU, který se prosazuje podruhé v zápase. Asistence: Jeff Carter, Anže Kopitar.
58:08
Střela Kopitara, Domingue opět chytá.
57:26
Kings dostávají skvělou příležitost na to, aby rozhodli dnešní střetnutí.
57:26
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Connor Murphy – 2 min., podražení).
56:53
Andreoff vjel do útočného pásma a vyslal na Domingua další střelecký pokus, brankář kojotů připraven.
56:17
Kempe hledal někoho ze svých spoluhráčů v předbrankovém prostoru, ale nebyl úspěšný.
55:51
Toffoliho střela, Domingue připraven na správném místě.
55:30
Ekman-Larsson vyhazuje na zakázané uvolnění. Další vhazování tak proběhne v obranném pásmu Coyotes.
55:06
Necelých pět minut do konce třetí třetiny? Skóre vyrovnané, 1:1, na střely aktivnější domácí celek (36:27).
54:56
Nyní však musí obranná dvojice Forbort – Doughty začít další útočnou akci až od Bishopa.
54:35
Králové se drží v útočném pásmu.
53:46
Gáboríkova střela zblokována Chychrunem.
52:30
Vhazování po pravici hostujícího gólmana.
52:00
Po reklamní přestávce se bude vhazovat v obranné zóně domácích.
52:00
Příležitost na druhé straně! Jooris si ale na Bishopa nepřišel.
51:34
51:18
Brownův pokus, Domingue vyráží.
50:36
Po střele LaDua má Domingue kotouč pod kontrolou. Vhazování po levé ruce brankáře kojotů.
49:34
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Jordan Martinook – 2 min., sekání).
49:30
Andreoff v obrovské příležitosti! Domingue ale skvěle vychytal levým betonem jeho bekhendový pokus.
48:37
Puk skončil mimo hrací plochu, následuje vhazování v neutrální zóně.
47:41
Doughty zblokoval pokus DeAngela od modré.
47:24
Dvorakova střela, Bishop připraven. Vhazování po pravé ruce brankáře Kings.
46:22
Carter a Jooris na vhazování po pravici Domingua.
46:22
Luke Schenn zblokoval střelecký pokus Jeffa Cartera do ochranné sítě. Na řadu přichází reklamní přestávka.
45:57
Zakázané uvolnění hostů.
45:49
Coyotes srovnávají skóre! Kings ztratili kotouč ve středním pásmu, Dvorak přihrál na MAXE DOMIHO, který si našel střeleckou pozici a střelou na lapačku překonal Bishopa. Asistence: Christian Dvorak, Jakob Chychrun.
45:18
Bishop má puk v náručí po střele Crouse.
44:56
Martinezovu střelu tečoval Carter mimo branku.
44:46
Carterova střela zblokována Joorisem do ochranné sítě. Vhazování po levici Domingua.
44:39
Los Angeles se dostává do postavení mimo hru.
43:52
DeAngelo zakládá útočnou akci Coyotes.
42:56
Třicátý zákrok pro Louise Domingua poté, co puk od mantinelu nahazoval Kevin Gravel.
42:38
Bishop přikryl kotouč a vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
42:21
Doughtyho dělovka vedle Domingueovy branky.
41:51
Po vyhraném vhazování Joorise střílel Crouse. Bishop byl pozorný.
41:47
Zakázané uvolnění domácích, hra se tak přesunuje do jejich obranné třetiny.
41:24
Lewis a Jooris na vhazování po levici brankáře Coyotes.
41:08
Muzzinova rána od modré, Domingue opět připraven.
41:02
Toffoli našel před brankou osamoceného Cartera, jehož bekhendový pokus dokázal Domingue zastavit!
40:07
Puk skončil na střídačce Arizony, vhazovat se bude ve středním pásmu.
40:01
Druhá přestávka se chýlí ke svému konci. Hráči jsou již zpět ledové ploše Staples Center a to znamená jediné – třetí třetina za malou chvíli začíná!
Nejvyšší ice time má zatím obránce Kings Drew Doughty, který již odehrál 17 minut a 1 vteřinu.
Na straně Coyotes strávil na ledě nejvíce času obránce Alex Goligoski – 15 minut a 58 vteřin.

