Já se s Vámi pro tuto chvíli loučím a u dalších zápasů se budu těšit na počtenou!
Hráči Slovanu Bratislava úspěšně zvládli domácí zápas 3. předkola Ligy mistrů a porazili svého moldavského soupeře FC Šeriff Tiraspol 2:1. Slovan šel do zápasu do vedení z pokutového kopu ve 42. minutě, který proměnil Žofčák. Šeriff dokázal vyrovnat v 74. minutě zásluhou Ricardinha. Vedení na stranu Slovanu vrátil pět minut před koncem šťastnou střelou Mészáros. Zbytek času si už pohlídali a zaslouženě tak vyhráli 2:1.
90+3
90+3
Běží posledních 60 sekund zápasu. Šeriff je teď u míče a snaží se vymyslet poslední šanci.
90+2
Dušan Perniš vidí od rozhodčího žlutou kartu.
90
Hlavní rozhodčí nastaví v druhém poločasu 3 minuty.
90
Šeriff bude kopat rohový kop.
90
Hráči Šeriffu jsou teď u míče a snaží se v početní výhodě ještě něco vymyslet.
88
Juninho vidí od rozhodčího žlutou kartu.
87
Hráči Slovanu jsou teď překvapivě hodně aktivní.
85
Slovan právě vstřelil branku!
Slovan se dostává i v oslabení do vedení. Dlouhý centr do pokutového území našel přesně KAROLA MÉSZÁROSE, který si dokázal dobře uvolnit a střelou do protipohybu posílá svůj tým do vedení.
84
Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Isa, přichází Potiguar.
82
Slovan se teď už soustředění výhradně na obranu. Šeriff teď má docela hodně prostoru. To by se jim nemuselo vyplatit.
80
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Fořt, přichází Peltier.
80
Radu Ginsari vidí od rozhodčího žlutou kartu.
77
Slovenští hráči jsou teď jak opaření. Nechávají soupeři mnoho prostoru. Ricardinho teď dokázal znovu uvolnit, ale tentokráte střílel pouze do prostoru kde stál Perniš.
74
Ginsariho teď mohl hned vzápětí přidat druhou branku. Jeho střela k levé tyči ale jen o pár centimetrů minula levou tyč slovenské branky!
73
Šeriff Tiraspol právě vstřelil branku!
Moldavskému trenérovi teď vyšlo dvojí střídaní. Střídající Ginsariho našel tečovanou střelou v pokutovém území před bránou RICARDINHA, který už měl snadnou pozici před prázdnou bránou.
72
Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Henrique Luvannor, přichází Ricardinho.
71
Ginsariho teď přihrál Bensonovi. Ten ovšem Perniše překonat nedokázal.
70
Hra je přerušena. Hudák si vyžádal ošetření.
69
Nakonec ovšem díky nepřesné přihrávce o míč přichází.
68
Hráči Slovanu teď jsou u míče a snaží se kombinační hrou podržet co nejdéle míč a připravit si při tom nějakou tu příležitost.
68
Slovan teď už soustředí hlavně na obrannou fázi hry a do útočení se moc nepouští.
67
Hráči Šeriffu jsou teď u míče a snaží se dostat dopředu kombinační hrou.
65
V hledišti teď panuje veselí po chycené penaltě. Slovan to ale v deseti bude mít ještě hodně těžké.
65
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Soumah, přichází Halenár.
62
Cadu to zkusil střelou do středu branky a trefuje brankáře Perniše!
61
Lásik v pokutovém území fauloval ze zadu a vidí od rozhodčího červenou kartu!
61
FC Šeriff Tiraspol bude zahrávat pokutový kop!
58
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Igor Žofčák, přichází Karol Mészáros.
56
Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Tiaga Galvaoa, přichází Radu Ginsariho.
56
Hráči Slovanu jsou teď u míče a snaží se dostat dopředu kombinační hrou.
55
Joãozinho teď zkoušel odcentrovat do pokutového území. Jeho centr byl ovšem příliš dlouhý a nikoho nenašel.
53
Hra je přerušena. Jeden z hráčů Slovanu potřebuje ošetření.
52
Dnešní utkání sleduje 6711 diváků.
51
Centr do pokutového území Slovanu teď doputoval přímo k Degrovi, který ho na dvakrát dokázal zlikvidovat.
50
Luvannor to zkusil přímo. Jeho střela byla ovšem hodně nepřesná.
49
Slovenští hráči si teď pomohli nedovoleným zákrokem. Šeriff teď bude kopat standardní situaci asi z 30 metrů.
48
Nepřesný centr Šeriffu, který doputoval až k brankáři Pernišovi.
47
Nyní se nám hraje převážně ve středu hrací plochy. Veškeré pokusy končí díky nepřesnostem na obou stranách.
46
Do druhého poločasu rozehrával slovenský tým.
46
Hráči s rozhodčími nám nastupují na hrací plochu. Utkání nám bude za pár okamžiků pokračovat.
Skončil nám první poločas 3. předkola Ligy mistrů mezi ŠK Slovan Bratislava a FC Šeriff Tiraspol. První poločas byl hodně vyrovnaný. Bylo k vidění několik příležitostí na obou stranách, ale zatím jsme viděli pouze jednu branku z pokutového kopu, kterou proměnil Igor Žofčák. Po prvních pětačtyřiceti minutách vedou hráči Slovanu nad Šeriffem Tiraspol 1:0. Druhý poločas začne přibližně v 21:16.
