Litvínov se dnes stal šťastnějším týmem, když Lukeš a Hübl své nájezdy proměnili. Na to dokázal zareagovat pouze Nedvěd, a tak Litvínov vítězí!
65:00
Litvínov právě vstřelil branku!

VIKTOR HÜBL podobně jako Lukeš nic nevymýšlel a prostřelil Pince mezi betony!
Francouz dokonale přečetl pokus Bulíře a chytá jeho bekhendový blafák!
Hanzl Pince nevymíchal, ten jeho záměr přečetl a chytá!
Nedvěd předvedl ukázkový blafák a je srovnáno 1:1!
Lukeš nic nevymýšlel a ranou mezi Pincovi betony promněňuje!
Vlach se rozjel na Francouze, ale ten jeho pokus přečetl a vyráží!
Samostatné nájezdy začínají.
První pojedou hosté!
Oba týmy si v prodloužení zahráli přesilovou hru, ale ani jeden toho nedokázal využít, a tak půjde utkání do samostatných nájezdů.
Zásahy brankařů: Pinc - 2, Francouz - 2
65:00
Prodloužení skončilo.
64:28
Kubát vyslal pumelici na branku Pince, ale střela se k němu nedostala.
64:19
Počet hráčů na ledě se srovná, vyloučen Víšek, který zastavil pronikajícího Hanzla.
64:05
Domácí se osvobozují.
63:27
Nedvěd vyhrál buly a Liberec rozehrál přesilovou hru, domácí se zatím brání, ale hosté dobře kombinují!
63:25
I Liberec si zahraje přesilovou hru v prodloužení, Sklenička si odpyká dvě minuty za sekání.
63:00
Šmíd tvrdě pálil od modré, ale trefil jen domácího hráče!
62:42
Kubát špatně rozehrál, a tak bude muset unavená litvínovská pětka ještě zůstat na ledě.
62:16
61:51
Ručinský nezpracoval přihrávku, Liberec se osvobozuje!
61:10
Posmyk si nerozuměl s Ručinským a domácí se sami vyhnali z pásma!
60:46
Liberec dobře brání, domácí zatím nic nevymysleli.
60:13
Obrovská příležitost pro Litvínov, vyloučen liberecký kapitán Nedvěd na dvě minuty za sekání!
60:13
Lukeš z dálky prozkoušel tvrdou ranou Pince!
60:01
Litvínov byl ve třetí třetině lepším týmem a zaslouženě vyrovnal. Liberec měl výhodu čtyřminutové přesilové hry, ale domácí skvěle bránili, a tak jde utkání do prodloužení.
Zásahy brankařů: Pinc - 7, Francouz - 6
60:00
59:40
Domácí dál tlačí Liberec, ale ke gólu to nevede.
58:44
Kubát trefil jen prvního bránícího hráče, ale svou rychlostí situaci zachránil.
58:03
Litvínov v útočném pásmu, hosté vyhazují.
57:30
Gula nahazuje puk a domácí střídají.
56:41
Lukeš zakládá útok, probil se až do útočného pásma, tam ho ale zastavila pozorná obrana Liberce.
56:09
Domácí kontrolují hru, Liberec se do ničeho nepouští.
55:21
Černý skvěle našel Baláže, diváci už zvedali ruce nad hlavu, ale Pinc našel puk mezi svými betony!
55:06
Gula šikovně nahodil puk na Pince, aby musel liberecký golman přerušit hru.
54:18
Domácí se opravdu skvěle brání, Liberec neměl během přesilovky skoro žádnou šanci.
53:21
Pinc teď špatně rozehrál puk, Černý jeho vyhození zastavil,a le už ho nedokázal vrátit na najíždějícího Baláže.
53:13
Vlacha zastavil ofsajd!
52:37
Litvínov zatím dobře brání, Liberec znovu začíná rozehrávat až hluboko z vlastního pásma.
52:06
Ručinský se snažil v oslabení natlačit před Pince, ale neuspěl
51:29
Hanzl vytlačil liberecké hráče z pásma, Litvínov střídá.
