NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Nashville : Vegas - 27. března 2024   01:00

Nashville
Nashville
34:33' Jankowski (Evangelista, Novak) • 45:52' O'Reilly (Nyquist) • 52:17' F. Forsberg (Zucker, Jankowski) • 52:57' Nyquist (O'Reilly) • 60:40' Josi (O'Reilly, F. Forsberg)
5:4
(0:3, 1:1, 3:0 - 1:0)
Vegas
Vegas
02:45' Barbašev  (Eichel, Marchessault) • 05:08' Howden  (Mantha, W. Karlsson) • 16:43' Theodore  (Cotter, Stephenson) • 39:03' W. Karlsson  (Hanifin, Mantha)

Nashville právě vstřelil branku!
Dva body berou domácí hráči, po rychlé kombinaci v útočném pásmu se poměrně snadno z hranice brankoviště prosazuje ROMAN JOSI. Asistence: Ryan O'Reilly a Filip Forsberg.
60:24'
Domácí jsou aktivnější a mají kotouč pod kontrolou.
60:01'
60:00'
59:20'
Už se pravděpodobně nic nestane a tento zápas půjde do prodloužení.
59:00'
Začala poslední minuta hry ve třetině, podle všeho půjde zápas do prodloužení.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetině.
56:22'
Více ze hry mají hokejisté Nashvillu, kteří se pokouší něco vymyslet před brnakou soupeře.
55:24'
Ani jeden celek nyní nechce udělat chybu, hra je přerušena pro ofsajd.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině.
54:34'
Predators se usadili v útočném pásmu, kde kombinují a pokouší se něco vymyslet.
54:03'
Jack Eichel měl zajímavou akci, ale nedokázal prostřelit brankáře soupeře. Domácí pokračují v dobré hře.
52:57'
Tragická hra Vegas pokračuje dál, naprosto zbytečná chyba před brankou znamená střelu do odkryté části branky, je vyrovnáno. Trefuj se snadno GUSTAV NYQUIST. Asistence: Ryan O'Reilly.
52:18'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights:
Michael Amadio – 2 min., zdržování hry / neúspěšná trenérská výzva.
52:17'
Vegas si bere trenérskou výzvu na ofsajd.
52:17'
Branka platí, o ofsajd se nejednalo, trefuje se FILIP FORSBERG. Asistence: Jason Zucker a Mark Jankowski.
51:06'
Jack Eichel pálil z mezikruží, Juuse Saros kryje jeho pokus. Komerční přestávka.
50:24'
Obrana Vegas dostala kotouč do středního pásma, takže icing se nepíská. Domácí jsou jasně lepším týmem.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, Anthony Mantha se sice dostal ke střele, ale rána mu nevyšla.
49:15'
William Karlsson mířil do situace dva na jednoho, ale pokus o zakončení nevyšel. Následně už ano, ale puk kryje brankář.
47:34'
Jack Eichel si vypracoval zajímavou šanci, ale Juuse Saros ho vychytal.
47:04'
Domácí po vstřelení branky pokračují v dobré hře a nyní je na Vegas, jak se vypořádá s dobrou hrou soupeře.
45:52'
Nedůslednost obrany Vegas znamená, že se do šance dostal domácí celek. Celkem snadno se po přihrávce před branku dokázal prosadit neobsazený RYAN O'REILLY. Asistence: Gustav Nyquist.
45:45'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude před brankou Vegas.
45:22'
Vegas rozehrává od své braky, sledujeme klidnější pasáž hry. Mnoho práce brankáři zatím neměli.
45:00'
Úvodních pět minut je ze třetí třetiny pryč a domácí hokejisté pochopili, že je ve zbytku utkání nečeká vůbec nic snadného.
44:06'
26:25, tak vypadá statistika střel na branku, domácí celek je mírně aktivnější.
