To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Československá stopa:

Jan KOVÁŘ (MET) 0+0, 5 střel, čas na ledě 19:08.

Lukáš KAŠPAR (JUG) 0+1, 2 střely, čas na ledě 18:03.
Favorizovaný Metallurg nakonec vydřel vítězství nad Jugrou, byť ještě v 55. minutě prohrával po gólu Magogina 2:3! Třígólovou smrští v poslední tříminutovce ale zvrátili domácí vývoj ve svůj prospěch a nakonec mohou slavit výhru 5:3.
60:00
59:02
Metallurg právě vstřelil branku!
V podstatě do prázdné branky dává pátý gól Metallurgu TIM STAPLETON, když Gorjačevskich před ním lehl na břicho a neúspěšně se snažil holí puk vyšťouchnout. Asistence: Jevgenij Birjukov a Oscar Osala.
58:00
Hostům zbývá do vyrovnání posledních 120 sekund.
57:40
Oddechový čas pro hosty.
57:00
Od vyrovnávacího gólu Metallurgu uběhlo třiačtyřicet vteřin a Gorjačevskich loví opět puk ze své branky, favorizovaný Magnitogorsk dostává do vedení TIM BRENT, který se prosazuje tečí před brankou Jugry, po střele od modré. Asistence: Chris Lee a Vladimír Maleňkich.
56:17
DANIS ZARIPOV vyrovnává, dobrá práce Mozjakina, který z rohu našel za brankou Zaripova, a ten si vyjel před branku, kde přehazuje gólmana soupeře, radost hostů z vedení netrvala ani dvě minuty! Asistence: Viktor Antipin a Sergej Mozjakin.
54:27
Jugra právě vstřelila branku!
Hosté jdou do vedení! Přečíslení dva na jednoho zakončil po přihrávce Guseva IGOR MAGOGIN. Asistence: Nikita Gusev.
53:34
Obrana Metallurgu nyní nedokázala zastavit průnik Lukáše Kašpara, který se dostal před Košečkina, ten ho dokázal vychytat.
52:28
Také Lee hledá pasem spoluhráče, ale ani Platonov nedokázal puk zachytit.
51:12
Přihrávku Timkina nedokázal Kaletnik zachytit a tím celé snažení Metallurgu končí.
50:50
Jacenko sice obelstil obránce Metallurgu, ale ztroskotal na Košečkinovi.
50:02
Po střele Lee od modré, kterou ještě nepříjemně tečoval Brent, zasahuje Gorjačevskich.
49:40
Gorjačevskich znovu pozorný, tentokrát proti střele Jana Kováře.
49:17
Sólo Platonova, který prošel s pukem na holi z vlastní třetině až před Gorjačevského, kterého ale nepřekonává.
47:36
Košečkin zasahuje proti střele Bortnikova, který střílí z mezikruží, puk končí v lapačce domácího gólmana.
46:08
Lemťjugov zkouší střelou zápěstím překonat Košečkina, ten chytá.
45:58
43:58
Dalším vyloučený hráčem tohoto zápasu je domácí Vladimir Maleňkich.
42:37
42:09
Znovu Jan Kovář zakončuje, tentokrát z pravé strany, ale Gorjačevskich opět úspěšný.
41:22
Kovář pálí na branku Jugry, puk Gorjačevskich pouze vyráží před sebe, ale tam není nikdo z domácích hráčů, kdo by dorážel.
40:37
Sotva se vrátil na led ve druhé třetině vyloučený Bortnikov, už se opět vylučuje a znovu to bude hráč Jugry, tentokrát hákoval Lukáš Kašpar!
40:06
40:01
Další třetina začne přibližně v 16:44.
Ve druhé třetině se již víc nestane, hosté ji vyhráli 2:1 a celkově tak srovnali na 2:2. Metallurg šel sice ve 27. znovu do vedení, ale o necelé dvě minuty později vyrovnal Maxwell a tento stav vydržel až do konce druhé dvacetiminutovky.
40:00
39:12
Střelu Lee od modré brankář Jugry vyráží.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny.
38:59
Těreščenko se pokouší o hattrick, ale Gorjačevskich dokázal jeho střelu chytit.
38:40
Lee nahazuje před branku od modré čáry, Gorjačevskich dokázal puk odehrát, bránící hráč Jugry pak i vyhodit ze třetiny.
38:06
Igor Bortnikov hákuje Mozjakina a domácí si zahrají další přesilovou hru!
37:18
Jacenko vyhazuje puk z vlastní třetiny.
36:09
Ale celá akce Jugry končí nepřesnou střelou Lemťjugova.
35:39
Larsen v útočném pásmu, domácí se brání.
35:05
Střelu Antipina od modré Gorjačevskich chytá a přerušuje hru.
34:51
Gorjačevskich se nyní "vytáhl" proti střele Chabarova, i protíi dorážce Juňkova!
34:41
Hosté v útočném pásmu, ale bránící Juňkov vyhazuje puk ze třetiny.
