Tomáš Hertl (SJS) 0+0, 3 střely, čas na ledě 16:03
Tři hvězdy utkání:

1. Joe Pavelski (SJS) 2+0
2. Joe Thornton (SJS) 0+2
3. Micheal Haley (SJS) 1+0
Statistiky: Střely na bránu: 42-23; Zablokované střely: 16-22; Vhazování: 58%-42%; Hity: 25-27; Přesilové hry: 1/3-0/1; Trestné minuty: 2-6.
San Jose sice vykročilo do zápasu v SAP Center špatně, když se po 70 sekundách prosadil Jack Eichel, jenže Sharks po zbytek první třetiny i celého utkání dominovali a čtyřmi góly v řadě dokráčeli pro další pohodlné vítězství, o které se postarali góly kapitán Joe Pavelski, který dal dva góly, Micheal Haley a Logan Couture. Třetí gól byl hodně kuriózní, když si ho Jack Eichel po nešťastném stáhnutí puku a odrazu od jeho brusle vstřelil sám. Konečný výsledek: San Jose Sharks 4 Buffalo Sabres 1.
59:28
Tomáš Hertl z levého kruhu pro vhazování a blízkosti přihrával před bránu, jenže Robin Lehner jeho úmysl přečetl a levým betonem přihrávku vyrazil! Kdyby nezasáhl, jeden z hráčů Sharks by puk ihned uklízel do prázdné brány.
59:00
Do konce utkání zbývá odehrát 1 minuta.
58:30
Brian Gionta měl na levém křídle u mantinelu puk pod sebou, přesto napřáhl zápěstím k prudké střele po ledě, která mířila mezi betony Martina Jonese, brankář Sharks šel ale včas do kolen a jeho pokus vyrazil.
57:48
Ryan O'Rielly na pravém křídle napřáhl z ostrého úhlu ke střele, kterou zřejmě Martin Jones zasáhl a puk se od jeho levé tyče brány odrazil zpět do hry! Trocha štěstí je vždy potřeba.
57:09
Logan Couture ihned po vhazování vypálil od modré čáry, jeho střela ale zamířila pouze doprostřed brány a náruče brankáře Robina Lehnera.
57:05
Patrick Marleau se středem vřítil do útočného pásma a v rychlosti v levém kruhu pro vhazování napřáhl zápěstím ke střele, která zamířila nad a skončila v ochranné síti. Robin Lehner zasahovat nemusel a hra byla přerušena.
55:34
Sabres vypálili z vrcholu levého kruhu pro vhazování a jejich přizvednutá střela skončila v ochranné síti.
55:05
Robin Lehner zastavil střelu Sharks z levého kruhu pro vhazování a před námi je poslední komerční brejk.
54:57
San Jose právě vstřelilo branku!
Brent Burns s pomocí ležícího brankáře Martina Jonese zabránil Sabres skórovat a na opačné straně se na levém křídle Joel Ward krásně protáhl kolem Jakea McCabea, který měl sice ještě puk na dosah, jenže mu ho v blízkosti levé tyče vypíchl a LOGAN COUTURE kotouč před bránou přes hlavu Robina Lehnera obloukem poslal do sítě! Logan Couture to udělal fantasticky, když počkal až puk skončí v bráně a nad úrovní horní tyče ho zbytečně nezasahoval, protože v takovém případě by gól neplatil. Velice inteligentní akce, po které Sharks vedou už 4:1! Asistence: Joel Ward a Patrick Marleau.
54:27
Brent Burns na vrcholu pravého kruhu pro vhazování po zpětné přihrávce svého spoluhráče napřáhl k jedovaté bombě bez přípravy, která trefila na přední tyči jeho spoluhráče.
53:30
Micheal Haley byl zřejmě hráčem, který na pravém křídle napřáhl k prudké střele, která minula vzdálenější pravé tyč od mantinelu se odrazila do ochranné sítě.
53:17
Martin Jones se vydal za svou bránu, aby zastavil nahození Sabres z pravého křídla a holí rozehrál.
