2. Derek Stephan (NYR) 0+3
3. Cam Talbot (NYR) 26 zák., 0 gólů, 100,0%
Československá stopa v zápase
Jakub Voráček (PHI) 0+0, 2 střely, čas na ledě 18:06.
Hosté vyhráli zcela zaslouženě. Podali dnes lepší výkon a připisují si dva body.
60:00
59:16
Vyloučen Del Zetto na dvě minuty za hrubost.
58:35
Puk mají Jezdci na holích ve středním pásmu. Nikam se neženou.
57:48
Jakub Voráček se dostal do zajímavé pozice, ale nedokázal zamířit přesně. Hostující obrana mu mnoho prostoru nedala.
57:00
Hrají se poslední tři minuty třetí třetiny. Já si troufám, s ohledem na obraz hry, říct, že i zápasu.
56:26
R.J. Umberger si vedl podobně jako jeho kolega před chvílí. Ani on neuspěl.
56:08
Sean Couturier rychlou střelou trefil rameno brankáře Talbota, který kotouč vyrazil nad branku.
55:30
Rick Nash se ke střele nedostal, neboť ho zradila hokejka.
54:20
Puk se také podíval na střídačku hostujícího týmu, osazenstvo jej vhodilo na led, a tak se pokračuje stále se stejným kotoučem.
53:36
Komerční přestávka.
52:59
Bojuje se o střední pásmo, ani jeden tým se nikam nežene, zdá se, že o dělbě bodů, respektive jednostranném přísunu, rozhodnuto.
50:37
Domácí jsou v útočném pásmu, kombinují v rohu kluziště, do střeleckých příležitostí se často nedostávají.
49:40
Hraje se klidný hokej, který vyhovuje více hostujícímu týmu. Ten se postupně dostal do vedení 3:0, které bez větších problémů stále drží.
48:33
45:37
Marc Stall nepřekonal ve slušné pozici Steve Masona.
45:30
Rangers právě vstřelili branku!
Gól v přesilovce a teď i v oslabení. Domácí propadli v útočném pásmu. Nash, Stephan a MCDonagh jeli na jediného beka. RICK NASH dostal přihrávku a rychlou střelou příklepem upravuje stav zápasu na 0:3. Asistence: Derek Stephan, Ryan McDonagh.
45:10
Philadelphia se nemůže dostat po útočného pásma.
44:33
Voráček na ledě. Současně vyloučen na 2+2 Chris Kreider za vysokou hůl.
43:27
Hostujícímu týmu se nedaří dostat se do přesilovkového postavení, Flyers dobře brání.
42:33
Jakub Voráček vyloučen na dvě minuty za sekání.
41:49
41:47
Andrew MacDonald vypálil od modré, Talbot celou situaci moc dobře viděl, puk sledoval až do své lapačky.
40:32
Mark Streit vystřelil v přesilovce od modré, gólman Jezdců se nenechal zaskočit.
40:01
Po dvou třetinách vedou hostující hokejisté o dvě branky. Martin St. Louis se prosadil ve 25. minutě, byl to jeho tisící bod v NHL. Tento stav platí zaslouženě. Na střely je stav 15:21.
40:00
39:49
Vyloučen hostující Dominic Moore na dvě minuty za podražení. Další šance Flyers.
39:32
Talbot pohodlně chytil kotouč vystřelený ze středního pásma do rukavice.
39:00
Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:19
38:00
Hosté se nemohou stabilně dostat do útočného pásma, nedokáží si přesně přihrát.
37:05
Skoro ve druhé polovině oslabení se ke střele dostal domácí Scott Laughton. S ránou příklepem si poradil Cam Talbot.
36:19
Vyloučen domácí Zac Rinadlo ale úplně zbytečně. Přesilovka pro hosty.
35:15
Michael Raffl branku minu. Do stejné situace se dostal na druhé straně kluziště Derek Stephan. Hraje se rychlý pohledný hokej.
34:02
Sea Couturier to nemyslel vůbec špatně, puk si potáhl na střed, vystřelil, ale jeho ráně chyběl důraz.
33:48
Komerční přestávka. Poměr střel na branku je 12:21. Což naprosto odpovídá obrazu hry, který mohou diváci ve Wells Fargo Center sledovat.
33:32
Nicklas Grossmann hostující branku přestřelil o nějaký metr dva.
32:41
Ryan McDonagh se nedokázal zapsat mezi střelce, se svou šancí naložil bídně.
31:43
Kavin Hayes střelou příklepem trefil pouze beton brankáře Masona.
31:34
Hagelin na ledě.
31:08
Vincent Lecavalior nedokázal přelstít Talbota v brance Jezdců.
29:43
Derek Stephan nedokázal překonat Masona v brance Domácích, Podobně si (ne)vedl i Ryan McDonagh.
29:34
Vyloučen Carl Hagelin na dvě minuty za podražení. Nedovolený zákrok jako z hokejové učebnice.
27:43
Lee Stempniak vs Mason... vítězem je maskovaný gymnasticky založený muž v brance.
27:41
Přesilová hra nenabídla ani jednu zajímavou a gólovou šanci, a tak platí stále stav 0:2.
26:17
Michael Raffl střelou zápěstím prověřil připravenost brankáře Cama Talbota.
25:41
Vyloučen domácí Mark Streit na dvě minuty za držení protihráče. Další šance pro Rangers.
24:14
Nádherná akce hostů znamená vedení o dvě branky. Celá pětice se dobrým pohybem podílela na této akci. MARTIN ST. LOUIS dostal přihrávku před odkrytou branku a poradil si. Jedná se o bod číslo 1 000 proto tohoto útočníka v NHL. Asistence: Derek Stephan, Chris Kreider.
