Serie A - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sampdoria : Bologna - 1. prosince 2018   20:30

Sampdoria
10' Praet (Caprari) • 25' Quagliarella  • 41' G. Ramírez (Caprari) • 69' Quagliarella (Linetty)
4:1
(3:1)
Bologna
17' A. Poli  (Svanberg)
Sampdoria
Audero – Bereszyński, Tonelli, J. Andersen, Murru – Linetty (84. Jankto), Vieira (63. Ekdal), Praet – G. Ramírez – Quagliarella, Caprari (65. Defrel).
Rosario Abisso – Alessio Tolfo, Stefano Liberti
Luigi Ferraris, Genova
Bologna
Skorupski – Calabresi (63. Orsolini), Danilo, Helander, Mattiello – A. Poli, Pulgar, Svanberg – Falcinelli (56. Palacio), Santander, Krejčí.

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 2:4. Rohy: 1:4. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 14:10.
Je konec. Sampdoria to dnes zvládla na jedničku, jelikož zvítězila 4:1. Už v 10. minutě poslal domácí do vedení Dennis Praet, ale o sedm minut později srovnal Andrea Poli. Ve 25. minutě ale vrátil Sampdorii zpátky do vedení po chybě hostů Fabio Quagliarella. Čtyři minuty před koncem se mohli fanoušci na stadionu Luigi Ferrari opět radovat, jelikož poslal domácí mužstvo do dvoubrankového vedení Gastón Ramírez. Ve druhém poločase byli stále domácí lepším týmem a v 68. minutě zvýšil náskok na 4:1 druhým gólem Fabio Quagliarella.
90+2'
90+2'
Centr hostů skončil jen v moci brankáře Audera.
90+1'
Rozhodčí nastavuje dvě minuty navíc.
90'
Následná střela z přímého kopu byla ovšem zblokována a u míče tak jsou domácí hráči.
88'
Bereszyński se provinil faulem a uviděl žlutou kartu.
86'
Domácí tým už slaví, jelikož stále vedou nad soupeřem 4:1.
84'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Karol Linetty, přichází Jakub Jankto.
83'
Zakončení hostujícího hráče skončilo pouze nad bránou domácího týmu.
81'
Domácí se už moc dopředu neženou a nyní Bologna získala rohový kop.
80'
Opět je hra přerušena, díky faulu z hostující strany a u balónu bude Sampdoria.
78'
Linetty nyní obdržel žlutou kartu za svůj faul a Bologna tak má odkop od své svatyně.
75'
Dnes je už pravděpodobně o vítězi rozhodnuto, jelikož Bologna se nemůže dostat ve vápně do zakončení na bránu.
73'
Posléze to zkusil zpoza vápna Mattias Svanberg, ale jeho rána šla jen nad bránu soupeře.
72'
Bologna sice má balón ve své moci, ale nemůže se dostat do nějaké šance.
69'
Žlutou kartu dostává Rodrigo Palacio (Bologna FC).
69'
Sampdoria právě vstřelila branku!
Tak tady je pravděpodobně rozhodnuto, jelikož domácí jdou už do tříbrankového vedení! Linetty poslal z levé strany skvělou přihrávku do vápna, kde si sběhl FABIO QUAGLIARELLA, který své zakončení umístil přesně k levé tyči. Asistence: Linetty.
67'
Žlutou kartu dostává Federico Santander (Bologna FC).
65'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Gianluca Caprari, přichází Grégoire Defrel.
63'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Ronaldo Vieira, přichází Albin Ekdal.
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Arturo Calabresi, přichází Riccardo Orsolini.
61'
Opět skončil míč pouze za bránou Audera, který tak má odkop od své svatyně.
60'
Je před námi posledních třicet minut a domácí celek stále vede 3:1.
58'
Sampdoria má stále hru pod kontrolou a Bologna se nemůže dostat dovnitř vápna.
56'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Diego Falcinelli, přichází Rodrigo Palacio.
55'
Lorenzo Tonelli se posléze rovněž dopustil nedovoleného zákroku a také uviděl kartu žluté barvy.
53'
Calabresi se nyní dopustil faulu a uviděl tak žlutou kartu.
51'
Ani tentokrát útok Bologny nic nepřinesl a u balónu tak je opět domácí Sampdoria.
50'
Nyní se ocitl v ofsajdu Federico Santander a u míče tak budou opět domácí.
48'
Hosté se dopustili faulu ve středu hrací plochy a u míče tak bude Sampdoria.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:31.
První poločas je u konce a dočkali jsme se hned čtyř branek. Už v 10. minutě poslal domácí do vedení Dennis Praet, ale o sedm minut později srovnal Andrea Poli. Ve 25. minutě ale vrátil Sampdorii zpátky do vedení po chybě hostů Fabio Quagliarella. Čtyři minuty před koncem se mohli fanoušci na stadionu Luigi Ferrari opět radovat, jelikož poslal domácí mužstvo do dvoubrankového vedení Gastón Ramírez.
45'
45'
A další šance domácích, ovšem ta skončila jen nad horní tyčí brány Skorupského.
43'
Posléze přišel faul ve středu hrací plochy ze strany domácích.
41'
Domácí jdou už do dvoubrankového vedení! Caprari poslal naprosto fanatickou přihrávku na GASTÓNA RAMÍREZE, který si se zakončením v obrovské šanci poradil a poslal míč k pravé tyči. Asistence: Gianluca Caprari.
39'
Posléze navíc přišel faul ve středu hrací plochy a Sampdoria tak má volný kop ze středu hrací plochy.
38'
Ale hostující mužstvo se nemůže dostat do nějaké vážnější šance.
36'
Nakonec hra pokračuje a o aut se postaral český hráč Ladislav Krejčí.
35'
Hosté nyní získali autové vhazování, ale to bude pozdrženo, jelikož Bartosz Bereszyński leží na trávníku.
33'
Bologna má opět problémy s rozehrávkou na vlastní polovině, ale nakonec vše vyřešil odkopem Łukasz Skorupski.
29'
Opět se bojuje o míč ve středu hrací plochy a posléze domácí získali autové vhazování.
27'
Hostující hráč se dopustil nedovoleného zákroku na levé straně a u míče tak bude opět Sampdoria.
25'
Domácí jdou zpátky do vedení po další velké chybě hostů. Domácí hráč se tak dostal k míči, který ale nakonec poslal FABIU QUAGLIARELLOVI hostující obránce a posléze domácí hráč vypálil do levé části branky a Łukasz Skorupski byl bez šance.
22'
Domácí hráč Fabio Quagliarella se ocitl jen v ofsajdové pasti.
20'
Ovšem následná přihrávka hráče Sampdorie byla hodně nepřesná a skončila v zámezí vedle brány soupeře.
19'
Domácí drží míč na své polovině a snaží se něco vymyslet.
17'
Bologna právě vstřelila branku!
Je srovnáno! Přízemní centr Svabnerga z pravé strany doskákal, až k bývalému hráči domácích ANDREA POLIMU, který s pomocí tyče dokázal překonat Audera. Asistence: Mattias Svanberg.
17'
Následný roh se bude opakovat, ovšem z druhé strany.
16'
Diego Falcinelli se ocitl ve velké šanci uvnitř vápna, ale jeho pokus parádním zákrokem vyrazil na rohový kop Emil Audero!
15'
Bologna se snažila dostat do vápna, ale to se jí nepodařilo a u balónu tak jsou domácí.
13'
Domácí se nyní provinili faulem ve středu hrací plochy a Bologna tak má volný kop.
12'
Hosté se nedostali dopředu středem hrací plochy.
10'
Domácí jdou do vedení! Hostující hráč přišel o míč na hranici vápna a posléze poslal Caprari z levé strany skvělou přihrávku před bránu, kde neměl problém zakončit míč do prázdné brány DENNIS PRAET. Asistence: Gianluca Caprari.
9'
Nyní se ovšem provinil rukou Andrea Poli a Sampdoria bude mít volný kop.
8'
Emil Audero musel vyběhnout z brány, jelikož se snažil zakončit Krejčí, ale domácí gólman vše vyřešil.
7'
Bologna se dostala po levé straně dopředu, ale nakonec z toho nebylo nic vážnějšího.
5'
Zatím je hra velmi vyrovnaná a hraje se především ve středu hrací plochy.
3'
Ale s následným centrem si poradila domácí obrana a nejednalo se o nic vážnějšího.
2'
Hosté získali na začátku utkání volný kop z levé strany a mohou se tak dostat do vedení.
1'