Trestné minuty: 4 – 2
Druhá dvacetiminutovka tohoto utkání je již také minulostí. Ve 26. minutě jsme se dočkali první branky zápasu. Prosadil se křídelní útočník druhého útoku Kings Tyler Toffoli. Oba týmy tak odchází do šaten za stavu 1:0 pro Los Angeles.
40:00
39:56
Ve druhé třetině se již nic nestane.
39:28
Kopitar jen odevzdal puk soupeři a odchází střídat.
39:01
Ohlášena poslední minuta druhé třetiny.
37:46
Na druhé straně musel po střele DeAngela zasahovat Ben Bishop.
37:34
Gáboríkova střela z pravého kruhu pro vhazování mimo Domingueovu branku.
36:46
Zakázané uvolnění Arizony.
36:04
Po bekhendu Joorise mí Bishop puk pod kontrolou. Vhazovat se bude po pravici brankáře s číslem 31.
35:48
Iginlova špatná přihrávka a zaútočit mohou znovu hosté.
35:21
Chychrun s kotoučem za vlastní brankou.
34:39
Chychrun a Holland se snažili překonat Bishopa, ale oba neuspěli. Následuje další z reklamních přestávek.
33:29
Kotouč opustil hrací plochu a je tu další reklamní přestávka.
32:55
Muzzin a LaDue rozjíždějí další útočnou akci Los Angeles.
31:59
Jooris se po přihrávce od Doana k puku nedostal.
30:57
Schenn zblokoval Dowdovu střelu, Domingue tentokrát zasahovat nemusel.
30:41
Bishop rozehrál na Andreoffa a Kings jdou do útoku.
29:36
Bekhend Martineze a třiadvacátý zákrok pro Louise Domingua.
29:07
Icing hostů a vhazovat se tak bude znovu v jejich obranné třetině.
28:54
Lewisova střela, Domingue připisuje na své konto další zákrok. Vhazování po levé ruce brankáře Coyotes.
28:39
Závar před brankou Arizony! Po Carterově střele se k dorážce ještě dostali Pearson a Toffoli. Hosté však odolali.
28:17
Po dobrém forčekinku Joorise se ke střele dostal Crouse. Na Bishopa si však nepřišel.
27:28
Arizona se drží v útočném pásmu.
26:43
Dobrá příležitost Arizony! Nabídku Ekmana-Larssona tečoval Radim Vrbata, Bishop schoval puk do lapačky.
26:15
Domingue vyráží Brownovu střelu.
26:11
Kotouč skončil mimo hrací plochu, vhazovat se bude opět v obranné třetině kojotů.
26:02
Na střelecké pokusy je to momentálně 17:13 pro domácí Los Angeles.
26:02
Ve Staples Center právě probíhá reklamní přestávka.
25:44
Perliniho střela skončila vedle Bishopovy branky.
25:33
Kempe a Martinook na vhazování po pravici Bishopa.
25:03
Kings otevírají skóre zápasu! Muzzinovu střelu od modré vyrazil Domingue jen před sebe a dorážkou se prosazuje TYLER TOFFOLI, pro něhož je to třináctá branka sezony. Asistence: Jake Muzzin, Anže Kopitar.
24:38
Iginla nenašel před brankou nikoho ze svých spoluhráčů a zaútočit nyní mohou svěřenci Dava Tippetta.
24:10
Doughtyho střela zamířila mimo Domingueho branku, hosté následně vyhazují na zakázané uvolnění.
23:33
Bishop přikryl kotouč a vhazovat se tak bude v obranném pásmu domácích.
22:44
21:53
Doughtyho střela mimo branku brankáře kojotů.
20:49
O střelu se ihned po vyhraném vhazování postaral Muzzin. Domingue vyrazil.
20:44
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Brendan Perlini – 2 min., držení hole).
20:31
Rieder obral Brona o kotouč a Coyotes jdou do útoku.
20:01
Ve Staples Center je již vše připraveno na začátek druhé dvacetiminutovky. Jste i vy na svých místech?

