Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Linz : Lillestrøm - 26. července 2018   19:45

Linz
Linz
6' Goiginger  • 45+1' Holland  • 70' Goiginger  • 90' Frieser
4:0
(2:0)
Lillestrøm
Lillestrøm
Linz
Schlager – Ramsebner, Trauner, Pogatetz – Ranftl (84. Frieser), Holland, Michorl, Ullmann – Goinginger, Otubanjo (68. Tetteh), Victor (77. Jamnig)
Gebauer, Wostry, Jamnig, Benko, Tetteh, Frieser, Celic
Eskov (Rus)
TGW Arena, Linz
Lillestrøm
Marić – Haakenstad, Amundsen, Kippe, Rafn – Andreassen (88. Antonijevic), Onyedika, Krogstad, Knudtzon – Martin (76. Mikalsen), Olsen (83. Moses)
IIgonen, Mikalsen, Moses, Ezeh, Brenden, Antonijevic, Sandberg

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji Vám příjemný zbytek večera a těším se u dalších onlajn přenosů. Na počtenou!
A je dobojováno! Ve druhém poločase dokázali domácí přidat další dvě branky zásluhou Goigingera a Friesera a zaslouženě tak vítězí 4:0, což je k odvetě staví do velmi komfortní situace!
90+3'
90+3'
Hosté to ještě nezabalili a velice sympaticky se pokouší o alespoň korigování skóre. Jenže centr z pravé strany neměl ty správné parametry.
90'
Tým Linz právě vstřelil branku! Domácí přidávají v závěru ještě jednu branku! DOMINIK FRIESER dokázal využít zaváhání Rafna a svůj samostatný únik bez potíží proměnil!
88'
Poslední změna v sestavě hostí, místo Andreassena přichází Antonijevic.
87'
Zahrávání volného kopu si vzal na starosti Goinginger, ale tvrdou přízemní střelou těsně minul branku! Tomu dnes hattrick není přán!
86'
Oneydika fauloval zezadu Tetteha a vysloužil si za to žlutou kartu. Navíc je z toho opravdu zajímavá standardní situace, ze které by mohlo dojít i k zakončení!
84'
A v případě Rantfla to vypadá na závažnější zranění, a proto ho na hřišti nahradí Frieser.
83'
Podruhé střídá také hostující kouč, ze hřiště stáhl Olsena, kterého nahradí Moses.
82'
Hra je přerušena, na hřišti zůstal ležet po jednom ze soubojů Rantftl.
80'
Domácí jsou stále při chuti a snaží se přidat další branky. Nyní k tomu měli příležitost v podobě dvou rohových kopů, ale ani jeden z nich nebyl povedený.
77'
A střídá také domácí trenér, místo Victora si závěrečné minuty na hřišti odkroutí Jamnig.
76'
Střídání v týmu hostí, místo Martina na hrací plochu nastoupil Mikalsen.
74'
A na hřišti je rázem jen jeden tým! Po přiťuknutí Goingingera střílel z voleje Holland, ale k jeho smůle trefil jen břevno, od kterého se míč odráží do zámezí!
72'
A hned chvilku na to Goinginger útočil na hattrick, jeho lob ale minul branku!
70'
Tým Linz právě vstřelil branku! Domácí se dostávají do tříbrankového vedení! THOMAS GOIGINGER se řídil taktikou "když nevíš co s míčem. vystřel" a vyšlo mu to na jedničku! Jeho dalekonosná rána skončila až za zády Mariće!
70'
Centr od rohového praporku se snesl přímo do rukavic brankáře hostí!
69'
A Tetteh se hned uvedl výbornou střelou z otočky, po které vyrazil Marić míč jen na rohový kop!
68'
První dnešní střídání! Místo Otubanja nastoupil Tetteh.
67'
Oneydika se dobře zpoza vápna snažil obstřelit obranu, bohužel pro něj obstřelil i branku. Každopádně zajímavý střelecký pokus!
65'
Hosté zahrávali dva rohové kopy po sobě, ale ani jeden z nich jim nepomohl ke korigování skóre!
64'
Olsen byl nachytán v ofsajdové pasti!
62'
Domácí teď obléhají obranný val hostí, stále ale nejsou schopni vymyslet finální přihrávku.
60'
Je za námi hodinka hry. Stále platí poločasové skóre 2:0!
58'
Victor byl hostující obranou vystaven do ofsajdové pozice.
55'
Rafn se dostal ke střele, tu ale dokázal zlikvidovat Schlager.
53'
Druhý poločas začali oba týmy aktivněji a snaží se zakládat rychlé útočné akce.
51'
Na druhé straně zakončoval Rantftl a dobrým zákrokem se blýskl Marić.
50'
Kippe vyzkoušel pozornost Schlagera, ten neměl sebemenší problém.
49'
A znovu faulovaný Ramsebner a opět se to neobejde bez žluté karty pro hříšníka Knudtzona.
47'
Martin fauloval Ramsebnera a vysloužil si za to od sudího žlutou kartu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:48.
Máme za sebou první poločas, který nám přinesl dvě branky a obě padly do sítě hostujícího celku. Nejprve se na začátku zápasu trefil Goiginger a poté v samém závěru krásnou dalekonosnou ránou Holland. Uvidíme, co přinese druhý poločas.
45+1'
45+1'
Tým Linz právě vstřelil branku! Už se zdálo, že se do kabin půjde za stavu 1:0, ale JAMES HOLLAND byl proti a svou krásnou dalekonosnou střelou vymetl růžek branky! Opravdu nádherná branka!
44'
Victor zahrál před pokutovým územím rukou. Rozehrávat tak bude Marić.
43'
Domácí teď drží míč na svých kopačkách, kupředu se ale nijak nehrnou.
41'
Haakenstad se dostal po přistrčení spoluhráče k zakončení, jeho střelecký pokus ale zablokoval jeden z bránících hráčů na roh. Z něj poté hosté nebezpeční nebyli.
38'
Dnešní první žlutou kartu si vysloužil Holland, který poslal k zemi rozbíhajícího se Oneydiku.
35'
Martin napřáhl ke střele zhruba pět metrů před vápnem, jeho pumelenice ale mířila pouze doprostřed branky, kde byl pozorný Schlager.
33'
Victor se z pravé strany dostal do vápna, jeho centr však zblokoval obránce do rukou svého brankáře, přičemž se ještě snažil dorážet Goniginger, ale pouze za cenu faulu.
31'
Knudtzon byl u postranní lajny poměrně tvrdě atakován Ramsebnerem, ale obešlo se to bez žluté karty.
29'
Schlager se poprvé dotkl míče, když musel ze vzduchu sebrat pas hostujícího hráče. Nijak složitá práce to pro něj ale nebyla.
25'
Victor se nijak nerozpakoval a zpoza vápna napálil míč přesně do břevna! Nádherná rána domácího forvarda!
25'
Velice dobrý centr směřoval do vápna hostí a k hlavičce se také dostal jeden z domácích hráčů, ale postrádala přesnost!
24'
Andreassen zastavil pronikajícího Victora pouze za cenu faulu. Domácí tak mají k dispozici standardní situaci vhodnou pro centr do šestnáctky.
22'
Hodně nepřesný dlouhý pas Ramsebnera končí až za brankovou čárou. Marić bude tak jen rozehrávat od své branky.
19'
Hosté se čím dál více dostávají do hry. Nyní ale jejich kombinaci zmařila pozorná stoperská dvojice
16'
Také hosté si dokázali vybojovat rohový kop, ale ani oni nebyli nebezpeční. Ale alespoň se jim podařilo nějaký čas udržet míč na soupeřově polovině.
14'
Na druhé straně měl Lask Linz k dispozici rohový kop. Přímé ohrožení branky ale tato standardní situace nepřinesla.
12'
Poprvé se dostali hosté do vápna soupeře a to po rychlé akci po levé straně, kterou táhl Knudtzon, jeho zpětná přihrávka však nenašla žádného ze spoluhráčů.
11'
Dlouhý nákop Ullmanna skončil jen v rukavicích Mariće.
9'
Domácí i nadále po vstřelené brance drží míč ve své moci a moc svého soupeře nepouští do hry.
6'
Tým Linz právě vstřelil branku! Rychlá akce domácího celku slaví úspěch. Z pravé strany dostal přihrávku do vápna THOMAS GOIGINGER, který hravě prošel přes obránce a střelou z úhlu poněkud zaskočil Mariće!
4'
Máme tu první dnešní střelecký pokus, který má na svědomí Otubanjo, jenž dostal dobrou přihrávku do vápna, zpracoval si míč na prsa, ale z otočky mířil hodně mimo branku!
3'
Fotbalisté Linzu zatím moc nepouštějí svého soupeře k míči, jejich kombinace ale probíhá v úctivé vzdálenosti od branky.
1'
První útočná akce domácího celku končí jen odkopem od branky.
1'

