1. Sam GAGNER (ARI) – 2+2, 5 střel, čas na ledě 16:01
2. Brandon GORMLEY (ARI) – 1+1, 1 střela, čas na ledě 17:14
3. Martin HANZAL (ARI) – 0+3, 1 střela, čas na ledě 17:47

Trestné minuty: 11:19
Přesilové hry: 0/6-0/2

Nejvíce střel: Petry 5 – Rieder a Gagner 5
Největší čas na ledě: Eberle 22:11 – Ekman-Larsson 23:57

Branky a nahrávky: 7. Schultz (Hunt, Arcobello) – 2. Gagner (Erat, Hanzal), 5. Erat (Murphy, Gagner), 28. Yandle (Doan, Vermette), 45. Gormley (Hanzal, Gagner), 45. Gagner (Gormley, Hanzal). Diváci: 16839 (vyprodáno). Rozhodčí: Meier, Kowal – Wheler, Henderson.
Dnešní utkání mezi dvěma nejslabšími týmy v Západní konferenci nenabídlo zrovna dech beroucí hokejovou podívanou. Edmonton pokračuje ve svých bídných výkonech, i pátý vzájemný zápas v letošní sezóně zvládla lépe Arizona.

Skóre utkání otevřel již v 2. minutě Sam Gagner, který se nakonec stal hrdinou celého duelu. O pár minut později na jeho branku navázal také Martin Erat. V 7. minutě se ale o snížení postaral Justin Schultz.

O jedinou branku ve druhé části hry se postaral ve 28. minutě nejproduktivnější hráč Coyotes v letošní sezóně Keith Yandle. Rozhodujícím okamžikem zápasu se pak staly dva slepené góly ze 45. minuty.