50:57
Liberec kombinuje, ale Lukeš vystihl přihrávku a vyhazuje přes všechny čáry!
50:44
Domácí se budou muset bránit čtyřminutové přesilovce Liberce!
50:44
Liberec bude mít výhodu přesilové hry, Baláž zasáhl někoho z libereckých hráčů do obličeje a bude vyloučený na 2+2 minuty za hru vysokou holí.
50:17
Bárta si nabruslil mezi kruhy, jeho střelu zblokovali domácí hráči.
50:00
Hra je teď plná nepřesností.
49:29
Trávníček zakládal útok, ale byl zastaven Dernerem.
48:57
Na ledě je první útočná formace Litvínova, Hübl pálil nad!
48:23
Liberec zpřesnil hru, domácí pozorně brání a nepouští hosty do výraznějších šancí.
47:52
Ručinského přihrávka nenašla svého adresáta a Liberec obrací.
47:33
Liberec vyhazuje puk jen na zakázané uvolnění!
47:05
Gula našel přihrávkou Trávníčka, toho ale zastavila liberecká obrana.
46:56
Majdan byl teď naražen na hrazení, ale rozhodčí tento zákrok posoudil jako čistý. Majdan se jen těžce zvedal z ledu.
46:29
Litvínov je lepším týmem, hosté teď marně stíhají nabuzené domácí hráče.
45:56
Rapáč se natlačil před Pince, ale v rozhodující chvíli mu sjel puk!
45:22
Litvínov kombinuje a vytvořil si několik šancí, ale Černý netrefil. Fanoušci pískají a reklamují některý zákrok na domácího hráče.
44:42
Baláž prohrál buly, ale Ručinský se zmocnil puku, poslal ho na Černého, který vypálil, ale jeho střela byla zblokovaná do ochranné sítě.
44:28
Liberec zachytil domácí rozehrávku, ale poté vyhazují na icing.
44:00
Vhazování po pravici Francouze, domácí úspěšnější a zakládají útok.
43:55
Dnešní utkání sleduje 4495 diváků.
43:32
Domácí hráči mají navrch, Lukeš zkoušel z dálky pozornost Pince.
43:08
Liberec teď poněkolikáté vyhazuje jen na zakázané uvolnění.
42:59
Domácí fanoušci ženou svůj tým za vstřelením vedoucího gólu!
42:45
Domácí jsou povzbuzeni vyrovnávacím gólem.
41:48

Litvínov v přesilové hře přece jen vyrovnává. ROSTISLAV MARTYNEK skvěle vystihl rozehrávku hostů a prostřelil Pince.
Bez asistence.
40:59
Domácí jsou usazeni v pásmu od modré pálil Posmyk, jeho střela minula jen těsně pincovu branku!
40:14
Litvínov hraje přesilovou hru, Lukeš poslal puk na Majdana, Majdan vrátil puk Lukešovi, ale jeho střela se nevešla do branky.
40:01
Liberec byl ve druhé třetině lepším týmem, hosté si dokázali vytvořil mnoho šancí a dvě z toho využili. Litvínovští hráči přidali až v závěru, ale branku z toho nevytěžili.
Zásahy brankařů: Pinc - 5, Francouz - 6
40:00
40:00
Až po hvizdu rozhodčích atakoval Čutta domácího hráče, dostal za to trest. Odpyká si dvě minuty za krosček.
39:58
Martynek se natlačil před hostující beky, bekhendem nezakončil přesně!
39:40
Trávníček projel celým útočným pásmem, ale nedokázal zakončit!
39:06
Hanzl na buly úspěšnější, ale Liberec dokázal získat puk zpět do své moci!
38:50
Majdan ve velké šanci, do jeho střely padl Výtisk!
38:00
Filippi z Duškem se dostali do situace 2 na 1, ale Dušek nedokázal procpat přihrávku na Filippiho!
37:42
Liberci nevyšla rozehrávka a je z toho zakázané uvolnění.
