Přeji vám příjemný zbytek dnešního dne.
Velice vyrovnané utkání mohli vidět diváci na Zimním stadionu v Šumperku . Domácí hráči porazili favorita dnešního utkání Třebíč a berou všechny tři body. Hosté odjíždí domů s prázdnou.

Nejlepší hráči: Daniel Zelenka – David Dolníček.
60:00
59:41
Puk v třetině Třebíče. Ta ví, že už dnešní zápas nevyhraje a ani se nesnaží útočit.
59:05
Draci právě vstřelili branku!
Patrik Moskal vybojoval puk a přesnou přihrávkou poslal puk na MARKA HAASE, který střílel do prázdné klece. Roman Erat ještě házel hůl po domácím hráči a pravděpodobně se u toho ještě zranil. Forvard Třebíče odchází za doprovodu lékaře do šatny. Asistence: Patrik Moskal, Aleš Holík.
58:45
Holík se ihned po vyhraném vhazování pokoušel střílet na branku, ale trefil prvního hráče před sebou.
58:41
Falter na střídačce! Třebíč to zkouší v šesti.
58:41
Vhazuje se v pásmu draků. Hosté reagují oddechovým časem.
58:41
Rozhodčí přerušil hru po tom, co se puk zamotal mezi bruslemi několika hráčů.
57:56
Teď zase tlačí hráči ve žlutých dresech. Marek Haas, ale nedokázal najít svojí přihrávkou nikoho před brankou Faltera.
57:14
Až nyní se dokázali vysvobodit hráči ze severu Moravy. Ti se pokoušeli založit protiútok, ale ve třetině hostů o kotouč přišli.
56:41
Třebíč dokázala domácí dostat pod tlak. Šumperk se stále brání.
56:09
Erat nahazoval na branku, ale velice nepřesně. Puk skončil na zadním mantinelu.
55:37
Zelenka raději zadržel puk před přijíždějícími hráči hostů. Vhazuje se po levé straně šumperského muže s maskou.
55:15
Zatím se hraje dlouho bez střel na branku. Více teď drží kotouč Horácká Slavia.
53:58
Šumperk se snažil jít do protiútoku, ale všemu zabránili beci Třebíče.
52:55
Na ledě se nám strhla potyčka. Dvě plus dvě minuty dostává Lukáš Králík a Petr Gewiese. Vše následovalo po tom, co hostující hráč tvrdě narazil do gólmana Šumperka. Hraje se pět na pět.
52:51
Přibylova střela skončila na betonu Zelenky.
52:35
Třetí formace Třebíče byla na ledě už velice dlouho. Jaroš se tedy rozhodl vypálit. Gólman draků chytil puk na hrudníku.
51:36
Holíkova dělovka od modré byla zblokovaná vlastním hráčem – Žalčíkem.
50:29
Nyní je majitelem puku Třebíč. Za brankou čeká Malena až jeho spoluhráči dostřídají.
50:11
Draci ihned nahazují puk do třetiny Slavie.
49:19
49:09
Třebíč dlouho kombinuje, ale nedaří se jí vystřelit.
48:04
Fantastický zákrok Daniela Zelenky, který vychytal vleže hokejkou Vlastimila Bilčíka. Hostující bek střílel do takřka prázdné branky!
47:19
Tomáš Sedlák vyhodil puk do hlediště a dostává dvě minuty za zdržování hry. Puk v hledišti trefil fanynku. Do hlediště musel přispěchat doktor domácího celku, který běžel přes ledovou plochu.
46:57
Dlouho spolupracovala kombinace Marek Haas – Radim Haas v třetině Třebíče, ale ani jeden z útočníků se nedokázal dostat před branku, případně přihrát přesně. Kotouč je nyní ve středním pásmu.
46:14
Marek Haas nahazoval puk z rohu kluziště na klec Horácké Slavie. Falter raději přerušil hru.
