Je konec. Draci dali ve dvou zápasech doma čtrnáct branek, dnes sedmigólovou nálož odnesl Motor z Českých Budějovic. Pochvalme nejen střelce, ale také premiéru v brance v podání Daniela Zelenky. Tři body zůstávají na severní Moravě. Ode mě je to vše, přeji pěkný zbytek večera.
60:00
59:42
Draci právě vstřelili branku!
Další sedmigólový domácí zápas sleduje Šumperk! Puk nakonec, ač velmi těsně, dopravil do odkryté sítě PATRIK MOSKAL, který zároveň střílí druhý puk do klece v zápase. Asistence: Lukáš Žálčík.
59:17
Ondřej Bláha odjíždí z branky, Motor zkouší riskantní hru v šesti lidech.
59:07
Probíhá poslední šedesátivteřinkova, pravděpodobně i celého utkání. Vhazování proběhne před Zelenkou, protože Draci vyhodili na zakázané uvolnění.
58:38
Karel Plášek vymýšlel cestu dopředu před Bláhu, jenže neměl nikoho na levém křídle, takže raději počkal s kotoučem ve střední třetině.
58:00
Tomáš Drtil rozehraje puk za vlastní brankou ve chvíli, kdy časomíra začala odpočítávat poslední dvě minuty třetí části.
57:13
České Budějovice právě vstřelily branku!
Jenže teď už ani Daniel Zelenka nestihl zasáhnout proti přesné střele ze vzdálenější části útočného pásma Motoru. ROMAN VRÁBLÍK napřáhl hokejku vysoko, co to jen šlo, lapačka gólmana Draků už nestihla reagovat. Asistence: Tomáš Nouza.
57:05
Ještě jeden líbezný dáreček pro šumperské fanoušky! Daniel Zelenka poskočil taraznským způsobem do vzduchu a zachytil kus černé gumy do své rukavice. S přibývajícími zásahy tleská zimák na severní Moravě halsitěji a hlasitěji.
56:36
Salith hraje ve čtyřech, nejhorší momenty početní nevýhody tedy celkem v klidu přečkal.
56:11
Švihálek se švihal kolem branky Daniela Zeenky, dokonce stačil zakončit. Ale dnešní hrdina zápasu připraven zakročit, stejně jako poté proti ráně z mezikruží.
55:36
Nutno dodat, že Draci budou hrát ještě dvaadvacet vteřin oslabení pěto proti třem, takže mají následující práce dostatek.
55:28
Oddechový čas pro domácí.
55:28
I další minuty se nesou ve znamení vylučování, opět na straně Šumperka. Tomáš Brunec odjíždí na trestnou lavici, protože se provinil podražením.
54:58
Josef Straka pálil na šumperskou branku z těsné blízkosti, ale na připraveného Zelenku vůbec nestačil. Brankář Draků pěkně sevřel betony, když mu právě mezi chrániče letěl puk.
54:37
České Budějovice už hrají v plném počtu a čeká je poslední možnost, jak něco pořádně udělat s výsledkem zápasu. Následně hra přerušna před Danielem Zelenkou.
54:08
Sotva se vrací z trestné lavice Tomáš Drtil, musí za katr usednout daší dračí příslušník. Kamil Vávra dostává trest za podražení a oslabí svůj mančaft.
54:00
Šumperk v přesilové hře teď hýří aktivitou, ale zatím z toho moc příležitostí nepramení. Aleš Holík vyslal od modré kotouč na svatyni Bláhy, jenže ten byl připraven zasáhnout.
52:27
Za sekání odjíždí do boxu trestoměřičů Dan Růžička, jehož počínání vyhodnotil rozhodčí jako nedovolené. Draky čeká přesilovka 4 na 3.
52:15
Sledujeme vyloučení na obou stranách, Michal Švihálek dostává trest za nesportovní chování, šumperský obránce Tomáš Drtil zase za hákování.
51:24
Takový kanárek v podobě šesté branky je vskutku barevný! Kdepak zůstala obrana Motoru České Budějovice, když MICHAL VELECKÝ převzal přihrávku od zkušeného Karla Pláška a zavěsil šestý puk do sítě Ondřeje Bláhy? Střelec Draků slaví další gólový zápočet do sbírky, Jihočeši ztrácí pomalu naděje na zlepšení výsledku. Asistence: Karel Plášek, Marek Haas.