52:46
Tempo zápasu trochu opadlo a oba týmy se potýkají s nepřesnými přihrávkami.
51:44
Sharks se nepodařilo rozehrát a vyhodili puk na zakázané uvolnění. Vhazování před Martinem Jonesem.
51:08
Cody Franson na pravém křídle vypálil od modré čáry a po zákroku Martina Jonese se dostal v blízkosti pravé tyče k dorážce Jack Eichel, ležícího brankáře ale prostřelit nedokázal! Martin Jones proti tečované Fransonově střele skvěle zasáhl pravým betonem a vůbec nevěděl, kde je puk. Hráči San Jose nyní přečkali velký závar.
50:33
Tomáš Hertl na levém křídle vystřelil z kruhu pro vhazování a Robin Lehner bez problému lapil jeho pokus v lapačce. Po přerušení hry následuje reklamní přestávka.
49:32
Brian Gionta se po nabrání obrovské rychlosti dostal do přečíslení dva na jednoho, jenže v blízkosti pravé tyče nedokázal puk poslat před bránu a skončil s ním za ní.
49:02
Sharks se vrhli po pravém křídle do protiútoku, jejich akci ale zastavilo postavení mimo hru.
48:54
Jake McCabe z vrcholu mezikruží krásnou kolmou přihrávkou našel před bránou úplně volného Evandera Kanea, který puk čepelí hole usměrňoval na bránu, Martin Jones ho ale dokázal betony vyrazit do vzduchu a poté rychle zmrazit na ledě lapačkou! Dorážka se nekonala.
47:46
Dylan DeMelo vypálil z vrcholu mezikruží a Robin Lehner dobře zasáhl proti jeho střele levým betonem. Sabres poté měli štěstí, protože Sharks se v blízkosti pravé tyče dostávali k dorážce, jeden z domácích hráčů ale nedokázal puk zpracovat a poté s ním skončil za bránou!
46:32
Puk byl sražen na jednu ze střídaček a na řadu přichází po přerušení hry reklamní přestávka.
46:15
Chris Tierney se ocital před bránou ve slibné šanci, jeho bekhendový pokus ale srazil mimo Justin Falk.
45:28
Sabres utrpěli další těžký úder, když Jack Eichel nejprve neproměnil samostatný únik a po sražené střele Dylana DeMela od modré čáry na pravém křídle se dostal k dorážce JOE PAVELSKI, který z levého kruhu pro vhazování a blízkosti zamířil zápěstím pod horní tyč odkryté brány! Sharks vstřelili tři góly v řadě a vedou 3:1! Asistence: Dylan DeMelo a Joe Thornton.
44:59
Jack Eichel se mezi dvěma protihráči protáhl do samostatného úniku a v blízkosti pravé tyče po rychlém zamíchání s pukem mohl odčinit svou předchozí chybu, jenže mezi betony brankáře Sharks puk zasunout do brány nedokázal!
44:10
Martin Jones se vydal za svou bránu, aby zastavil nahození Sabres z levého křídla a přenechal puk rozehrávajícímu Justinovi Braunovi, který si pro něj rychle sjel.
43:27
Velký tlak Sharks končí střelou z vrcholu mezikruží, která zamířila pouze doprostřed brány a Lehnerovy náruče.
43:10
Unavení Sabres pouze nahodili puk do útočného pásma a odevzdali ho Sharks, aby mohli vystřídat.
42:32
Sabres se konečně osvobodili, přihrávka na Jacka Eichela ale byla nepřesná a Paul Martin v klidu rozehrával.
41:53
Brent Burns vzápětí ze stejného prostoru střelou zápěstím nahazoval puk před bránu, kde byl jeho pokus tentokrát sražen do vzdálenějšího levého rohu útočného pásma.
41:25
Brent Burns na pravém křídle vypálil od modré čáry tvrdě s příklepem a jeho tečována střela těsně minula přední tyč.
40:25
Mikkel Bødker číhal v úvodu závěrečné části utkání před bránou, nakonec se ovšem do zakončení nedostal.