43:37'
Filip Forsberg měl zajímavou příležitost, ale brankář Vegas si dokázal poradit s jeho pokusem. Bude se vhazovat.
41:54'
Vegas se dostalo do útočného pásma, brankář domácích kryje kotouč, bude se vhazovat.
40:30'
Vyloučení v týmu Nashville Predators:
Kiefer Sherwood – 2 min., nesportovní chování.
40:01'
40:00'
39:03'
Vegas právě vstřelilo branku!
Vegas po situaci dva na jednoho navyšuje své vedení, prosazuje se šikovnou tečí přihrávky spoluhráče. WILLIAM KARLSSON. Asistence: Noah Hanifin a Anthony Mantha.
38:21'
Juuse Saros rozehrává od své branky, následně jeho spoluhráči o kotouč přišli.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.
37:25'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, Vegas nyní kontroluje hru a pokouší se navýšit vedení.
35:48'
Paul Cotter tečoval kotouč před brankou, ale jeho rána míří vedle branky. Nechybělo moc.
34:33'
Domácí celek se prosazuje poprvé v tomto zápase. Nedůslednost obrany soupeře dokázal potrestat tvrdou ránou do horní části branky dobře hrající MARK JANKOWSKI. Asistence: Luke Evangelista a Thomas Novak.
33:51'
Patera kryje kotouč, buly před jeho brankou. Zákrok číslo 23.
33:22'
Ivan Barbašev a Jonathan Marchessault měli možnost situace dva na jednoho, ale pokus o střelu se nepovedl.
32:41'
Buly před brankou domácích. Vegas nyní našlo recept na aktivní hru soupeře.
32:14'
Pavel Dorofejev to vzal na sebe, jeho tvrdou ránu kryje brankář. Bude se vhazovat.
31:56'
Komerční přestávka.
31:21'
Anthony Beauvillier zůstal osamocený před brankou, dostal přihrávku, ale brankáře Vegas neprostřelil.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, více ze hry mají nyní domácí, kteří se usadili v útočném pásmu, kde kombinují.
29:32'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude před brankou Nashvillu.
29:04'
Michael Amadio se dostal do brejku, ale ani nadvakrát neprostřelil Sarose v brance Predators.
29:01'
Střelecky je zápas vyrovnaný, oba kluby mají na svém kontě 17 střel.
28:08'
27:25'
Brett Howden dostal od spoluhráče výbornou přihrávku, ale jeho projektil kryje dobrým zákrokem brankář.
26:26'
Tři skvělé zákroky Jiřího Patery poté, co spoluhráči nechali do brejku dostat se Barriera.
26:00'
Kotouč je za brankou Patery, přesilovka Vegas končí.
25:19'
Domácí celek se dokázal osvobodit, vyhodil přes všechny čáry.
24:25'
24:14'
Tyson Barrie – 2 min., sekání.
23:28'
Gustav Nyquist pálil, Zach Whitecloud zblokoval jeho projektil. Tlak domácích pokračuje dál.
23:00'
Roman Josi vypálil, Patera si s jeho pokusem dokázal poradit. Pak hosté vyhodili kotouč přes všechny čáry.
22:31'
Jako první si přesilovku v tomto zápase zahraje domácí celek, který se dostal do útočného pásma, kde kombinuje.
22:25'
Paul Cotter – 2 min., podrážení.
22:06'
Ryan McDonagh rozehrává od své branky, rychle se dostal přes střední pásmo do útočného, ale pokus o zakončení nevyšel.
20:01'
20:00'
19:43'
Už se pravděpodobně nic nestane.
19:00'
Poslední minuta hry ve třetině, Vegas se dostalo do ofsajdu. Buly ve středním pásmu.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetině.
17:35'
Zach Whitecloud měl další zajímavou šanci, ale puk míří vedle branky.
16:43'
Hostující celek navyšuje své vedení, ránou z druhé vlny se nyní z mezikruží dokázal prosadit SHEA THEODORE. Asistence: Paul Cotter a Chandler Stephenson.