UC Sampdoria: Audero – Bereszyński, Tonelli, J. Andersen, Murru – Linetty, Vieira, Praet – G. Ramírez – Quagliarella, Caprari.
Náhradníci: Belec, Rafael Cabral – Colley, Defrel, Jankto, Ekdal, Kownacki, Sala, Rolando, Saponara, J. Tavares.

Bologna FC: Skorupski – Calabresi, Danilo, Helander, Mattiello – A. Poli, Pulgar, Svanberg – Falcinelli, Santander, Krejčí.
Náhradníci: A. Da Costa – De Maio, Destro, Dijks, Donsah, G. González, M'Baye, Okwonkwo, Á. Nagy, Orsolini, Palacio, Paz.

Rozhodčí: Rosario Abisso – Alessio Tolfo, Stefano Liberti.
Bologna FC

Bologna je na tom hůř a aktuálně je na první sestupové pozici, tudíž na osmnáctém místě s jedenácti body a skóre 11:18. V posledním zápase přivítala na své půdě Fiorentinu. Branka ovšem ani v jednom ze dvou poločasů nepadla a utkání tak skončilo bezbrankovou remízou 0:0. Nejlepším střelcem je se čtyřmi góly Santander.
UC Sampdoria

Sampdoria je momentálně na dvanáctém místě s šestnácti body a skóre 17:16. V posledním zápase zavítala do Janova, kde už v 8. minutě šla do vedení, když se prosadil Quagliarella. Ovše v 17. minutě domácí srovnali. Ve druhém poločase už branka nepadla a utkání tak skončilo remízou 1:1. Nejlepším střelcem je se šesti góly Defrel.
Ve 14. kole italské ligy se proti sobě utkají týmy UC Sampdoria a Bologna FC. Naposled se spolu tato mužstva utkala v dubnu letošního roku na půdě Sampdorie, který vyhrála 1:0. Dnes se opět bude hrát na stadionu Sampdorie. Úvodní výkop je naplánován na 20:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62