Tři hvězdy utkání

1. Jake Allen (STL) 23 zák., 1 gól, 95,8%
2. Vladimir Tarasenko (STL) 1+1
3. Sergej Bobrovsky (CBJ) 29 zák., 2 góly, 93,5%
Columbus Blue Jackets sice hru ve třetí třetině vyrovnal, gól se mu ovšem vstřelit nepodařilo, což ovšem neplatí o domácích hráčích St. Louis Blues. Scottie Upshall napřáhl na vrcholu levého kruhu pro vhazování přes klečícího hráče Columbusu ke střele a stejně jako před ním Vladimir Tarasenko vymetl přesně vzdálenější horní roh brány. Scottie Upshall skóroval v čase 46:02 vítězný gól, na který ještě navázal v poslední minutě střelou do prázdné brány Alexander Steen. Na výhře St. Louis má svůj podíl také brankář Jake Allen, který předvedl 23 zákroků. Konečný výsledek. St. Louis Blues 3 Columbus Blue Jackets 1.
59:50
Do konce utkání zbývá 10 sekund a Columbus už dnešní porážku ani zázrakem neodvrátí.
59:06
St. Louis právě vstřelilo branku!
ALEXANDER STEEN skóruje do prázdné brány a St. Louis Blues vede necelou minutu před koncem 3:1!! Vladimir Tarasenko vybojoval puk a poté ho posunul na Alexandera Steena, který na pravém křídle nabral rychlost a střelou o pravou tyč vstřelil gól. Asistence: Asistence: Vladimir Tarasenko.
58:51
Cam Atkinson nahodil puk po mantinelu za bránu.
58:42
Hráči už jsou připraveni na vhazování po levici Jakea Allena.
58:42
Hra byla přerušena a Columbus Blue Jackets si vyžádal oddechový čas.
58:40
Sergej Bobrovsky opustil svou klec a zamířil na střídačku!
58:27
Paul Stastny z levého křídla napálil puk na bránu a Alexander Steen jeho střelu tečoval vedle pravé tyče.
58:06
Paul Stastny vyhrál vhazování v obranném pásmu a po mantinelu puk vyhodil do středního pásma.
58:03
Ryan Johansen vypálil od modré čáry a jeho střela byla sražena do ochranné sítě.
57:45
Do konce zápasu zbývají necelé tři minuty a Blue Jackets velice rychle utíká čas na vyrovnání.
57:02
Nick Foligno vypálil na levé straně z ostrého úhlu a Jake Allen potěšil domácí fanoušky dobrým zákrokem.
56:48
Paul Stastny se ocitl na levé straně v poměrně velké šanci poté, co na modré čáře dokázal vybojovat puk, jeho následnou střelu ale Sergej Bobrovsky vyrazil!
56:41
Hra se přelévá za strany na stranu a čeká nás zajímavý závěr.
55:28
Na opačné vzápětí musel zasahovat Sergej Bobrovsky, když dvě střely Blues v rychlém sledu vyrazil betony.
55:13
David Savard vypálil od modré čáry a donutil Jakea Allena předvést skvělý zákrok! Brankář Blues předvedl tygří skok a jeho pokus vyrazil. Ryan Johansen se snažil dorážet, ke střele se ale nedostal.
54:48
Alexander Steen číhal před bránou, do zakončení se ovšem nedostal.
54:34
St. Louis je nastěhováno v útočném pásmu.
54:25
David Backes se po zákroku Sergeje Bobrovskyho dostal v rohu do potyčky s jedním hráčů Columbusu. Rozhodčí je ovšem od sebe rychle otrhli.
53:46
Columbus se dostal k poměrně hodně střelám, ale jen jedna zatím byla gólová.
53:17
Blue Jackets více bruslí a snaží se útočit, zatím je to ale takové jalové se vší úctou k borcům na ledě.
53:05
Další nahození Blue Jackets skončilo v lapačce Jakea Allena a hra byla přerušena.
52:48
Jake Allen opět v akci po nahození Blue Jackets a v rohu ledové plochy rozehrál.
52:33
Blue Jackets přešli do útočného pásma, tam ale pouze odevzdali puk St. Louis Blues.
