NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Tampa : Carolina - 10. ledna 2018   01:30

Tampa
Tampa
10:02' Hedman (Kučerov, Stamkos) • 16:26' T. Johnson (Strålman, B. Point) • 21:58' T. Johnson (Dotchin, B. Point) • 49:27' Dotchin (B. Point, Palát) • 54:54' T. Johnson (Hedman)
5:4
(2:2, 1:1, 2:1)
Carolina
Carolina
03:23' B. McGinn  (Williams, Slavin) • 12:10' Aho   • 30:36' Faulk  (T. Teräväinen, J. Staal) • 58:42' E. Lindholm  (Faulk, T. Teräväinen)
Tampa
Gord Dwyer, Kyle Rehman – Matt MacPherson, Jonny Murray
Amalie Arena, Tampa
19 092 diváků
Carolina

Ode mě je to již vše. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek středeční noci!

Trestné minuty: 8 – 0
Je dobojováno! Lightning přeci zvládají tento duel a vítězí nad Hurricanes 5:4. Utkání bylo celý průběh velmi vyrovnané. K výhře Blesků přispěl čtvrtým hattrickem v kariéře útočník Tyler Johnson! Tři kanadské body za tři asistence si připsal také Johnsonův parťák z druhé útočné formace Brayden Point. Gólman Andrej Vasilevskij zapsal pětatřicátý start a sedmadvacátou výhru v sezoně!
59:57'
Lightning to již zvládnou.
59:42'
Hedman zblokoval střelu Aha z pravé strany.
59:19'
Hurricanes jsou znovu v šesti v útočné třetině!
59:19'
Tampa vyhodila přes všechny čáry na zakázané uvolnění.
59:08'
Carolina v postavení mimo hru, Ward jde zpět do branky.
59:05'
Ward je zpět na střídačce!
59:01'
Probíhá poslední minuta třetí třetiny!
58:42'
Carolina právě vstřelila branku!
Hosté ještě snižují! Střelu Faulka od modré čáry tečoval před Vasilevskim ELIAS LIDNHOLM. Švédský forward se zapisuje letos podvanácté mezi střelce, 4:5 z pohledu Caroliny! Asistence: Justin Faulk, Teuvo Teräväinen.
57:51'
57:30'
Vhazuje se po pravici Andreje Vasilevského.
57:30'
Oddechový čas pro hosty.
57:30'
Vasilevskij má puk pod kontrolou, hra tedy přerušena.
57:03'
Ward opustil své brankoviště, Hurricanes to tak zkusí v šesti!
56:52'
První polovina z trestu Stamkose je pryč.
56:17'
Hedman zblokoval střelecký pokus Teräväinena.
55:51'
Již čtvrtá přesilová hra pro Hurricanes! Dokáží hosté ještě zdramatizovat tento duel?
55:51'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Steven Stamkos – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
55:21'
Střely na branku: 34 – 29
55:05'
Pro Tylera Johnsona je to čtvrtý hattrick v kariéře.
54:54'
Tampa právě vstřelila branku!
Domácí jdou do dvoubrankového vedení! TYLER JOHNSON má hattrick. Americký útočník dokonale zabojoval proti Hanifinovi, Warda následně překonal nad levý beton. 5:3! Asistence: Victor Hedman.
54:16'
5 minut a 44 vteřin do konce třetí třetiny! Lightning jsou momentálně o krok vpředu, udrží již své vedení?
54:16'
