Je tu konec zápasu, ze kterého vycházejí vítězně kazaňští hokejisté, i když nutno podotknout se štěstím. Vítězství jim zajistil v 56. minutě prudkou střelou Pesonen. Krásný zbytek večera a u dalšího onlajnu napočtenou!
60:00
56:24
Kazaň vstřelila branku!
A z pravého kruhu JANNE PESONEN trefuje pod horní tyčku nad klečícím Štěpánkem! Asistence: Jevgenij Medvěděv, Kirill Petrov.
53:50
Čerepovec právě vstřelil branku!
NIKOLAJ STASENKO v letu usměrňuje přihrávku do brankoviště a srovnává na 1:1. Asistence: Vadim Berdnikov, Marek Kvapil.
52:12
Svitov zahrozil z pravého kruhu, Štěpánkoval lapačka připravená.
51:29
Kazaň se snaží držet puk na svých hokejkách a Severstal moc k ničemu nepustit.
48:52
Medvěděv s Dimitrovem puk dlouho v útočném pásmu neudrželi.
50:14
Kazaň vyhazuje na zakázané uvolnění.
47:53
A další zákrok Štěpánka, puk schovává ve své výstroji.
47:23
Paigin dobře stál před Štěpánkem, ale puk nakonec končí v rohu.
46:19
Domácí po pravé straně neprošli a puk se jim vrací do obranného pásma.
43:19
Svitov dobře zabojoval nalevo na modré a odražený puk bez míření plácnul na bránu ARŤOM LUKOJANOV a puk skončil za zády překvapeného Štěpánka. Asistence: Alexandr Svitov.
42:46
Po pravé straně se šikovně prosmýkl Kazakovcev, ale už byl přiliš z úhlu a puk končí na Nilssonovi.
40:51
40:38
Stoljarov prověřil Nillsna z levé strany.
40:01
Další třetina začne přibližně v 18:44.
Máme za sebou i druhou třetinu a stále jsme neviděli branku. Utkání je opravdu vyrovnané a vypadá to tak, že kdo dá gól, ten vyhraje.
40:00
39:42
Kvapil připravil dobrou šanci Nikncevovi, ale ani on, ani Berdnikov nepřekonali ležícího Nilssona.
39:30
Dělovku od modré Štěpánek vyráží.
39:15
38:42
Svitov mohl zkusit jít jeden na jednoho, ale rozhodl se radši šetřit čas a přidržel kotouč u mantinelu.
38:00
Bučněvič už nevěděl, co s kotoučem, vystřelil, ale pouze do mantinelu za Nilssonem.
37:30
První akce této přesilovky končí ve středním pásmu
37:15
Stoljarov inkasoval nepříjemnou sekeru a na trestnou lavici jde Justin Azevedo (KAZ) – 2 minuty sekání
36:54
Bučněvič se neudržel na modré čáře a je pískán ofsajd.
36:41
Po dalším zákroku domácího gólmana vhazování v pásmu Čerepovce.
36:08
Obuchov se protáhl podél mantinelu, vystřelil a po dorážce si nebyl Štěpánek vůbec jistý.
35:34
Na Nilssona pro změnu střílel Ullström, ale oba brankáři jsou zatím bezchybní.
35:24
Další zblokovaná střela končí za Sedláčkem.
35:01
Michail Varnakov střílel pouze do noh domácího obránce a na druhé straně opět zasahuje pozorný Nilsson.
34:39
34:22
Hráčům Kazaně se tahle přesilovka vůbec nedaří a domácí budou za chvíli v plném počtu.
33:36
Azevedo dostal puk do pásma Čerepovce, ale je z toho jen brejk na druhé straně, který končí nepřesnou střelou.
33:15
A ve vlastním oslabení se do velké šance dostal Nikoncev, ale Nilsson jeho střelu z kruhu udržel ve své výstroji.
33:00
Puk letí okamžitě k Nilssonovi.