51:59
Jake Allen zastavil nahození Blue Jackets a rozehrál.
51:13
Alexander Wennberg byl zřejmě tím hráčem, který na pravé straně nabral rychlost a poté se snažil u pravé tyče zakončit bekhendem, Jake Allen ale jeho pokus vyrážečkou vyrazil do rohu ledové plochy.
50:55
Nick Foligno vypálil z pravé strany doprostřed brány a po zákroku Jakea Allena následuje reklamní přestávka.
50:45
Vladimir Tarasenko se v útočném pásmu k ničemu nedostal a Blue Jackets rychle otáčí hru.
50:05
Alexander Wennberg mohl pálit z levého křídla, nakonec se ale rozhodl puk nahodit za bránu.
49:44
David Backes dostal uprostřed útočného pásma přihrávku na paty a ke střele se nedostal.
49:15
Blue Jackets se konečně probrali a nyní jsou to oni, kdo má více ze hry.
48:40
Nick Foligno vzápětí pálil z opačné strany a jeho střela zamířila na bránu, Jack Allen ji ale dokázal vyrazit. Dobrý zákrok.
48:10
Kevin Connauton vypálil z pravého kruhu pro vhazování, jeho střela ale zamířila mimo.
47:25
Ve třetí třetině se sice Blues i přes velkou převahu dostali ke dvěma střelám, jenže obrovské množství z nich bylo zablokováno, a tak se do oficiálních statistik samozřejmě nezapočítaly.
47:19
Jake Allen si hravě poradil s nahozením Blue Jackets z pravého křídla a ukryl puk v lapačce.
46:28
Po krátké reklamní přestávce jsme zpět a u puku jsou Blues. Jak jinak.
46:19
Brandon Saad dostal krásnou přihrávku do jízdy a poté se snažil u levé tyče zamířit do protipohybu Jakea Allena, ten ale vytáhl fantastický reflexivní zákrok a puk ukryl v lapačce!
46:04
SCOTTIE UPSHALL střílí gól a St. Louis Blues se po obrovském zámku zaslouženě ujímá vedení 2:1!! Scottie Upshall na vrcholu levého kruhu pro vhazování vypálil přes klečícího obránce Blue Jackets a nádhernou střelou ve stylu Vladimira Tarasenka zamířil přesně do vzdálenějšího pravého horního rohu. Nádherná střela, nádherný gól. A St. Louis Blues otáčí vývoj dnešního zápasu. Asistence: David Backes.
45:50
Robby Fabbri se hnal v útočném pásmu za pukem, hra ale byla vzápětí přerušena.
45:26
Další Paraykova střela, která tentokrát byla zablokována.
45:04
Colton Parayko napřáhl od modré čáry ke střele, která zamířila mimo.
44:10
Columbusu Blue Jackets dnes moc chybí Brandon Dubinsky, který odehrál včera skvělé utkání proti Pittsburghu Penguins.
44:07
Jay Bouwmeester vypálil od modré čáry, jeho pokus ale zablokoval Cam Atkinson.
43:48
Alexander Steen vybojoval puk v obranném pásmu a otáčí hru.
43:36
Blue Jackets se po delší době vydali do útočného pásma a puk byl sražen do ochranné sítě.
43:04
Scott Hartnell chtěl přihrát na levém křídle do jízdy Nicku Folignovi, jeho přihrávka ale byla příliš slabá a směřovala mu na paty.
42:59
Scott Hartnell je u puku v obranném pásmu.
42:36
Nick Foligno na pravém křídle pouze posunul puk do obranné třetiny St. Louis.
42:16
Jori Lehtera se dostal těsně u pravé tyče do zakončení, jeho střela ale byla sražena za bránu.
41:43
Obránci St. Louis Blues

St. Louis Blues dnes vyslalo na bránu Columbusu 24 střel, z nichž osm měli na svědomí obránci.
41:01
Alex Pietrangelo skvěle zaklekl a zablokoval střelu Blue Jackets.
40:48
Tentokrát už Vladimir Tarasenko vypálil, jeho střela ale zamířila mimo a puk skončil za bránou.