46:03
Vlastimil Bilčík nahazoval puk ze středního pásma. Zelenka přemýšlel, zda rozehrát, ale nakonec puk zakryl před dojíždějícím Romanem Eratem.
45:35
Raška dovezl puk až za branku domácích. Následně černá pryž skončila až na modré čáře, odkud Malena trefil lapačku gólmana Šumperka.
44:49
Domácí si zavezli puk až k brance Faltra. Vzápětí jej sebrali hráči v červených dresech.
43:59
Holcova střela skončila v lapačce Daniela Zelenky, který dostal po dlouhé době příležitost v brance domácího mančaftu.
43:44
Staněk se pokoušel prodrat přes obranu Třebíče. Beci hostů mu kotouč ovšem vypíchli.
42:32
Králík se rozhodl ke střele a Zelenkovi propadl puk pod vyrážečkou. Kotouč ovšem směřoval mimo branku.
42:28
42:00
Velecký dostal krásný pas a z první se rozhodl ke střele. Jeho tečovaná rána trefila tyč!
41:34
Zelenka raději podržel puk před hráči hostů.
41:28
Třebíč ovšem má kotouč na svých holích.
41:06
Draci se dostali do postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
40:28
Dvě minuty pro Rostislava Malenu za nedovolené bránění. Přesilovka pro domácí.
40:20
Šumperk se ovšem okamžitě zmocnil kotouče a zavezl jej do pásma Třebíče.
40:09
Hosté okamžitě po vhazování nahodili puk do třetiny draků.
40:01
Ve druhé třetině gól nepadl. Oproti první třetině bylo pouze jedno vyloučení a to na domácí straně kdy byl vyloučen Aleš Holík.
Další třetina začne přibližně v 18:36
40:00
39:44
Úmyslný ofsajd Třebíče, vhazuje se po levici Faltera.
39:31
Na druhé straně byla sražena střela Maleny.
39:19
Vrdlovcova střela byla zblokovaná.
38:52
Odpískána přihrávka rukou, vhazuje se ve středním pásmu.
37:45
Gewise byl poté zasažen holí do obličeje a s bolestivou grimasou odjíždí střídat. Rozhodčí tento zákrok ponechal bez povšimnutí.
37:45
Gewiseho střelu zastavil Wasserbauer svým tělem.
36:44
Rimmel poslal puk před bránu, tam ale nebyl nikdo z jeho spoluhráčů, který by puk dokázal nasměrovat do brány.
34:49
Zelenka si připisuje další zákrok, tentokrát proti střele Šaura.
34:19
Bartoňovu střelu ze středního pásma kryje Zelenka svou lapačkou, puk poté rychle rozehrál.
34:01
Erat při své kličce ztratil puk, hosté se poté ale dostali zpět k puku ale jejich útočnou akci zastavuje ofsajd.
33:28
Vachutka se dostal ke střele z levého kruhu, ta skončila na hrudi hostujícího gólmana.
33:00
Vachutka nedokázal zkrotit skákavý kotouč a domácí tak musí opustit útočné pásmo.
32:32
Bartoň nahazuje kus černé gumy za Zelenkovu bránu, tam se kotouče ujímají domácí hráči.
31:29
Střela Matěje Pekra minula domácí svatyni.
30:14
Holík nahodil puk za bránu Třebíče, domácí odjíždí střídat.
29:36
Marek Haas při své střele zlomil svou hůl.
29:21
Střela Šaura z modré končí vysoko nad.
29:08
Zakázané uvolnění draků.
28:15
Rimmel z poza branky poslal kotouč na čepel Popelky, ten střelou z první prověřil hbitost Martina Faltera.
27:55
Po střele jednoho z hostujících hráčů skončil puk v Zelenkově lapačce.
27:28
Puk před bránu posílal Jaroš, nikdo z jeho spoluhráčů ho však nedokázal namířit k bráně domácího gólmana
26:55
Odpískán ofsajd hostujícího mužstva.
26:36
Moskalovu nepřesnou rozehrávku vystihl Pekr, domácí se ovšem dostali ke kotouči rychle zpět.