40:01
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 37-14; Zablokované střely: 12-9; Vhazování: 53%-47%; Hity: 18-20; Přesilové hry: 1/3-0/1; Trestné min.: 2-6.
Třetí třetina začne přibližně v 5:30.
San Jose bylo v první třetině jasně lepší, přesto vstupovalo do prostřední části s jednobrankovým mankem. Domácí se ovšem nenechali neproměněnými šancemi zaskočit a v polovině utkání využili první ze tří přesilových her, když se prosadil kapitán Joe Pavelski, na jehož gól těsně před druhou přestávkou navázal Micheal Haley, respektive Jack Eichel, který si chtěl puk stáhnout do jízdy a od jeho brusle se odrazil mezi betony Robina Lehnera. Nevídaná situace a gól, po kterém Sharks otočili vývoj dnešního zápasu. Skóre po druhé třetině: San Jose Sharks 2 Buffalo Sabres 1.
40:00
39:15
MICHEAL HALEY za bránou forčekoval Jacka Eichela a poté se stalo něco, co jsem ještě nikdy neviděl. Útočník Sabres chtěl puk vyvést a stáhnout si ho zpoza zad do jízdy, jenže se neortodoxně odrazil od jeho brusle a zamířil mezi betony zaskočeného brankáře Robina Lehnera! Jack Eichel je zvyklý střílet góly, ale takovéhle rozhodně ne! Odnesla to dvířka střídačky, se kterými několikrát vzteky praštil, div si do nich nesevřel prsty. Sharks vedou!
39:00
Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
38:29
Marcus Sörensen si na pravém křídle najel na krásnou diagonální přihrávku z levého křídla a z vrcholu kruhu pro vhazování napřáhl ke krásné táhlé střele zápěstím, která prošla mezi nohama jednoho z hráčů Sabres a mířila nad ledem k přední tyči, jenže Robin Lehner předvedl další krásný zákrok, po kterém puk ukryl v lapačce!
37:31
Brent Burns se v pravém kruhu pro vhazování ocitl ve velké šanci a rychle vypálil, Robin Lehner ale po fantastickém přesunu jeho pokus dokázal lapačkou vytáhnout mimo! Parádní zákrok!
37:02
Sabres vyhodili puk na zakázané uvolnění, a jelikož nemohou střídat, tak si vyžádali oddechový čas.
36:01
Hra byla přerušena a na řadu přichází krátká reklamní přestávka. San Jose hraje s Buffalem 1:1.
35:14
Vyloučený Justin Braun naskočil zpět na led a také San Jose úspěšně přečkalo své první oslabení v zápase.
35:14
Jake McCabe v blízkosti pravé tyče dvakrát pálil během pouhých 10 sekund směrem na lapačku Martina Jonese, který oba jeho pokusy vyrazil!
34:21
Další vyhození San Jose, po kterém Sabres rozehrávali až zpoza vlastní brány a jejich útok zastavilo postavení mimo hru. Hosté se zatím v přesilové hře nedostali ke střele.
33:49
Sharks se podařilo vyhodit a Sabres museli spěchat pro puk do vlastního pásma. Martin Jones zatím bez zákroku.
33:14
Zemgus Girgensons byl zezadu přidržen v pravém rohu útočného pásma a Justin Braun dostal menší trest.
33:00
Sabres mají k dispozici výhodu a vypadá to, že nyní si zahrají první přesilovou hru v zápase Sabres.
31:47
Logan Couture prokázal senzační periferní vidění, když zpoza brány na pravém křídle parádní zadovkou našel mezi kruhy pro vhazování JOEA PAVELSKIHO, který krásnou střelou zápěstím nad pravým betonem Robina Lehnera zamířil ke vzdálenější levé tyči! Sharks využili první ze tří přesilových her a na třetí pokus už to vyšlo. San Jose vyrovnalo na 1:1! Asistence: Logan Couture a Joe Thornton.
31:38
Logan Couture se po vyhození Sabres ocitl v pravém kruhu pro vhazování ve slibné střelecké pozici, jenže jeho prudká střela zápěstím těsně nad ledem minula bližší tyč.