Další útočná akce Canes vedená Skinnerem ukončena ofsajdem. Proběhne další z reklamní přestávek.
53:57'
McGinn to zkoušel po levé straně, daleko se ovšem nedostal.
53:24'
Zakázané uvolnění Tampy Bay.
52:54'
Strålmanova střela od modré končí na zadním mantinelu.
51:55'
Coburn ještě hledal před brankou Naměstnikova, ten však Warda nakonec neohrozil.
51:07'
Zpět do akce. Naměstnikov a Rask v souboji na buly ve střední zóně.
51:07'
Od Pesceho se odráží touš mimo hrací plochu, následovat bude druhá reklamní přestávka ve třetí dvacetiminutovce.
50:46'
Johnson zblokoval střelu Hanifina od modré čáry.
50:16'
Dobrý hit Ondřeje Paláta na Jordana Staala!
50:01'
Střely na branku: 31 – 28
49:27'
Nyní už však jdou Lightning do vedení 4:3! Střelecký pokus JAKA DOTCHINA z levé strany srazil za Wardova záda nechtěně obránce Dahlbeck. Pro třiadvacetiletého Dotchina je to třetí trefa v letošní sezoně! Asistence: Brayden Point, Ondřej Palát.
49:11'
Skinner se dostal za Dotchina, na brankáře Tampy už ale nevyzrál.
48:29'
Hanifinovu střelu tečoval Williams, Vasilevskij ale zasahovat nemusel.
47:57'
Můžeme pokračovat. Gourde a Rask na buly po levici Andreje Vasilevského.
47:57'
Na druhé straně vystřelil z pravého kruhu pro vhazování Pesce, Vasilevskij podržel kotouč ve svém náručí. Následně je tu reklamní přestávka.
47:24'
Lightning nadále drží útočné pásmo.
47:07'
Nyní střílel Paquette, minul však Wardovu svatyni.
45:36'
Kučerov mezi kruhy na Stamkose, ten však zakončit nedokázal.
45:01'
Střely na branku: 26 – 25
44:57'
Nyní přihrával Ryan mezi kruhy, nikoho ze svých spoluhráč ovšem nenašel.
44:41'
Slavin na Lindholma, jeho střela byla ale zblokována.
43:56'
Gourde nepřesně na Killorna, hrát tak může soupeř.
43:14'
Hra přerušena, vhazování nařízeno do středového kruhu.
42:32'
Dahlbeckův střelecký pokus od levého mantinelu končí ve Vasilevského lapačce.
42:06'
Po pasu Kunitze se dostal za obranu soupeře Stamkos, na Warda si však nepřišel.
41:49'
Rozhodčí museli vrátit čas na 41:49, vhazuje se ve střední zóně před střídačkou Hurricanes.
42:04'
Branka po přezkoumání videa neplatí!
42:04'
Situace opravdu sporná. Těžké rozhodnutí pro čárové.
42:04'
Lavička Caroliny si ovšem bere coach's challenge! Domnívá se totiž, že brance předcházel ofsajd.
42:04'
Chris Kunitz překonává Warda z poměrně značného úhlu mezi betony, Tampa jde do vedení!
41:36'
Johnson hledal Pointa, avšak neúspěšně.
41:00'
Killorn jen odevzdal touš soupeři a následně odchází vystřídat.
40:27'
Sergačjov zblokoval pokus z hole McGinna nad Vasilevského svatyni.
40:02'
Třetí třetinu otevřelo vhazování mezi Naměstnikovem a Raskem.
40:01'
Hokejisté Lightning a Hurricanes se vrátili zpět na led Amalie Areny. Závěrečná třetí perioda odstartuje co nevidět!