Nejdříve na 4:1 zvyšoval svým druhým gólem v sezóně obránce Brandon Gormley a pouhých 13 vteřin na to se podruhé v zápase prosadil Sam Gagner, který dnes proti svému bývalému klubu zaznamenal 4 body (2+2). Arizona tak vítězí na ledě Edmontonu jednoznačně 5:1!
60:00
59:46
Hra přerušena, protože se do menšího křížku dostali David Perron a Connor Murphy, oba inkasují menší tresty, domácí útočník za sekání, hostující obránce za hrubost.
59:04
Klefbomovo skryté nahození od modré čáry se zastavilo na houšti těl před brankou, Dubnyk nemusel zasahovat. Mezitím se utkání dostalo do své závěrečné minuty.
58:43
B. J. Crombeen z vrcholu levého kruhu nastřeluje tyčku Fasthovy branky!
58:05
Dubnyk v naprostém klidu srazil střelu Klefboma, na druhé straně Petry vložil hokejku do střely Riedera, vhazovat se bude před Fasthovou brankou.
57:37
Rovněž Erat se vrací z trestné lavice, také Coyotes tak hrají v kompletním složení.
57:17
Jakupov je zpátky na ledě, začíná krátká přesilovka Oilers.
56:58
Sam Gagner se tlačil do hattricku, jeho bekhend ale zastavil Fasth, Hanzal byl se svou dorážkou neúspěšný.
56:39
Ference nedokázal zpracovat prudkou přihrávku od Schultze a na druhou stranu míří dopředu Martin Hanzal.
56:03
Hraje se ve čtyřech na obou stranách, s blížícím se koncem zápasu ale opět uvadlo tempo hry.
55:37
Síly na ledě se ale vyrovnají, za faul loktem je vyloučen český útočník Martin Erat.
55:17
Nail Jakupov nyní narazil Chipchuru, který upadl přesně do otevřených dvířek na střídačku Edmontonu. Jakupov je ale potrestán dvouminutovým trestem za nedovolené bránění.
55:00
Diváci v Rexall Place pomalu už opouštějí svá místa, jejich miláčci jim zrovna pěkný dárek pod stromeček nenadělili.
54:27
Coyotes neměli s ubráněním oslabení větší problémy, Chipchura je zpátky na ledě.
53:40
Gormley opět osvobozuje svůj tým, celá bránící čtveřice Arizony může vystřídat.
53:19
Hostům se podařilo vyhodit až k Fasthově brance.
52:55
Taylor Hall vyzkoušel Dubnykovu pozornost z velkého úhlu, hostující brankář vyrazil ramenem.
52:27
Za podražení je vyloučen Kyle Chipchura, domácí si tak zahrají přesilovou hru.
52:13
Kyle Chipchura hledal v předbrankovém prostoru své spoluhráče, puk ovšem pouze proletěl brankovištěm.
51:58
Do ofsajdu se tentokrát dostali na druhé straně hráči Coyotes.
51:44
Tyler Pitlick se individuálně uvolnil a dostal se až ke střele, DUbnyk v klidu vyráží.
51:03
Ve třetí třetině se zatím hraje opravu svižný hokej, domácí nyní v útoku opět zastavila píšťalka čárového rozhodčího, který viděl postavení mimo hru.
50:29
Vermette s Doanem nedokázali zužitkovat přečíslení dva na jednoho v šestou branku svého týmu, puk končí v rohu kluziště.
50:05
Třetí třetina se přehoupla do své druhé poloviny, pravě ve třetí části hry se zatím hraje nejpohlednější hokej.
49:37
Chipchura přenechal puk na modré čáře Yandleovi, jehož tvrdý projektil orazítkoval pouze plexisklo za Fasthovou brankou.
49:03
Martin Hanzal tentokrát nedokázal udržet kotouč na své hokejce a dopředu už ve velké rychlosti míří Ryan Nugent-Hopkins.
48:20
Michálkova sražená střela byla hodně nebezpečná, puk vypadl jen těsně vedle pravé tyčky!
47:56
Hra přerušena, protože puk zůstal ležet na síťce zpoza Dubnykovy branky, vhazovat se bude v obranném pásmu Coyotes.
47:17
Další přechod domácích do útočného pásma končí opět ofsajdem.
46:59
Dubnyk neměl sebemenší problém se střelou Perrona z velkého úhlu.
46:12
Když se nedaří, tak se prostě nedaří. Jordan Eberle přidal na útočné modré čáře jednu kličku navíc a dostal se tak do postavení mimo hru.
45:01
Dva slepené góly zřejmě již rozhodli o vítězi dnešního utkání, čtyřbrankové manko se totiž bude domácím hokejistům v posledních 15 minutách mazat hodně těžko.
44:20
Arizona právě vstřelila branku!
A za dalších třináct vteřin se hosté prosazují opět! Fasth nezastavil kotouč za vlastní brankou, Hanzal si párkrát vyměnil puk s Gormleym, jehož následné nahození před brankou šikovně tečoval SAM GAGNER tak, že Fasth nemohl zasáhnout! Asistence: Brandon Gormley a Martin Hanzal.
44:07
Coyotes zvyšují na rozdíl tří branek! Po vyhraném vhazování v podání Gagnera se puku ujal Hanzal, který přihrávkou vyzval k zakončení BRANDONA GORMLEYHO, jehož hodně nepovedená střela se odrazila od brusle Klefboma přesně mezi tři tyče! Asistence: Martin Hanzal a Sam Gagner.
43:50
Volný Justin Schultz čekal na zadní tyči, přihrávka od Purcella na něj ale nedošla.
43:11
Mikkel Boedker si vzal až moc velké sousto, když se cpal mezi dva protihráče, neměl šanci na úspěch.
42:48
Crombeen nahodil puk do útočného pásma a rychle za ním spěchal, vše zvládl s bravurou obránce Klefbom.
42:22
Až nyní musí Fasth likvidovat střelu Keitha Yandlea od modré čáry.
41:55
Ještě jsme ve třetí třetině neviděli střelu ani na jedné straně, Ference přetlačil Hanzala za domácí brankou, puk získává Edmonton.
41:13
Hosté budou zřejmě ve třetí třetině pouze bránit své dvoubrankové vedení, zato domácí už v podstatě nemají co ztratit.
40:39
Shane Doan si nevěřil v situaci jeden na jednoho a nakonec pouze nastřelil bránícího Klefboma do nohy.

Největší čas na ledě: Perron 15:17 – Ekman-Larsson 16:44
Ani ve druhé třetině se hokejoví fanoušci nedočkali nějaké parádní podívané, zatím je k vidění spíše podprůměrný zápas NHL. To se koneckonců dalo i očekávat, když proti sobě stojí dva nejhorší celky v rámci Západní konference.