30:57
Do třetice všeho dobrého? Justin Falk dostal menší trest za držení. Sharks si zahrají třetí přesilovou hru.
30:01
Sharks nevyužili další slibnou brankovou příležitost a poté puk vyhodili znovu na zakázané uvolnění.
29:35
Robin Lehner zasáhl proti střele Sharks z pravého kruhu pravým betonem a po zpětné přihrávce svého spoluhráče na levém křídle pálil bez přípravy v levém kruhu pro vhazování Joe Thornton, jehož pokus mířil dobře mezi betony brankáře Sabres, který je včas sevřel k sobě!
29:03
Sharks se podél střídaček nepodařilo rozehrát a puk po nepřesné přihrávce zamířil na zakázané uvolnění.
28:20
Logan Couture na levém křídle prudce vypálil od hrazení, jeho pokus ale zamířil pouze do výstroje Robina Lehnera, po jehož zákroku přichází na řadu ve druhé třetině první reklamní přestávka. Buffalo vede stále 1:0.
27:19
Brian Gionta se před pár okamžiky ocitl v blízkosti levé tyče ve slibné šanci, jenže jeho střela minula bránu.
26:52
Vyloučený Cody Franson je zpět na ledě a ani druhá přesilová hra San Jose nepomohla ke vstřelení gólu.
26:37
Joonas Donskoi dobře vypálil na vrcholu pravého kruhu pro vhazování zápěstím a po zákroku Robina Lehnera hrudí se dostal v blízkosti pravé tyče k dorážce český útočník Tomáš Hertl, jenže jeho pokus ztroskotal na levém betonu hostujícího brankáře Sabres!
26:12
Sabres se podařilo vyhodit a Sharks musí rozjíždět další akci až od vlastní brány. Na ledě je Tomáš Hertl.
26:03
Joel Ward, bývalý hráč Washingtonu, se ocitl v pravém kruh pro vhazování v první slibné šanci během přesilové hry, jeho prudká střela zápěstím ale skončila na hrudi Robina Lehnera.
25:29
Joe Pavelski na pravém křídle zavezl puk podél hrazení do útočného pásma, vzápětí se mu ale do cesty postavil jeden z hráčů Sabres a k ničemu ho nepustil.
24:52
Cody Franson je na trestné lavici poté, co dostal dvě minuty za držení. Sharks mají k dispozici druhou přesilovou hru. První v první třetině nevyužili.
24:15
Jeden z hokejistů Sabres se pokusil v levém kruhu pro vhazování zápěstím vypálit přes hráče San Jose, domácí hokejista ho ale skvěle vytlačil za bránu.
23:27
Paul Martin napřáhl na levé straně útočného pásma od modré čáry ke krásné táhlé střele, která letěla třicet centimetrů nad ledem a mířila ke vzdálenější pravé tyči, Robin Lehner měl ale skvělý výhled a ukryl ji ve své lapačce.
22:40
Sabres na levém křídle vypálili z kruhu pro vhazování a připravený Martin Jones puk dobře vyrazil.
22:23
Utkání má spád a velice dobré tempo, jediné, co mu chybí, je větší počet gólů, a to zejména ze strany San Jose, které se ještě neprosadilo ani jednou. Respektive jednou ano, jeho gól ale nebyl uznán kvůli nedovolenému bránění brankáře.
21:50
Zemgus Girgensons se dostal ke střele, Martin Jones byl ale připravený a jeho pokus z vrcholu mezikruží vyrazil.
21:12
Sharks na pravém křídle vypálili od modré čáry a Brent Burns byl zřejmě hráčem, jehož střela zápěstím byla tečována a na vzdálenější levé tyči ji zablokoval jeden z hráčů Sabres.
20:57
Brent Burns si z pravého křídla podél modré čáry krásně vybruslil do středu a poté napřáhl k prudké střele zápěstím, která byla jemně tečována a zamířila nad.