40:27
Vladimir Tarasenko mohl pálit od modré čáry, ke střele se ale neodhodlal.
40:04
Paul Stastny uspěl na vhazování a vyhrál puk pro St. Louis Blues.
40:01
Naposledy se dnes vracíme do Scottrade Center, abychom sledovali vyvrcholení zápasu mezi St. Louis Blues a Columbusem Blue Jackets. Blues se podařilo vyrovnat zásluhou Vladimira Tarasenka na 1:1 a svého soupeře přestříleli na střely 18:8, otočit vývoj utkání se jim ale nepodařilo. Columbus musí nutně zabrat.
St. Louis Blues vstoupilo do druhé třetiny s obrovskou chutí a Columbus Blue Jackets výrazně přestřílel. Stejně jako v první části i v té druhé byl k vidění jeden jediný gól, o který se 2 minuty a 9 sekund po zahájení druhé třetiny postaral v přesilové hře Vladimir Tarasenko. Kevin Shattenkirk rozdal puk doleva na Vladimira Tarasenka, který si na vrcholu levého kruhu pro vhazování puk zpracoval, podíval se kde stojí Sergej Bobrovsky a poté ho nad jeho lapačkou poslal nádhernou střelou přesně do vzdálenějšího pravého horního rohu. V závěru prostředního dějství navíc Blues měli k dispozici přes minutu přesilovou hru 5 na 3, během níž mohl u levé tyče puk uklízet do prázdné brány Vladimir Tarasenko, jeho střela ale zamířila mimo a druhý gól v zápase se mu vstřelit nepodařilo. Skóre po 40 minutách. St. Louis Blues 1 Columbus Blue Jackets 1.
40:00
39:46
St. Louis se dostalo do přečíslení tři na dva, vytěžit z něj ale nic nedokázalo.
39:05
Matt Calvert mohl udeřit poté, co Blue Jackets přežili oslabení 5 na 3, jeho střelu z levého křídla ale dokázal Jake Allen vyrazit.
38:44
Nick Foligno odvedl dobrou práci v obranném pásmu a vyhodil puk do obranného pásma St. Louis.
38:11
Jori Lehtera vypálil z pravého křídla, jeho střela ale mezi tři tyče nezamířila.
37:36
Vladimir Tarasenko vzápětí napřáhl ke střele z pravého kruhu pro vhazování, jeho druhý pokus v rychlém sledu byl ale zablokován.
36:59
Vladimir Tarasenko dostal krásnou přihrávku napříč brankovištěm a u levé tyče mohl puk uklízet do prázdné brány, jenže minul!
36:51
St. Louis bude hrát přes minutu přesilovou hru 5 na 3!
36:45
Gregory Campbell (CBJ) dostal menší trest, 2 minuty zdržování hry – puk vyhozený přes ochranné sklo.
36:29
Sergej Bobrovsky musel zasahovat po střele z pravého křídla.
36:10
Kevin Shattenkirk vypálil z prostoru mezi kruhy pro vhazování ke střele, která zamířila vedle levé tyče.
36:02
St. Louis Blues má během dnešní noci k dispozici druhou přesilovou hru, z nichž tu první dokázal využít.
35:58
Scott Hartnell (CBJ) dostal menší trest, 2 minuty držení.
35:46
St. Louis Blues je ve druhé třetině výrazně lepší.
35:27
Z protiútoku nebylo nic, stejně jako z následné akce, kterou zastavil ofsajd.
35:05
St. Louis Blues zastavilo útok Columbusu a poté vyrazilo do rychlého protiútoku středem ledové plochy.
34:43
Magnus Paajarvi číhal před bránou, Sergej Bobrovsky ale ukryl střelu od modré čáry ve výstroji a nepustil ho k dorážce.
34:25
Blue Jackets se po dlouhé době dostali ke střele, ta ale zamířila z pravého křídla vedle vzdálenější levé tyče.
34:11
Blues sice vyhráli vhazování, jenže vzápětí na modré čáře nedokázali puk udržet v útočném pásmu.
34:08
Po krátké reklamní přestávce jsme zpět. Vhazovat se bude po pravici Sergeje Bobrovskyho.
