Hosté zvládli v závěru hru bez brankoviště velmi dobře a měli kopu smůly, že se jim nepovedlo dostat kotouč do branky. Litoměřice poprvé s Kladnem v letošní sezoně prohrály, byť měly zápas výborně rozehraný.
60:00
59:56
Vysoká hůl hostů, vhazování ve středním pásmu. Tohle Kladno nepustí.
59:40
Kalla v šanci propálil puk skrz brankoviště. Teď byli hosté velmi blízko vyrovnání.
Hosté si vyžádali oddechový čas.
59:07
Po Bílkově nahození byl před brankou dostatečně bráněný Kalla.
58:47
Domácí ale drží puk na hokejce, což jim v tuto chvíli vyhovuje.
58:20
Povedlo se až teď. Bahenský našel před brankou Stacha, který ale nemohl zakončit z první a Král se stihl přesunout.
57:50
Po Šulcově střele zakročil Lukáš, ale Kladnu se nedaří vyhodit do bezpečí.
57:04
Volek se Zdeňkem Doležalem měli několik slibných šancí před Lukášem. Střelu prvně jmenovaného domácí brankář vyrazil, Doležal z dorážky branku netrefil.
56:31
Nepřesná Míkova nahrávka končí zakázaným uvolnění.
55:20
Kalla na kruhu udělal krásnou stahovačku, ale jeho střela skončila v ochranné síti. Hostující forvard jen zvedl oči v sloup.
53:58
Kladno právě vstřelilo branku!
Jenže nakonec se jim to nepodaří! Hořava nahrál na vrchol kruhu PETRU TENKRÁTOVI a ten dělovkou propálil Krále. Asistence: Miloslav Hořava, Tomáš Pitule.
53:37
Litoměřice zatím důležité oslabení zvládají.
52:54
Rudovský dostal poskakující nahrávku, ale minul branku.
52:21
Dvě minuty za faul loktem dostává Lukáš Špelda (LTM). Ten navíc dostává ještě osobní desetiminutový trest za nesportovní chování.
52:15
Domácí mají výhodu po faulu na Pituleho.
51:29
Dragoun se vydal mezi tři bránící hráče a jeho akce byla předem odsouzena k neúspěchu.
50:21
Stach s Kindlem nepříjemně doráželi na Krále, který neudržel puk pod kontrolou.
49:34
Úmyslný ofsajd hostů, kteří nahodili puk na Lukáše ve chvíli, kdy nevyklidili pásmo.
48:44
Kindl se šikovně uvolnil za brankou a hledal Bahenského. Ten na jeho pas nedosáhl.
48:28
Lukáš musel řešit skákavé nahození od modré.
47:35
A hned po buly trefuje tyč Miloslav Hořava.
47:14
Rudovský se dostal k dorážce, ale nedokázal rychle zakončit. Král tak dostal šanci natáhnout se na čáře a pokus domácího útočníka bravurně zneškodnil.
46:51
Klouček nabídl puk na teč Hornovi, ale tomu se nepovedlo změnit dráhu letu kotouče.
46:29
Tempo hry neopadá, jen šance teď k vidění nejsou.
44:38
Střelu Lukáče vyrazil do rohu Král.
44:26
Také Kladenští jsou v plném počtu.
43:56
Po Kolářově nahození Lukáš neměl puk pod kontrolou, hosté jej však do branky nedopravili.
43:32
Redlich skvěle zabojoval a pro Kladno našetřil několik sekund.
43:03
Úvod zkrácené přesilovky se jim však nedaří.
42:39
Hosté jsou v plném počtu.
42:12
Přesilovka Kladna končí dřív. Tomáš Kaberle (KLA) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
40:58
Dalšímu pokusu Dragouna chyběla přesnost.
40:42
Střelu Dragouna vyrazil Král nad sebe.
40:27
Rytíři si zahrají přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Vítězslav Bílek (LTM).
40:01
Rytíři předvedli výborný výkon v průběhu druhé třetiny a zaslouženě se dočkali vyrovnání. Poslední dvacetiminutovka tedy bude hodně zajímavá.
40:00
39:54
Míka neudržel puk v pásmu, ofsajd a druhá třetina je tímto nejspíš u konce.
39:09
Král musel rychle z branky, protože se na něj řítil Miloslav Hořava. Hostující brankář ale byl včas u puku.
38:47
Strnad v souboji jeden na jednoho vletěl před Krále. Ten ale puk zastavil.
38:08
Tomáš Klouček (KLA) dostává dvě minuty za vysokou hůl.
37:10
Obě mužstva v plném počtu.
36:04
Zatím to nevypadá. Minuta pryč, ani jeden tým se nedostal k ohrožení branky.
