To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Hosté dokonali ve druhém poločase obrat a dokázali vyrovnat na 2:2 a z Nantes si tak vezou, ovšem po zásluze, alespoň bod! Pokračuje tak skvělá bilance obou týmů, kteří dnes místy předváděly výtečný výkon!
90+6
90+6
Žlutou kartu dostává Adrien Thomasson (FC Nantes).
Žlutou kartu dostává Cédric Yambéré (Girondins Bordeaux).
90+6
90+6
Je tu poslední minuta nastaveného času, míč míří do vápna Girodnins, kde však úřaduje bránící Guilbert.
90+4
Akce Nantes zastavuje odpískaný ofsajd.
90+2
Celkem šest minut se sudí Chapron rozhodl nastavit.
90+1
Bordeaux právě vstřelilo branku!
To je něco! Hosté rozehráli rohový kop, Diabaté opět ve vápně hledal pozici k hlavičce, ale tentokrát byl úspěšnější bránící LORIK CANA, který však nasměroval míč nešťastně do vlastní branky!
90
Tečovaná střela Diabatého nabízí hostům rohový kop z pravé strany.
90
Je tu poslední minuta řádné hrací doby a Girondins stále prohrává, byť již pouze o gól!
88
Na druhé straně Prior spěchá s rozehrávkou do své branky.
87
Diabaté tentokrát v ofsajdu, míč tak získávají domácí.
86
Vada rozehrál další roh hostů, ale tentokrát si pro míč došel Riou.
84
Hosté rozehrávali volný kop z levé strany, konkrétně Vada, jehož centr dokázal hlavou usměrnit ve vápně Nantes CHEICK DIABATÉ. Míč se ještě odrazil od tyče a skončil nakonec v brance, gól trochu se štěstím, ale platí a hosté se vracejí do hry!
82
Probíhá již poslední desetiminutovka a hosté stále marně dotírají na branku soupeře.
80
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Koffi Djidji, přichází Lorik Cana.
79
Djidji s pomocí lékařů týmu opouští trávník a kulhá na levou nohu, uvidíme, jak moc vážné to bylo.
78
Djidji zůstává na trávníku, v pokutovém území Girondins a zřejmě šetří čas.
77
Hostům se čas povážlivě krátí, na centr z pravé strany zkouší ve vápně dosáhnout Diabaté, ale nějaký ten centimetr mu chybí.
76
Dubois se dostal s míčem až k pokutovému území soupeře, kde o něho ale zase přišel a nyní již spěchá zpět do obrany, na své místo.
75
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Kolbeinn Sigþórsson, přichází Emiliano Sala.
73
Statistika držení míče: 39% : 61%.
72
Diabaté odkulhal za postranní čáru, ale zřejmě se vrátí do hry.
71
A pozor, na druhé straně se srazil Diabaté s Riou.
70
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Adryan, přichází Yacine Bammou.
70
Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Cédric Carrasso, přichází Jérôme Prior.
69
Bylo to zřejmě špatným došlápnutím, nebyl tam žádný střet s některým z hráčů, pro Carrassa tak zápas končí předčasně.
68
Carrasso utrpěl zranění levého kolene v souboji ve vlastním vápně a nevypadá to dobře.
67
Domácí rozehrají volný kop z pravé strany.
66
Žlutou kartu dostává Adam Ounas (Girondins Bordeaux) za obranný faul na vlastní polovině.
65
Vizcarrondo odkopává míč od svého vápna, hosté to musí zkoušet znovu.
63
Možná trochu překvapivé střídání Bordeaux, jak Khazri, tak Plašil, patřili k tomu lepšímu, co dnes na bylo na hřišti v dresu Girondins.
62
Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Wahbi Khazri a Jaroslav Plašil, přichází Enzo Crivelli a Thomas Touré.
62
61
Riou nyní sebral míč Ounasovi, který se dostal za obranu Nantes, parádní zákrok domácího gólmana!
60
Je za námi hodina hry, domácí stále vedou o dva góly a již pouze poslední půl hodina je dělí od cenných tří bodů.
59
V česko-americkém souboji uspěl Plašil, který zablokoval centr Bedoyi z levé strany.
59
Další roh pro Nantes, opět z pravé strany.
58
Míč směřuje z pravé strany před branku Bordeaux, ale Carrasso vyboxovává.
57
Střela Thomassena končí mimo branku Bordeaux, ale míč byl tečován, roh pro Nantes.
56
Míč mají domácí, kteří se snaží kombinovat na polovině soupeře.
55
Adryan centruje z levé strany, ve vápně pálí z voleje Bedoya, ale branku vysoko přestřeluje.
54
Žlutou kartu dostává Wahbi Khazri (Girondins Bordeaux) za podražení Duboise na útočné polovině.
54
Další odkop od branky Nantes.
53
Diabaté se ocitl v ofsajdovém postavení, míč získávají domácí.
52