34:08
Ryan Reaves už ale vzápětí ano, jenže jeho střela zamířila pouze doprostřed brány, kde byl připravený Sergej Bobrovsky.
33:55
Paul Stastny a Vladimir Tarasenko se u pravé tyče ocitali ve slibné šanci, nakonec ale bránu Blue Jackets neohrozili.
33:35
Colton Parayko podržel puk za bránou a počkal až jeho spoluhráči vystřídají.
32:59
Cam Atkinson v prostoru mezi kruhy pro vhazování vypálil přes obránce a jeho střela zamířila o pořádný kus vedle pravé tyče.
32:45
Scottie Upshall střelou z pravého křídla prověřil pozornost Sergeje Bobrovskyho.
32:30
Nakonec se nevylučovalo a oba týmy hrají v plném počtu.
32:10
Na ledové ploše se poté strhla menší mela po reklamní přestávce se dozvíme, zda se bude vylučovat či ne.
32:10
Kevin Shattenkirk nabral na levém křídle rychlost a u levé tyče brány se snažil zakončit bekhendem, jenže puk příliš podebral a kotouč skončil v ochranné síti.
31:26
Kevin Shattenkirk vypálil z pravého kruhu pro vhazování, jeho střelu ale zablokoval dobře postavený William Carlsson.
31:20
Stejně jako v první třetině i nyní se hraje dlouho bez přerušení.
30:42
Jay Bouwmeester vypálil tvrdě pod modré čáry a jeho ránu ztlumil mantinel za bránou.
30:06
David Savard napřáhl od modré čáry ke střele letící těsně nad ledem, který jeden z jeho spoluhráčů před bránou tečoval vedle levé tyče.
29:18
David Backes vypálil z pravého křídla, jeho střela ale byla hodně nepřesná.
29:00
Na opačné straně musel zasahovat Jake Allen, který si připsal snadný zákrok.
28:25
Scottie Upshall se u levé tyče dostal k dorážce, překonat Sergeje Bobrovskyho ale z blízkosti nedokázal a vyklepal pouze jeho betony!
27:43
Carl Gunnarson vzápětí vypálil z pravého kruhu pro vhazování, Sergej Bobrovsky ale podruhé v zápase puk za svá záda nepustil.
27:31
Alexander Steen nabral na pravém křídle rychlost a zpoza brány poté našel zadovkou Paula Stastnyho, s jehož následnou bekhendovou střelou si Sergej Bobrovsky poradil!
27:14
Brandon Saad vypálil z pravého křídla a po zákroku Jakea Allena následuje reklamní přestávka.
26:58
Columbus Blue Jackets se během přesilové hry dostal pouze ke dvěma střelám.
26:28
Blues se podařilo vyhodit a Columbus musí začínat další akci od vlastní brány.
26:07
Blue Jackets jsou v přesilových hrách naprosto bezzubí a St. Louis Blues se zatím v pohodě brání.
25:56
Hra byla vzápětí opět přerušena poté, co byl puk sražen do ochranné sítě.
25:53
Ryan Johansen vypálil z levého křídla, jenže pouze do výstroje Jakea Allena.
25:26
Hra byla přerušena a Scott Hartnell si zatancoval se svým protihráčem střídaček, vylučovat se ale nebude.
25:16
David Savard znovu nahazoval puk na bránu, jeho spoluhráči se ale tentokrát do zakončení nedostali.
24:45
Columbus má k dispozici první přesilovou hru v dnešním zápase a ideální možnost získat zpět ztracené vedení.
24:43
Jay Bouwmeester (STL) dostal menší trest, 2 minuty sekání.
24:13
Ryan Johansen nabral na levém křídle rychlost a vystřelil, Jake Allen byl ale připravený a připsal si snadný zákrok.
23:37
Cam Atkinson se natahoval po zpětné přihrávce zpoza brány svého spoluhráče po puku, usměrnit ho na bránu ovšem nedokázal.
23:13
David Backes se u pravé tyče dostal k dorážce, Sergej Bobrovsky byl ale u své levé tyče včas a po dobrém zákroku přerušil hru.