35:10
Tomáš Pitule (KLA) a Ondřej Mikliš (LTM) dostávají dvě minuty za hrubost. Vyloučeni byli hráči s číslem 44 a 4 a bude se hrát 4 na 4. Předzvěst gólu?
34:21
Domácí jsou pochopitelně na koni, v posledních minutách si trvalým tlakem zajistili nerozhodný stav.
33:16
Tenkrát hledal nahrávkou před brankou Stacha, který ale pas vzduchem neměl nárok zachytit.
32:40
MILOSLAV HOŘAVA vypálil z mezikruží rychle mezi betony. Král se nestihl ani pohnout a v Kladně je stav vyrovnaný.
32:40
Hořava pláchl obraně hostů a byl faulován. Trestné střílení pro Kladno.
31:59
Po delším časovém úseku se kotouč dostal k Lukášovi, který si poradil s nahozením Švagrovského.
31:34
Litoměřice jsou už kompletní, ale Kladno se stále drží v pásmu.
31:00
Stachova přihrávka se od hokejky bránícího hráče odrazila do lapačky Krále.
30:03
Rytíři střílí z každé pozice. Možná právě tudy vede cesta.
29:45
Eberle tečoval ránu Rudovského nad branku.
29:39
Horna zkusil z úhlu vypálit a Král si nebyl jist, kde se kotouč nachází. Byl však mezi jeho betony.
29:02
Čárový sudí teď musel pomoci hlavnímu. A tak na dvě minuty za vysokou hůl odchází na trestnou lavici Dominik Bílek (LTM).
28:37
Dragoun vyhrál vhazování na JANA RUDOVSKÉHO, který vypálil tak rychle, že Král nestihl na tento pokus ani zareagovat. Asistence: Michal Dragoun.
28:36
Klouček už se se střelou nerozpakoval. Jenže Král si našel prostor a střelu dobře viděl.
28:16
Kaberle hledal před brankou Tenkráta, kterému proklouzl puk kolem hokejky.
26:56
Litoměřice právě vstřelily branku!
Jenže Kladno je vzápětí odraženo zpátky. RICHARD JARŮŠEK vystřelil přes obránce a kotouč Lukášovi propadl přes lapačku do branky. Asistence: Jakub Kolář.
26:24
Nahození Zemana od modré čáry tečoval před Králem nekrytý MICHAL DRAGOUN a hostující brankář na změnu letu puku neměl nárok zareagovat. Asistence: Jiří Zeman, Tomáš Horna.
25:26
25:04
Jaroměřský obloukem posílá puk ke Královi.
24:36
Tomáš Doležal měl před sebou poloprázdnou branku, ale vhodný moment ke střele prováhal.
23:47
Redlich dostal kotoučem do obličeje a rozhodčí hru zastavil.
23:21
Michal Lukáč (KLA) dostává dvě minuty za sekání.
23:09
Horna ve středním pásmu přebral kotouč, ale sám proti třem neměl naději na úspěch.
22:27
Bahenského střelu Král poněkud divoce krotil. Puk skončil za brankou.
21:54
Litoměřice špatně střídaly a domácí se dostali do šance, kterou zakončil Kindl pokusem přímo do Krále.
21:45
Jaroměřského střela byla hodně nepřesná.
21:08
Lukáč si v souboji s napadajícím protihráčem pomohl jednoduchým vyhozením do středního pásma.
20:20
Po souboji s Dragounem zůstal na ledě ležet Tomáš Doležal. Hra je přerušena.
20:01
Po dvaceti minutách vedou hosté o dvě branky. Nástup do zápasu měli úžasný. V prvních dvou minutách se trefili Kalla s Volkem. Litoměřice tak mají blízko i ke čtvrté výhře nad Kladnem v sezoně.
20:00
19:17
Neuvěřitelný zákrok vytáhl ze svého repertoáru Lukáš. Kladenský brankář se roztáhl na čáře a chytil pokus Ondráčka z bezprostřední blízkosti.
18:48
Nenápadnou střelu Ondráčka lapil Lukáš.
17:26
Zemanovu střelu tečoval jeden z bránících hráčů do protipohybu Krále, ale také mimo branku.
17:12
Jarůšek vystřelil přes Kloučka. Trefil jen vyrážečku Lukáše.
16:04
Další šance domácích. Kotouč, který byl volný před brankou, trefil ve skrumáži Redlich. Branku ale těsně minul.
15:18
Po obranném zákroku zůstal na zemi kladenský obránce Růžička. Hra je přerušena.
14:58
Lukáčova tečovaná střela se odrazila od vnější strany tyčky.