50:38
Veselý šumperský zimák skanduje a doufá v podobný průběh až do poslední sirény. Motoru vteřiny rychle ubíhají, navíc jsou častěji před vlastní brankou než v šancích u Zelenky.
49:55
Tomáš Brunec zakládá šumperskou akci ze středního pásma, i když chvíli čeka, protože mu nikdo nenajížděl tak rychle, jak by si zřejmě představoval.
49:27
Zakázané uvolnění nyní v opačném gardu. Vhazuje se před Bláhou.
48:56
Martin Novotný hodně pohledně a důrazně vystavil své tělo dvěma útočníkům ve žlutém, takové chvíle se fanouškům musí líbit.
48:38
Zakázané uvolnění Šumperka. Draci nebyli pod tlakem, přesto raději poslali puk přes všechny čáry na icing.
47:59
Luboš Rob chtěl vymyslet útočnou vychytávku za svatyní Šumperáků, jenže dobře napadající bek Tomáš Sedlák jej nenechal proniknout až do případné šance. Šumperk v pohodě vyhazuje do středního pásma.
47:50
Také Daniel Vrdlovec na pravém křídle chtěl navýšit skóre na šest branek pro Salith, ale tentokráte ani netrefil zařízení. Rychlost hry ani na jedné straně nepolevuje.
46:40
Co nedokázal zastavit předtím Ondřej Bláha v brance Motoru, zastavuje dnes jistě chytající Zelenka, Ač inkasoval už třikrát, v poslední periodě zatím odolává hodně kvalitně.
45:50
Dlouho, vlastně předlouho bránil Šumperk tlak soupeře ve vlastním obranném pásmu. Najednou se zjevila vepředu dvojice domácích útočníků, Aleš Staněk vykombinoval přihrávku na LUKÁŠE ŽÁLČÍKA, který svou druhou v brankou utkání překonává nejistě zasahujícího Ondřeje Bláhu. Daleko klidněji teď může hrát domácí výběr Radka Kučery. Asistence: Aleš Staněk.
45:06
Už delší dobu pobývá hra kolem klece Salithu, Zelenka raději přidržel skákající puk na brankovišti a očekává další buly v jeho blízkosti.
44:43
Znovu jistý Zelenka, jakoby se domácí brankář postupně s ubíhajícím časem rozchytával. Nyní se stačil přesunou včas k pravé tyči a zakeknout proti střele Švihálka.
44:29
Postavení mimo hru i na druhé straně, Patrik Moskal přejel příliš rychle přes modrou čáru.
43:51
Vhazování proběhne znovu ve střední třetině, hokejisté motoru spěchali do třetiny soupeře a stáli v ofsajdu.
42:55
Tak tento moment klidně nominujme na zákrok dnešního večera. Českobudějovický útočník si mohl se Zelenkou udělat skoro vše, ale nedokázal zvednout puk pod víko, přičemž se brankář Draků skvěle vytáhl zákrokem levým betonem!
42:43
Hlasitě se ozývají fanoušci z obou kotlů. Ve stejné chvíli ubírá zaměřenost do rozkleku Daniel Zelenka, za malý moment se bude vhazovat právě před ním.
42:00
Teď už ale hostující družina s kotoučem kolem Zelenkovy branky, domácí muž v kleci musel zasahovat hokejkou proti letícímu kotouči těsně nad ledem.
41:28
Michal Švihálek mohl ujíždět po pravém mantinelu dopředu, ale podklouzly mu brusle, takže veškeré počínání skončilo ještě před modrou útočnou čarou.
40:50
Vhazování po levici Ondřeje Bláhy, v tuto chvíli je domácí ochuze o přesilovku, Motor kompletní.
40:14
Třetí třetinu začalii s pukem na hokejkách svěřenci Radka Kučery, jež dohrávají zbytek přesilové hry ze druhé části.
40:01
Za několik okamžiků vypukne závěrečných dvacet minut. České Budějovice se budou snažit o to, aby utkání bylo ještě o něco delší, pokud alespoň stačí vyrovnat skóre. Naopak na Salith čeká odpovědnost pevné obrany.
Gólové hody pokračují i nadále, Draci udržují své vedení. Ještě je čeká na počátku třetí třetiny zbytek přesilové hry. Kolik gólů nabídne hokej na severní Moravě ve zbytku duelu?
