Ve skupině G skončil i druhý zápas remízou: St. Eienne hrálo s Rosenborgem 2:2. Všechny týmy tak mají po jednom bodu. Děkuji za pozornost a přeji dobrou noc.
Rozhodčí Hunter ukončil dnešní zápas, který skončil remízou 1:1. V prvním poločase se ve 34. minutě trefil Milinković-Savić, díky kterému Lazio vedlo až do poslední minuty zápasu, kdy už běželo nastavení. Nicméně domácí Dněpropetrovsk zahrával rohový kop, kdy si na centrovaný balon vyskočil hlavičkujíc Selezňov a přesnou trefou vyrovnal na 1:1. Oba celky si tak na svá konta připisují jednobodový zisk.
90+4
90+4
Dněpropetrovsk právě vstřelil branku!
Leo Matos ze své kopačky vyslal nadýchaný centr ke vzdálenější tyči, kde se do vzduchu dostal hlavičkující JEVGENIJ SELEZŇOV, jenž přesnou trefou nedal gólmanovi šanci a v závěru utkání vyrovnal na 1:1.
90+2
Volný přímý kop si vzal na starost Rotan a nemyslel to vůbec špatně. Rotan ze své kopačky vyslal parádní technickou střelu, ale trefil pouze boční síť.
90
Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.
89
Odchází střelec jediné branky, Milinković-Savić. Na trávníku ho nahrazuje Mauri.
87
Candreva si vzal na starost rohový kop a přesným centrem našel Onaziho, který se prodral ke střele, ale protihráč mu ji zablokoval.
85
Střídání v týmu FC Dněpr Dněpropetrovsk: ze hřiště odchází Edmar, přichází Bruno Gama.
85
Gueye teď vystřelil, ale branku těsně minul.
83
Felipe Anderson zahrával volný přímý kop, kdy centrem našel Candrevau, jenž se prodral ke střele, ale Bojko zasáhl na jedničku.
81
Faulovaný byl Felipe Anderson, proti kterému se provinil Edmar a vyfasoval žlutou kartu.
81
K odraženému míči se dostal ještě Edmar, ale i tentokrát se Marchetti nenechal překonat.
81
Anderson Pico se dostal do zakončení, ale Marchetti jeho ránu vyboxoval.
78
Edmar fauloval a Lazio získalo výhodu volného přímého kopu. Nicméně hosté ze standardní situace vůbec nic nevytěžili.
76
Dvojí střídání Lazia: ze hry odešel Matri a Kishna, nahradili je Keita a Candreva.
76
75
Domácí Dněpropetrovsk se snaží vyrovnat, ale má to opravdu velmi těžké, protože Lazio se brání velmi pozorně.Matheus se sice dostal ke střele, ale trefil bránícího protihráče.
71
Jako další pálil Parolo, ale ani jemu štěstí nepřálo.
71
V pokutovém území si na centrovaný míč vyskočil Matri, ale jeho střela hlavou byla zablokována.
70
Ruiz se zapomněl v ofsajdu a Lazio bude rozehrávat.
69
Danilo obdržel balon, připravil si ho na střelu a zkusil své štěstí. Nicméně střelecký pokus byl velmi nepřesný.
69
Na druhé straně uvízl v ofsajdu také Matri.
67
Selezňov se řítil do dobré šance, ale zapomněl se v ofsajdu.
66
Žlutou kartu dostává Stefan Radu (S. S. Lazio).
65
Ruiz nejprve fauloval a poté ještě měl poznámky k sudímu, ten neváhal a vytasil žlutou kartu.
65
Mladičký Milinković-Savić teď poslal k zemi svého protihráče a Dněpr rozehrává.
63
Rotan rozehrál rohový kop nakrátko a poté dostal balon zpět, ale při zpracování míče si pomohl rukou, což sudí viděl. Rozehrávají domácí hráči.
62
U levé postranní čáry se rozbíhal Matri, ale přihrávka na něj byla velmi nepřesná a balon se dostal mimo hřiště. Následuje aut pro Dněpropetrovsk.
61
Druhé střídání domácích: dohrál Fedeckij, kterého nahradil Ruiz.
59
Druhý poločas je zatím velmi podobný tomu prvnímu. Příliš šancí k vidění není a hraje se převážně mezi pokutovými územími.
57
Parolo by rád navýšil vedení Lazia, ale to by musel mít více štěstí a v brance by nesměl být Bojko.
56
Rotan zahrával další rohový kop, ale Lazio se v pohodě ubránilo a získalo míč pro sebe.