Ve druhé třetině jsme viděli jedinou branku, o kterou se postaral ve 28. minutě nejproduktivnější hráč Coyotes v letošní sezóně Keith Yandle. Arizona tak po čtyřiceti minutách hry vede na ledě Edmontonu 3:1.
40:00
39:41
Další střelecký pokus z hole Riedera končí úspěšným zákrokem Viktora Fastha.
39:27
Chipchura nahodil puk před branku z otočky, Oilers mohou zůstat v klidu.
39:06
Vermette pohledně uvolnil do střelecké pozice Stona, jehož rána končí dobrým zákrokem Fastha.
38:40
Arizona hraje velmi šikovně, z vlastního obranného pásma dostává puky co nejjednodušeji ven.
38:08
Střela Ekman-Larssona z nouze málem zapadla přesně pod horní tyčku Fasthovy branky, puk ale přeci jen končí za brankou.
37:49
Sražená střela Davida Mosse končí za brankou, Fasth poté pokryl kotouč pod svou lapačkou, i za cenu vhazování před jeho brankou.
37:25
Hraje se hodně dlouho bez přerušení, což alespoň trochu prospívá hernímu projevu obou týmů.
36:58
Ferencova tvrdá rána od modré čáry končí hodně mimo branku.
36:23
Domácí hráči se sice drží s pukem v útočném pásmu, žádné nebezpečí pro Dubnykovu branku z toho ale zatím nevzešlo.
35:50
Souboj o puk za Dubnykovou brankou vyhráli hosté, u puku je nyní Zbyněk Michálek, který včera oslavil své 32. narozeniny.
35:01
Joe Vitale v hodně krkolomné pozici pouze odevzdal kotouč Jakupovovi, který zakládá nový útok svého týmu.
34:19
Luke Gazdic nyní trochu potěšil fanoušky v hale tvrdým hitem na Tobiase Riedera.
33:44
Taylor Hall vypálil z levé strany štiplavou ránu, se kterou měl Dubnyk menší problémy, které ale dokázal zvládnout.
33:10
S hokejovou krásou se dnešní předvánoční zápas zatím nepotkal.
32:38
Klefbom měl hodně času i prostoru na střelu, nakonec ale vyslal pouze přihrávku, navíc nepřesnou.
32:02
Zakázané uvolnění se nyní také nepíská, Ekman-Larsson tak musí hrát dál.
31:15
Jakupov sice upadl v souboji s Muprhym, vylučovat se ale nebude.
30:41
Tobias Rieder zkoušel štěstí z velkého úhlu, Fasth připraven na svém místě.
30:13
Zápas se nám přehoupl do své druhé poloviny, hostující hráči uklidňují hru na vlastní polovině kluziště.
29:48
Další bomba z hokejky Shana Doana se tentokrát mezi tři tyče nevešla, na druhé straně do útoku míří Ryan Nugent-Hopkins.
29:05
Po zakázaném uvolnění Arizony se bude vhazovat před brankou Devana Dubnyka.
28:49
Další pobyt hostů v útočné třetině netrval nikterak dlouho a Kojoti se opět musí bránit.
27:54
Hosté si berou zpátky dvoubrankový náskok. Elitní formace Coyotes se usadila v útočném pásmu, Shane Doan se několikrát snažil najít volného spoluhráče, vždy se mu ale nějakým odrazem vrátil puk na hokejku až zpoza branky našel ideálně KEITHA YANDLEA, který rychlou střelou prostřelil poprvé v dnešním zápase Fastha! Asistence: Shane Doan a Antoine Vermette.
27:20
Yandle je zpátky na led, Coyotes hrají v plném počtu.
26:45
Leon Draisaitl se dostal do samostatného úniku, jeho kličku ale bravurním způsobem vystihl Dubnyk a rychlým vypíchnutím znemožnil domácímu mladíkovi ve skórování.
26:10
Ani Edmontonu se v přesilové hře vůbec nedaří, Moss s Vermettem nyní ušetřili několik cenných vteřin z pohledu hostů z Arizony.
25:37
Už ale začíná přesilová hra Oilers, Gazdic je totiž zpátky na ledě.
25:20
Síly na ledě se vyrovnají, za držení protihráče je vyloučen Keith Yandle.
25:01
Domácí hráči se zatím v početní nevýhodě brání skvěle, už poněkolikáté se jim podařilo vyhodit.
24:38
Fasth musí likvidovat nepříjemně schovanou střelu Shana Doana.
24:03
Naftaři se zatím brání skvěle, hosté se dostali do psotavení mimo hru.
23:37
Za vražení na hrazení je nyní vyloučen domácí útočník Luke Gazdic, první přesilovka pro Coyotes v dnešním zápase.
23:05
Jeff Petry byl u puk o chlup dříve než Boedker, a tak se dánský útočník ve službách Coyotes do samostatného úniku nedostal.
22:34
Mikkel Boedker se nedokázal procpat s kotoučem do útočného pásma, hrát tak mohou opět domácí hokejisté.
21:55
Domácí hráči se nyní usadili s pukem v útočném pásmu, kus černé pryže ale zatím směřuje pouze podél mantinelu, Dubnyk může zůstat v naprostém klidu.
21:27
Rieder se snažil vyslat do brejku Gagnera, jeho přihrávku skrz střední pásmo ale zachytil Boy Gordon.
21:08
Michálek se vrací na led, Coyotes hrají v plném počtu.
20:30
Domácí hráči pokračují v přesilové hře, zatím se jim dnes v této herní disciplíně vůbec nedaří.