40:00
39:48
V této třetině už žádný puk do branky nepadne.
39:07
Ohlášena poslední minuta první třetiny, zatím jedinýá střela na branku, která jen těsně lízla beton Ondřeje Bláhy.
38:45
Karel Plášek pronikal po pravém mantinelu, ale branku netrefil. Přesto Draky čekají chvilky přesilovce, Dan Růžička inkasuje dvě minuty za sekání. Odnese si Salith do kabiny náskok dvou branek?
38:09
Pozorný Daniel Zelenka se stihl včas přesunout ke své levé tyčce, když se jej pokusil překonat otočkou kolem brankové konstrukce Petr Punčochář.
37:41
Halou zní teď jedno veliké "Jééj" za druhým. Marek Haas propálil vše, co mu stálo v cestě, ale branku netrefil, stejně tak neuspěl ani v následující šanci Michal Velecký!
36:58
Celá útočná pětice Českých Budějovic nyní předvádí útočným um v plbé kráse, ješte tomu chybí přesné zakončení. Draci ale pozorně brání.
36:04
Jan Berger neviděl nikoho na protější straně útočné periody, zkusil tedy sám vystřelit. Jeho pumelice ale končí hodně mimo dosah tří červených tyčí.
35:30
Severomoravané musí začít znovu zpoza vlastní branky, hosté vyhodili puk tak, aby se nejednalo o zakázané uvolnění.
34:48
Plejáda gólmanských zákroků nebere konců, i když teď vskutku nešlo o žádnou pořádnou šanci. Zelenka jen pro jistotu přidržel puk v lapačce, když touš skákal po brankovišti.
34:15
Hra se přesunuje zpátky před Ondřeje Bláhu, ten si sice chvilku odpočinul, díky přesilovce svého týmu. Už ale musí dávat znovu pozor, třebaže Marek Haas nyní zakončoval nepřesně.
33:22
Střela od modré a následně znovu vyhozený puk, šumperské oslabení míří do cílové rovinky.
32:41
Šumperský brankář Daniel Zelenka ukazuje, že umí zachytat. V krátkém časovém sleduje kryl hned dvě střely v rozkleku a zařizuje další buly po jeho pravici.
32:04
Až nyní žluté dresy dokázaly sevřít domácí hráčet před jejich brankou, kde létá jedna přihrávka za druhou.
31:40
Budějovice začínají další přesilovku nikterak výborně, Šumperk hned dvakrát vyhazuje puk až na druhou stranu kluziště.
31:17
Tomáš Sedlák (SUM) odchází na trestnou lavici na dvě minuty, dostává dvě minuty za naražení ze zadu, k tomu ještě desetiminutový osobní trest. Menší trest odpykává mladík Filip Kužílek.
30:51
Ztichlý Tyršův stadion udiveně sleduje kus černé gumy, jak se kutálí v brance šumperského Daniela Zelenky. Nikdo nic netušil, když JOSEF STRAKA propasoval záhadným způsobem kotouč do branky, ani sám strážce svatyně Salithu moc nevěděl kudy Strakova rána z dálky letí, a jak se situace jeví. Bez asistence.
30:05
Draci musí do obranného pásma, před jejich brankou se bude puk vhazovat z důvodu zakázaného uvolnění.
29:36
Blížíme se pomalu k polovině základní hrací doby, Daniel Vrdlovec okamžitě po začátku střídání vybojoval puk, dokonce stihl vypálit z velké blízkosti. Bláha pozorný.
28:50
Parýzek zkusí po delší časové odmlce Motor dostat až před gólmana Zelenku, aktuálně mají Budějovičtí dost velké trable s napadáním hráčů vepředu.
28:04
Lukáš Žálčík dnes po ledě doslova létá! Znovu ukázal svůj hladký přechod s kotoučem na hokejce až za branku Bláhy, tam nabídl puk před branku, kde ale pro smůlu Salithu nikdo na zakončení nečekal.
27:20
Další přečíslení se nabízelo týmu trenéra Radka Kučery, ale tentokráte byl hostující Semrád pozornější při odebírání puku.
26:43
Hokejisté Českých Budějovic najednou přestali stíhat rozjeté Draky, kteří chtějí co nejdéle udržet nastavenou útočnou rychlost. Ondřej Bláha má daleko více práce než jeho protějšek Daniel Zelenka.