37:12
Gula si píchl puk před sebe, ale hostující obrana ho zastavila.
36:29
Litvínovu se přesilová hra moc nedaří, až v závěru si dokázali vypracovat slušnou pozici, ale Kubát pálil mimo!
35:50
Ručinský dobře zapracoval na modré čáře, přihrál Hüblovi, ten okamžitě obracel na Majdana, ale Pinc jeho střelu vyrazil.
35:07
Domácí zakládají přesilovou hru, Stříteský hledal Trávníčka, ten ale nezpracoval puk a hosté vyhazují!
34:50
Litvínov má šanci na vyrovnání, Kudrna bránil nedovoleně domácího hráče a jde na trestnou lavici na dvě minuty.
34:00
Liberec je jasně lepším týmem, domácí si teď neví rady z hostujícími útočníky.
33:33
Liberec se usadil v útočném pásmu, ale přihrávka Šmída byla zblokována mimo hřiště.
33:23
Litvínov teď velice špatně brání, domácí by se měli vzpamatovat už mohli prohrávat o dvě branky.
32:47
Další únik hostů, tentokrát neúspěšný!
32:03
Liberec právě vstřelil branku!

Liberečtí se ujímají vedení. PETR NEDVĚD si zkušeně počkal za domácí obranou na přihrávku Duška a forhendovým blafákem nedal Francouzovi žádnou šanci!
Asistence: Dušek, Havíř.
31:37
Litvínov je po obdržené brance hroším týmem, hosté útočí.
30:23

Urban našel krásnou přihrávkou MICHALA BÁRTU, ten si položil Francouze a mezi betony zakončuje!
Asistence: Urban, Derner.
30:01
Vhazování po levici Pince, Hübl úspěšnější, ale hosté získali puk a zakládají akci!
29:30
Kudrna obloučkem vyhazuje do středního pásma a peláší střídat.
28:59
Litvínov se ubránil tlaku, puk vyváží Jakub Černý. Stříteský se dostal ke střele, ale jeho rána byla zblokována.
28:20
Buly před Francouzem, liberečtí se usadili v pásmu.
27:55
Litvínov nesehrál přesilovou hru špatně, ale chybělo více střelby.
27:16
Domácí mají tlak, Posmyk trefil jen bránícího hráče.
26:32
Litvínov rozehrává přesilovou hru od vlastní branky, Hübl se snažil prokličkovat celým hřištěm, ale neúspěšně.
26:08
Domácí tým si zahraje přesilovou hru, vyloučen Bárta na dvě minuty za sekání!
25:55
Cebák tvrdě pálil nad Francouzovu branku, mohl z toho vzniknou protiútok, ale hosté situaci zvládli.
25:24
24:45
Bulíř našel přihrávkou Nedvěda, ten obkroužil branku, ale jeho přihrávka nenašla adresáta.
23:59
Vhazování po pravici Francouze vyhrál Liberec, hosté se usadili v pásmu a kombinují.
23:24
Přesilová hra pro hosty, Posmyk přišpendlil nedovoleně na mantinel jednoho z hostujících hráčů, a tak si odpyká dvouminutový trest.
23:02
Domácí v útočném pásmu, Rapáč se, ale před pince nedostal.
-1690:00
Posmyk hledal najíždějícího Rapáče, Výtisk jeho přihrávku zablokoval.
21:17
Vhazování po levici Francouze, Liberec úspěšnější, ale Litvínov dokázal rychle získat puk zpět. Ručinský dostal dobrou přihrávku na křídlo a tvrdou ranou prověřil Pince.
20:58
Hanzl založil akci, ale jeho přihrávka byla nepřesná, útočí Liberec.
20:11
Bulíř se probíjel do útočného pásma, Kubát ho zastavil a rozehrál.
20:01
20:00
V první třetině jsme neviděli mnoho šancí, oba týmy dobře brání střední pásmo. Litvínov dokázal využít přesilovou hru až v závěru první třetiny, a tak jde do kabin za příznivého stavu 1:0.