20:01
V SAP Center začala prostřední část utkání, během které se Sharks budou snažit smazat jednobrankové manko. Domácí byli během první třetiny lepší, ale prohrávají 1:0.
20:01
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 20-9; Zablokované střely: 5-1; Vhazování: 62%-38%; Hity: 11-13; Přesilové hry: 0/1-0/0; Trestné minuty: 0-2.
Druhá třetina začne přibližně ve 4:34.
Jack Eichel po 70 sekundách hry poslal Buffalo do vedení, na které se Sharks snažili odpovědět, jenže Brent Burns ztroskotal v zřejmě největší brankové příležitosti San Jose na lapačce Robina Lehnera, který je zatím rozdílovým faktorem. Svou šanci měl také Tomáš Hertl, v blízkosti levé tyče ale brankáře Sabres propálit nedokázal. Druhá část před námi. Skóre po první třetině: San Jose Sharks 0 Buffalo Sabres 1.
20:00
19:00
Do konce první třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
18:47
Mikkel Bødker z pravého křídla a ostrého úhlu nahodil puk před bránu, jenže Joonas Donskoi ho nedokázal na hranici brankoviště usměrnit mezi tři tyče brány Buffala.
17:59
Robin Lehner v blízkosti své pravé tyče skvěle vyjel ze své brány a zneškodnil další slibnou šanci Sharks, jejich střela skončila po zákroku brankáře Sabres v levém rohu ledové plochy.
17:49
Logan Couture na levém křídle zahrál vysokou holí poté, co se puk odrazil do vzduchu od ramene jednoho z jeho spoluhráčů. Hra byla vykázána do středního pásma.
17:33
Jannik Hansen na levém křídle vypálil z úhlu a jeho střela se stala pochoutkou Robina Lehnera, který puk zastavil a bez problému ho nikým neatakován zmrazil pod lapačkou.
17:10
Ryan O'Rielly si z levého křídla rychle sjel od hrazení před bránu a po kontaktu s Justinem Braunem tvrdě narazil do brankáře Martina Jonese. Hra byla vzápětí přerušena.
16:50
Sharks nahodili puk do pásma Sabres, kteří podrželi puk za svou bránou, a oba týmy střídaly.
16:21
Brent Burns operoval před bránou s pukem a dostal se ke střele, Robin Lehner ji ale dokázal vyrazit.
15:56
Marcus Sörensen se ocitl na levém křídle v blízkosti střídaček v postavení mimo hru poté, co byl v útočném pásmu příliš rychle Chris Tierney. Před námi je reklamní brejk.
15:39
Pokud se dobře dívám, tak San Jose vede na střely 16:6, což je poměrně velká střelecká převaha.
14:01
Utkání nabralo obrovské tempo a oba týmy si vytvořili několik slibných šancí, zejména tedy domácí Sharks, kteří se zatím marně snaží odpovědět na úvodní gól Jacka Eichela, který se v letošní sezóně prosadil podvacáté.
13:37
Paul Martin na levé straně vypálil od modré čáry, jeho prudká rána ale na Robina Lehnera neprošla.
12:22
Evan Rodrigues si na pravé straně v blízkosti pravé tyče potáhl puk až příliš a zpoza brány ho posílal před bránu, Martin Jones ale vleže dokázal puk zastavit nataženou levou rukou a zabránil tomu, aby se od něho odrazil do brány!
12:06
Mikkel Bødker krásnou diagonální přihrávkou z levého křídla našel na vrcholu pravého kruhu pro vhazování Brenta Burnse, který prudkou střelou zápěstím mířil do pravého horního rohu brány, Robin Lehner si ale povyjel skvěle z brány a jeho pokus ukryl ve své lapačce, ze které mu puk vypadl, vzápětí ho ale rychle zmrazil!
11:16
Evander Kane se po přihrávce spoluhráče zpoza brány ocitl v blízkosti pravé tyče ve velké šanci, tváří v tvář Martinovi Jonesovi ale neuspěl! Brankář Sharks puk vyrazil a podržel svůj tým.