22:48
Lori Lehtera se ocitl sám před bránou a ve stylu Tomáše Hertla se pokusil vstřelit gól hokejkou vloženou mezi nohama, Sergej Bobrovsky byl ale pozorný a včas sklepl betony!
22:09
VLADIMIR TARASENKO využívá přesilovou hru a vyrovnává na 1:1!! Vladimir Tarasenko se na vrcholu levého kruhu pro vhazování podíval, kde stojí Sergej Bobrovsky a nádhernou střelou nad jeho lapačku vymetl pravý horní roh brány. Asistence: Kevin Shattenkirk, Alexander Steen.
21:36
Jeden z hráčů St. Louis Blues vypálil z pravého křídla a Sergej Bobrovsky vyrazil jeho střelu na tyč!
21:09
St. Louis Blues se dostalo v rychlém sledu ke dvěma střelám, ani jedna z nich ale za záda Sergeje Bobrovskyho nezamířila.
20:39
Kevin Shattenkirk nahodil puk na bránu a jeho nahození u levé tyče usměrnil těsně mimo Paul Stastny.
20:24
Boone Jenner (CBJ) dostal menší trest, 2 minuty podražení.
20:08
St. Louis Blues založilo první útočnou akci ve druhé třetině, ta ovšem neměla dlouhého trvání.
20:01
Za pár okamžiků se vrátíme zpět do Scottrade Center, kde domácí hokejisté St. Louis Blues prohrávají s Columbusem Blue Jackets po brance Booneho Jennera po velice vyrovnané první třetině 1:0.
Úvod zápasu se odehrál ve velkém tempu bez přerušení hry, které trvalo přes sedm minut. Oba týmy si vytvořily několik šancí, ovšem žádnou velkou, po které by se jedna z branek vyloženě otřásala v základech, přesto byla k vidění během první třetiny alespoň jedna branka, kterou vstřelil necelých šest minut před zazněním první sirény Boone Jenner. Sergej Bobrovsky během první třetiny předvedl šest úspěšných zákroků jako na opačné straně Jake Allen, ten však jednu z nich pustil za svá záda, když se nahození Davida Savarda odrazilo od mantinelu za bránou k Boonemu Jennerovi a ten ho o jeho levý beton v blízkosti pravé tyče usměrnil do brány. Skóre po první třetině. St. Louis Blues 0 Columbus Blue Jackets 1.
20:00
19:56
Blue Jackets chtěli podniknout poslední útok, ten ale zastavilo postavení mimo hru.
19:39
David Backes se u levé tyče nedostal do zakončení a Blue Jackets vyhodili puk do obranného pásma St. Louis Blues.
19:28
Cam Atkinson vypálil na levém křídle z ostrého úhlu a Jake Allen si připsal dobrý zákrok!
19:20
Čtyřicet sekund zbývá do konce první třetiny.
18:59
David Savard nahazoval puk od modré čáry na bránu a jeho nahození bylo zablokováno.
18:29
Carl Gunnarsson podržel puk za bránou, aby jeho spoluhráči v klidu vystřídali.
18:01
Běží poslední dvě minuty první třetiny.
17:25
Sergej Bobrovsky vyjel z brány, aby u své levé tyče nastavil nahození St. Louis Blues.
17:16
St. Louis je u puku a snaží se vstřelit vyrovnávací gól.
16:33
Jori Lehtera napřáhl z pravého kruhu pro vhazování ke tvrdé střele, tu ale dokázal Sergej Bobrovsky vyrazit do bezpečí.
16:13
Blíží se závěr první třetiny, ve které jsme zatím neviděli ani jedno vyloučení, za to však alespoň jeden gól.
15:12
St. Louis Blues inkasovalo smolný gól a v závěru první třetiny prohrává 1:0.
14:52
Hra byla přerušena a v první třetině přichází na řadu poslední reklamní přestávka.
14:46
Columbus právě vstřelil branku!
BOONE JENNER střílí gól a posílá Columbus Blue Jackets do vedení!! David Savard nahodil puk na bránu a po odrazu puku od mantinelu za bránou se dostal u pravé tyče k dorážce Boone Jenner, který z nulového úhlu dokázal puk po odrazu od betonu Jakea Allena poslat do sítě. Asistence: Ryan Johansen, David Savard.