Zásahy brankařů: Pinc - 10, Francouz - 9.
19:37

Litvínov dobře rozehrál přesilovou hru, Hübl našel na modré čáře MARKA POSMYKA, ten trefil bránícího hráče, ale puk se došoural až za dezorientovaného Pince!
Asistence: Hübl, Ručinský.
19:25
Ručinský pálil tvrdě od modré, Pinc jeho střelu viděl a ukryl ji ve své lapačce.
19:21
Přesilová hra pro domácí, Dušek zasáhl holí někoho z domácích hráčů. Je vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí.
18:45
Ručinský našel v oslabení skvěle najetého Trávníčka, jeho dělovku Pinc chytá!
18:08
Liberečtí hráče pořád okupují litvínovské pásmo, ale zatím bez výsledku.
17:38
Vhazování po pravici Francouze, úspěšnější Liberec. Puk se dostal na modrou k Čuttovi, který nahozením vzbudil pořádný rozruch před domácí brankou.
17:20
Liberec si zahraje přesilovou hru, vyloučený je Martinka, který podrazil před brankou Duška.
17:08
Nedvěd si počkal na přihrávku, střelu mu však sjela z čepele hole, a tak ani neohrozil Francouze.
16:15
Sklenička teď tvrdě narazil na mantinel Galamboše a vyslechl si potlesk diváků.
15:49
Hanzl vyhazuje puk do středního pásma a oba týmy střídají.
15:23
Domácí v náporu, nahození Stříteského jen těsně minulo pincovu branku.
14:59
Lukeš obral o puk Špačka, ale byl zastaven hostující obranou.
14:20
Majdan našel přihrávkou Hübla, ten se prokličkoval až do útočného pásma. Našel najíždějícího Lukeše, který pálil nad branku Pince.
14:05
Litvínov se usadil v pásmu, ale branku se jim z toho vypracovat nepodařilo.
13:23
Hra se přelévá ze strany na stranu, žádný z týmů nepouští nikoho do větších šancí.
12:29
Galamboš vyhrál buly na Dernera, jeho pumelici od modré zablokoval někdo z litvínovských hráčů.
12:10
Čakajík se vydal na výlet za litvínovskou branku, Hanzl ho dobře bránil, ale domácí nakonec vyhodili až za cenu zakázaného uvolnění.
11:35
Hanzl se prokličkoval do útočného pásma, zastavila ho hostující obrana.
08:54
Domácí v poklidu ubránili přesilovou hru Liberce, hosté si nevytvořili nějakou vážnější šanci.
11:06
10:38
Dušek, hledal přihrávkou na modrou čáru Havíře tomu však přeskočil puk hokejku a hra se přesouvá do středního pásma.
09:58
Kubát s přehledem vyhazuje přes všechny čáry a osvobozuje domácí.
09:27
Liberec zakládal akci, ale Kudrna udělal kličku na modré a je z toho ofsajd.
09:06
Marek Posmyk zastavil na poslední chvíli libereckého hráče a jde si odsedět dvě minuty za hákování.
08:18
Litvínov dobře napadá, ale liberečtí neztrácejí zbytečně puky.
07:49
Při hře 4 na 4 je aktivnější Liberec, Cebák v šanci, ale pálil nad branku.
07:07
Dušek se v přesilovce natlačil až před Francouze, ten ho skvěle vychytal betonem!
07:15
Liberecká přesilovka končí, Dušek si počínal nedovoleně, a tak připravil svůj tým o výhodu přesilové hry.
06:56
Litvínov se zatím dobře brání!
06:24
Přesilová hra pro Liberec, Kamil Černý nedovoleně zastavil Nedvěda a je vyloučen na dvě minuty.
05:54
Filippi nahazuje do útočného pásma, domácí obrana je však pozorná.
05:06
Víšek na buly úspěšnější, Kudrna se snažil objet branku, ale Francouz jeho záměr přečetl.
04:27
První útočná formace Litvínova kombinuje v pásmu, ale zastavila ji pokažená přihrávka Kubáta.