39:59'
Prostřední perioda již nic dalšího nenabídne.
39:29'
Sergačjovovi utekl kotouč, hosté se ovšem následně dostávají do ofsajdu.
39:01'
Hlasatelem byla ohlášena poslední minuta druhé dvacetiminutovky.
38:25'
Jooris se rychle obtočil kole branky, Vasilevskij byl ale u své levé tyče včas připraven.
37:54'
Střelecký pokus Callahana vyrazil brankář Caroliny pravým betonem. Brown se již poté k dorážce nedostal.
37:32'
Na opačné straně zase zahrozil Williams, Vasilevskij hru přerušuje.
37:14'
Střelu Šustra vyráží Ward svou holí do levého rohu.
36:53'
Ano, vhazovalo se konkrétně po pravici Cama Warda.
36:51'
Touš se dotkl ochranné sítě za Wardovými zády, vhazovat by se mělo v obranné třetině Hurricanes.
35:44'
Naměstnikov doprava na volného Gourdeho, ten ovšem míjí v dobré příležitosti Wardovu svatyni.
35:01'
Střely na branku: 22 – 20
34:51'
Vasilevskij nyní raději přikryl puk pod svou rukavici před dojížděcím McGinnem, následně se tak bude vhazovat poblíž jeho svatyně.
34:34'
Z otočky od modré střílel Sergačjov, avšak minul tři tyče.
34:29'
Palát na modrou pro Hedmana, Ward má po jeho střele kotouč ve své moci.
34:10'
34:10'
Callahanova střela z pravé strany končí ve Wardově náručí. Na řadě je další reklamní přestávka.
33:59'
Hostující mužstvo vyhazuje na zakázané uvolnění.
33:42'
Fanoušci v Amalie Areně ihned dávají rozhodčím hlasitě najevo svou nespokojenost.
33:30'
Strålman byl zřejmě faulován Staalem, sudí však vylučovat nebudou.
33:08'
Johnson vyhrál bruslařský souboj s Hanifinem, zakázané uvolnění Tampy se pískat nebude.
32:57'
Z levého kruhu pro vhazování vypálil Dahlbeck, gólman domácích dokázal puk zkrotit a hru přerušil.
32:25'
McGinn nahodil do útočného pásma, u kotouče ale první Vasilevskij.
31:34'
Skinnerova rána zblokována Sergačjovem, Vasilevskij tak bez práce.
31:01'
Lightning už mohli znovu vést! Brown se dostal s toušem až před Warda, forhendový blafák ovšem nedokázal dotáhnout do úspěšného konce.
30:36'
Canes využívají druhou přesilovku a srovnávají tak na 3:3! Teräväinen přihrál na JUSTINA FAULKA, ten poté ze středu prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Vasilevskij toho příliš neviděl, bek Hurikánů se prosadil letos počtvrté! Asistence: Teuvo Teräväinen, Jordan Staal.
30:12'
Domácí vyhráli buly a ihned posílají puk pryč z vlastní třetiny.
30:05'
Pojďme na to! Vhazuje se po levici Andreje Vasilevského mezi hole Pointa a Lindholma.
30:05'
Třetí početní převaha Canes začne ale až po reklamní přestávce.
30:05'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Braydon Coburn – 2 min., krosček).
30:01'
Střely na branku: 19 – 16
29:56'
Vasilevskij vyráží střelu Hanifina od modré čáry do ochranné sítě.
29:00'
V zajímavé pozici Stamkos, gólman Caroliny musel předvést dobrý zákrok!
28:47'
Dotchin vyčkává s kotoučem za vlastní brankou, obě mužstva prostřídávají své formace.
28:33'
Slavin zblokoval střelu Paláta, Ward tak mohl zůstal klidný.
28:09'
Dotchin zkoušel přihrát Hedmanovi, avšak nepřesně.
27:40'
Konec reklamní přestávky, Johnson a Staal na buly po pravici Cama Warda.
27:40'
Na druhé straně poté vystřelil Palát, kotouč byl ale sražen do ochranné sítě. Proběhne první reklamní přestávka v prostřední periodě.
27:27'
Nordströmův střelecký pokus vyrazil Vasilevskij vyrážečkou.
26:56'
Střely na branku: 18 – 12
26:50'
26:17'
Díky Strålmanovi sbírá Tampa další cenné vteřinky.
25:54'
Rána Aha zblokována Dotchinem do ochranné sítě.
25:31'
Staal našel bekhendem Lindholma, Vasilevskij podržel své spoluhráče!
25:23'
Faulk nic nevymýšlel a vystřelil od modré, gólman Blesků kryje.
25:02'
Nyní se ale k puku dostává Killorn a ihned vyhazuje.
24:52'
Staal vyhrál čistě buly.
24:50'
Je tu druhá přesilovka Caroliny! Vhazování po pravici Andreje Vasilevského.
24:50'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Vladislav Naměstnikov.
24:30'
Stamkos hledal dobře před brankou Kunitze, ten ale zakončit nedokázal.
24:04'
Ryan zkoušel štěstí z levé strany, na brankáře Lightning si ovšem nepřišel.
23:47'
Tampa se provinila icingem, hra se tak přesune před Vasilevského.
23:30'
Killorn vybídl ke střele Naměstnikova, Ward vytáhl efektivně svou rukavici!
22:58'
McGinnův pokus zblokován Coburnem mimo Vasilevského dosah.
21:58'
Domácí jdou dnes poprvé do vedení! Střela Dotchina zazvonila o brankovou konstrukci. Dorážkou se ovšem následně šťastně prosadil TYLER JOHNSON. Rodák ze Spokane zaznamenal druhý gól v dnešním střetnutí, 3:2 pro Lightning! Asistence: Jake Dotchin, Brayden Point.
21:04'
Strålmanova střela zblokována Faulkem.
20:01'
Obě mužstva zpět na ledové ploše, druhá perioda začne za několik málo okamžiků.

