To je z toho online přenosu vše. Děkuji Vám za pozornost a zase někdy u Evropské ligy na počtenou.
Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 2:6. Rohy: 3:13. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 5:7.
Zápas mezi Karabachem a Tottenhamem je minulostí! Hosté byli po většinu zápasu mnohem lepším celkem a bylo jen otázkou času, kdy vstřelí první branku. Na tu se čekalo dlouho zejména díky skvěle chytajícímu brankáři Šehićovi. Hostům se podařilo skórovat v 78. minutě, kdy se po rohu Eriksena a prodloužení Sona prosadil Harry Kane. Domácí už nedokázali na tuto branku zareagovat a zaslouženě prohráli 0:1. Tottenham si díky této výhře zajistil postup do vyřazovací fáze Evropské ligy.
90+3
90+3
Poslední minuta nastavení začala. Hráči Karabachu mají míč na svých kopačkách, ale hosté je drží daleko od své branky.
90+2
Po faulu Tottenhamu mají domácí jednu z posledních šancí na rozehrání útočné akce.
90+1
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Christian Eriksen, přichází Joshua Onomah.
90
Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny 3 minuty! Podaří se Karabachu srovnat?
88
Za tvrdý faul na N´Jieho zaslouženě obdržel žlutou kartu domácí záložník Garajev.
88
Střela z přímého kopu Eriksenovi nevyšla, nastřelil pouze zeď.
86
N´Jie vybojoval těsně za hranicí velkého vápna přímý kop. Z těchto pozic se Christian Eriksen často nemýlí.
85
Pokud Tottenham dotáhne zápas do vítězného konce, tak si zajistí kolo před koncem základních skupin postup do vyřazovacích bojů.
84
Tottenham se i po vstřeleném gólu žene do útoku, rozhodně bude chtít přidat druhou pojišťující branku.
82
Karabach vstřelil gól, ale kvůli ofsajdu nebude uznán!
82
Karabach se snaží útočit, aby alespoň srovnal nepříznivé skóre. I přes protesty Alderweirelda rozehrají domácí rohový kop.
80
Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Afran Ismajilov, přichází Elvin Mammadov.
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Son Heung-min, přichází Clinton N'Jie.
80
78
Tottenham právě vstřelil branku!
Kohouti se nakonec dočkali! Eriksen rozehrál třináctý rohový kop, který prodloužil Son přímo na hlavičku HARRYHO KANEA, jenž otevírá skóre tohoto zápasu – 0:1.
76
Tottenham se ani tentokrát nedostává do vedení! Eriksen poslal do vápna krásný míč přesně na kopačku Alliho, ale jeho bleskový volej mířil pouze do pravé tyče Šehićovy svatyně.
74
Ani tentokrát hosté nedokázali z rohového kopu nic vytěžit. Domácí dnes brání standardní situace velice pozorně.
74
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Ryan Mason, přichází Thomas Carroll.
73
Eriksen vybojoval pro své mužstvo již desátý roh.
71
Fanoušci na stadionu v Baku konečně začali hlasitě podporovat své miláčky, kteří se spíše brání velkému tlaku Spurs.
70
Po dalším protiútoku domácích zakončoval dnes aktivní Dani Quintana, ale Lloris předvedl jistý zákrok.
67
Eric Dier vyzkoušel Šehićovu pozornost střelou z dálky, ale neuspěl. Domácí brankář je dnes ve velké formě.
65
Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Džavid Taghijev, přichází Chumbinho.
64
Obrovská šance hostí nekončí gólem! Son se z hranice velkého vápna odhodlal ke střele, která i díky fantastickému zákroku Šehiće skončila pouze na břevnu!
63
A ani Harry Kane neuspěl, jeho rána z velkého úhlu skončila na boční síti.
62
V dnešním zápase hodně aktivní Dele Alli se opět prodral do zakončení, ale Šehić jej vychytal.
60
Domácí nastartovali rychlý protiútok, na jehož konci byl Dani Quintana, ale jeho technický pokus na zadní tyč byl zblokován jedním z obránců. Karabach zahraje roh.
60
I v druhém poločase mají hosté více navrch co se týče držení míče (39%:61%).
59
O zakončení se tentokrát pokusil Eriksen, ale ani dánský reprezentační záložník neuspěl.
57
Sonova střela byla zblokována.
55
Domácí útočník Rydell Poepon se při souboji u brankové čáry s Allim zranil, a musel být vystřídán. Na trávníku jej nahradil Samuel Armenteros.
54
Z dálky se ke střele odhodlal Almeida, ale neměl seřízená mířidla. Lloris bude odkopávat.
53
Domácí se po dlouhé době nadechli k postupnému útoku, z levé strany vyslal centr do vápna Ismajilov, ale Davies jej poslal raději do zámezí před dotírajícím Taghijevem.
51
Kane se natahoval na dloubák Alliho, ale marně. Hosté přesto míč okamžitě vybojovali zpět a můžou tak znovu kombinovat.
49