55
Rotan odcentroval míč ke vzdálenější tyči, kde vracel míč před bránu Matos, ale žádný jeho spoluhráč se do zakončení nedostal.
54
Aktivní Matheus se snažil odcentrovat balon před bránu, to se nepodařilo, ale vybojoval roh pro domácí tým.
53
Gólman Bojko se srazil s jedním ze svých spoluhráčů a nepříjemně ho kopl do zad. Hra byla přerušena, ale už se pokračuje.
50
Matheus teď nepříjemně fauloval svého protihráče a okamžitě vyfasoval žlutou kartu.
49
Parádním centrem do vápna se prezentoval Kishna, ale jeden z obránců, tuším, že to byl Fedeckij, odehrál balon pro svého gólmana, aby se nikdo z hostů ke střele nedostal. Bojko však musel zasahovat, protože malá domů od Fedeckijeho byla prudká.
48
Faulovaný teď byl Kishna a Lazio bude zahrávat volný přímý kop. Domácí tým musí být pozorný, protože Lazio standardní situace umí.
47
Ve velkém vápně obdržel na pravé straně balon Anderson, který chtěl ještě přihrávat blíž před branku, ale bránící protihráč byl pozorný.
47
Selezňov se ocitl v ofsajdu, a tak musel sudí hru přerušit. Rozehrávají hosté.
46
Do druhého poločasu už nenastoupil Fedorčuk, kterého vystřídal Danilo.
46
Míč do druhého poločasu uvedl domácí tým, který se bude snažit vyrovnat.
46
Druhý poločas začne přibližně v 22:06.
Rozhodčí Hunter ukončil první poločas za stavu 0:1. O jediný gól se postaral ve 34. minutě Milinković-Savić. První poločas příliš zajímavých momentů nepřinesl, a tak se diváci spíše nudili, než bavili. Doufejme, však, že druhý poločas bude více zajímavý.
45+1
45+1
Milinković-Savić teď zajel do protihráče a správně obdržel žlutou kartu.
45
První poločas bude nastaven o 1 minutu.
45
Útočná akce Lazia skončila, protože útočník Matri uvízl v ofsajdu.
44
Tentokrát už Hoedt žluté kartě neunikl a po faulu na Selezňova ji vyfasoval.
43
Gólman Marchetti si připsal svůj první zákrok, když musel likvidovat střelu Selezňova.
42
Rotaň ze své kopačky vyslal prudký centr před bránu, ale obrana Lazia byla pozorná a míč odvrátila do bezpečí.
42
Hoedt poslal k zemi svého protihráče a může být rád, že neobdržel žlutou kartu. Následuje volný přímý kop pro Dněpropetrovsk.
41
Lazio je aktivnější na míči a už i jedenkrát přinutilo gólmana zasahovat. To domácí tým se ke střele na bránu zatím nedostal a zatím to ani nevypadá.
39
Fedeckij fauloval a rozehrávají hosté.
35
Vyrovnat na 1:1 chtěl okamžitě Matheus, ale jeho rána byla nepřesná.
34
Lazio právě vstřelilo branku!
Anderson Pico fauloval svého protihráče, a tak zahrával Kishna volný přímý kop. Kishna standardní situace umí a to teď ukázal, když ze své kopačky vyslal nadýchaný centr před branku, ke kterému se dostal hlavičkující SERGEJ MILINKOVIĆ-SAVIĆ, jenž přesnou trefou nedal gólmanovi šanci.
33
Matri v ofsajdu, a tak sudí hru přerušil.
32
Rotan zahrával volný přímý kop, kdy centrem našel Andersona Picoa, ale ten trefil pouze bránícího protihráče.
32
Radu se snažil získat balon pro svůj tým, ale pomohl si faulem, který sudímu neunikl. Rozehrává domácí tým.
29
Na stadioně nikdo není a tomu odpovídá i atmosféra, která vlastně vůbec žádná není. Slyšet jdou všechny pokyny trenérů a reakce hráčů.
29
Kapitán Radu obdržel přihrávku a poté se snažil překvapit gólmana, ale Radu ze své kopačky vyslal pouze nepřesný pokus, který na bránu vůbec nemířil.
28
Anderson zahrával rohový kop, ale on ani jeho spoluhráči branku soupeře neohrozili. Lazio zůstává u míče, k dispozici má autové vhazování.
26
K centrovanému balonu a následně ke střele se dostal kapitán Radu, ale jeho rána byla zablokována.
26
V hlavičkovém souboji fauloval Mathues Andersona, a tak bude Lazio zahrávat volný přímý kop z dobré vzdálenosti.
