Chomutov potvrdil roli favorita a poráží Třebíč v poměru 3:7. Třebíč byla odsunuta na čtvrté místo, protože Kladno dokázalo zvítězit po prodloužení v Prostějově. To je ode mne pro dnešek vše. Děkuji za pozornost.
60:00
59:15
Třebíč vyhazuje z vlastního pásma.
59:00
Chomutov se usadil v útočném pásmu.
58:38
Vyloučen Vlastimil Bilčík (TRE) na 2 minuty za vražení na hrazení.
58:30
Chomutov stále drží kotouč ve vlastním pásmu.
58:01
Probíhají poslední 2 minuty třetí třetiny.
56:28
Chomutov drží kotouč ve své moci a nikam nepospíchá. Zápas už je vesměs dohraný.
54:35
Puk poskakoval po brankovišti Hanuljaka, ale ani Pekr, ani Erat jej nedokázali zamést za záda chomutovského brankáře.
54:03
Chomutov s rozehrávkou nikam nespěchá a drží kotouč ve vlastním pásmu.
53:10
Kaše předvedl, jak moc šikovné ruce má, když se proháčkoval až před brankáře, tam však o pět let staršího brankáře nepřekonal.
52:41
Z více než pohodlné pozice pálil Rýgl, ale puk se odrazil od jednoho z domácích do ochranné sítě.
51:05
Piráti právě vstřelili branku!
A Chomutov z následné akce udeřil! Tak tohle se domácímu týmu ani fanouškům vůbec nelíbí. Jasný icing zůstal ponechán, následně se k puku před brankou dostal po přihrávce Květoně NIKOLA GAJOVSKÝ a bere tak Třebíči poslední kapky naděje. Asistence: David Květoň, Marek Hovorka.
50:51
Chomutov nyní vyhodil kotouč z vlastního pásma na zakázané uvolnění, ale sudí jej neodpískal.
50:09
Jako bych to zakřikl, Matěj Pekr byl před Hanuljakem zcela osamocený, ale nedokázal jej kličkou překonat!
49:30
Hra je nyní poněkud rozháraná, hraje se vesměs ve středním pásmu a žádný tým si nemůže vypracovat slibnou šanci.
48:47
Králík se v útočné třetině dostal k puku, následně i vystřelil, ale jeho rána skončila v náruči brankáře.
47:53
Třebíč nyní musela rozehrávat nadvakrát, neboť se do ní vložil jeden z hráčů Chomutova.
45:33
Horácká Slavia právě vstřelila branku!
Třebíč se ještě snaží zdramatizovat zápas. VLASTIMIL BILČÍK vyslal solidní ránu od modré čáry, která zapadla za záda Hanuljaka. Asistence: David Dolníček, Matěj Pekr.
45:20
Třebíč ujela do přečíslení tři na jednoho, ale finální pas Erata nebyl vůbec přesný.
Dnešní utkání sleduje 1790 diváků.
43:01
Dolníček se dostal před brankou k puku, ale Hanuljak jej nadvakrát vychytal.
42:43
Tečovaná rána jednoho z chomutovských skončila na betonu brankáře Dusíka.
41:25
Rutta střílel od modré čáry, ale jeho pokus jen těsně minul Dusíkovu branku.
40:35
Hanuljak měl co dělat, aby udržel nahozený kotouč. Nakonec z něj však puk nevypadl, a tak se bude vhazovat v obranném pásmu Chomutova.
40:30
Střela Romana Erata byla zblokovaná Komou do ochranné sítě.
40:01
I druhou třetinu ovládli Piráti, tentokrát však dokázala skórovat i Třebíč. Zápas je však v roli Chomutova, který byl i v druhé třetině značně lepším týmem.
40:00
39:35
Chomutov drží soupeře v jeho obranné třetině a kombinuje.
39:01
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:31
Třebíč ihned snižuje, ROMAN ERAT se dostal před brankou ke kotouči a po zemi jej poslal za záda brankáře Hanuljaka. Asistence: David Dolníček, Matěj Pekr.