14:40
Brandon Saad operuje s pukem za bránou a hledá, komu by přihrál.
13:52
Postavení mimo hru. Tentokrát na straně Blue Jackets.
13:47
Kyle Brodziak se dostal před brankovištěm ke střele, dva klečící hokejisty Blue Jackets ale nepropálil.
13:33
Ofsajd a v něm hokejisté St. Louis Blues.
13:05
Joel Edmundson situaci vyřešil a na levém křídle přesně rozehrál.
12:54
Joel Edmundson si musel dávat v obranném pásmu pozor, protože mu na záda dýchal jeden z protihráčů.
12:43
Puk byl sražen mezi diváky a jeden z fanoušků má suvenýr.
12:05
David Savard vypálil z pravého křídla, obranným blok St. Louis Blues ale nepropálil.
11:51
Aleksander Steen dostal u pravé tyče kousek prostoru a z úhlu napřáhl ke střele, kterou Sergej Bobrovsky ukryl v lapačce!
11:38
Následuje druhá reklamní přestávka. Zápas se zatím hraje s minimem přerušení a první třetina se přehoupla do své druhé poloviny.
11:38
Colton Parayko v rohu obranného pásma uspěl a Vladimir Tarasenko napřáhl od modré čáry ke tvrdé střele, kterou lapačkou pozorný Sergej Bobrovsky vyrazil do ochranné sítě.
11:20
Colton Parayko si nyní musí plnit obranné povinnosti v rohu kluziště.
10:50
Colton Parayko vypálil z pravého kruhu pro vhazování. Mimo.
10:26
Scott Hartnell tvrdě vypálil z levého křídla, jeho střela ale byla zablokována.
10:06
Nick Foligno bojuje v obraném pásmu v rohu kluziště o puk jako správný kapitán.
09:36
Blue Jackets se osvobodili, jenže pouze za cenu zakázaného uvolnění.
09:29
Vladimir Tarasenko vypálil z levého křídla a jeho následná střela byla sražena do ochranné sítě.
09:06
Kevin Shattenkirk napřáhl z pravého kruhu pro vhazování k diagonální střele po ledě, která směřovala přesně ke vzdálenější levé tyči, Sergej Bobrovsky ji ale pravým betonem vyrazil!
08:54
St. Louis Blues na pravém křídle vypálilo z ostrého úhlu a Sergej Bobrovsky byl na přední tyči připraven.
08:20
Colton Parayko vybojoval v obranném pásmu puk a po pravém křídle ho zavezl do útočného pásma, vzápětí o něj ale přišel.
08:03
Blues operují v útočném pásmu, zatím se ale k ničemu nedostali.
07:38
Kevin Shattenkirk se vrátil do obranného pásma pro puk a bekhendovou přihrávkou rozehrál.
07:11
Útok Blue Jackets zastavilo postavení mimo hru a hra se vrátila do středního pásma.
07:01
Úvodních sedm minut se odehrálo bez přerušení a hráči obou týmů za sebou mají několik střídání.
06:53
Po krátké reklamní přestávce jsme zpět. Blue Jackets mají zatím na vrh, Jake Allen ale podává dobrý výkon a drží čisté konto.
06:53
Joel Edmundson napřáhl od modré čáry ke tvrdé ráně, proti které měl Sergej Bobrovsky dobrý výhled a po jeho následné zákroku a přerušení hry následuje první reklamní přestávka.
06:31
Od úvodního vhazování se hraje více než šest minut přes přerušení.
05:52
Jake Allen si připsal snadný zákrok a vyrazil puk za svou bránu.
05:32
St. Louis rozjelo další útočnou akci, tentokrát ale jejich střela z pravého křídla zamířila mimo.
04:45
Na opačné straně mohl z prostoru mezi kruhy pro vhazování skórovat Magnus Paajarvi, Sergej Bobrovsky ale jeho střelu vyrazil.
04:27
Další šance Blue Jackets a další dobrý zákrok Jakea Allena.
03:46
Nick Foligno se ocitl před brankovištěm v první slibné šanci, tu ale dokázal zneškodnit dobrým zákrokem Jake Allen.