23:52
Bez výraznější situace před vlastní brankou přečkali Jezdi oslabení.
22:45
Domácí se nemohou dostat do útočného pásma, natož aby ohrozili branku soupeře. Zatím neřešitelný problém.
21:52
Vyloučen hostující Chris Kreider na dvě minuty za vysokou hůl.
20:52
Nick Schultz minul branku ve slušné pozici.
20:01
Po první třetině vedou hosté o jednu branku. V sedmé minutě využili přesilovou hru, konkrétně Boyle střelou od modré prostřelil vše, co mu v cestě stálo.
20:00
19:30
Třetina se v poklidu dohrává. Nashova rána k brance nedoletěla.
18:45
Na druhé straně rána Dominica Moora nenašla svůj zamýšlený cíl.
17:52
Wayne Simmonds vyslal puk ze své hole, chyběla přesnost a možná i důraz.
17:36
Scott Laughton nepovedenou střelou zápěstím v dobré pozici vyloženě zklamal.
17:00
Hra se odehrává v neutrální zóně, do konce první třetiny zbývají tři minuty.
15:38
Z otočky vystřelil domácí Michael Del Zotto, branku minul. Právě tento hráč před časem plnil v zámoří stránky bulvárního tisku.
15:00
Domácí se začínají snadněji dostávat do útočného pásma, ke střele je však hostující obranný val nepustí.
13:30
3:10, takový je poměr střel na branku a ostatně i obrázek hry.
12:36
Jezdci se dostali do postavení mimo hru.
12:00
Domácí se osvobozují, Jezdcům se moc přesilová hra nedaří. Tu první využili, s touto to vypadá výrazně hůře.
10:58
Derek Stephan se dostal do střelecké pozice, puk napálil pouze do klína brankáře.
10:38
Hráčské lavici týmu Philadelphia Flyers byl uložen menší trest na dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká hráč s číslem 93 Jakub Voráček.
10:11
Martin St. Louis střelou zápěstím hodně protáhl gólmana Masona.
10:01
První třetina se dostala do své druhé poloviny, střelecky aktivnější jsou hosté, kteří také vedou o jednu branku.
09:20
08:21
Flyers v útoku přišli o kotouč, a tak mohl Carl Hagelin ujíždět v oslabení. V dobré pozici nedokázal zamířit přesně.
07:31
Jakub Voráček nedokázal trefit poskakující kotouč přesně. Škoda pro domácí.
07:20
Po několika šancích na obou stranách dostanou možnost přesilové hry domácí, vyloučen hostující Dominic Moore na dvě minuty za nedovolené bránění.
06:10
Domácí měli puk na holi, Stephan zachytil vyhození, vybruslil si na modré na střed, přenechal DANU BOYLOVI, který se ránou od modré nemýlil. Asistence: Derek Stephan, Martin St. Louis.
05:48
Jezdci se příliš rychle snažili dostat do útočného pásma, píská se postavení mimo hru.
05:22
Máme tu první vyloučení utkání. Na trestnou míří domácí Zac Rinaldo na dvě minuty za hrubost.
03:49
Střela Braydona Coburna minula prostor vymezení třemi tyčemi.
03:00
Dominic Moore pálil nad branku, rovněž i tento střelec trefil puk z první. Gólman se jen ohlédl, kam střela míří.
02:08
Scott Launghton se s tím nepáral, vystřelil z první, branku netrefil.
01:58
Wayne Simmonds, kterého znají fanoušci z české nejvyšší soutěže, se dostal ke střele zápěstím. Cam Talbot si připsal snadný zákrok.
00:48
Chris Kreider střelou bekhendem vyzkoušel pozornost brankáře Masona, ten byl připraven.
00:01
Derick Brassard vyhrál úvodní vhazování nad Claude Girouxem.
00:01
Čekají nás ještě oficiality před zápasem.
Vše je připraveno, za pár okamžiků začínáme.
Na straně domácích září Jakub Voráček, v dresu hostů si výtečně vede Rick Nash. Kdo z nich bude úspěšnější? Na to odpoví tento zápas.
Hostující obránce Ryan McDonagh se vrací do sestavy Jezdců. "Hovořil jsem s klubovým lékařem i samotným hráčem, když se probudil. Řekl, že se cítí dobře a je připraven na zápas," nechal se slyšet kouč Rangers.

Philadelphia Flyers: Mason (Emery) – Streit, Grossman, Schultz, Del Zotto, Coburn, MacDonald – Voráček, Giroux, Schenn – Simmonds, Laughton, Raffl – Read, Couturier, Umberger – Lecavalier, Bellemare, Rinaldo

New York Rangers: Talbot (Lundqvist) – Girardi, McDonagh, Boyle, Staal, Klein, Hunwick – Zuccarello, Brassard, Nash – St. Louis, Stepan, Kreider – Duclair, Hayes, Hagelin – Fast, Moore, Stempniak..
Domácí odehráli 21 zápasů (8-10-3) a s devatenácti body jsou čtvrtí od konce. Jakub Voráček se třiceti body vede kanadské bodování mužstva. Steve Mason a Ray Emery, to jsou gólmani týmu.
Rangers mají na svém kontě jednadvacet odehraných zápas (9-8-4) a o bod více. Zaujímají 21. pozici v tabulce. Kanadské bodování vede s velkým náskokem kanadský Rick Nash. V brance dostává přednost Henrik Lundqvist.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.