Tam ale úřadují aktuálně hráči Girondins, kterým patří úvodní minuty druhého poločasu.
51
Odkop od branky Nantes, míč směřuje na polovinu Bordeaux.
49
Jenže vzápětí dostává Koffi Djidji (FC Nantes) žlutou kartu za faul na Vadu.
49
Hosté postupují po levé straně, ale tam zaúřadoval bránící Djidji.
47
Tentokrát mohli v úvodu druhé půle skórovat hosté, parádní centr Plašila našel hlavu Diabatého, který ale ztroskotal na Riouovi.
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:02.
Po prvním poločase vedou domácí 2:0 a zatím docela kontrolují své vedení. Hosté zahrozili v podstatě pouze dvakrát, kdy hlavně Khazriho volný kop byl velmi povedený a z pohledu domácích i hodně nebezpečný. Nantes udeřilo dvakrát a do druhé půle půjde s nadějným náskokem.
45+1
45+1
Rozhodčí Chapron nastavil jednu minutu, hosté to ještě zkoušejí.
45
Domácí v pohodě odvrací, míč nakonec končí v autu, vhazují domácí.
44
Je z toho rohový kop z levé strany pro Bordeaux.
44
Chantôme ve spolupráci s Poko vybojovali míč a hosté mohou zaútočit.
43
Hosté zahrozili, Ounas pálí z pravé strany, ale míč končí vedle branky Nantes.
41
Žlutou kartu dostává André Biyogo Poko (Girondins Bordeaux) za zbytečný útočný faul na Adryana.
40
Poslední pětiminutovka první půle, míč mají hosté, kteří něco zkoušejí vymyslet na polovině soupeře.
39
Útočná snaha Lenjaniho byla již za hranicí, v souboji s bránícím Poko fauluje a míč získávají hosté.
39
Volný kop Nantes, na polovině soupeře, ale v dostatečné vzdálenosti od branky soupeře.
38
Hra je často kouskována, k vidění je spousta faulů a míč často končí mimo hriště.
36
Míč létá vzduchem ze strany na stranu, bohužel, to fotbalové kráse rozhodně nepřidá.
35
Autové vhazování domácích, na své polovině, z levé strany.
33
Carrasso jistil střelu Thomassona, kdy míč prolétl vedle jeho branky.
32
Domácí jsou opět na polovině Girondins, kde vybojovali autové vhazování.
30
Nantes právě vstřelili branku!
Jenže po dalším centru, tentokrát z levé strany, se již ALEJANDRO BEDOYA hlavou v pokutovém území prosazuje, pravdou však je, že Lenjani mu poslal doslova nadýchaný centr!
30
Centr z pravé strany do pokutového území Bordeaux, Bedoya ale na míč nedosáhl.
29
Zatím je k vidění nezáživný fotbal, odkop od branky Nantes.
27
Nepřesný nákop obránce Girondins, míč tak získávají domácí.
26
Vada posílá pas na Ounase, ale před ním dobře zasáhl obránce Nantes.
25
Nyní se hraje převážně ve středu hřiště.
23
Autové vhazování Bordeaux, z levé strany, na polovině soupeře.
21
Ofsajdem končí akce Girondins, Riou má míč a vykopává.
19
Wahbi Khazri rozehrál volný kop a udělal to výtečně, trefil se přesně mezi dvojici rozestoupivších se hráčů ve zdi, jeho střela se krásně stáčela do branky, ale nakonec míč prolétl těsně vedle branky!
18
Gillet fauluje na své polovině a dává tak soupeři výhodu volného kopu z nějakých třiceti metrů od své branky.
17
Míč mají hosté, ale pouze na své polovině.
15
Po střele Adryana končí míč vysoko nad brankou Girondins, Carrasso rozehrává.
14
Jaroslav Plašil faulován na své polovině, Bordeaux zůstává u míče.
13
Domácí to zkusili přímo na branku, ale Carrasso si stáhl míč ze vzduchu.
12
Sigþórsson faulován na pravém křídle bránícím Adamem Ounasem, volný kop pro Nantes.
11
Contento nakopává míč dopředu, ale hrají domácí.
10
Obránce Bordeaux odhlavičkovává na bližší tyči do autu.
9
Domácí rozehráli z pravé strany, ale míč končí opět mimo branku, další roh, tentokrát z levé strany.
8
Další šance domácích, po pravé straně se dostal ke střele Bedoya, ale jeho střelu zblokoval obránce na roh.
6
A po zákroku Adryana mají hosté další volný kop, tentokrát z většího úhlu, opět z pravé strany.
5
Nakonec je z toho volný kop pro Bordeaux, z pravé strany, na polovině Nantes.
4
Ounas postupuje po pravé straně, směrem k pokutovému území Nantes, ale obránce mu odkopl míč do autu.
3
Autové vhazování hostů z pravé strany, na polovině Nantes.
1
Skvělý start domácích do dnešního utkání, KOLBEINN SIGÞÓRSSON se dostal za obránce Bordeaux a přesnou střelou z levé strany, ke vzdálenější tyči, otevírá skóre zápasu.
1