45+1
45
Hlavní rozhodčí nastaví v prvním poločase jednu minutu.
44
Galvao teď dostal ideální přihrávku do pokutového území. Otočil se s míčem, vypálil z první a jen těsně minul branku Slovanu!
42
Slovan je teď hodně aktivní a snaží se kombinační hrou vytvořit další šance.
42
Pokutový kop proměňuje střelou k pravé tyči IGOR ŽOFČÁK. Brankář Degra neodhadl směr a šel na druhou stranu, než směřoval míč.
41
Blanco zahrál v pokutovém území rukou a vidí žlutou kartu.
39
Slovan bude kopat pokutový kop!
39
Hráči Slovanu budou zahrávat rohový kop.
39
Milinkovič vysunul do pokutového území Soumaha. Jeho pokus ovšem odvrací obrana soupeře na rohový kop.
37
35
Cadu teď zahrával standardní situaci. Odcentroval do pokutového území, kde našel Mureşana. Z jeho hlavičkou si Perniš dokázal poradit.
35
Z rohového kopu ovšem nedokázali Slováci nic vytěžit.
34
Slovan teď si vytvořil několik dalších příležitostí ale dokázal vybojovat z toho pouze rohový kop.
33
Centrovaný míč do pokutového území našel Čikoše. Ten ovšem nedokázal prudký míč zpracovat v těsné blízkosti branky Degry.
32
Fořt teď byl faulován u středové čáry.
31
Isa dostal do pokutového území ideální přihrávku na hlavu. Jeho pokus ovšem mířil vysoko nad.
30
Hra nám pokračuje.
29
Hra je přerušena. Benson potřebuje ošetření.
29
Soumah si teď udělal prostor v pokutovém území, přesnou přihrávkou našel svého spoluhráče Fořta. Ten vypálil z první. Degra si ale z jeho pokusem dokázal poradit.
28
Grendel se snažil najít Žofčáka. Ale jeho přihrávka byla nepřesná.
26
25
Slovan teď uzavřel soupeře na jejich polovině a zkouší se prosadit kombinační hrou.
23
Centrovaný míč do pokutového území odvrací hostující obrana do bezpečí.
22
Soumah teď dokázal vybojovat míč, přiťukl ho Fořtovi. Ten vypálil ale do míst, kde stál moldavský brankář, který ovšem míč neudržel a vyrazil pouze na rohový kop.
20
Ani po dvaceti minutách hry jsme zatím v utkání neviděli žádnou vážnou šanci, která by směřovala na jednu či druhou branku.
19
Luvannor teď prověřil pozornost Perniše. Ten byl pozorný a nachytat se nenechal.
18
Benson teď dostal ideální přihrávku na hranici ofsajdového postavení. Centr byl ale příliš rychlý a tak ho nestačil zpracovat.
17
A znovu musel Perniš vyběhnout a odkopnout míč do autu před dobíhajícími hráči soupeře.
16
Isa teď měl obrovskou příležitost. Dokázal utéct obraně Slovanu, obešel si brankáře Perniše. Míč ovšem do branky Slovanu dostat nedokázal.
15
Slováci to zkusili na krátko. Ze standardní situace ale žádnou výhodu nezískali.
14
Slovan bude zahrávat rohový kop.
13
Perniš teď musel nasadit rychlost číslo dvě, aby mohl včas doběhnout k balonu před dobíhajícími soupeři a mohl ho tak odkopnout do bezpečí.
12
Hudák zkusil vystřelit z dálky. Jeho střela mu ale nesedla. Místo na bránu soupeře směřovala do prostoru rohového praporku.
11
Hráči Slovanu si teď pomohli při zpracování míče rukou a přišli o míč.
10
Během prvních deseti minut jsme zatím neviděli žádnou střelu na jednu či druhou branku.
9
Nyní se snaží prosadit kombinační hrou hráči Šeriff Tiraspol. Obranu Slovanu je ale dobře postavená a rovněž je nepouští do blízkosti své branky.
8
Nakonec si ovšem pomohli nedovoleným zákrokem a přišli tak o míč.
8
Hráči Slovanu jsou teď u míče na polovině moldavského týmu. Snaží se prosadit kombinační hrou. Zatím se jim ale nedaří prosadit přes dobře hrající obranu soupeře.
7
Zatím sledujeme klidný začátek utkání. Oba týmy hrají opatrně. Nikdo nechce udělat chybu.
7
Žofčák teď zahrával standardní situaci . Zkoušel odcentrovat do pokutového území. Jeho centr ale doputoval pouze do rukavic Degry.
6
Hráči moldavského týmu si teď počínali nedovoleně u středové čáry a přišli tak o míč.
5
Jablonský se teď zkoušel prosadit v pokutovém území. Míč si ovšem ukopl a už ho na hřišti nestihl.
5
4
Moldavský tým ale nepřesnou přihrávkou o míč přichází.
3
Útočný faul Slovanu.
2
Benson dostal přesnou přihrávku do pokutového území. Jeho hlavička si ale cestu mezi tři tyče moldavského týmu nenašla.
1
Lásik teď hledal dlouhou přihrávkou ve předu Fořta. Jeho přihrávka ovšem byla příliš dlouhá.
1
Do prvního poločasu rozehrávali jako první hráči Šeriff Tiraspol.
1
Slovan nastupuje do utkání ve světlemodrých dresech. Moldavský tým bude hrát v dresech žlutých.
Hráči nám právě nastupují na hrací plochu. Utkání nám za pár okamžiků začne.

