To je od nás vše. Děkuji za pozornost. Karel Milec
Česká stopa v utkání:
Jiří Hudler neznamenal žádný bod.
Minnesota vítězí v dnešním zápase 4:2. Třetí třetina byla na góly nejplodnější ze všech. Viděli jsem v ní čtyři góly nejprve tři góly MInnesoty Vanka, Koiva a Pariseho a následné snížení Granlunda. Minnesota potvrdila svojí roli favorita a vyhrála.
60:00
59:38
Tohle už vypadá pro Minnesotu dobře!
58:40
Granlund neprostřelil houšť těl, který brání prázdnou branku Calgary.
57:37
Niederrieter nezpracoval ve slibné šanci.
55:17
Calgary právě vstřelilo branku!
MARKUS GRANLUD tečuje ve vzduchu střelu Raymonda. Asistence: Mason Raymond a Paul Byron.
54:11
Zakázané uvolnění Calgary.
53:52
Hiller si připisuje první úspěšný zákrok.
53:00
Suter dobře vystihl rozehrávku Calgary a nedovolil hostům vyvést puk ze třetiny.
51:46
Máme zde střídání gólmanů. Ramo odjíždí na střídačku a do brány přijíždí Jonas Hiller.
51:46
Minnesota právě vstřelila branku!
ZACH PARISE vystihl rozehrávku Calgary a svůj sólo únik zakončil naprosto přesně. Bez asistence.
50:16
To je neuvěřitelné! Calgary hrálo už dvě přesilové hry a ani v jedné z nich nedokázalo vystřelit na branku.
49:00
Haula vyváží puk a šetří drahocenné vteřinky.
48:16
Brodin (Minnesota) – dvě minuty za hákování.
47:47
Zakázané uvolnění. Vhazování po levici Rama.
47:21
Po komerční přestávce se bude vhazovat před brankou hostů.
46:59
MIKKO KOIVU lehce tečoval nahození Stewarta a Ramo už nedokázal zastavit puk. Asistence: Chris Stewart a Jonas Brodin.
46:38
Po vedoucím gólu Minnesoty celkem opadlo tempo.
44:50
Dvacátou střelu Calgary na branku vyslal Jiří Hudler.
43:36
THOMAS VANEK posílá Minnesotu do vedení střelou ze vzduchu do odkryté části branky. Asitence: Justin Fontaine a Charlie Coyle.
43:05
Přesně tam kde skončila druhá třetina tak tam začala třetí. Sledujeme velmi aktivní hokej.
42:26
Dnes už třicátý zákrok si připisuje Ramo.
42:00
Fontaine byl velmi tvrdě sestřelen a odkulhal do kabiny. Rozhodčí vylučovat nebude.
40:55
Mikael Granlund trefuje z mezikruží břevno!
40:55
Začala nám třetí třetina. Buly pro Minnesotu.
40:01
Ve druhé periodě jsme gól neviděli. Prvních patnáct minut nám nepřineslo moc líbivého hokeje, ale posledních 5 minut už vypadalo mnohem lépe. Uvidíme v jakém tempu se bude odehrávat třetí třetina.
40:00
39:45
Backlund až moc aktivní a buly se bude opakovat.
39:45
Patnáct sekund před koncem druhé třetiny vidíme těsný ofsajd domácích.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny.
38:20
Russel zablokoval ránu domácího hráče. Ukázal obrovskou obětavost pro tým.
36:34
Obrovský závar před brankou Calgary. Puk tam lítal mezi hráči, ale nikdo bohužel pro domácí nedokázal poslat puk za Ramovo záda.
34:50
Monahan se prezentoval dobrou střelou.
34:30
Dubynk přikryl puk a počkal na přerušení hry.
32:40
Po delší době se do útočného pásma podívali také hráči Calgary. Třeba se jim tam za líbí a budou tam častěji než do teď.
31:59
Schroeder byl iniciátorem akce po které puk končí v Ramovo lapačce.
30:44
Neiderrieter "vyprášil" pravý Ramův beton.
29:45
Ofsajd Calgary.
29:33
Mik. Granlud při pokusu o tvrdou ránu zlomil hůl.
28:10
Pokus je ovšem zastaven hned ve středním pásmu.
27:48
Calgary drží puk za svojí branku a bude se snažit založit útok.
27:00
Schroeder nechal vyniknout dobrý zákrokem Ramiho.
26:00
Minnesota zapíná na vyšší otáčky a nyní se opět dostávala k několika slibným šancím.
24:15
Niederriter v další šanci! Střelu Niederrietera chytil Ramo a následující dorážku Stewarta vyrazil vlastní bruslí Niederrieter.
24:00
Niederriter se dostal ke střele, ale nic velkého z toho není.
23:40
O puk byl nyní obrán český útočník Jiří Hudler.
22:20
Calgary se snaží usadit v útočném pásmu což se jim zatím stejně jako Minnesotě nedaří.
21:30
Domácí jsou aktivnější na začátku druhé třetiny, ale stále se nemohou usadit v útočném pásmu.
20:02
Buly vyznělo lépe pro domácí.
20:01
V první třetině jsme viděli dva góly. Nejprve se trefil v přesilovce hostující Josh Joorish následně vyrovnal domácí Dumba. K vidění byly dvš zcela rozdílné přesilové hry. Minnesota z ní vytěžila vyrovnávající gól a naoapk Celgary se nepodařilo ani jednou vystřelit na branku Dubnyka.
20:00
19:45
Parise nahodil před branku, kde vybízel k teči jednoho ze spoluhráčů což se bohužel nepovedlo a první třetina skončí nejspíše nerozhodnuta.
17:55
Před bránou se objevil zcela volný Parise, ale nedokázal bekhendem překonat domácího brankáře. Stav zůstává stále vyrovnaný.
17:12
Domácí v plném počtu. Výborně zahrané oslabení Minnesoty. Calgary se nedostalo k jediné střele na branku.
16:32
Zatím to opravdu potvrzují. Calgary se zatím nedostalo ke střele a nemůžou se zatím ani udržet v útočném pásmu.
15:34
MInnesota má statisticky nejlepší obranu v celé NHL tak uvidíme zda to potvrdí i dnes.
15:12
Mikael Granlund (Minnesota) – dvě minuty za držení.
14:57
Ofsajd Niederrietera.
14:28
Po komerční přestávce se bude vhazovat po levici Rama.
14:00
Minnesota se snaží držet puk na svých hokejkách a chce hrát trpělivý hokej.
12:39
Stewart vyslal pěknou střelu od mantinelu.
12:02
Uvidíme buly v útočném pásmu Calgary.
10:28
Minnesota právě vstřelila branku! MATHEW DUMBA si dojel dorazit svojí vlastní střelu, kterou Ramo neudržel. Asistence: Mikael Granlund a Jared Spurgeon.
09:45
První minuta přesilovky se Minnesotě vůbec nepovedla.
08:55
Calgary i v oslabení se dokázalo dostat do protiútoku. Ovšem gól z toho není.
08:43
Joe Colborne (Calgary) – dvě minuty za hákování.
08:15
Závar před brankou Calgary přerušil podržením puku Ramo.
07:30
Vhazovat se bude v útočné pásmu Minnesoty.
07:30
Máme zde komerční přestávku.
05:52
JOSH JOORIS prostřelil Dubnyka a Calgary se ujímá vedení. Asistence: Joe Colborne a Matt Stajan.
05:29
Dubnyk si připisuje zákrok z kategorie lehčí.
04:37
Granlud vybojoval puk v rohu kluziště a našel přihrávkou Scandellu, který se pokus o střelu, ale ta byla zablokována.
03:45
Minnesota drží Calgary ve vlastním pásmu a po střele Scandelly si Ramo nebyl stoprocentně jistý kde má puk.
03:05
Haulovu střelu chytá Ramo bez problému. Vhazování po jeho pravici.
02:00
Calgary se dostalo do útočného pásma, ale napoprvé se nepovedla rozehrávka a puk utíká hostům ze třetiny ven.