FC Nantes: Riou – Dubois, Djidji, Vizcarrondo, Lenjani – B. Touré, G. Gillet – Thomasson, Bedoya, Adryan – Sigþórsson.
Náhradníci: Dupé – Cana, R. Gomis, Bammou, Moimbé, Iloki, Sala.

Girondins Bordeaux: Carrasso – Biyogo Poko, Guilbert, Yambéré, Contento – Plašil, Chantôme, Vada – Ounas, Diabaté, Khazri.
Náhradníci: Prior – Ambrose, Sané, A. Traoré, Crivelli, Poundjé, T. Touré.

Rozhodčí: Chapron – Viala, Plancon.
Vzájemné zápasy
V prvním vzájemném utkání v podzimní části zvítězilo Bordeaux na svém hřišti 2:0, stejně jako v jarním utkání minulého ročníku, kdy doma Nantes přehrálo 2:1. V posledním vzájemném duelu na hřišti Nantes uspělo domácí FC v prosinci 2014, kdy Girondins přehrálo 2:1.
GIRONDINS BORDEAUX

Jak již naznačeno, dnes půjde o souboj dvou sousedů v tabulce, přičemž Girondins bude v Nantes usilovat i dnes o body, stejně jako v předchozích ligových duelech, z nichž hned šest vyhrál (ze sedmi)! Bordeaux, stejně jako Nantes, zvládlo i dvě kola francouzského poháru, Girondins navíc i osmifinálový souboj ligového pohráu s Monakem (3:0). Hosté mají formu, potvrdí ji i v Nantes?
FC NANTES

Náboj dnešnímu utkání dává nejen postavení obou týmů v tabulce (Bordeaux na 10. místě, Nantes na 11.), ale i jejich skvělá bilance z posledních ligových kol. V případě Nantes se jeví jako pravděpodobný nerozhodný výsledek, který se v jejich posledních zápasech "narodil" hned šestkrát z devíti utkání!
Vítejte u onlajn přenosu utkání dvaadvacátého kola francouzské Ligue 1, v němž domácí FC NANTES přivítá na Stade de la Beaujoire v Nantes GIRONDINS BORDEAUX.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.