02:52
Další práce pro Jakea Allena, který vyjel k mantinelu na pravé straně, aby v rohu kluziště rozehrál.
01:56
Jake Allen vyjel za bránu, aby zastavil nahození Blue Jackets.
01:17
Oba týmy odjely střídat a St. Louis čeká za bránou až všichni jejich hráči vystřídají.
00:59
Oba týmy se zatím během úvodní minuty k ničemu nedostaly a na puku jsou častěji Blue Jackets.
00:40
St. Louis se vydali do útoku, Blue Jackets ale bleskově vyčistili útočné pásmo a poslali puk do středního pásma.
00:01
Hráči obou týmů už jsou připraveni na ledové ploše a zápas mezi St. Louis Blues a Columbusem může začít.

St. Louis Blues: Allen (Elliott) – Gunnarson, Parayko – Edmundson, Shattenkirk – Bouwmeester, Pietrangelo (A) – Ott, Brodziak, Reaves – Fabbri, Backes (C), Brouwer – Paajarvi, Lehtera, Upshall – Steen (A), Stastny, Tarasenko.

Columbus Blue Jackets: Bobrovsky (McElhinney) – Connauton, Falk – Murray, Bodnarchuk – Johnson, Savard – Rychel, Wennberg, Hannikainen – Atkinson, Campbell, Calvert – Hartnell, Karlsson, Saad – Jenner (A), Johansen, Foligno (C).

Rozhodčí: Brad Meier, Graham Skilliter – Scott Driscoll, Bryan Pancich.

Columbus Blue Jackets

Blue Jackets si v sobotu v noci vyšlápli na Pittsburgh Penguins, proti kterému měli přes třicet střel, utkání ovšem došlo za nerozhodného stavu 1:1 až do prodloužení, v němž v čase 2:42 vstřelil rozhodující gól Cam Atkinson a vystřelil Columbusu vítězství 2:1. Oba brankáři byli po zápase vyhlášení hvězdami zápasu. V bráně Columbusu předvedl 25 úspěšných zákroků brankář Sergej Bobrovsky. Pittsburgh je velkým rivalem Blue Jackets a po obou dvou gólech se hlediště Nationwide Areny otřásalo v základech, samozřejmě nejvíce po vítězném gólu Atkinsona. Brankář Sergej Bobrovsky by po náročném zápase měl dát přednost Curtisu McElhinneymu. Columbus Blue Jackets vyhrál šest z posledních devíti venkovních zápasů v letošní sezóně poté, co ukončil sérii čtyř porážek v řadě.
St. Louis Blues

St. Louis zřejmě před začátkem zápasu proti Blue Jackets spřechází jednotlivé formace. Trenér Ken Hitchcock se nechal v sobotu slyšet, že by se do sestavy mohl vrátit Joel Edmundson poté, co byl během posledních dvou zápasů v pozici náhradníka. Ve čtvrté lajně by měli nastoupit místo zraněného Dmitrije Jaškina a Scotta Gomeze po boku Stevea Otta Kyle Brodziak a Ryan Reaves, kteří se posunuli mezi nejlepších 12 útočníků. Velkou hrozbou pro Columbus by měl být Kevin Shattenkirk, který během posledních sedmi zápasů zaznamenal 2 góly a 7 asistencí.
Brandon Saad vstřelil 18. listopadu proti St. Louis Blues dva góly a dovedl svůj tým v domácí Nationwide Areně k výhře 3:1. Gól vstřelil také Cody Goloubef a v bráně Columbusu Blue Jackets předvedl 19 úspěšných zákroků Sergej Bobrovsky. Jediným střelcem, který se prosadil v dresu St. Louis Blues, byl Kevin Shattenkirk. Brankář Brian Elliot měl během posledního vzájemného měření sil plné ruce práce a připsal si 35 úspěšných zákroků. Tentokrát Columbus Blue Jackets vyrazí na led soupeře, kde se mu bude snažit porážku oplatit. To, zda se to Jackets podaří se dozvíme po skončení zápasu, kterým Vás s radostí provede Tomáš Reiner.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.