Největší čas na ledě: Eberle 8:42 – Ekman-Larsson 9:09
Úvodní dvacetiminutovka dnešního souboje dvou nejhorších týmů Západní konference rozhodně nenabídla pohledný hokej, navíc se hraje v hodně komorní atmosféře.

Do vedení se dostali už ve 2. minutě hosté, když se po pěkné individuální akci s velkým štěstím prosadil Sam Gagner. O pár minut později se trefil také český útočník Martin Erat.

Domácí hráči se ale nevzdali a v 7. minutě se edmontonská hala mohla poprvé radovat, když se prosadil Justin Schultz. Po první třetině tak Arizona vede na ledě Edmontonu 2:1.
20:00
19:47
Gagner se vrací na ledovou plochu, z nejhoršího jsou Kojoti venku, už hrají ve čtyřech.
19:37
Dubnyk v naprostém klidu nyní sebral puk po tvrdé ráně Hunta od modré čáry.
19:26
Domácí se zatím nemohou dostat k nějaké střele, hráči Coyotes se zatím skvěle posouvají.
19:08
Domácí trenér Nelson si na tuto situaci dokonce vybírá oddechový čas.
19:08
Hosté jdou ale do tří! Na trestnou lavici za vražení na hrazení míří český obránce Zbyněk Michálek. To je obrovská šance pro domácí na vyrovnání v podobě 38 vteřin dlouhé přesilovky 5 na 3!
18:43
Dubnyk lehce srazil ránu Eberleho od modré čáry, Edmonton musí založit nový útok až od vlastní branky.
18:20
Domácí hráči se v početní výhodě ale zatím plácají spíše ve středním pásmu než před Dubnykovou svatyní.
17:47
Za sekání je vyloučen Sam Gagner, druhá přesilová hra pro Edmonton v dnešním zápase.
17:39
Sam Gagner přihrával do volného prostoru, kde se puku ujali pouze hráči Oilers.
17:14
Mikkel Boedker se šikovně vytočil kolem branky a bekhendovou střelou zaměstnal Fasthův levý beton.
16:42
Po zakázaném uvolnění Coyotes se bude vhazovat před brankou Devana Dubnyka.
16:11
Erat se vrací z trestné lavice, Coyotes hrají v plném počtu.
15:55
David Perron se dostal k zajímavé střele, puk mu ale přeskočil hokejku.
15:13
Gormley opět vyhazuje přes všechny čáry a Coyotes mohou jít v klidu vystřídat.
14:40
Domácím se v početní výhodě zatím vůbec nedaří, ještě nedokázali rozestavět svou přesilovkovou kombinaci, hosté se už dvakrát osvobodili.
14:11
Uvidíme první přesilovou hru v dnešním zápase, za hákování je vyloučen Martin Erat.
14:03
Málo výrazný Nail Jakupov se dostal do zakončení, branku ale přestřelil.
13:36
Eberleho střela mířila hodně vysoko nad, domácí se ale postupem času více osmělují.
13:04
Gagner s Eratem si tentokrát při přechodu přes útočnou modrou čáru nepohlídali ofsajd.
12:39
Jordan Eberle se dobře uvolnil až do střelecké pozice, ze které ale netrefil ani branku.
12:13
Stonova dělovka od modré čáry se až k edmontonské brance nedostala, puk se zastavil v houšti těl před ní.
11:35
Shane Doan pálil z mezikruží pouze do Fastha, tlak Coyotes ale pokračuje.
10:47
Dubnyk byl u puku dříve než Eberle, hostující brankář si posléze poradil i se střelou Klefboma od modré čáry.
10:03
Dubnyk neměl problém se střelou Petryho od modré čáry, na druhé straně musel Fasth zasahovat proti dobré střele Martina Hanzala.
09:37
Rozehrávka Coyotes tentokrát končí na zakázaném uvolnění.
09:10
Dubnyk opět neriskoval zbytečnou rozehrávku a podržel puk ve své rukavici.