33:56
Jan Kovář nyní připravil gólovou šanci Zaripovovi, který netrefil odkrytou část branky Jugry!
33:31
Povedené pokusy Birjukova a Platonova, ale ani jednou si puk cestu za záda gólmana Jugry nenašel.
32:26
Juňkov přihrává Chabarovovi, ten pálí z kruhu pro vhazování, dělová rána, ale nepřesná.
31:16
Na druhé straně Gusev pálí od modré, Košečkin neměl zrovna ideální výhled, to byla nebezpečná střela!
30:36
Jsme ve druhé polovině dnešního utkání, po střele Birjukova od modré vyráží Gorjačevskich před sebe a následně chytá puk.
29:25
Pěkná akce Jugry, Košečkin čelil několika střelám soupeře, úspěšně.
28:30
Nedáš, dostaneš! Domácí po druhém gólu útočili, ovšem branku dávají hosté, Košečkina překonává BEN MAXWELL. Asistence: Lukáš Kašpar a Grigorij Želďakov.
27:41
Útok Metallurgu "táhne" Timkin, který přenechává Kaletnikovi, jeho střela míří pouze nad branku.
27:12
Dvougólový Těreščenko je "při chuti" a nyní se opět dostává do zakončení, Gorjačevskich chytá.
26:30
Metallurg využívá zásluhou gólu SERGEJE TĚREŠČENKA přesilovou hru a domácí opět vedou! Těreščenko se prosazuje střelou od modré, z levé strany, kdy ještě puk nešťastně jemně tečoval bránící Romancev. Asistence: Chris Lee a Maxim Jakucenja.
25:59
Maxwell vyhrál vhazování ve vlastní třetině a hosté vyrazili, i v oslabení, do nebezpečného brejku, dobrá obranná práce vracejícího se Lee.
25:44
Ivan Jacenko (Jugra) vyloučen na dvě minuty, přesilová hra Metallurgu.
20:54
ARŤJOM BULJANSKIJ překonává Košečkina pěknou střelou z pravé strany a vyrovnává na 1:1. Asistence: Philip Larsen a Nikita Gusev.
20:01
Další třetina začne přibližně v 15:53.
Je za námi první třetina, v níž padl zatím jediný gól, a to do sítě Jugry. Ve 14. minutě se střelou od modré prosadil Těreščenko, který tak určil konečný výsledek po první třetině.
20:00
19:00
Poslední minuta první třetiny.
18:47
Jaroslav Chabarov dostává dvouminutový trest za sekání, přesilová hra Jugry.
16:59
A pozor, hosté šli do rychlého brejku, Maxwell ztroskotal na domácím Košečkinovi, parádní zákrok!
16:46
Souboj Bortnikov – Košečkin, domácí gólman z tohoto duelu vyšel vítězně.
15:19
Po přihrávce od Jakucenji zakončuje Platonov, Gorjačevskich chytá.
14:32
Kosečkin musí zasahovat po střele Romanceva, puk dokázal ramenem vytěsnit nad branku.
13:07
SERGEJ TĚREŠČENKO střelou od modré prostřeluje gólmana Jugry a domácí se ujímají vedení. Asistence: Jevgenij Timkin a Vladimir Maleňkich.
12:22
Timkin se dostal do útočného pásma, střela na branku Chanty-Mansijsk, puk ještě tečuje Kosov, Gorječevskich vytěsnil těsně nad.
11:32
11:02
Po střele Mozjakina zvoní za Gorjačevskim tyč.
09:32
Pavel Valentěnko vyloučen za úmyslné posunutí branky, domácí si zahrají druhou přesilovou hru.
09:14
Pěkná akce Metallurgu, Mozjakin přihrává do mezikruží Zaripovovi, jehož pokus Gorjačevskich vyráží, nakonec i dorážku Antipina!
08:17
Maxwell to zkusil velmi odvážně mezi dvěma bránícími hráči Metallurgu, nakonec ale neuspěl.
07:32
Maleňkich pálí z velké dálky, Gorjačevskich neměl problémy se střelou ze středního pásma.
07:01
06:10
Jakucenja se ocitl v dobré pozici, ale branku Gorjačevského minul!
05:54
Tentokrát zkouší nahazovat kotouč Lee, povedlo se, hostům se nepodařilo puk vyhodit.
05:36
Stapleton nahazuje od modré, Brent se snaží zakončit, ale Gorjačevskich chytá.
05:01
Arťjom Buljanskij (JUG) dostává dvouminutový trest za hákování.
04:59
Domácí stále v šesti, Stapleton pálí, ale branku Jugry netrefuje.
04:20
Bude se vylučovat, na trestnou lavici půjde někdo z hostujícího týmu, Košečkin na střídačce, domácí to zkouší v šesti.
02:20
Kaletnik se vehnal do třetiny Jugry, ale ztroskotal na bránících hráčích soupeře.
00:26
Hostující Valentěnko se dostal zčista jasna do zakončení, ale střela nebyla přesná.
00:01