04:09
Vhazování před brankou Liberce, Hübl vyhrál buly přihrál Majdanovi, ale ten Pince nepřekonal.
03:41
Litvínov byl teď pod tlakem, Martinka obloučkem vyhazuje do středního pásma.
02:54
Trávníček hledal na modré Kamila Černého, ale přihrávka se k němu nedostala a Liberec otáčí hru.
02:35
02:13
Liberečtí hráči se v pohodě brání, Litvínov zatím nic nevymyslel.
01:44
Skrumáž před libereckou brankou, Ručinský puk za záda Pince nedotlačil a Liberec vyváží.
01:24
Lukeš nahazoval od modré, nikdo jeho nabídku na teč nevyužil a Liberec vyhazuje.
00:54
Domácí rozehráli přesilovou hru, Viktor Hübl si dobře vybruslil, ale Pinc jeho střelu lapil.
00:35
Litvínov si zahraje přesilovou hru, hostující Dušek přidržel unikajícího litvínovského hráče a jde si odpykat dvouminutový trest.
00:03
Litvínov vyhrál úvodní buly, ale domácí hráči puk ztratili a Francouz si musel připsat první zákrok.
00:01

HC Verva Litvínov: Francouz - Hora, Černý K., Stříteský, Kubát, Posmyk, Gula, Martinka, Sklenička, Trávníček, Ručinský, Pšurný, Lukeš, Černý J., Hübl, Martynek, Majdan, Frolík, Hanzl, Rapáč, Baláž.

Bílí Tygři Liberec: Pinc - Šmíd, Čakajík, Derner, Čutta, Výtisk, Cebák, Havíř, Dušek, Nedvěd, Bulíř, Špaček, Filippi, Urban, Víšek, Vlach, Kudrna, Kica, Galamboš, Krejčík, Bárta.

Rozhodčí: Lacina, Hodek - Štofa, Beneš.
Liberečtí Bílí Tygři zatím prožívají rozpačitý vstup do soutěže. Po úvodním dvoubodovém vítězství na Kladně přišla série čtyř proher. Tu Severočeši zlomili až v pátečním utkání se Zlínem, který přestříleli 7:5. Hráči zpod Ještědu mají aktuálně sedm bodů a okupují až dvanáctou pozici, dva body před předposlední Spartu. V Třinci dostal přednost před Markem Pincem znovu Ondřej Pavelec, ale Tygři padli v prodloužení, a tak dál pokračuje jejich mizérie.Liberec má problémy především v obraně, útok diriguje bývalí litvínovský hráč Petr Nedvěd (2+8), obranu vyztužil hráč Edmontonu Oilers Ladislav Šmíd. Kdo v dnešním utkání nastoupí do liberecké branky? Exlitvínovský Marek Pinc nebo gólman Winipegu Jets Ondřej Pavelec?
Litvínovští hokejisté mají za sebou nadějný start do soutěže, kdy sice prohráli první zápas v Plzni, ale následující domácí duel s Mountfieldem vyhráli. Z následujících šesti zápasů zvítězili čtyřikrát z toho dvakrát po samostatných nájezdech. Po 8. kolech má Litvínov a kontě 13 bodů a aktuálně mu patří 8. příčka. Chemiky především trápí marodka, zranění jsou Jareš, Kousalík, Brejčák. Do zápasu po zranění možná nastoupí Ručinský a Zeman. Litvínovu vypomáhají hráči na střídavé starty jak z Ústí, tak z Litoměřic nebo z Mostu. Litvínovu se prosazuje především první lajna Lukeš-Hübl-Majdan, kteří zařídili víc jak polovinu litvínovských gólů. Po změnách v sestavě se začali prosazovat i ostatní lajny. Především v minulém zápase zařídila výhru druhá lajna ve složení Martynek-Hanzl-Trávníček, prvně jmenovaný dokázal v posledním zápase vyrovnat pouhé 4 vteřiny před koncem zápasu a Litvínov nakonec zvítězil díky Hanzlovi po nájezdech.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.