Trestné minuty: 4 – 0
První třetina utkání mezi Kings a Coyotes nám žádnou branku nepřinesla. Největší příležitost měl v 10. minutě slovenský útočník ve službách Los Angeles Marián Gáborík, ale Domingue proti jeho pokusu dokázal zasáhnout.
20:00
19:46
19:37
Přechod Arizony do útočného pásma končí postavením mimo hru. Další vhazování tak proběhne ve středním pásmu.
19:21
Bishop si pohlídal střelu Perliniho z levého kruhu pro vhazování. Vhazovat se bude znovu po levici brankáře Kings.
18:01
Carter se snažil zaútočit v oslabení, ale dobře si proti němu počínal bek Alex Goligoski.
17:46
Druhá přesilová hra pro Arizonu v tomto utkání. V té první si žádnou větší příležitost nevytvořila.
17:46
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Anže Kopitar – 2 min., podražení).
17:02
Kings v dnešním zápase zatím zdobí skvělý pohyb.
16:20
Clifford vybojoval puk v souboji s Ekmanem-Larssonem a následně se ke střele dostal Andreoff. Domingue schoval černou pryž do rukavice a hru tak přerušil. Následuje další z reklamních přestávek.
15:44
14:45
Začíná druhá minuta Brownova trestu.
14:33
Martinez zblokoval další Vrbatovu střelu.
13:53
Střela Radima Vrbaty končí vedle Bishopovy branky.
13:44
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Dustin Brown – 2 min., sekání).
13:04
V pozoru musel být nyní Bishop. Po střele Luka Schenna si připsal osmý zákrok v utkání.
12:48
Kempe neprošel přes Ekmana-Larssona, Kings to budou muset zkusit znovu.
12:23
Vrbata přihrál Maxu Domimu, který střílel bez přípravy. Bishop byl pozorný a vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
11:25
Gravelova střela, Domingue vyráží.
10:50
Střela LaDua končí v rukavici brankáře kojotů. Na řadu přichází další reklamní přestávka.
10:26
Vhazování v obranném pásmu Coyotes.
10:18
Brownova střela z levého kruhu pro vhazování střela, Domingue vyráží.
09:17
Kempe našel před brankou Gáboríka, Domingue nyní podržel svůj tým!
08:26
Pearsonovi útočná akce nevyšla a hrát mohou hosté.
07:47
Carter se snažil najít Toffoliho před brankou, ale neuspěl.
07:15
Kings kombinují v útočném pásmu.
06:32
Rieder nejprve zblokoval Iginlovu střelu a poté se vydal na útočný výpad, který sám zakončil střelou, po které si připsal Bishop čtvrtý zákrok v utkání.
06:20
Po necelých sedmi minutách se ve Staples Center hraje bez branek. Na střelecké pokusy je utkání zatím vyrovnané (3:3).
06:20
Ihned po vyhraném vhazování střílel Dustin Brown. Jeho střelu zblokoval Duclair do ochranné sítě. Následuje první reklamní přestávka.
06:17
Icing Arizony, vhazovat se bude v její obranné třetině.
05:52
Jake Muzzin zakládá další útočnou akci domácích.
05:21
Doan se neprosadil přes obrannou dvojici Forbort – Doughty.
04:51
Dvorakova střela mimo branku Bishopa, bývalého brankáře Lightning.
04:20
Rána Gravela od modré, Domingue zapisuje další zákrok.
03:46
Martinook obral o kotouč jednoho z obránců Los angeles a vyzkoušel Bishopovu pozornost. Brankář Kings byl na svém místě.
02:38
Forbortova střela od modré, Domingue vyráží.
02:27
Doughty ztratil kotouč v obranné třetině, Holland se však ke střele nedostal.
02:14
Pokus kapitána Coyotes Shana Doana končí v náručí brankáře Kings Bena Bishopa.
01:57
Chychrunova střela mimo Bishopovu branku.
01:22
Pearson hledal před brankou někoho ze svých spoluhráčů. Domingue přikryl kotouč pod rukavici.
00:53
Rozhdočí pískají zakázané uvolnění hostů. Vhazuje se po pravici Domingua.
00:34
Bishop si připisuje první zákrok v utkání po střele Martinooka.
00:05
Kopitar úspěšnější na vhazování a Doughty ihned nahazuje do útočného pásma Kings.
00:01
Na úvodní vhazování se staví Anže Kopitar a Jordan Martinook. Zápas mezi Kings a Coyotes může začít!
Obě zahajovací formace jsou již nastoupeny na ledové ploše ve Staples Center. Na řadě je americká státní hymna.