08:55
Hanzal nemohl pokračovat dál ve hře kvůli ofsajdovému postavení.
08:39
Kyle Chipchura a Steven Pinizzotto sundali rukavice a souboj dvou nejhorších týmů v Západní konferenci okořenili bitkou. Oba hráči si míří odsedět na trestnou lavici pětiminutové tresty.
08:24
Justin Schultz si tentokrát neporozuměl se svými spoluhráči, a tak jeho rozehrávka skončila na zakázaném uvolnění.
07:54
Puk vypadl mimo hrací plochu, vhazovat se bude ve středním pásmu.
07:10
Hostující hráči se ale nenechali inkasovanou brankou nějak rozhodit a opět si vytváří tlak v útočném pásmu, Mossova střela byla sražena.
06:18
Edmonton právě vstřelil branku!
Domácí Naftaři ale velmi rychle snižují na rozdíl jedné branky! JUSTIN SCHULTZ vypálil od pravého mantinelu před branku, kde si jej do vlastní branky nešťastně srazil B. J. Crombeen! Asistence: Brad Hunt a Mark Arcobello.
06:04
Ryan Nugent-Hopkins se proti přesile k zakončení nedostal, Dubnyk ale raději sebral kotouč do své lapačky, po reklamní přestávce se tak bude vhazovat před brankou Coyotes.
05:36
Domácí hráči se při přechodu do útočného pásma dostali do postavení mimo hru.
05:00
Dvě inkasované branky v úvodních pěti minutách znamenají konečnou pro Bena Scrivense, jehož v brance Oilers nahrazuje Viktor Fasth.
05:00
Hosté se ujímají dvoubrankového vedení! Po vyhraném vhazování si vytvořili menší tlak, který vyústil střelou Connora Murphyho od modré čáry, kterou lehce tečoval MARTIN ERAT tak, že puk zapadl přesně mezi Scrivensovy betony! Asistence: Connor Murphy a Sam Gagner.
04:51
Po zakázaném uvolnění Edmontonu se bude vhazovat před Scrivensovou brankou.
04:30
Zatím se hraje hodně plynule, minimálně se přerušuje. Od souboje dvou nejhorších týmů Západní konference se nečekal nikterak valný divácký zájem, hala je ale téměř plná, atmosféra je zatím ale nijaká.
03:58
Nugent-Hopkins nakonec sebral puk Boedkerovi a zakládá útočnou akci na druhé straně.
03:14
Murphyho střela od modré čáry sražena, hostující hráči ale pokračují v tlaku v útočné třetině.
02:49
Devan Dubnyk v naprostém klidu sebral puk po střele nováčka Leona Draisaitla.
02:25
S dalším střeleckým pokusem z hole Gagnera si Scrivens poradil, proti další střele Ekman-Larssona zasahovat nemusel, puk končí mimo branku.
01:44
Hosté se velmi rychle ujímají vedení! Z aktivního nástupu dokázali Coyotes vytěžit úvodní branka zápasu, když bývalý hráč Edmontonu SAM GAGNER nabruslil s pukem podél pravého mantinelu až před branku, kde z velkého úhlu překvapil Scrivense, jemuž propadl puk mezi výstrojí a tyčí až do branky! Asistence: Martin Erat a Martin Hanzal.
00:59
I po vystřídání elitní formace se hráči Arizony udrželi v útočném pásmu, Yandleova střela od modré čáry končí mimo tři tyče.
00:24
Hosté začali hodně aktivně, Antoine Vermette se natahoval po odraženém kotouči, nakonec jej ale nedostal pod kontrolu.
00:01

Edmonton Oilers: Scrivens (Fasth) – Klefbom, Fayne, Hunt, Schultz, Ference (C), Petry – Hall, Nugent-Hopkins, Purcell – Perron, Gordon, Eberle – Jakupov, Draisaitl, Pitlick – Gazdic, Arcobello, Pinizzotto. Trenér: Todd Nelson.

