Reakce na finále EURO: NEJ tým bez Schicka i Ronalda, Italové slavili

Autor: iSport.cz
10
Krejčí exkluzivně o Pastovi a kritice kouče: Tyhle věci nemám rád
Chci koupit Hradec. Dluhy jsou nesmysl, říká Ulich

Mistry Evropy se podruhé v historii stali Italové! Tým trenéra Roberta Manciniho zvládl lépe dramatický penaltový rozstřel proti Anglii a užívá si vítěznou euforii. Naopak hrdý Albion vstřebává finalové zklamání. Reakce z obou táborů na závěrečný zápas EURO sledujeme ONLINE.

Itálie

Bukayo Sako neproměnil - Donnarumma jeho střelu vyrazil! Italové vyhráli na penalty 3:2 a jsou mistři Evropy!

23:54
11. 7. 2021
Itálie

Jorginho nedal - Jordan Pickford jeho pomalou ránu zastavil! Neskutečný rozstřel pokračuje.

23:53
11. 7. 2021
Anglie

Jadon Sancho mířil k tyči, Donnarumma ale jeho ránu vyrazil - 3:2!

23:51
11. 7. 2021
Anglie

Marcus Rashford se pomalu rozbíhal a nakonec trefil jen tyč - po třech sériích 2:2!

23:48
11. 7. 2021
Itálie

Andrea Belotti neproměnil, Pickford jeho ránu vyrazil - 1:1!

23:41
11. 7. 2021

O vítězi EURO rozhodnou penalty! Po 120 minutách platí skóre 1:1.

22:58
11. 7. 2021

Finále pokračuje! 90 minut o vítězi nerozhodlo, za stavu 1:1 se bude prodlužovat.

22:28
11. 7. 2021
Itálie

Itálie srovnává na 1:1! Po závaru po rohovém kopu se k míči dostal Leonardo Bonucci a zblízka ho dostal do sítě!

21:50
11. 7. 2021

První poločas skončil, Anglie má k trofeji blíž a díky gólu Luka Shawa vede 1:0.

21:04
11. 7. 2021
Anglie

Anglie vede 1:0! Luke Shaw se krásným volejem trefil levačkou po centru hned ve druhé minutě a otevírá skóre zápasu!

21:00
11. 7. 2021

Jdeme na to, finále EURO mezi Anglií a Itálii právě začíná!

19:49
11. 7. 2021

SESTAVY dnešního finále:

ITÁLIE: Donnarumma - Di Lorenzo, Bonucci, Chiellini, Emerson - Barella, Jorginho, Veratti - Chiesa, Immobile, Insigne

ANGLIE: Pickford - Walker, Stones, Maguire - Trippier, Phillips, Rice, Shaw - Mount, Kane, Sterling

Reakce na finále EURO ONLINE>>>

10

Program EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Los EURO 2024 Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 proběhne od 14. června do 14. července v Německu. Česká fotbalová reprezentace si zahraje skupiny F proti Portugalsku, Turecku a Gruzii.