Z:26 V:7 P:14 OG:69 PR:3,20 ÚS(%):89,9 SO:0

Los Angeles Kings: Bishop (Quick) – Forbort, Doughty (A), Muzzin, LaDue, Martinez, Gravel – Iginla, Kopitar (C), Gáborík – Pearson, J. Carter (A), Toffoli – Kempe, D. Brown, Lewis – Clifford, Dowd, Andreoff.

Arizona Coyotes: Domingue (M. Smith) – Ekman-Larsson (A), Schenn, Goligoski, C. Murphy, Chychrun, DeAngelo – Domi, Dvorak, Vrbata (A) – Perlini, Martinook, Rieder – Crouse, Jooris, Doan (C) – J. McGinn, Holland, Duclair.

Rozhodčí: Morton, O'Halloran – Cameron, Cherrey.

13. místo v západní konferenci, 58 bodů

Coyotes se nachází na předposlední příčce celé NHL. Horší je pouze Colorado Avalanche.
Z posledních pěti zápasů se kojoti radovali z vítězství třikrát. Ve včerejším utkání porazili na svém ledě Colorado Avalanche 1:0. Jedinou branku obstaral ve 24. minutě Brendan Perlini. Mike Smith si připsal 22 úspěšných zákroků a vychytal 22. čisté konto v dresu Coyotes, čímž překonal klubový rekord!
Svěřence Dava Tippetta dnes čeká druhý zápas ve dvou dnech. Do konce základní části jim zbývá sehrát 14 utkání.

9. místo v západní konferenci, 72 bodů

Ztráta Kings na St. Louis Blues, které drží druhou divokou kartu na západě, činí pět bodů.
Forma Los Angeles však není příliš oslnivá. Z posledních deseti zápasů zvítězili svěřenci Darylla Suttera pětkrát. V posledním (včerejším) zápase navíc prohráli právě s Blues – tedy s přímým konkurentem v boji o play-off. Porážce 1:3 nezabránilo ani třiadvacet zákroků Jonathana Quicka. Jedinou branku králů vstřelil v 58. minutě Dustin Brown.
Celku z Kalifornie zbývá do konce základní části sehrát 14 zápasů. Dnes je proti Arizoně Coyotes čeká šesté utkání ze sedmizápasové série zápasů doma.

Los Angeles Kings – Toronto Maple Leafs 3:2 sn
Zdravím všechny fanoušky National Hockey League! Základní část zámořské soutěže pomalu spěje ke svému konci, a tak se každý bod počítá dvojnásobně. V noci z úterý na středu se v akci objeví 18 týmů. Zde budete moci sledovat souboj dvou týmů z Pacifické divize. Los Angeles Kings přivítá v domácím zápase Arizonu Coyotes. Úvodní vhazování bude ve Staples Center vhozeno krátce po půl čtvrté ráno! Přenosem Vás provede Jiří Sameš.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:30.