Arizona Coyotes: Dubnyk (Smith) – Ekman-Larsson, Michálek, Yandle, Schlemko, Stone, Gormley – Boedker, Vermette, Doan (C) – Rieder, Hanzal, Gagner – Erat, Vitale, Crombeen – McMillan, Chipchura, Moss. Trenér: Dave Tippett.

Rozhodčí: Meier, Kowal – Wheler, Henderson.
Československá stopa:

Martin MARINČIN (EDM) – 12 zápasů, 1 bod (0+1)

Martin HANZAL (ARI) – 26 zápasů, 14 bodů (6+8)
Martin ERAT (ARI) – 33 zápasů, 13 bodů (5+8)
Zbyněk MICHÁLEK (ARI) – 33 zápasů, 5 bodů (0+5)
ARIZONA COYOTES

Poslední 3 zápasy:
Vancouver – ARIZONA 7:1
Los Angeles – ARIZONA 4:2
ARIZONA – Edmonton 2:1 po pr.

Coyotes se v letošním ročníku zatím nedaří skoro nic. S pouhými 26 body na kontě z 33 zápasů se Arizona řadí na předposlední místo v Západní konferenci, horší je pouze Edmonton a v druhé konferenci Carolina.

Dave Tippett, trenér, který Arizonu dokázal zařadit ke špičce Západní konference svou precizně vypracovanou defenzivní hrou, je už pomalu na odstřel. Po dvou neúspěšných sezónách to totiž ani letos nevypadá na postup do play off, manko už je hodně velké.

Coyotes letos nefunguje téměř nic, od obrany přes útok. S formou se ještě nepotkal ani brankář Mike Smith, hrdina play off z roku 2012. Z posledních 15 zápasů dokázali Kojoti vyhrát v základní hrací době jediný. Včera na ledě Vancouveru dostali až krýt debakl 1:7.

Aktuální marodka týmu z pouštního státu není moc početná. Do dnešního zápasu by neměl nastoupit pouze finský útočník Lauri Korpikoski, který má problémy v dolní části těla.

Nejproduktivnější hráč: Keith Yandle – 22 bodů (3+19)
Nejlepší střelec: Mikkel Boedker – 9 gólů
Nejproduktivnější obránce: Keith Yandle – 22 bodů (3+19)
Brankářská jednička: Mike Smith – 23 zápasů, 5 výher, úspěšnost zásahů 88,4%, průměr obdržených branek na zápas 3,48
EDMONTON OILERS

EDMONTON – Dallas 5:6 po náj.
San Jose – EDMONTON 4:3
Arizona – EDMONTON 2:1 po pr.

Fanoušci Edmontonu si již několik posledních let před každou sezónou slibují od svých miláčků hodně, mladá líheň v organizaci Oilers ale ne a ne dorůst do konkurenceschopného týmu.

Také letos jsou Naftaři na posledním místě Západní konference, aktuálně s 21 body ze 34 zápasů dokonce na úplně posledním místě v celé lize. Na postup do play off ztrácí Edmonton rovných 20 bodů, na předposlední Arizonu pět.

Oilers jsou také nejhorším týmem na domácím ledě, za posledních 19 utkání dokázala vyhrát pouze jediné. Dnes půjde již o páté měření sil s Coyotes v letošní sezóně, všechna předešla vyhrála Arizona (7:4, 2:1, 5:2, 2:1 po pr.).

V domácím dresu by dnes kvůli zranění neměli nastoupit obránce Nikita Nikitin, který má potíže se zády, a zkušený útočník Benoit Pouliot, jehož trápí problémy s nohou.

Nejproduktivnější hráč: Ryan Nugent-Hopkins – 22 bodů (9+13)
Nejlepší střelec: Taylor Hall – 10 gólů
Nejproduktivnější obránce: Justin Schultz – 13 bodů (2+11)
Brankářská jednička: Ben Scrivens – 25 zápasů, 5 výher, úspěšnost zásahů 89,3%, průměr obdržených branek na zápas 3,16
Zdravím všechny hokejové fanynky a fanoušky nejlepšího hokeje, který již po několik let představuje zámořská NHL. Ta letos odstartovala svůj 98. ročník, dnes je na programu hned několik zápasů, v jednom z nich budeme sledovat souboj mezi Edmonton Oilers a Arizona Coyotes, zápas začíná ve 2:00!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:10.