25:44
Žálčíkova střela byla zbytečná, rozhodčí již dříve odpískali ofsajd.
25:33
Čuříkův pokus bekhendem, minul Zelenkovu klec.
25:03
Drtilovo nahození ze středního pásma skončilo v lapačce Faltera, ten ovšem kotouč rychle vyklepal a rozehrál ho na hole svých spoluhráčů.
24:31
Králík se hnal za pukem, Zelenka jej raději podržel ve své lapačce a přerušil hru.
23:36
Puk se dostal Holíkovi na čepel, jeho následná střela byla sražena až nad ochrannou síť.
23:14
Zakázané uvolnění Šumperka, vhazuje se po pravici domácího gólmana.
23:09
22:48
Bartoň nabil puk Bilčíkovi, ten střelou z modré nedokázal trefit Zelenkovu svatyni.
21:48
Nepřesná rozehrávka vyhání Třebíč z útočného pásma.
21:31
Velecký na ledě, domácí hrají ve čtyřech.
21:18
V poslední chvíli zablokoval hůl Eratovi Tomáš Drtil.
21:07
Aleš Holík dostává dvě minuty za sekání, hosté budou hrát necelou půl minutu pět na tři.
21:07
Eratova střela z mezikruží končí na betonech Zelenky.
20:49
Dolníček nabil puk Malenovi, tomu střela vůbec nesedla, šla vysoko nad bránu.
20:08
Holík vyhazuje puk, Třebíč dohrává přesilovou hru.
20:01
Další třetina začne přibližně v 17:49
Domácí tým se dostal do vedení jež ve čtvrté minutě a to po využité přesilovce Daniela Vrdlovce. Ani ne o minutu později se Šumperk radoval podruhé, tentokrát si gól připsal Lukáš Žálčík. Hosté dokázali ve čtrnácté minutě snížit díky Adamu Raškovi.
Vyloučení v 1. třetině – 2:3 z toho hned čtyři vyloučení byly za zdržování hry.
20:00
19:39
Proti střele Bartoně zasahoval Zelenka betony.
19:35
Tak dneska jsou téměř všechna vyloučení zatím za zdržování hry. Tentokrát si trest jede odpykat domácí hráč Michal Velecký.
19:31
Jarošova střela byla sražena do ochranné sítě, vhazuje se po pravici Zelenky.
19:06
Hosté vyhazují puk do středního pásma a odjíždí střídat.
18:02
Puk se stal suvenýrem pro jednoho z fanoušků. Vhazuje se po pravici Faltera.
17:48
Gewieseho střelu zblokoval Raška.
16:59
Bartoň posílal puk zpoza branky na Pekra, ten se ovšem k puku nedostal.
16:33
Ofsajd Šumperka.
16:09
16:00
Staněk nahazoval puk před bránu, tam se k němu dostal Radim Haas, jeho střelu vyráží Falter betonem.
15:18
Hosté hrají ve čtyřech.
14:54
Ke střele se dostal Moskal, Falter nemusel ani zasahovat.
14:21
Domácí tým kombinuje v útočném pásmu...
14:07
Hosté jdou do tří a opět se provinili zdržováním hry, trest si jede odpykat Wasserbauer.
13:51
Tvrdá střela Tomáše Brunce minula Falterovu bránu.
13:14
Martin Falter dostává dvě minuty za zdržování hry. Trest odpykává Jakub Čuřík.
13:02
Horácká Slavia právě vstřelila branku!
Hosté snižují stav utkání na rozdíl jednoho gólu. Petr Mrázek poslal puk na ADAMA RAŠKU, který ho poté umístil k levé tyči Zelenkovi klece. Asistence: Petr Mrázek.
12:40
Puk v ochranné síti, vhazuje se před Zelenkou.
12:34
12:30
Puk se dostal k Čuříkovi který orazítkoval betony Zelenky.