14:07
Švagrovský se dostal přes Kloučka, ale jeho bekhendový pokus branku netrefil.
13:29
Zemanovu střelu vyrazil Král před sebe a Bahenský ve složité pozici mířil bekhendem do prázdné. Atakován však branku minul.
12:38
Litoměřice jsou nebezpečné i při vlastním oslabení. Jejich další atak zastavil Růžička.
12:06
Kladenští připravili střeleckou pozici Růžičkovi. Jeho pokus Král neudržel, ale Pitule se k dorážce včas nedostal.
11:35
Kaberleho střelu hosté zastavili a sami se vydali dopředu. Švagrovský si ale špatně puk zpracoval a puk dojel až k Lukášovi.
11:08
Rudovský dvakrát málem ztratil pásmo, jenže pak zachytil nahrávku na Bílka a rázem se dostal do střelecké pozice. Král si povyjel a jeho ránu zastavil.
10:55
Tomáš Doležal (LTM) hned po buly podrazil Dragouna a dostává dvě minuty.
10:45
Král si na kotouč mockrát nesáhl, teď po střele Jaroměřského zapsal další zákrok.
09:26
Rytíři se ale začínají dostávat do hry a vzpamatovávají se z šoku.
09:09
Dragoun vypálil přes hokejku bránícího hráče mimo.
08:51
Kloučkova sražená střela projela Hornovi před hokejkou, ale domácí forvard nestihl zareagovat.
08:18
Kalla znovu dostal čas pro střelu. Jeho pokus zkrotil Lukáš.
07:27
Stadion je v plném počtu, hraje se pět na pět.
06:52
Špeldovo vyhození zachytil Volek a ujížděl od půlky sám na Lukáše. Domácí brankář tentokráte zakončení mezi betony vystihl.
06:23
Kladenští zahráli vysokou holí a protože se následně dotkli kotouče až ve vlastním pásmu, bude se vhazovat před jejich brankou.
06:10
Horna zkusil překvapit Krále, ale netrefil se mezi tři tyče.
05:59
Nyní už v něm jsou.
05:35
Domácím se nedaří zavést kotouč do útočného pásma.
05:01
Následovat bude navíc kladenská přesilovka. Jakub Šulc (LTM) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
04:33
03:48
Kladenští přidali na důrazu, což se momentálně vyplácí.
03:00
První půlminutku domácí zvládli. Kladenští by nutně potřebovali povzbudit a ubráněné oslabení by mohlo pomoci.
02:33
Lukáčovi (KLA) se nepovedla střela a musel si pomoci faulem. Kladenský obránce dostává dvě minuty za podražení.
01:28
No a důvod k radosti mají ještě větší! DOMINIK VOLEK proletěl skrze kladenskou obranu a střelou na přední tyč pokořil Lukáše. Asistence: Zdeněk Doležal.
01:14
Ožil samozřejmě kotel hostujících fanoušků, kterých je tu odhadem 35.
00:34
Raketový start hostů do dnešního utkání. Po akci Bílka se dostal kotouč mezi kruhy k JAROSLAVU KALLOVI a někdejší kladenský útočník střelou o tyč poslal puk do branky. Asistence: Vítězslav Bílek.
00:01

Rytíři Kladno: Lukáš (Chábera) – Klouček, Kaberle, Lukáč, Růžička, Zeman, Jaroměřský – Horna, Dragoun, Rudovský – Hořava, Pitule, Eberle – Tenkrát, Stach, Kindl – Redlich, Bahenský, Strnad.

HC Stadion Litoměřice: Král (Přikryl) – Šulc, D. Bílek, Míka, Mikliš, Špelda, Kolář, Málek – T. Doležal, Kalla, Bílek – Ondráček, Švagrovský, Novák – Z. Doležal, Volek, Jarůšek – Zdeněk, Racek.

Rozhodčí: Grech – Belko, Kokrment.
Rytíři mají na kontě 83 bodů, Stadion 75.
V tabulce se lepším postavením ovšem mohou chlubit domácí, kteří stále bojují o druhé místo. Nicméně vzhledem k tomu, že Litoměřice jsou páté, nabízí se solidní pravděpodobnost, že by se oba celky mohly potkat také v play off.
Vzájemné zápasy hovoří letos jednoznačně ve prospěch Litoměřic. Ty vyhrály všechny tři duely. Nejvíce branek padlo v jediném duelu v Kladně, kde se hosté prosadili čtyřikrát, Rytíři jen dvakrát.
Kvapíkové tempo základní části první ligy pokračuje, v dnešním souboji se utkají mimo jiné kladenští Rytíři s litoměřickým Stadionem.