Eriksenův roh ani tentokrát nepředstavoval pro branku domácích žádné nebezpečí.
48
Spurs začali tam, kde skončili v první půli. Svého soupeře opět výrazně přehrávají.
46
Obě mužstva jsou již připravena na hrací ploše. Druhá půle může začít.
Druhý poločas začne přibližně ve 20:02.
První půle mezi Karabachem a Tottenhamem je za námi. Domácí vstoupili do zápasu aktivně, ale příliš Llorise nezaměstnali. Hosté se postupem času dostávali více a více do hry a ke konci půle domácí k ničemu nepouštěli. Domácí gólman Šehić však všechny pokusy hostí s přehledem zlikvidoval, a tak se do šaten odešlo za stavu 0:0.
45+1
45
Nastavena bude jedna minuta.
44
Na hřišti došlo k hromadné strkanici, ze které odešel domácí Richard Almeida se žlutým napomenutím.
43
Karabach se po rohu hostí nadechl k rychlému protiútoku, Dani Quintana si vyměnil míč s Afranem Ismajilovem, ale následné zakončení prvního jmenovaného bylo příliš pomalé, a tak Llorisovi nenadělalo žádné potíže.
42
Po tečované ráně Harryho Kanea rozehraje Eriksen další roh. Karabach se pouze brání.
41
Šehić si připsal další zákrok. Na přetažený roh Eriksena si naskočil Alli, ale i jeho hlavičce chyběla potřebná razance.
39
Eriksen našel svým pasem za obranou naběhnutého Sona, ten však byl načapán v ofsajdovém postavení.
37
Kohouti mají v posledních minutách velký tlak, neustále kombinuji v blízkosti velkého vápna Karabachu, ale přes pozorný obranný blok se nezvládají prokousat.
35
Stoper hostí Toby Alderweireld nevěděl, co s míčem, a tak se z velké dálky odhodlal ke střele. Rána belgického obránce však postrádala razanci, a tak si Šehić připsal jednoduchý zákrok.
34
Tottenham z rohu nezahrozil, přesto u balonu zůstane, protože jej domácí opět lacině ztratili.
33
Tottenham má po delší době více ze hry a rozehraje roh. Ten si vezme na starosti kdo jiný, než Christian Eriksen.
30
Eriksen se pokusil přímý kop rozehrát po zemi, ale jeho záměr mu vůbec nevyšel.
28
Do šance se tentokrát dostal Karabach, po postupném útoku se ke střele dostal Ismajilov, ale bohužel pro domácí tým mířil pouze doprostřed, kde se nacházel pozorný brankář Lloris.
27
Před Šehićovou brankou vznikl závar, který málem využil Trippier, ale jeho akrobatické zakončení nad hlavou branku nakonec neohrozilo.
25
Držení míče zatím vyznívá ve prospěch Kohoutů – 46%:54%.
23
Tottenham kombinoval v blízkosti šestnáctky Karabachu, ale přes zahuštěnou obranu se nakonec nedokázal prosadit. Domácí však míč okamžitě ztratili.
22
Sonův pokus o zakončení za hranicí velkého vápna byl tečován, i proto brankáři Šehićovi nenadělal téměř žádné problémy.
21
Alli hledal za obranou nabíhajícího Kanea, ale centr byl příliš nepřesný, a tak anglického kanonýra vůbec nenašel.
20
Karabach má v posledních minutách více ze hry, ale po faulu ve středovém kruhu na Alliho se opět do hry dostanou Spurs.
18
Domácí se dostali k prvnímu zakončení, ale rána Medveděva byla velice nepřesná.
16
Tottenham se dostal do velice zajímavé šance. Trippier dostal výborný pas za obranu a následně poslal do vápna střílený centr přímo na Alliho, ten však svou střelu z voleje poslal mimo.
14
Kapitán Sadygov však se standardní situací nenaložil dobře, když nacentroval přímo na nohu prvního protihráče. K míči se tak opět dostali hosté.
13
Trippier se kousíček od svého vápna dopustil faulu na Taghijev, který tak pro své mužstvo vybojoval přímý kop ze zajímavé pozice.
12
Na obou stranách dochází k mnoha nepřesnostem, i proto zatím hra není příliš atraktivní.
11
Karabaští se po delší době dostali na polovinu Spurs, kde budou vhazovat.
10
Ryan Mason se opět odhodlal ke střele, ale tentokrát jeho jedovka z dálky mířila vysoko nad Šehićovu svatyni.
9
Tottenham se uhnízdil na polovině svého soupeře, odkud se pokouší vymyslet útočnou akci.
7
Karabach zatím výborně dostupuje své protivníky, kterým rychlý presing dělá velké potíže při kombinaci.
6
Po faulu Sona rozehrají domácí přímý kop ze své poloviny.
4
Domácí brankář Šehić si na své konto připsal první zákrok po střele záložníka Masona.
3
Domácí hráči drželi míč na svých kopačkách, ale následně o něj přišli. Ke slovu se tak dostanou hosté, kteří mohou vymyslet něco zajímavého směrem dopředu.
1
Rozehrávku si vzal na starosti hostující Tottenham, hrající v bílých barvách. Domácí nastoupili v tmavých dresech.
1
Vše je připraveno k výkopu. Páté kolo skupiny J může začít!

