Je dobojováno. Stadion ztratil v zápase dvoubrankové vedení a dovolil soupeři otočit vývoj zápasu. Po vydřeném vyrovnání přišla další branka Kadaně a hosté své hubené vedení nakonec dokázali udržet a odvážejí si z Kalich Areny tři body. To je ode mně pro dnešek vše a přejí Vám hezký zbytek večera.
60:00
59:40
Je to tak, Stadion opět se šesti hráči. Vhazuje se po levici Moučka.
59:38
Švagrovský se dostal do postavení mimo hru. Přikryl se vrací do branky, ale asi to bude jen na mžik.
59:13
Hosté vyhazují kotouč na zakázané uvolnění.
58:43
Přikryl je na střídačce! Stadion to zkusí se šesti hráči v poli.
Dnešní utkání sleduje 1240 diváků.
58:33
Oddechový čas pro domácí.
58:21
Račuk se hnal do samostatného úniku tísněn obráncem Miklišem. Vzájemný souboj nakonec vyhrál domácí obránce a zmocnil se kotouče.
57:59
Nahození ze středního pásma Mouček podržel ve své rukavici a bude opět vhazovat v obranné třetině Kadaně.
57:00
Stadion opět zatlačil soupeře do obranného pásma. Domácí prahnou po vyrovnání, ale zatím se jim to nedaří.
55:48
V rohu kluziště opět operuje nejlepší litoměřická formace. Kalla vybídl ke střele Šulce, jeho přihrávka však k litoměřickému obránci nedoputovala přes hůl Aleše Pavlase.
55:38
Další zákrok si připisuje litoměřický brankář proti střele Petra Jíry z mezikruží.
54:43
Kadaň je kompletní. K další střele se dostal Jan Hammerbauer, který však pouze vyprášil lapačku Přikryla.
53:34
Kadaň vyhazuje kotouč ven z pásma a píská se zakázané uvolnění. Připomenu jen, že se hraje čtyři na čtyři.
53:03
Na straně Kadaně Jaroslav Mrázek dvě minuty hrubost, Martin Šagát dvě plus dvě minuty hrubost a Radek Havel dvě plus dvě hrubost. Na straně Litoměřic Z.Doležal dvě plus dvě hrubost, Jakub Šulc dvě plus dvě hrubost a Jakub Kolář dvě plus dvě minuty hrubost.
53:03
Za brankou hostí se strhla bitka a zřejmě se budou rozdávat další tresty.
52:55
Tři kadaňští hráči teď ujížděli na osamoceného obránce Šulce, Přikryl však vytáhl neskutečný zákrok ze své sbírky a likviduje střelecký pokus Martina Mazance.
52:21
Šance na vyrovnání je zde. Dvě minuty za faul kolenem dostává Marek Sikora.
51:56
Litoměřice se dlouho nadřely na vyrovnání a lehce opět o něj přišly. Tohle může domácí celek ještě mrzet.
50:56
Kadaň právě vstřelila branku!
Račuk po vyhrané buly posunul kotouč na JAROSLAVA MRÁZKA, který si povyjel před Přikryla a střelou zápěstím poslal kotouč do branky. Asistence: Marek Račuk.
50:48
V další šanci Hammerbauer nastřelil připraveného Přikryla, který podržel kotouč.
50:32
Střela Trefného byl zblokovaná do ochranné sítě. Vhazuje se po pravici Přikryla.
49:45
Litoměřice pokračují v náporu. Švagrovský z levého kruhu však minul branku.
49:42
Kadaň je v plném počtu.
48:46
Litoměřice právě vstřelily branku!
Napodruhé se nejlepší litoměřický střelec prosazuje. Výbornou přihrávku od Kally dostal do zcela odkryté branky VÍTĚZSLAV BÍLEK.Asistence: Jaroslav Kalla a Radek Míka.
48:36
Na Vítězslava Bílka číhala volná branka, ten však nastřelil tyčku!
48:00
Stadion kombinuje v útočném pásmu. Zatím se však Kališníkům nepodařilo vystřelit.
47:23
Vyloučení Kadaně. Dvě minuty za držení dostává Jaroslav Kůs. Litoměřice mají možnost vyrovnání.
45:55
Kadaň konečně vyhodila puk ven z třetiny, následně se Jíra dostal do postavení mimo hru a bude se vhazovat ve středním pásmu.
45:00
Domácí se usadili v útočném pásmu a nedávají soupeři možnost získání kotouče.
44:21
Kalla poslal z rohu kluziště rychlou přihrávku před branku,kde číhal Vítězslav Bílek. Kotouč však před litoměřickým útočníkem skočil a Bílek promáchl.
43:08