25:39
Tak takové sladké ovoce se bude v šumperském hlediště líbit i dál, pokud budeme pokračovat stejným tempem vstřelených branek. Čtvrtý gól Severomoravanů pramenil z nádherně promyšlené akce, na jejímž konci stál parádně připravený zakončit PATRIK MOSKAL. Lukáš Žálčík našel jeho hokejku z pravého kruhu a první zmiňovaný už zvedal ruce vesele nad hlavu. Asistence: Lukáš Žálčík.
24:53
Pořádná možnost k navýšení gólového konta i na druhé straně barikády, Kamil Vávra nadvakrát zkoušel překonal Bláhu, tou puk vypadl a kutálel se osamocený na brankovišti!
24:04
Přeci jen komplikace pro obranu Salithu, Ján Mucha neměl daleko k tomu, aby natáhl hokejku a poslal puk za na malou chvíli úplně dezorientovaného Daniela Zelenku.
23:17
Trošku zmírněné tempo by mohlo vyhovovat Šumperku, jenž čeká na rozehrávku dopředu zpoza vlastní branky a nikam zatím nespěchá.
22:37
Hráči Motoru získali pro své barvy útočné pásmo, Marek Vaniš sice zkoušel všemožným způsobem oklamat Zelenku, ale neúspěšně.
22:02
Bláha měl teď už daleko snadnější práci, když po střele od modré čáry zachytil puk do své lapačky velmi jistě.
20:34
Že by začínalo gólové předhánění a případná přestřelka v končeném součtu výsledku? Nyní zase nedávali pozor bránící hráči ve žlutých dresech, ALEŠ STANĚK ujížděl úplně samotný na branku a prakticky bezchybnou kličkou stahovačkou oklamal brankáře Ondřeje Bláhu. Šumperský zimáček se otřásá znovu v základech. Asistence: Tomáš Sedlák, Patrik Moskal.
20:14
Lepší začátek druhé třetiny si hostující mančaft z jižních Čech ani představovat nemohl, protože obrana Draků zůstala úplně celá zaseknutá, když ROK PAJIČ střílel z levé strany přesně pod víko klece Daniela Zelenka, krásný úvod v podání Motoru. Asistence: Daniel Boháč, Petr Punčochář.
20:01
Za chvíli odstartuje druhé dějství zápasu mezi Šumerkem a Českými Budějovicemi. Jako první přijeli na led, poměrně brzy, hosté.
Úvodních dvacet minut pod vrcholky Jeseníků nabídlo atraktivní, útočný a pro fanoušky pohledný hokej. Viděli jsme hned tři branky, o jednu víc dopravil do sítě Šumperk, který tak vede před prostřední částí 2:1.
20:00
19:58
Za malý moment následuje přestávka, ještě ale jedna sporná situace před Zelenkou. Martin Novotný s jedním z Motoráků se osekávali, rozhodčí nakonec trest neudělí nikomu.
19:06
Už začala poslední minuta první třetiny a sledujeme střídaní v držení kotouče. Parýzek získal pásmo pro České Budějovice.
18:41
Draci moc úspěšného počínaní ve středním pásmu nevymysleli, nedjříve nadvakrát vyhodili puk na hole soupeřů. Následně je jim odpískáno také zakázané uvolnění.
17:56
Dan Růžička prověřil od modré čáry pozorného Daniel Zelenku hned dvakrát během několika vteřin. Nejdříve však gólman Salithu vyrazil kotouč ramenem, aby jej následně i zachytil v náruči.
16:41
Ještě před koncem první části sledujeme minálně jeden gól navíc. Domácí pobývali podezřele dlouhou dobu na území soupeře, aby nevytvořili nějakou tu příležitost. LUKÁŠ ŽÁLČÍK napravil předchozí nevyužitou šanci a nyní už rozradostňuje zdejší ochozy. Obránce Tomáš Sedlák mu pěkně nabídl kotouč ke střele. Asistence: Tomáš Sedlák, Patrik Moskal.
15:55
Zimákem na severní Moravě to zahučelo, Bláhovi na chvíli vypadl kotouč u pravé tyče a útočník Draků Lukáš Žálčík jej jen těsně nedokázal doklepnout do sítě!