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Murygin) – Antipin, Birjukov, Lee, Těreščenko, Maleňkich, Chabarov, Ibragimov, Bereglazov – Mozjakin, Kovář, Zaripov – Platonov, Stapleton, Kosov – Brent, Timkin, Kaletnik – Jakucenja, Osala, Juňkov

Jugra Chanty-Mansijsk: Gorjačevskich (Gelašvili) – Larsen, Valentěnko, Melart, Želďakov, Mamkin, Rjabykin, Stalnov, Romancev – Kašpar, Maxwell, Lemťjugov – Gusev, Buljanskij, Magogin – Jacenko, Koroljuk, Bortnikov – Koreněv, Čibisov, Sitnikov

Rozhodčí: Akuzovskij, Ščeňjov – Metalnikov, Sirotkin.

Jan KOVÁŘ (MET)

Lukáš KAŠPAR (JUG)
Jugra Chanty-Mansijsk
Hosté rozhodně nepřijíždějí na led Metallurgu v pozici favoritů, naopak. Tým z Chanty-Mansijsku je totiž aktuálně až na dvanáctém místě Východní konference, navíc s bídnou bilancí z posledních zápasů, když čtyřikrát prohrál, naposledy na ledě lídra konference AK Bars Kazaň 1:3, a jen jednou zvítězil – na ledě Viťazu 4:3 po prodloužení.
Metallurg Magnitogorsk
Obhájce titulu stále marně dotahuje vedoucí tým své divize, kterým je AK Bars Kazaň. Ten má aktuálně před "Magnitkou" náskok čtyř bodů, se stejným počtem zápasů. V pořadí celé Východní konference je Kazaň také první, na druhé místo se dostal po včerejší výhře Sibir Novosibirsk, jehož branku úspěšně hájí Alexander Salák. Pro Metallurg zbývá zatím třetí místo, což ovšem nemusí platit dlouho, vzhledem k velmi dobré formě, kterou obhájce má. Z posledních pěti zápasů prohrál jen jednou, na ledě vedoucí Kazaně (kterou ale předtím doma porazil 3:1)!
Vítejte u onlajn přenosu utkání základní části KHL, v němž METALLURG MAGNITOGORS přivítá na svém ledě JUGRU CHANTY-MANSIJSK.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.