Elitní litoměřický útok Bílek – Kalla – T. Doležal rozjíždějí útočnou kombinaci. Na její konci byla střela Doležala, kterou však Mouček s klidem dokázal zlikvidovat.
42:24
Aleš Pavlas nedokázal z bezprostřední blízkosti překonat Přikryla. Jeho střela byla zblokovana obráncem Šulcem.
42:18
Stadion je kompletní.
41:46
Švagrovský se dostal v oslabení s kotoučem až před Moučka, nedokázal však přesně zakončit.
41:02
Hosté uzavřeli domácí celek a obstřelují Přikryla ze všech stran. Domácí brankář však drží svůj tým.
40:27
Litoměřice jsou ve čtyřech.
40:18
Vyloučení Litoměřic. Dvě minuty za zdržování hry dostává Jakub Kolář. Hosté si tak zahrají 9sekundovou přesilovku 5na3.
40:01
Máme za sebou druhou třetinu dnešního zápasu, ve které hosté z Kadaně otočili zápas ve svůj prospěch. Vyrovnání nejprve zařídil v úvodu třetiny Sikora a vedoucí branku vstřelil v polovině zápasu Jaroslav Kůs. Litoměřice tak přišly o dvoubrankový náskok a pokud chtějí pomýšlet dnes na body tak musí zabrat v poslední třetině. Ta začne zhruba v 18:43.
40:00
39:13
Hosté se konečně usadili v obranné třetině. Nahození od modré čáry před Přikrylem tečoval Kůs, pouze do betonu litoměřického brankáře.
38:33
Kolář ihned vyhazuje kotouč ven z třetiny.
38:27
Vyloučení Litoměřic. Dvě minuty za hákování dostává Vítězslav Bílek.
37:44
Domácí tým se usilovně snaží vyrovnat, to se jim zatím nedaří a hosté vyhazují kotouč ven z pásma.
36:54
Martin Ondráček od modré nahazoval do jízdy Davidu Švagrovskému, který tísněn obráncem nedokázal tečovat puk.
35:44
Jaroslav Kůs projel po levém křídle a vyslal lehkou střelu na Přikryla. Litoměřický brankář podržel kotouč ve své rukavici a bude se vhazovat po jeho levici.
34:45
Třetí formace Stadionu kombinuje v útočném pásmu. Zdeněk Doležal hledal před brankou Jakuba Zdeňka, kotouč se však k litoměřickému útočníkovi nedostal zásluhou obránce Mazance.
33:47
Zakázané uvolnění Stadionu. Domácí po dalším tlaku se museli osvobodit vyhozením kotouče. Vhazuje se po levici Přikryla.
32:15
Hosté otáčí zápas ve svůj prospěch. Jan Müller se prokličkoval až před Přikryla, stáhl na sebe dva obránce a poslal kotouč do pravého kruhu na volného JAROSLAVA KŮSE, který trefil levý horní růžek. Asistence: Jan Müller a Karel Ton.
30:32
Hosté jsou také kompletní a Müller ujížděl sám na obránce Šulce. Zkusil přes něj vystřelit, ale Přikryl měl odkrytý výhled a chytil kotouč do lapačky.
30:05
Litoměřice jsou kompletní a budou hrát krátkou přesilovou hru.
28:46
Chlapík se snažil vyslat do protiútoku Doležala, na poslední chvíli mu jeho úmysl zkazil obránce Trefný, který jej obral o puk.
28:29
Poměr sil se na ledě vyrovná. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Petr Jíra.
28:15
Jíra netrefil zcela odkrytou branku domácích!
28:05
Vyloučení Litoměřic. Dvě minuty ta držení dostává Radek Míka.
27:33
RIngler vyslal nenápadnou střelu zpoza obránce, s kterou však Přikryl neměl problém.
26:00
Střelu Zdeňka Doležala z levého kruhu vyrazil Mouček betonem k obránci Trefnému, který hned zakládá protiútok.
25:11
Hosté jsou kompletní.
24:07
Kotouč se dostal k Tomáši Doležalovi před zcela odkrytou branku, litoměřický útočník však v stoprocentní šanci minul kotouč.
23:48
Litoměřice se snaží usadit v útočném pásmu.
23:11
Vyloučení Kadaně. Dvě minuty za držení dostává Jaroslav Kůs.
23:11
Jakub Šulc z vrcholu pravého kruhu orazítkoval břevno kadaňské branky!
22:33
Hodně šťastná branka hosty hodně nabudila.
21:27
Aktivita se hostům vyplatila! MAREK SIKORA lehce nahodil kotouč na branku a ten propadl Přikrylovi do branky. Bez asistence.
20:10
Hosté se vrhli do útoku. Zakončit se snažil Jíra, který však byl důrazně odstaven obráncem.
20:01