15:43
Po brankách na obou stranách tempo duelu malinko opadlo, aktuálně sledujeme vyhození na zakázané uvolnění v podání hráčů z jihu Čech.
14:51
Motor rychle odpovídá nejlepším možným způsobem, tedy gólem. Šumperská defenzíva trošku usnula na vavřínech a nechala se až zbytečně uchlácholit českobudějovickým manévrem v útočné třetině. Marek Vaniš poslal kotouč na rozjetého LUBOŠE ROBA, jenž prokličkoval s pukem až za brankovo čáru, Zelenka neměl moc šancí. Asistence: Marek Vaniš.
14:00
Přesilovka Motoru ještě nějakouu chvíli pokračovala, ale nyní už Šumperk kompletní a může pokračovat v útočném naladění.
13:07
Ne ne, Šumperk rozhodně na nikoho čekat nebude. Draci sice hráli už nějakou dobu v početní nevýhodě a bránili se urputně, nakonec ale skórují. Dvojka v modrých trikotech vyrazila kupředu, na prvotní pokus ještě Ondřej Bláha stačil dosáhnout Když ale gólman Motoru České Budějovice ležel na ledě, ALEŠ HOLÍK bez váhání vypálil, následně kotouč doplachtil až do sítě. Asistence: Aleš Staněk.
12:30
Martin Novotný moc pěkně zblokoval střelu v podání hostujícího kapitána, rána tedy ani nedoletěla ke svatyni gólmana Salithu.
11:50
Šumperské publikum sice vůbec nesouhlasí, ale domácí budou mít další problémy v oslabení. České Budějovice dlouho kroužily kolem klece Zelenky, Marek Haas musel hákovat soupeře. Bude doufat, že vydrží na trestné lavice celé dvě minuty.
10:33
Šumperk už v plném počtu, okamžitě Draci vyráží směrem dopředu na útočný výlet. Obrana Českobudějovických ale nyní neprostupná.
10:05
Z Gewieseho trestu zbývá odpočítat do konce jejn malý kousíček, zatím vše nasvědčuje tomu, že Motor nebude v početní výhodě skórovat. Právě přesilové hry mohou duel klidně rozhodnout.
09:12
Daniel Zelenka nejdříve odolal dvojnásobnému pokosu hostujících útočníků, aby mohli následně Šumperští vyhodit. Zatím zvládají úvodní početní nevýhodu.
08:21
První domácí oslabení pro Šumperk v zápase. Obránce Petr Gewiese inkasuje od hlavního rozhodčího dvě minuty za držení a odjížídí pykat za katr.
07:57
Aleš Staněk měl dostatek prostoru pro samostatný únik na branku soupeře, nakonec ale vystřelil se zavěšenými protivníky na zádech hodně nepřesně. Bláha následně ukryl touš mezi betony.
07:30
Tomáš Drtil zažil nemilou událost před svatyní vlastního brankáře, kde jej tvrdě hitoval jeden z hráčů Motoru. Ale domácí bek odolává, okamžitě pokračuje ve hře.
06:50
Trojice útočníků v modrém převleku alespoň získala útočnou periodu pro Šumperk, navíc Marek Haas prověřil z blízké vzdálenosti pozornost maskovaného muže Jihočechů.
06:19
Zamýšlená přihrávka na Josefa Straku nenašla svůj přesn cíl, Šumperk nemusí spěchat příliš do obrany, i když právě tam nadělal v předchozích duelech nejvíce chyb.
05:24
A znovu přerušená hra, tentokráte už na opačném konci kluziště, Bláha pro jistotu přidržel lehounké nahození obránce Tomáše Sedláka.
05:10
Daniel Zelenka dostává první děkovné pozdravy od publika v hledišti, už podruhé v krátké době úspěšně zasáhl, čímž zařídil opětovné vhazování těsně ve své blízkosti.
04:54
Budějovičtí musí znovu dávat pozor poblíž vlastní klece, neboť jsou odsouzeni za přihrávku rukou. Sledujeme zatím časté přelévaní hry z jedné strany na druhou, fanoušci se doposud nenuduli.
04:20
Marek Vaniš ještě dorážel střelu svého spoluhráče, která původně vypadla Danielu Zelenkovi z lapačky. Naštěstí pro Draky skončil puk pouze na tyčce!