19.2. 2015 – Calgary Flames:Minnesota Wild 2:3 pp

Branky a nahrávky: 18. Hudler (Wideman, Monahan), 51. Bouma (Wideman, Backlund) – 9. Fontaine (Vanek, Coyle), 12. Bumba (Brodin, Dubnyk), 62. Koivu (Coyle, Scandella)
Calgary Flames

Naopak Flames se nyní, byť jen o bod, nachází mimo pozice zajišťující účast ve vyřazovacích bojích. V Pacifické divizi jim patří čtvrté místo, v Západní konferenci okupují první nepostupovou, tedy devátou, příčku. Největším soupeřem v boji o postup jsou pro Plameny loňští šampioni z Los Angeles, minimální bodový rozdíl naznačuje, že to bude boj až do posledního kola. Nejvíce kanadských bodů posbíral český forvard Jiří Hudler (27+39), který poslední dobou válí se svými kolegy z útočné trojice, jimiž jsou Johnny Gaudreau (21+37) a Sean Monahan (29+27). Nejvíce utkání za Calgary mezi třemi tyčemi odchytal Jonáš Hiller (91,4 %), uvidíme, zda dostane šanci i dnes.
Minnesota Wild

Wild mocně finišují, snaží se sbírat každičký bod, který by jim zajistil možnost zahrát si o Stanleyův pohár. Nutno podotknout, že se jim to daří. V našlapané Centrální divizi jsou Divočáci sice čtvrtí, ale v měřítku Západní konference jim jednadevadesát bodů stačí na postupovou pátou příčku. Momentální forma svěřenců kouče Yea je také více než dobrá, z posledních deseti duelů vyhráli sedmkrát a nyní se vezou na třízápasové vlně bez porážky. Nejproduktivnějším hráčem Minnesoty je americký útočník Zach Parise (29+28). Jasnou brankářskou jedničkou je spasitel týmu Devan Dubnyk (93,8 %), který by s největší pravděpodobností měl chytat i dnes.
Dobrý den! Zdravím všechny příznivce NHL, nejlepší hokejové ligy světa! Zámořská soutěž má dnes na programu tři duely, my se zde v tomto online přenosu podrobněji zaměříme na utkání mezi Minnesotou Wild a Calgary Flames. Oba týmy stále bojují o přítomnost v bojích o pohár lorda Stanleyho. Zápas tedy zcela jistě nebude postrádat náboj, máme se rozhodně na co těšit! Začínáme jednu hodinu po půlnoci!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.