Úvodní třetinu mezi Stadionem a Kadaní lépe zvládli domácí hokejisté, kteří si do druhé dvacetiminutovky ponesou náskok jedné branky. Skóre otevřel Zdeněk Doležal, který proměnil trestné střílení přesně mezi betony brankáře Moučka. Dvoubrankový náskok Litoměřicím zařídil kapitán Martin Novák ve vlastním oslabení. Hosté snížili v početní výhodě zásluhou Martina Šagáta. Druhá třetina začne zhruba v 17:52.
20:00
19:20
Sikora se prodral do obranné třetiny domácích a zkoušel zakončit přes obránce Mikliše, to se mu však nepovedlo a Stadion se zmocňuje kotouče.
19:00
Hosté byli příliš aktivní a dostávají se do postavení mimo hru.
18:08
17:39
Švagrovský nahodil kotouč do brankoviště, kde se jej snažil tečovat Ondráček, to se mu však nepovedlo.
16:26
Stadion rozehrává přesilovkovou kombinaci. Od modré pálil Šulc a v následné dorážce před Moučkem neuspěl Novák.
16:06
Vyloučení Kadaně. Dvě minuty za držení dostává Daniel Lehnert.
15:13
Kadaň momentálně je aktivnějším týmem na ledové ploše a Stadion má problémy se dostat do útočné třetiny.
14:15
Tentokrát to z velké dálky zkoušel Hammerbauer, puk však minul domácí branku nejméně o metr.
13:06
Nahození ze středního pásma málem skončilo v domácí brance. Kotouč před Přikrylem spadl na hranu a rázem změnil směr. Domácí brankář však bleskurychlé zasáhl lapačkou.
11:47
Hosté pokračují ve svém náporu. Z bezprostřední blízkosti však nedokázal Přikryla překonat Jakub Novák.
11:14
Hosté snižují z přesilové hry. Střelu Aleše Pavlase Přikryl ještě vyrazil před sebe, z následné dorážky se už však MARTIN ŠAGÁT nemýlil. Asistence: Aleš Pavlas.
10:36
Stadion vyhazuje kotouč z pásma a domácí čtyřka může vystřídat.
09:42
Vyloučení na obou stranách. Z domácího týmu si jde na trestnou lavici odpočinout Martin Ondráček a Radek Míka a z týmu hostí to je Tom Ringler. Všichni tři hráči si odsedí dvě minuty za hrubost.
09:30
A domácí kapitán Novák v další šanci. Tentokrát však z levé strany kadaňského brankáře nepřekonal.
08:25
Ve vlastním oslabení Stadion navyšuje skóre. Zdeněk Doležal našel přesně najíždějícího MARTINA NOVÁKA, který tváří v tvář překonal Moučka bekhendovým blafákem. Asistence: Zdeněk Doležal.
08:02
V další šanci neuspěl Sikora a Přikryl stále drží domácí tým v prvním oslabení.
07:13
Jíra se ujal kotouče ve vlastní třetině a vyvezl ho až do útočného pásma. Tam našel na modré čáře volného Jaroslava Mrázka, který vyslal dělovku na Přikryla.
06:32
Vyloučení Litoměřic. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Tomáš Doležal.
06:30
Druhá útočná formace Kadaně teď dělá velké problémy litoměřickým obráncům při rozehře.
05:02
Ondráček se s kotoučem dostal až před hostující branku, nestihl už však zakončit a byl obran o kotouč obráncem Trefným.
04:34
ZDENĚK DOLEŽAL se s ničím nepáral a střelou mezi betony překonává Moučka. Bez asistence.
04:34
Zdeněk Doležal v úniku na Moučka byl faulován a je nařízeno trestné střílení.
03:37
Račuk v další šanci objel domácí branku a snažil přihrát přes brankoviště na volného Šagáta, ten však byl pokrytý obráncem Míkou.
02:47
Kalla se prodral s kotoučem po levém křídle a vyslal prudkou střelu na Moučka. Kotouč minul branku a z dorážky hrozil Vítězslav Bílek. Jeho dorážku však Mouček dokázal zlikvidovat.
01:34
V další šanci se ocitl Martin Šagát, který vyslal nenapadnou žabku na Přikryla. Litoměřický brankář však dokázal puk schovat ve své lapačce.
01:20
Račuk obral o kotouč jednoho z domácích obránců, ale nedokázal už zakončit.
01:00
Litoměřice se v prvním útoku dostaly do postavení mimo hru. Vhazuje se ve středním pásmu.
00:02
Úvodní buly vyhrál Jaroslav Kůs a Kadaň se pouští do prvního útoku.
00:01