12:15
Bilčíkova střela mířila pod rameno domácího gólmana, ten ovšem svou ruku včas přitiskl ke svému tělu a střelu tak zneškodnil.
11:38
Odpískán ofsajd hostujícího celku.
11:26
Bartoňova střela tahem končí na bruslích domácího hráče.
10:36
Holík vyhazuje puk až k Falterově bráně.
10:18
Aleš Staněk vyloučen na dvě minuty za sekání.
09:28
Puk zůstal na boční síti hostujícího gólmana, rozhodčí přerušuje hru.
09:09
Žálčík prověřil pozornost Martina Faltera.
08:50
Kadelovu kličku vystihl Marek Haas a ihned se vydal s kotoučem do předu.
07:55
Šaurova střela končí na výstroji domácího gólmana.
07:38
Michal Velecký se dostal ke střele, kterou Falter vyrazil před sebe.
07:19
Střela Miroslava Holce minula domácí svatyni.
06:18
Zelenka měl zakrytý výhled ale i přesto si poradil se střelou Rostislava Maleny.
03:53
Tak to je ledová sprcha pro Třebíč která v krátké době inkasovala dva rychlé góly. Kotouč koloval po ose LUKÁŠ ŽÁLČÍK – Moskal – Staněk, prvně jmenovaný pak rozvlnil síť za zády hostujícího gólmana.
03:14
Domácí tým využívá svou přesilovou hru. Střelu Aleše Holíka vyrazil Falter před sebe, kde stál volný DANIEL VRDLOVEC, pro kterého již nebylo těžké poslat kotouč za brankovou čáru. Asistence: Aleš Holík.
02:52
První vyloučení dnešního zápasu. Hostující Eduard Kadela odjíždí na trestnou lavici za zdržování hry.
02:12
Raškovo nahození vyklepal Zelenka rychle ze své lapačky a puk rozehrál na hole svých spoluhráčů.
01:55
Čechova střela z pravého kruhu minula Zelenkovu klec.
01:27
Holcovo nahození ze středního pásma si ponechal Zelenka ve své lapačce.
00:45
Před branku se cpal Žálčík, Falter zasahuje svým ramenem.
00:36
Radim Haas chtěl poslat puk na Holíka, jeho přihrávka byla ovšem vystižena jedním z hostujících hráčů.
00:14
Úvodní buly vhozeno, jako první se puku ujali domácí hráči, kteří se vydali ihned do útoku. Třebíč nakonec vyhodila puk na zakázané uvolnění.
00:01
Oba celky jsou již na ledě, utkání za malou chvíli začne.

Salith Šumperk: Zelenka (Koutský) – Drtil, Holík, Sedlák, Gewiese, Prokop, Starý, Bail – Haas M., Vrdlovec, Haas R. – Staněk, Moskal, Žálčík – Brunec, Plášek, Velecký – Vachutka, Rimmel, Popelka

SK Horácká Slavia Třebíč: Falter (Máj) – Malena, Bilčík, Šaur, Bartoň, Jaroš, Přibyl, Juráň – Erat, Dolníček, Čuřík – Wasserbauer, Holec, Pekr – Čech, Raška, Mrázek – Kadela, Králík, Paták

Rozhodčí: Hrubý – Guth, Rittich.
Šumperk by měl podle sázkových kanceláří stát na straně poražených. Domácí v posledním zápase utrpěli těžkou porážku na ledě Jihlavy, kdy draci obdrželi sedm branek a celkově prohráli 3:7. Nejproduktivnější hráč týmu z Olomouckého kraje je Patrik Moskal.
Favoritem dnešního utkání je Třebíč, která se v tabulce nachází na třetím místem s celkovým počtem dvaašedesáti bodů. V posledním zápase hosté porazili Havlíčkův Brod výsledkem 4:2. Nejproduktivnějším hráčem je Roman Erat.
Krásný sobotní den. Vítám Vás u dnešního hokejového zápasu, kde se utkají týmy Salith Šumperk a SK Horácká Slavia Třebíč.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.