10:47
San Jose ztrácí timeout, což znamená jediné, ani po přezkoumání videa gól San Jose nebyl uznán!
10:47
San Jose právě vstřelilo branku, která nebyla uznána kvůli nedovolenému bránění brankáře!
Brent Burns si z pravého křídla krásně sjel před bránu, kde bekhendovou střelou orazítkoval hruď Robina Lehnera, Marcus Sörensen se ale dostal k volnému puku a v blízkosti pravé tyče ho dorazil do brány. Branka ovšem neplatí. Sharks si samozřejmě vzali Coach Challenge!
10:08
Sharks na pravém křídle vypálili od hrazení a po zákroku Robina Lehnera, který puk sevřel ve své výstroji, přichází na řadu druhá reklamní přestávka.
09:56
Vyloučený Tyler Ennis naskočil zpět na ledovou plochu a Sabres v SAP Center přečkalo první oslabení.
09:05
Český útočník Tomáš Hertl nabral na levém křídle obrovskou rychlost a prudkou střelou se snažil v blízkosti přední tyče Robina Lehnera propálit mezi betony, ve své snaze ale neuspěl! Brankář Sabres puk skvěle vyrazil! To je škoda!
08:26
Joe Pavelski na vnitřním oblouku pravého kruhu pro vhazování vypálil bekhendem a mířil nebezpečně k pravé tyči, jenže Robin Lehner předvedl skvělý reflex a puk parádně vyrazil!
07:56
Dylan DeMelo byl u střídaček podražen zezadu Tylerem Ennisem, který dostal dvě minuty za podražení.
07:32
San Jose se ocitlo v první velké brankové příležitosti, když se jeho hokejisté v blízkosti levé tyče dostali v rychlém sledu ke dvěma střelám, Robin Lehner ale obě dvě vyrazil!
07:12
Brian Gionta se chystal na levém křídle vypálit z ostrého úhlu, jeden z hráčů San Jose jeho pokus ale vleže zablokoval!
06:27
Evander Kane mířil prudkou střelou s příklepem od modré čáry mezi betony Martina Jonese, ten je ovšem včas sevřel k sobě a puk mezi nimi zastavil. Následuje reklamní přestávka.
05:58
Sharks začali lépe bruslit a z pravého kruhu pro vhazování přišla střela, kterou Robin Lehner ukryl ve svém náručí.
05:50
Chris Tierney si chtěl v pravém kruhu pro vhazování přehodit puk přes hůl protihráče směrem do středu útočného pásma, což se mu podařilo tak na půl poté, co nad ním ztratil kontrolu.
05:31
Sabres se nepodařilo rozehrát a puk podél střídaček po nepřesné přihrávce zamířil na zakázané uvolnění.
05:18
Brent Burns vypálil na pravé straně od modré čáry a Robin Lehner toho příliš neviděl, přesto levým betonem dokázal zasáhnout a puk vyrazil mimo tři tyče.
04:21
Justin Bailey se pokusil na opačné straně navýšit jednobrankové vedení Buffala, když v blízkosti levé tyče pěkně zamíchal s pukem, jeho následná bekhendová střela ale skončila za bránou.
04:08
Jannik Hansen mohl vstřelit svůj první gól v dresu San Jose, jenže jeho střela z levého kruhu pro vhazování zamířila pouze do náruče Robina Lehnera, který šel rychle do kolen.
03:32
Družina kolem Joea Pavelskiho a Tomáše Hertla vstoupila do utkání hodně pomalu a Sabres jsou zatím jasně lepší.
02:38
Sharks se nepodařilo rozvinout akci dobře, když jejich kolmá přihrávka podél střídaček zamířila na zakázané uvolnění.
01:50
Sabres vypálili z pravého kruhu pro vhazování a jejich následná skončila na výstroji pozorného Martina Jonese.
01:10
Sabres právě vstřelili branku!