HC Stadion Litoměřice: Přikryl(Král) – Šulc, D.Bílek, Míka, Mikliš, Špelda, Kolář, Málek – V.Bílek, Kalla, T.Doležal – Novák, Švagrovský, Ondráček – Z.Doležal, Zdeněk, Chlapík – Racek.

Sportovní klub Kadaň: Mouček(Maštalířský) – Pavlas, Tejnor, Mrázek, Černý, Mazanec, Trefný, Havel, Müller – Jíra, Kůs, Ton – Račuk, Sikora, Šagát – Hammerbauer, L.Novák, J.Novák – Ringler, Berlev, Lenhert.

Rozhodčí: Petružálek – Rozlílek, Toman.
Kališníky čeká další těžký soupeř a zároveň konkurent o lepší pozici v play off. Určitě bude k vidění vyrovnaný hokej, už jen proto, že všechny dosavadní zápasy skončily rozdílem jediné branky. Kadaň přijede dobře naladěná po posledním vydřeném vítězství nad Prostějovem, kdy v sedmapadesáté minutě rozsekl vývoj utkání Marek Sikora. Naopak Litoměřice budou chtít napravit prohru na ledě Kladna.
Jedna výhra, dvě prohry. Stadion bude chtít srovnat vzájemné zápasy.

Kadaň – Litoměřice 4:3 (3:1, 1:1, 0:1)

Litoměřičtí do zápasu vstoupili špatně a po brankách Pavlase a Hlavy prohráli jíž dvoubrankovým rozdílem. V přesilové hře poté snížil Ondráček, ale o několik vteřin poté Charousek vrátil domácím dvougólové vedení. Čtvrtý zásah Kadaně přidal Šagát, ale branka Vítězslava Bílka ve vlastním oslabení držela naději Stadionu v zápase. Na rozdíl jediné branky snižoval v přesilové hře opět Martin Ondráček, víc však Litoměřice v zápase nedokázaly a z Kadaně jedou bez bodů.

Litoměřice – Kadaň 3:2 (1:2, 1:0, 1:0)

Pořádně se nadřeli Kališníci v utkání proti čtvrté Kadani. Hosté šli do vedení zásluhou Hammerbauera, ale nejlepší litoměřický střelec Vítězslav Bílek dokázal vzápětí srovnat. Poté se Kadaň prosadila v dvojnásobném oslabení a zdálo se, že Litoměřice dnes body nezískají. To se však nestalo, zásluhou Jiřího Ryse, který dvakrát překonal Hanuljaka zůstaly body v Kalich Areně.

Kadaň – Litoměřice 4:3 (1:0, 1:3, 2:0)

Litoměřice do utkání nevstoupily dobře a jako první inkasovaly z hole Stehlíka. Ve druhé třetině však Stadion zabral a dokázal utkání obrátit ve svůj prospěch góly Švagrovského, Procházky a Černochy. Kadaň však stihla ještě do druhé přestávky snížit a ve třetí třetině obrátila výsledek na svojí stranu. Vedení 4:3 už domácí nepustili a Kališníci z Kadaně odjeli bez jediného bodu.

45. kolo z pohledu obou celků

Kadaň – Prostějov 3:1(1:1, 0:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 12. Havel (Ton, Jíra), 57. Sikora (Šagát), 60. Račuk (Šagát, Sikora) – 10. Matyáš (Luňák, Husák).

Sestava Kadaně:Mouček – Pavlas, Tejnor, Mrázek, Szathmáry, Mazanec, Trefný, Havel – Jíra, Kůs, Ton – Račuk, Sikora, Šagát – Müller, L. Novák, J. Novák – Ringler, Wágner, Lehnert.

Kladno – Litoměřice 4:3(0:2, 3:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 27. Dragoun (Zeman, Horna), 29. Rudovský (Dragoun), 33. Hořava (TS), 54. Tenkrát (Hořava, Pitule) – 1. Kalla (Bílek), 2. Volek (Z. Doležal), 27. Jarůšek (Kolář)

Sestava Litoměřic: Král – Šulc, D. Bílek, Míka, Mikliš, Špelda, Kolář, Málek – T. Doležal, Kalla, Bílek – Ondráček, Švagrovský, Novák – Z. Doležal, Volek, Jarůšek – Zdeněk, Racek.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.