32:39
Máme tady další vyloučení druhé třetiny. Sergej Monachov (SEV) se provinil podražením a na dvě minuty oslabuje svůj tým.
32:15
Kotouč se po střele od modré dostal k Burmistrovovi, ale ten ho nedokázal zpracovat a trefit odkrytou bránu.
31:33
Rylov si sjel od modré na kruh, ale nakonec se dostal do příliš ostrého úhlu, aby mohl ohrozit Štěpánka.
31:02
Dmitrij Kagarlickij se dostal do takového poloúniku, ale Denisov mu stihl strčit hokejku do střely a srazit ji do sítě nad branou nilssona.
30:20
Týmy se střídají s tím, kdo je zrovna v pásmu soupeře, ale gólovku jsme zatím neviděli.
29:57
Domácí se nemohli dostat z vlastního pásma a nakonec je pískán ofsajd.
29:23
Varnakov dobře pracoval v útočném pásmu a hosté jsou kompletní.
28:40
Teď už však končí kotouč v pásmu Čerepovce a hosté mohou vystřídat.
28:18
Hostům se nepodařilo vyhodit a Kvapil udržel domácí v pásmu Kazaně.
27:47
Dlouho Černov vymýšlel, co s pukem, nakonec vystřelil a Nilsson i přes dvojblok domácích hráčů zasahuje.
27:25
Černov vyhrál buly a domácí se usazují v pásmu.
27:23
Pěkně to u mantinelu udělal domácí Almqvist a Vladimir Denisov (KAZ) ho zastavil jen za pomocí faulu. Dvě trestné minuty pro hostujícího obránce.
26:20
Severstal začal napadat hostující rozehrávku a následnou střelu z mezikruží musel vyrazit Nilsson.
25:52
Domácí obránci uklidňují hru kombinací ve vlastním pásmu.
25:28
Burmistrov se snažil z úhlu překvapit Štěpánka, ale jeho pokus neměl šanci na úspěch.
25:09
Hra je hodně kouskována. Další přerušení po ofsajdu Kazaně.
25:01
A teď pro změnu zakázané uvolnění domácích.
24:46
Po zakázaném uvolnění hostů se bude vhazovat u Nilssona.
24:02
Po další stele na Štěpánka poskakoval puk právě před českým brankářem, ale nikdo z hostujícího týmu si ho nevšiml a kotouč tak přebírají domácí.
23:30
Domácí Berdnikov se málem dostal do úniku, ale neměl dostatečnou rychlost a hostující obrana ho odzbrojila.
23:21
Střela Mollera od modré byla opět sražena do ochranné sítě.
22:50
Další vyhození a domácí čtveřici odjíždí střídat.
22:37
A nyní se dokonce bude vhazovat u Nilssona.
22:30
Domácím se podařilo vyhodit kotouč ihned po vhazování a Kazaň tak musí začít od vlastní brány.
22:26
První přesilovková střela končí v ochranné síti za Štěpánkem.
22:02
Kornějev nepřesně přihrával, ale domácím se nepodařilo vyhodit.
21:53
Hosté byli v útočném pásmu tak aktivní, až si vykoledovali faul. Alexander Šinin (SEV) odchází na trestnou lavici za podražení.
21:15
Jevgenij Obuchov řešili situaci 1 na 1 střelou, ale Štěpánek byl připraven.
20:56
Marek Kvapil ztratil puk a ke kusu černé gumy se dostávají hráči Kazaně.
20:14
Domácí se tlačili do první šance druhé třetiny, ale přihrávka zpoza brány nenašla svého adresáta.
20:01
Další třetina začne přibližně v 17:54.
Skončila nám první třetina a zatím sledujeme velice vyrovnané utkání. Na střely sice vedou domácí 11 ku 7, ale žádnou z těchto jedenácti stel nedokázali nasměřovat za Nilssonovy záda a stav utkání je tím pádem bezbrankový.