FK Karabach: Šehić – Medveděv, B. Gusejnov, R. Sadygov (C), Agolli – Almeida, Garajev, Quintana – Taghijev, Poepon, Ismajilov.
Náhradníci: Velijev – Gurbanov, Míchel, Junuszade, Chumbinho, E. Mammadov, Armenteros.

Tottenham Hotspur: Lloris (C) – Trippier, Alderweireld, Vertonghen, Davies – Alli, Dier, Mason – Eriksen, Kane, Son Heung-min.
Náhradníci: Vorm – Wimmer, Onomah, Townsend, Winks, Carroll, N'Jie..
První vzájemný zápas

Obě mužstva se střetla v rámci skupiny J 17. září tohoto roku. Domácí Tottenham předvedl lepší výkon a zaslouženě zvítězil 3:1.

Branky: 28. a 30. Son, 86. Lamela – 7. Almeida (pen.)
Tottenham Hotspur

Favorit skupiny J je zatím na prvním místě tabulky. Kohouti zatím mají na svém kontě 7 bodů za 2 výhry a 1 remízu. Poradili si právě s dnešním soupeřem z Karabachu a dále také s Anderlechtem, se kterým v úvodním zápase remizovali.
FK Karabach

Ázerbájdžánský celek je zatím po čtyřech kolech na posledním místě se čtyřmi body, nic však pro něj není ztraceno. Na druhé Monaco totiž ztrácí pouze dva body. Skupina J je velice vyrovnaná, a tak se dá očekávat ještě zajímavý finiš.
Karabach doposud porazil pouze belgický Anderlecht a remizoval s Monacem.

Tento zápas bude mít na starosti čtveřice řeckých rozhodčích. Hlavním sudím bude Tasos Sidiropoulos, jemuž budou na čarách asistovat Damianos Efthimiadis a Polychronis Kostaras. Pozici čtvrtého arbitra zaujme Lazaros Dimitriadis.
Vážení fotbaloví příznivci, vítejte u pátého kola základních skupin Evropské ligy. V rámci skupiny J se zaměříme na souboj Karabachu s Tottenhamem. Textovým přenosem Vás bude provázet Lukáš Konvičný.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.