19:58'
V první třetině se již nic dalšího nestane.
19:54'
Stamkos nabral ve střední třetině slušnou rychlost, jeho následná střela však byla zblokována Slavinem vysoko nad.
19:12'
Čároví odpískali Tampě zakázané uvolnění.
19:01'
Ohlášena poslední minuta první dvacetiminutovky.
18:43'
Teräväinen to zkoušel středem, přes Hedmana však nepřešel.
18:07'
Rask jen odevzdal puk soupeři a následně odchází za svými spoluhráči vystřídat.
17:33'
Ke střele se dostal na levé straně Paquette, brankář Caroliny zasahuje.
17:22'
O touš se bojuje u pravého mantinelu v obranné třetině hostů.
17:01'
Střely na branku: 13 – 7
16:57'
Další šance domácích! Stamkos výborně nabil Kučerovovi, toho ovšem Ward vychytal.
16:26'
Máme znovu srovnáno! Střelecký pokus Strålmana od modré čáry tečoval šikovně před Wardem TYLER JOHNSON. Také on vstřelil čtrnáctou branku v sezoně, 2:2! Asistence: Anton Strålman, Brayden Point.
16:14'
Johnsonova střela z pravé strany, Ward vyráží pravým betonem.
15:57'
Po Johnsonově pasu se dostal do samostatného úniku Point! Bekhendovým blafákem si ale na Warda nepřišel.
13:49'
Vhazovalo se ve střední třetině před střídačkou Tampy Bay.
13:47'
Kotouč opustil hrací plochu, hra je tak přerušena.
12:10'
Netrvalo dlouho a hosté znovu vedou! SEBASTIAN AHO využil chyby při rozehrávce soupeře a následně prostřelil Vasilevského. Pro finského forwarda je to čtrnáctý gól v sezoně 2017/2018! Bez asistence.
10:02'
Krátce po polovině první třetiny je srovnáno! Kučerov projel s pukem do útočného pásma, následně jej přenechal VICTORU HEDMANOVI, který se trefuje přesně k pravé tyči. Ward na střelu skoro dosáhl lapačkou, švédský bek se však nakonec raduje Ze šesté branky v tomto ročníku! Asistence: Nikita Kučerov, Steven Stamkos.
08:06'
Další útočná akce Bolts končí ofsajdem.
07:54'
Paquette mohl srovnat, Ward si ale připsal famózní zákrok pravým betonem!
05:44'
Brankář Canes vyráží střelu Sergačjova do ochranné sítě.
05:08'
Ward má touš ve své moci, následovat bude vhazování po jeho levé ruce.
03:34'
Kotouč skončil v ochozech Amalie Areny, vhazovat se bude ve střední zóně.
03:23'
Hurricanes využívají přesilovou hru a otevírají tak skóre utkání! Williams našel z pravé strany před brankou volnou hůl BROCKA MCGINNA. Třiadvacetiletý útočník se nemýlil a skóroval posedmé v letošní sezoně! Canes tedy vedou 1:0. Asistence: Justin Williams, Jaccob Slavin.
02:18'
Hosté mají k dispozici první přesilovou hru v tomto utkání! Vhazování po levici Andreje Vasilevského.
02:18'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Ryan Callahan – 2 min., podražení).
02:03'
Od modré čáry střílel Hanifin, Vasilevskij vyrazil a zapsal tak první zásah.
00:23'
Carolině nevyšel přechod do útočného pásma – čároví pískají postavení mimo hru.
00:04'
Buly pro Hurricanes.
00:01'
Na úvodní vhazování se staví Vladislav Naměstnikov a Victor Rask, jdeme na to!
Zahajovací formace

