Roman Polák (TOR) 0+0, 1 střela, čas na ledě 20:48
Jakub Voráček (PHI) 0+1, 2 střely, čas na ledě 18:22
Radko Gudas (PHI) 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:04
Michal Neuvirth (PHI) 59 minut, 28 zákroků, 90,6%
Tři hvězdy utkání:
1. Tyler Bozak (TOR) 1+1
2. Shayne Gostisbehere (PHI) 1+1
3. Frederik Andersen (TOR) 36 zákroků; 94,7%
Je konec. Hokejisté Maple Leafs doma poráží Flyers v poměru 4:2. Do vedení se dostali hosté, v sedmé minutě otevřel skóre Simmonds. Do poloviny utkání bylo otočeno, trefil se Nylander a Bozak. Rozhodující byla branka pět minut před koncem, když se prosadil Marner. Hosté sice ještě snížili, postaral se o to Gostisbehere, ale konečnou podobu výsledku dalo Toronto, minutu před koncem do prázdné klece, autorem gólu byl Kadri.

Střely: 34 – 38
59:29
Hosté to opět zkouší v šesti v poli!
59:00
Toronto právě vstřelilo branku!
Hokejisté Philadelphie měli několik příležitostí ke skórování, ovšem žádná z nich v brance neskončila. K puku se ve středním pásmu dostal po nepřesné přihrávce soupeře NAZEM KADRI, který odkrytou klec trefil – 4:2! Bez asistence.
58:07
Hosté riskují, hrají v šesti v poli! Neuvirth na střídačce.
57:32
Philadelphia právě vstřelila branku!
Hosté se radují ze snížení, závěr duelu bude ještě dramatický. Domácí chtěli vyhodit puk z pásma, zachytil jej Filppula, přihrál na pravý kruh, kam si najel SHAYNE GOSTISBEHERE, jenž propálil vše, co mu stálo v cestě – 3:2! Asistence: Valtteri Filppula, Jakub Voráček.
57:23
Andersen chytil tvrdou střelu od modré čáry. Po komerční přestávce se bude vhazovat v obranném pásmu Toronta. Domácí dělí od vítězství 157 vteřin.
56:20
55:30
Více než minuta z přesilové hry je pryč a Philadelphie se zatím k ničemu nedostala, nyní navíc domácí vyhazují puk až k Neuvirthovi.
54:20
Další trest, tentokrát bude pykat Brown (TOR), který podrazil soupeře.
53:44
Domácí se dostávají do dvoubrankového vedení. MITCHELL MARNERsi sjel s pukem na pravý kruh do střelecké pozice, zakončil přesně – 3:1! Asistence: Morgan Rielly, Tyler Bozak.
53:35
Podražení, tímto přestupkem se provinil Schenn (PHI), takže domácí si zahrají přesilovku.
53:16
Nebezpečnou střelu od modré čáry dokázal Andersen vykopnout betonem, protože na ní viděl.
52:40
Hostům se nedaří dostat se do útočného pásma, Maple Leafs dobře brání a vyčkávají na protiútoky.
51:53
51:50
Těžký zákrok si připisuje Andersen, jehož bomba od Girouxe jistě bolí. Důležité je, že přesilová hra zůstane nevyužitá.
51:07
A opět se povedlo hokejistům Maple Leafs vyhodit kotouč až k českému brankáři, jenž hájí barvy Philadelphie.
50:44
Domácí se účelně osvobozují, puk má Neuvirth, který spěchá s rozehrávkou.
50:21
Flyers drželi svého soupeře v šachu, přihrávka z levého kruhu znamenala, že se ke střele dostane Simmonds, puk se od gólmana dostal mimo kluziště.
49:53
Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Zajcev (TOR), hosté mají přesilovou hru.
49:42
První útočná formace Flyers zamkla svého soupeře. Střelou z prostoru mezi kruhy se prezentoval Giroux, bohužel pro jeho tým byl Andersen připraven a střelu chytil.
49:00
Hosté zavezli puk do útočného pásma, nahodili jej na zadní mantinel, ale už ho nedokázali dojet. Zbytečně o něj přišli.
48:01
Hosté drží puk ve vlastním pásmu, s rozehrávkou nespěchají. Podivné, když o gól prohrávají.
47:17
Van Riemsdyk si najel do útočného pásma, jeho střela zápěstím brankáře Flyers nepřekvapila.
46:00
Gostisbehere uklidňuje hru tak, že raději kotouč podržel za brankou, počkal taky na dostřídání spoluhráčů.
45:26
A to už se do útoku zase drali domácí, Boyle se snažil zamést kotouč v prostoru před brankou za Neuvirtha, ten jeho záměr přečetl.
44:57
Puk mají hosté, jenže se jim zatím nepovedlo překročit útočnou modrou čáru.
44:29
Neuvirth raději kryl nahození Maple Leafs, dojížděl totiž Brown. Vhazuje se v obranném pásmu Philadelphie.
44:01
Hyman byl první u kotouče v třetině soupeře, ale nedokázal jej proti přesile vybojovat.
42:27
Ve třetí části se zatím ani jeden z týmů nemá k tomu, aby ohrozil soupeřovu branku. Domácí brání jednogólový náskok.
41:41
Flyers zastavil v útočném snažení a rozhodčí, jehož verdiktem byl ofsajd.
40:36
Hosté se tlačí do útoku, ale zatím se jim v závěrečné třetině nepovedlo ohrozit branku, kterou hájí Andersen.
40:01
40:00
29:28
Domácí se po velké chybě obrany soupeře dostávají do vedení. Puk vybojoval TYLER BOZAK, oklamal obránce, vybruslil si před branku a střelou na vzdálenější tyč překonal brankáře Flyers. Bez asistence.
20:01
20:00
13:57
Je vyrovnáno, prosazují se také domácí hokejisté. Komarov výborně clonil před brankářem, čehož využil ke střele do horní části branky WILLIAM NYLANDER. Asistence: Jake Gardiner a Connor Brown.
12:31
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Radko Gudas – 2 min., nedovolené bránění).
06:09
Domácí otevírají skóre a dostávají se do vedení. Claude Giroux poslal puk na modrou, kde byl Shayne Gostisbehere. Ten vyslal tvrdou ránu na branku, těsně před brankářem kotouč tečoval výborně postavený WAYNE SIMMONDS. Asistence: Shayne Gostisbehere a Claude Giroux.
05:30
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Mitchell Marner – 2 min., podražení).
00:01
TORONTO MAPLE LEAFS
Domácí hokejisté dosud nasbírali 72 bodů, na play off mohou stále pomýšlet, neboť s bodovou ztrátou drží devátou příčku Východní konference.

PHILADELPHIA FLYERS
Hosté jsou ve Východní konferenci se 70 body na 10. místě, na svého dnešního soupeře tak ztrácejí pouze dva body.

5. Shayne Gostisbehere - 27 bodů (5+22)
Vítám vás u online přenosu z nejslavnější hokejové soutěže na světě. Od 01:30 se střetnou Toronto Maple Leafs a Philadelphia Flyers. Zápasem vás provede Milan Šplíchal.