LASK Linz: Schlager – Ramsebner, Trauner, Pogatetz – Ranftl, Holland, Michorl, Ullmann – Goinginger, Otubanjo, Victor
Náhradníci: Gebauer, Wostry, Jamnig, Benko, Tetteh, Frieser, Celic

Lillestrøm SK: Marić – Haakenstad, Amundsen, Kippe, Rafn – Andreassen, Onyedika, Krogstad, Knudtzon – Martin, Olsen
Náhradníci: IIgonen, Mikalsen, Moses, Ezeh, Brenden, Antonijevic, Sandberg

Rozhodčí: Eskov (Rus).
LASK Linz – Domácím loňská sezona rakouské Bundesligy poměrně vyšla, když se umístili na čtvrtém místě. I když dlouho to s nimi vypadalo i na lepší umístění, ale v posledních čtyřech ligových utkáních nezískali svěřenci trenéra Glasnera ani bod. Do letošního ročníku nejvyšší rakouské soutěže vstoupí až o víkendu utkáním na Salzburku.

Lillestrøm SK – Norská nejvyšší soutěž má aktuálně již polovinu soutěže za sebou a Lillestrøm rozhodně nepředvádí nijak dobré výkony. V šestnácti zápasech získal pouze 14 bodů a patří mu třináctá pozice z šestnácti účastníků norské ligy. Do Evropské ligy se norský celek dostal díky vítězství v domácím poháru, když ve finále zvítězil 1:0 nad Sarpsborgem.
Dobrý podvečer přeji všem fanouškům fotbalu. Dnes je na programu druhé předkolo Evropské ligy a my se společně podíváme na utkání mezi rakouským Linzem a norským Lillestrømem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:45.