ŠK Slovan Bratislava: Perniš – Čikoš, Hudák, Niňaj, Jablonský – Milinkovič, Lásik, Soumah, Grendel, Žofčák (C) – Fořt
Náhradníci: Poláček – Halenár, Mészáros, Matejka, Sipľak, Jakúbek, Peltier

FC Šeriff Tiraspol: Degra – Balima, Metoua, Mureşan, Joãozinho – Isa, Blanco, Cadu, Luvannor – Galvão, Benson
Náhradníci: Paščenko – Ginsari, Juninho, Ricardinho, Ernandes, Moreira

Rozhodčí: Stephan Studer – Sandro Pozzi, Jean-Yves Wicht (všichni SUI).
Zápas bude řídit jako hlavní švýcarský rozhodčí Stephan Studer a na čarách mu budou pomáhat jeho krajani Sandro Pozzi a Jean-Yves Wicht. Jako čtvrtý rozhodčí byl delegován Sébastien Pache ze Švýcarska. Delegátem UEFA bude v zápase José Guilherme Aguiar z Portugalska. Pozorovatelem rozhodčích UEFA Kaj Østergaard z Dánska.
FC Šeriff Tiraspol

Moldavský tým stejně jak Slovan si musel svou účast v třetím kole vybojovat v 2. předkole. V něm se utkal s klubem z Černé Hory FK Sutjeska. V prvním zápase doma vyhrál 2:0, venku pak svého soupeře porazil 3:0 a zaslouženě tak postoupil do třetího kola.
ŠK Slovan Bratislava

Slovenský tým se prebojoval do 3. předkola Ligy mistrů po dvou výhrach s welským The New Saints. V prvním domácí zápase se hodně trápil a nakonec vyhrál nejtěsnějším možným výsledkem 1:0. V odvetě to dlouho vypadalo, že zápas skončí bezbrankovou remízou, ale nakonec se Slovan dokázal v posledních patnácti minutách dvakrát prosadit a zaslouženě tak postoupil do třetího kola.
Hezký den všem sportovním fanouškům. Dnes Vám přiblížíme v online reportáži průběh 3. předkola Ligy mistrů, mezi ŠK Slovan Bratislava a FC Šeriff Tiraspol.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:15.