26
Domácí Dněpropetrovsk ze standardní situace nic nevytěžil.
24
Matheus si dovedl balon do velkého vápna, kde se snažil přes dva bránící protihráče odcentrovat míč před bránu, ale to se mu nepodařilo a následuje roh pro domácí.
23
Hoedt fauloval ve středu hřiště, a tak bude rozehrávat domácí tým. Dněpropetrovsk už rozehrál a pomalu se přesouvá na útočnou polovinu, ale presink Lazia je silný.
22
Ani ve 22. minutě se obraz hry nemění. Zatím jsme viděli pouze jednu zajímavou šanci, ale z té gól nepadl, protože se vyznamenal domácí brankář.
19
Selezňov se zapomněl v ofsajdu, a rozhodčí tak musel přerušit hru. Rozehrávají hosté.
17
Z rohového kopu hosté nic nevytěžili, a tak se v 17. minutě stav skóre nemění.
16
Matri dostal parádní přihrávku a měl před sebou pouze gólmana domácího celku. Matri ze své kopačky vyslal technickou ránu, kterou musel Bojko vytěsnit na rohový kop.
16
Domácí fotbalisté hrají ve světle modrých dresech a v bílých trenýrkách. To hosté oblékli černé komplety.
13
Rohový kop si vzal na starost Kishna, ale před bránou našel pouze bránícího protihráče, který v pohodě odkopl míč do bezpečí.
12
Matri se řítil za přihrávkou, ale obránce Douglas se o Matriho postaral a ke střele ho nepustil. Následuje roh pro Lazio.
11
Lazio se teď musí bránit, protože domácí Dněpr bude zahrávat rohový kop. Nicméně hosté z Itálie se před standardní situací ubránili bez větších potíží.
10
V úvodních minutách se toho příliš zajímavého neděje, spíš vůbec. Oba gólmani jsou bez práce, protože žádné střely na jejich svatyně nemíří. Doufejme, že se obraz hry zlepší.
9
K odraženému míči se ve velkém vápně dostal Anderson, který pálil z voleje, ale branku přestřelil.
8
Standardní situaci si vzal na starost Kishna, ale centr se mu vůbec nepodařil.
7
Fedeckij se provinil faulem a rozhodčí mu nedovolený zákrok odpískal. Následuje volný přímý kop pro Lazio.
7
Matheus dobře obehrál protihráče, ale centr před bránu se mu nepodařil, protože jeden z obránců byl pozorný a míč odkopl do bezpečí.
5
Nejprve fauloval Onazi a po něm na druhé straně Selezňov.
4
Prozatím se hraje mezi pokutovými územími a šance k vidění nejsou. Ani jeden tým nechce udělat chybu.
2
Faulovaný byl Matri, proti kterému se provinil Fedeckij. Rozehrávat budou hosté.
1
-2
Hlavní sudí Hunter přivedl dnešní aktéry na zelený pažit.

FC Dněpr Dněpropetrovsk: Bojko – Fedeckij, Douglas, Gueye, Anderson Pico – Fedorčuk, Edmar – Matheus, Rotaň (C), Matos – Selezňov.
Náhradníci: Šelichov – Tomečak, Lučkevič, Danilo, J. J. Ruiz, Čeberjačko, Gama.

S. S. Lazio: Marchetti – Konko, Hoedt, Gentiletti, Radu (C) – Onazi, Parolo – Anderson, Milinković-Savić, Kishna – Matri.
Náhradníci: Berisha – Basta, Lulić, S. Mauri, Cataldi, Candreva, Keita.

Rozhodčí: Hunter – Storey, Neeson.
Dnešní utkání bude řídit hlavní sudí Arnold Hunter, na čarách mu budou asistovat Richard Storey a Andrew Neeson. Jako čtvrtý rozhodčí bude vypomáhat Stephen Bell. Dále tu máme také brankové rozhodčí, kterými jsou Raymond Crangle a Mervyn Smyth.
Tyto dva celky byly vylosovány do skupiny G, kam patří ještě také St. Etienne a Rosenborg.
Hezký večer, dnes máme na programu zápasy mladší sestru Ligy mistrů, tedy Evropské ligy. Skupinová fáze Evropské ligy se bude hrát celý podzim a do dalších bojů postoupí jen ti nejlepší. Dnes na sebe mimo jiné narazí také FC Dněpr Dněpropetrovsk a S. S. Lazio. Textovým přenosem Vás bude doprovázet Lucie Rapantová.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.