03:50
Vhazování po pravici strážce šumperské klece, který několik vteřin předtím zachytil kuss černé gumy pod pravým chráničem.
03:27
Už se hraje zase v plném počtu na obou stranách barikády, Rok Pajič chtěl zahrozit Zelenkovi z pravé strany, ale nedosáhl v klíčové situaci na kotouč.
02:10
Při hře ve čtyřech na obou stranách aktivnější mužstvo ze střídačky domácí, Bláha má co dělat, aby zastavoval puky letící z blízka na jeho branku.
01:06
Domácí brankář Daniel Zelenka zastavil puk a následuje vyloučení na obou stranách. Z hokejistů Motoru inkasuje trest Tomáš Nouza, zatímco na druhé straně inkasuje dvě minuty Aleš Staněk.
00:50
Tomáš Nouza mohl jako první z hokejistů ve žlutém trikotu ohrozit svatyni Salithu, jenže byl zastaven při přechodu přes útočnou modrou čáru.
00:20
Hosté nečekali a ihned vyhazují na icing, hra bude pokračovat po levici brankáře Motoru.
00:08
Za okamžité podpory fanoušků vyráží kupředu domácí Šumperk, Aleš Holík zkusil puk dopravit na branku střelou od modré, avšak pálil mimo tři tyče.
00:01
Úvodní vzájemné pozdravy máme také za sebou, za malou chviličku bude vše připraveno k úvodnímu buly.
Už se tak děje. Motor České Budějovice oblékne světlou variantu trikotů, tedy žluté dresy, zatímco Salith vyrukje k duelu v modrém převlečení.
Rozhodčí zápasu již vlétli na ledovou plochu a očekávají příchod hokejistů.
Drakům se do sestavy vrací v prvním kole zraněný Daniel Vrdlovec, v brance poprvé od úvodní minuty ukáže své schopnosti mladík Daniel Zelenka.
Ještě jednou zdravím ze severní Moravy, za několik okamžiků vypukne čtvrté kolo první hokejové ligy. Domácí svatostánek navštívil už nyní slušný počet fanoušků, navíc do Šumperka dorazili i hostující příznivci.
Víteje u čtvrtého kola 1. hokejové ligy, budeme sledovat utkání o body, které mohou jeden či druhý mančaft nasměrovat ke stabilnějším výkonům na ledě. Domácí Salith Šumperk vyzve nováčka loňské prvoligové sezóny, ČEZ Motor České Budějovice.
SALITH ŠUMPERK

Na severní Moravě by fanoušci rádi viděli účast vlastních oblíbenců v play-off, i proto doufají ve kvalitní start Draků do soutěže. Šumperské zápasy zatím nesou značku brankostroje, na úvod kádr trenérů Kučery a Jindřicha nestačil Benátkám nad Jizerou, aby ve druhém kole doma přiestřílel Slovan Ústí nad Labem 7:5. Body z duelu se Severočechy však zůstávají jako jediné, třetí kolo odehrála modrožlutá družina v útrobách havířovského svatostánku, ze Slezska odjížděla s prohrou 2:6.

Nikoho asi nepřekvapí, že kanadské bodování Salithu ovládá s třemi góly kanonýr Michal Velecký (3 + 0), jenž zamířil na severní Moravu právě pro zlepšení produktivity. Z obránců vykvétá pozitivně napovrch kapitán Aleš Holík (1 + 2), nebo útočně naladěný bek Tomáš Sedlák (0 + 3).
ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Jihočeši zažívají různorodý začátek sezóny 2014/2015, první dvě zápolení sice prohráli, když podlehli klubům z Vysočiny – Jihlavě a Třebíči. Nicméně chuť si Motor vylepšil mačem proti poslednímu kádru ze stejného kraje, Havlíčkovu Brodu. České Budějovice zvítězili v nedělní dohrávce 3:1 a spolek započítal prvotní body do tabulky, v níž se aktuálně nachází na 10. pozici, tedy jedno patro nad Šumperkem.

Týmové statistiky vede při počátku ročníku zkušený Tomáš Nouza (1 + 2), útočně přínosný hokej již stihl vyprodukovat také Daniel Boháč (1 + 2). Přestože je na hodnocení jednotlivců poměrně brzy, fanoušci začínají postupně utvářet náhled na případné tahouny prvoligových mužstev.