V napínavém duelu nakonec Metallurg Magnitogorsk přetlačil Čeljabinsk v prodloužení a raduje se tak z důležitého dvoubodového zisku. Traktor naopak znovu ztratil v boji o play-off.
63:32
Metallurg právě vstřelil branku!
Je konec! Znovu se potvrdilo staré otřepané "Nedáš, dostaneš!". Čeljabinsk v prodloužení bránil hodně laxně a doplatil na to. Traktor ztrestal JAROSLAV KOSOV, který po nádherné akci hostů nakonec dostal puk za Garnetta a díky němu si tak Magnitogorsk odváží tři body. Bez asistence.
62:35
Osnovin mohl rozhodnout! Po minele hostující obrany jel sám na Košečkina, ten jeho záměr dobře přečetl a drží tak dál naděje úřadujícího mistra KHL v dnešním střetnutí.
61:12
60:48
Další pokus kapitána Magnitogorsku, domácí gólman si ale i nadvakrát poradil.
60:26
Mozjakin tvrdě pálil, Garnett pozorný.
60:01
Čeljabinsk splnil nelehký úkol smazat dvoubrankové manko a dotáhl tak duel do prodloužení. Do něj si však Metallurg přenese početní výhodu ze třetí třetiny.
60:00
59:51
Domácí se v pohodě brání.
59:12
Oddechový čas pro hosty.
59:12
Čistov (CLJ) dostává dvě minuty za hákování.
58:43
Hosté se usadili před domácí brankou, na ni ale neputovala zatím jediná střele.
56:54
Glinkin se po krásné stahovačce mezi kruhy dostal do obrovské šance, tu však po nepřesné raně zápěstím zazdil.
55:48
Útočnou akci Magnitogorsku zastavilo postavení mimo hru.
54:57
Domácí se nikam neženou.
53:09
Zaripov přešel přes Piganoviče, ale Garnett proti jeho pokusu včas vystartoval.
51:22
Jakucenja se už už tlačil před Garnetta, zakončí mu znemožmil až vracející se obránce Davydov.
50:59
Popov objel klec hostí a následně nahrnul puk do brankoviště, defenziva Magnitogorsku ale zasáhla včas.
49:35
Růžička s Osnovinem prošli až před Košečkina a druhý jmenovaný nebezpečně vystřelil. Brankář Metallurgu teď mohl být rád, že střela ruského forvarda nebyla přesnější.
48:36
47:57
Quint dostal puk od Borodkina a okamžitě pálil, ale Košečkin viděl jeho střelu od pravého mantinelu velmi dobře.
46:36
Metallurg Magnitogorsk dostává menší trest za příliš mnoho hráčů na ledě.
45:38
Ofsajd hráčů Čeljabinsku.
44:17
Hosté najednou nevědí, co hrát.
42:41
Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Obrovský tlak si teď Traktor vytvořil a nakonec se dočkává vyrovnání. Nebezpečnou přesilovkovou kombinaci nakonec zakončil ANTON GLINKIN, který byl před bránou nejdůraznější a dokázal dotlačit puk až za Košečkinova záda. Asistence: Arťom Borodkin, Alexander Popov
42:31
Hosté jdou do tří. Brent (MET) odchází na trestnou lavici za nedovolené bránění.
41:27
Zaripov zahrozil ve vlastním oslabení.
40:39
Jakucenja (MET) si odpyká menší trest za podražení.
40:33
Chyba v rozehrávce Magnitogorsku končí gólem! Přihrávku Antipina vystihl na modré čáře JAN BULIS a mohl se tak řítit sám na Košečkina, kterému nedal sebemenší šanci a snižuje z pohledu Čeljabinsku na 1:2. Asistence: Deron Quint
40:01
Druhá perioda se na rozdíl od té první odehrála ve svižném tempu a padaly v ní také góly. O první z nich se hned zkraje třetiny postaral kanadský zadák Chris Lee a krátce před pauzou navýšil zasloužené vedení Metallurgu Timkin. Traktor tak bude mít ve třetím dějství co dohánět. Pokračujeme přibližně v 14:32.
40:00
38:48
Hostům dodala druhá branka sebevědomí, Čeljabinsk se téměř nedostává k puku.
37:18
A už je to o dvě branky. Metallurg si teď dělal s obranou Traktoru to, co zrovna chtěl a výsledkem je gól JEVGENIJE TIMKINA, který se nejlépe zorientoval v prostoru před domácí klecí a pohotově dorazil Junkovovu střelu od pravého mantinelu. Asistence: Michajl Junkov.
36:19
Antipin vyslal dobrou střelu od modré, kterou se ještě těsně před Garnettem snažil tečovat Mozjakin.
34:25
Popov zavezl kotouč až do útočného pásma, tam ho už zpracovala defenziva Čeljabinsku.
33:02
Domácí gólman raději přikryl puk před dotírajícím Grigorenkem.
32:19
Puk mimo hřiště, vhazovat se bude po levé ruce Garnetta.
30:15
Glinkin nebezpečně protáhl Košečkina.
28:59
Magnitogorsk opět tlačí na svého soupeře, ten se však brání.
27:33
Aťušov se lehce prosmýkl kolem beků a prověřil pozorného Košečkina.
26:24
Kosov se snažil prodrat kolem domácí svatyně, kterou však po střetu s obráncem Aťušovem pouze nadzdvihl.
25:00
Traktor v obležení hostující klece nic nevymyslel.
23:37
S dalším nebezpečím přispěchal před kanadského gólmana Mozjakin, akce zkušeného útočníku ke gólu nevedla.
21:50
Magnitogorsk jde do vedení! Kotouč šel hned po buly na modrou čáru, odkud nakonec napřáhl ke střele CHRIS LEE a jeho dělovka doplachtila až za Garnetta – 0:1. Asistence: Vladimir Malekich, Tim Brent
21:05
Lee si sjel na přihrávku od modré čáry a okamžitě pálil, Košečkin však jeho střelu kontroloval.
20:30
Quintovo nahození bezpečně sbírá defenziva Metallurgu.
20:01
Čeljabinsk měl v první třetině navrch, svou převahu ale nedokázal přetavit v úvodní branku zápasu. Do kabin se tak odchází za bezbrankového stavu. Další třetina začne přibližně v 13:50.
20:00
19:01
Postup domácích směrem dopředu zastavil ofsajd.
17:58
Košečkin teď musel dávat pozor na Osnovina, na střelu ruského forvarda měl však dobrý výhled.
17:19
16:40
Čistov si hledal pozici na pravé straně, jeho pokus byl bohužel pro Čeljabinsk nepřesný.
15:19
Chabarov (MET) odchází na trestnou lavici, což znamená další příležitost pro domácí.
13:06
Lee objížděl Garnettovu bránu, obrana Traktoru si však kanadského beka pohlídala.
12:41
Hosté přesilovku domácích přestáli a jsou v plném počtu.
10:41
Mozjakin (MET) je vyloučen za nedovolené bránění.
07:26
05:26
Je tu další vyloučení a teď už to bude přesilová hra pro Magnitku. Na trestnou lavici odchází za hákování Čistov.
04:17
Domácí útočník Pestunov byl vyloučen na dvě minuty za hrubost, stejný trest ale dostává i hostující Tim Brent, takže počet hráčů na ledě se nemění.