Josh Gorges napřáhl na levém křídle od modré čáry ke střele s příklepem a na přední tyči jeho pokus zablokoval Paul Martin, čehož využil Matt Moulson a na vzdálenější pravé tyči našel přihrávkou přes šířku útočného pásma JACKA EICHELA, který nad ležícím a přesouvajícím Martinem Jonesem poslal puk do horní části odkryté brány! Buffalo vede v SAP Center rychle 1:0 a míří zde za šestým vítězstvím v řadě! Asistence: Matt Moulson a Josh Gorges.
00:45
Robin Lehner si snadno poradil v blízkosti pravé tyče své brány s nahození Sharks z levého kruhu pro vhazování a puk na ledě přikryl lapačkou, aby rychle přerušil hru.
00:27
Jake McCabe se ocitl před bránou v první slibné brankové příležitosti, jeho následná střela zápěstím ale minula pravý horní roh brány a Martin Jones nemusel zasahovat.
00:10
Bohatý program NHL pokračuje a v SAP Center právě bylo rozehráno utkání mezi San Jose a Buffalem, které po pouhých deseti sekundách vyhodilo puk na zakázané uvolnění.
00:01

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – P. Martin, Burns, Vlasic, Braun, Dillon, DeMelo – Hansen, J. Thornton (A), Pavelski (C) – Marleau, Couture (A), J. Ward – Donskoi, Hertl, Bødker – Haley, Tierney, Sörensen. Hlavní trenér: Peter DeBoer.

Buffalo Sabres: Lehner (A. Nilsson) – McCabe, Ristolainen, Falk, Bogosian, Gorges (A), Franson – E. Kane, R. O'Reilly (A), Ju. Bailey – Moulson, Eichel, Reinhart – M. Foligno, Girgensons, B. Gionta (C) – Deslauriers, Rodrigues, Ennis. Hlavní trenér: Dal Bylsma.

Rozhodčí: Tom Kowal, Frederick L'Ecuyer. Čároví: Shane Heyer, Kiel Murchison.

Tomáš Hertl (SJS) 8+10, +/- -1
Vzájemné zápasy v letošní sezóně 2016/17:

08.02.17 Buffalo Sabres – San Jose Sharks 5:4
BUFFALO SABRES

Buffalo vyhrálo proti San Jose deset z posledních jedenácti utkání a domácí hokejisty nečeká v SAP Center rozhodně nic snadného. Sabres na ledě Sharks vyhráli pětkrát v řadě a skvělou bilanci dnes mohou ještě vylepšit. Oba týmy se v letošní sezóně NHL střetly 8. února, kdy Sabres ve třetí třetině prohrávali 4:1, poté ale předvedli fantastický comeback a po samostatných nájezdech zvítězili 5:4. Zvítězí i dnes?

Novinky z týmu

Buffalo v posledním zápase ukončilo sérii čtyř porážek v řadě, když zvítězilo 5:3 nad ambiciózním týmem Columbusu Blue Jackets 5:3. Brankář Robin Lehner nastoupí letos v bráně Sabres ke svému 49. zápasu.
SAN JOSE SHARKS

San Jose se nachází na čele Pacifické divize o sedm bodů před Anaheimem a Calgary. Sharks během posledních osmi zápasů šestkrát vyhráli poté, co v posledním zápase rozstřílelo v domácím SAP Center hosty z Dallasu vysoko 5:1. Sharks jsou v Západní konferenci třetím nejlepším týmem po Minnesotě a Chicagu, které od sebe dělí jeden jediný bod.

Utkání proti Buffalu vynechá kvůli zranění v dolní části těla Melker Karlsson, který bude Sharks chybět podruhé v řadě, zatímco David Schlemko již pošesté. V bráně se představí Martin Jones poté, co utkání proti Dallasu Stars odchytal brankář Aaron Dell.
Buffalo během posledních deseti zápasů prožilo dvakrát sérii čtyř porážek v řadě, z nichž druhou ukončilo v posledním zápase proti silnému Columbusu, a na cenné vítězství se bude snažit navázat v SAP Center proti San Jose, vedoucímu celku Pacifické divize, v jehož sestavě by neměl chybět Tomáš Hertl!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:30.