16:19'
Brankář Vegas přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.
15:32'
Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, souboje o puk jsou ve středním pásmu.
15:02'
Jiří Patera kryje kotouč, následuje šarvátka před jeho brankou a komerční přestávka.
14:17'
Nicolas Hague ránou z první minul branku. Nechybělo moc jeho pokusu.
13:33'
Luke Evangelista vypracoval šanci pro Novaka, jehož pokus skvěle kryje Patera. Bude se vhazovat.
13:01'
Tyson Barrie se dostal do útočného pásma, jeho akce pokračovala dál, ale pokus o střelu se nepovedl.
12:05'
Brayden McNabb si vypracoval šanci, ale jeho rána míří vedle branky.
12:00'
Juuse Saros si poradil se dvěma střelami Vegas, tu druhou neproměnil Jack Eichel. Komerční přestávka.
11:30'
Domácí se rychle propracovali do útočného pásma, ale pokus o střelu nevyšel.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v úvodní třetině, sledujeme aktivní hru domácích, Brankář Patera má hodně práce.
09:44'
Thomas Novak se dostal ke střele po vhazování, brankáři Pateorvi pomohla branková konstrukce.
09:35'
08:06'
Ben Hutton pálil, Juuse Saros si s jeho pokusem poradil. Sledujeme rychlou pasáž hry.
07:14'
Michael Amadio se dostal do další dobré šance, ale trefil jen brankáře soupeře. Vegas hraje hodně aktivně.
05:08'
Důraz před brankou se vyplatil, Manthe obkroužil branku, vyslal přihrávku na volného spoluhráče, a pak mohl v klidu zakončovat BRETT HOWDEN. Asistence: Anthony Mantha a William Karlsson.
04:05'
4:4, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku v tomto zápase.
03:51'
Vhazovat se nyní bude ve středním pásmu, sledujeme hru, která více vychází hráčům Vegas.
03:30'
Brankář Vegas přerušil hru, následovala po tyčka za jeho brankou.
02:45'
Hostující celek se dostává dá vedení, situaci dva na jednoho dokázal proměnit šikovnou střelou IVAN BARBAŠEV. Asistence: Jack Eichel a Jonathan Marchessault.
02:33'
Domácí hráči jsou v úvodu zápasu aktivnější, snadněji se dostávají do zakončení.
02:00'
Tyson Barrie vypracoval šanci pro spoluhráče, ale Thomas Novak trefil jen brankáře v bráně Vegas.
01:39'
Domácí se sice dostali do útočného pásma, ale obrana si dokázala poradit.
00:45'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.
00:01'

Nashville Predators: Saros (Lankinen) – McDonagh, Josi, Lauzon, L. Schenn, Del Gaizo, Barrie – F. Forsberg, O'Reilly, Nyquist – Beauvillier, Sissons, Zucker – Jankowski, Novak, Evangelista – Co. Smith, McCarron, Sherwood.

Vegas Golden Knights: Patera (L. Thompson) – Hague, Hanifin, McNabb, B. Hutton, Theodore, Whitecloud – Barbašev, Eichel, Marchessault – Cotter, Stephenson, Amadio – Dorofejev, W. Karlsson, Mantha – Howden, N. Roy, Kolesar.
Zápas brzy začne.
Predators jsou v tabulce Západní konference na šesté pozici, mají 88 bodů a z posledních zápasů všech pět vyhráli v základní hrací době. Jsou jasnými favority zápasu.
Pomalu, ale jistě se blíží základní dlouhoudobá část ke svému konci a kluby čekají poslední zápasy. Vegas drží druhou divokou kartu na západě, každý bod nutně potřebuje. V minulém zápase vyhrálo v prodloužení nad St. Louis Blues. Série venkovních zápasů pokračuje dnes duelem v Nashvillu.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Nashville Predators a Vegas Golden Knights.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.