TBL: Vasilevskij – Hedman, Dotchin – Killorn, Naměstnikov, Gourde

CAR: C. Ward – Slavin, T. van Riemsdyk – B. McGinn, V. Rask, Williams

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Domingue) – Hedman (A), Dotchin, Sergačjov, Strålman, Coburn, Šustr – Kunitz, Stamkos (C), Kučerov – Palát, B. Point, T. Johnson – Killorn, Naměstnikov, Gourde – J.T. Brown, Paquette, Callahan (A).

Carolina Hurricanes: C. Ward (Darling) – Slavin, T. van Riemsdyk, Dahlbeck, Faulk (A), Hanifin, Pesce – Aho, J. Staal (C), T. Teräväinen – B. McGinn, V. Rask, Williams – Skinner (A), D. Ryan, E. Lindholm – Nordström, Krüger, Jooris..
Dámy a pánové, vítám Vás všechny ještě jednou při sledování utkání NHL mezi Lightning a Hurricanes!

ST 25. 10. 2017, 01:00 – PNC Arena:
Hurricanes vs Lightning 1:5 (0:1, 0:1, 1:3)

Tampa Bay Lightning (30-9-3)

Lightning se vrací zpět domů z pětizápasového tripu, na němž si připsali bilanci 3-1-1. V tabulce Východní konference jsou stále na prvním místě a na druhý Washington Capitals mají náskok osmi bodů!
V pondělí ukončili hokejisté Tampy trip na ledě Detroitu Red Wings výhrou 5:2. První hvězdou utkání byl vyhlášen útočník Yanni Gourde , který si připsal Gordie Howe Hattrick (gól asistence, bitka). Rodák z kanadského Saint-Narcisse skóroval navíc dvakrát! Gól a asistence zapsal do statistik obránce Dan Girardi. Bývalý hráč New Yorku Rangers však utkání opustil během druhé periody, když schytal prudkou ránu Frka do oblasti hlavy a krku. Gólově se ještě prosadili Tyler Johnson a Nikita Kučerov. Svůj debut v dresu Lightning zaznamenal mezi třemi tyčemi Louis Domingue a předvedl 34 zákroků!
Bolts zahájí dnes v noci proti Carolině Hurricanes sérii tří zápasů doma.

Carolina Hurricanes (19-14-8)

Hurricanes se po slabším úvodu celkem zvedli. Momentálně mají na svém kontě 46 bodů a ve Východní konference jsou devátí. Na Pittsburgh Penguins, kteří drží druhou divokou kartu na Východě, ztrácejí pouze jeden bod a navíc mají tři zápasy k dobru! Z posledních deseti zápasů mají bilanci 6-3-1.
Své poslední utkání odehráli Canes minulou neděli na lede Bostonu Bruins, avšak prohráli vysoko 1:7. Jejich jedinou branku vstřelil na začátku osmé minuty při přesilové hře Jordan Staal. Brankář Cam Ward si připsal sedmnáctý start v sezoně, v šesté minutě už byl ovšem vystřídán Scottem Darlingem.
Hurikáni jsou nyní na čtyřzápasovém tripu, který ukončí v pátek na ledě Washingtonu Capitals.

8. New York Islanders – 43 záp., 146:158, 46 B
Zdravím všechny fanoušky ledního hokeje, vítejte při sledování zámořské NHL! V noci z úterý na středu pokračuje program nejslavnější hokejové soutěže sedmi zápasy, v akci tak bude čtrnáct mužstev. Zde budete moci sledovat duel mezi Tampou Bay Lightning a Carolinou Hurricanes. Úvodní buly bude v Amalie Areně vhozeno krátce po 01:30! Textovým přenosem Vás provede Jiří Sameš.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.