38:14
A další gól Pirátů, dnešní zápas je rozhodnutý. MARIO SCALZO dostal přihrávku mezi kruhy a přesnou střelou posílá Chomutov do pětibrankového vedení. Asistence: Antonín Dušek, Martin Rýgl.
37:36
37:25
Dusík vyrazil střelu před sebe, tam ji převzala pozorná obrana a vyhodila kotouč mimo pásmo.
37:05
Dusík je zasypáván několika střelami, zatím však drží svůj tým.
36:05
Třebíč opět zastavena pro ofsajd.
35:49
Chomutovu se podařilo vyhodit kotouč z útočné třetiny, musí tedy založit útočnou akci znovu.
35:36
Vyloučen Petr Mrázek (TRE) na 2 minuty za hákování.
35:19
Dusík drží nahozený kotouč, opět se tedy přesune hra do obranného pásma Třebíče.
34:41
Akce Pirátů zastavena pro ofsajdové postavení.
33:55
Hovorka se ocitl ve výborné fantastické pozici, ale jeho střela skončila jen těsně vedle branky.
33:27
Dusík nyní vyškrábl střelu hostujícího hráče na břevno, Chomutov však pokračuje v akci!
32:53
Hanuljak raději podržel střelu od modré čáry ve své lapačce.
32:45
Akce Třebíče ukončena pro ofsajd.
31:49
Jeden z chomutovských ujel sám na branku, ale Dusík si s jeho kličkou poradil!
31:25
A další branka chomutovských. Od modré čáry vyslal dělovou ránu BRETT SKINNER a Lukáš Dusík kapituloval. Asistence: Jaroslav Koma, Marek Hovorka.
29:56
Martin Falter dostal desetiminutový trest, odsedí jej Jiří Peroutka.
29:56
Střídání brankářů, Falter jde dolů, na led se podívá Lukáš Dusík.
29:56
Dvoubrankový rozdíl netrval dlouho, ihned z první akce se Chomutovu podařilo dát gól. LUKÁŠ KVĚTOŇ prostřelil brankáře a dal tak hostům klid na hokejky. Asistence: Vladimír Růžička.
29:17
Třebíč se dostala do přečíslení tři na jednoho, které také přetavila v gól. Pohlednou kombinaci zakončil SILVESTER KUSKO. Asistence: Dominik Pokorný, Lukáš Králík.
28:59
Jak rychle začal, tak rychle taky skončil. Třebíč je nyní ta, co míří do útočné akce.
28:52
Zdráhal nedokázal z mezikruží trefit zařízení, hosté ihned vyváží kotouč do rychlého brejku.
28:21
Střelu z levého křídla Falter udržel ve své náruči.
27:52
Hanuljak si pohlídal bližší tyčku, čímž zamezil možnost snížení. Následovat bude vhazování v obranném pásmu Chomutova.
26:48
Ofsajd Pirátů, vhazovat se bude ve středním pásmu.
26:19
Zdráhal nahazoval od modré čáry, ale jeho střela skončila na zadním mantinelu.
26:01
Hra byla na chvíli pozastavena pro poranění sudího Přikryla.
26:01
Chomutov vyhodil kotouč z vlastního vápna, následná akce Třebíče ukončena pro ofsajd.
25:39
Bartoň dobruslil nahozený kotouč a následně rozehrál v útočném pásmu, kde se nyní Třebíč drží.
24:35
Radek Veselý zkusil pozornost brankáře, ale Falter jistým zákrokem kryje.
23:51
Mrázek trefil jen clonícího obránce.
23:31
Druhá formace Třebíče se usadila v útočném pásmu, vše se však zatím obchází bez kloudné střely.
22:55
Matěj Pekr zkusil střelu přes obránce, ale Hanuljak ji vyrazil do rohu kluziště.
22:13
Třebíčští se sice dostali ke střelbě, ta však nemířila na svatyni braknáře Hanuljaka.
21:55
To stejné se stalo na druhé straně, poslední obránce Chomutova ukončil akci soupeře.
21:14
Dušek se dostal do útočného pásma, ale nedokázal se zbavit posledního obránce.
20:35
Dolníček zkusil pozornost brankáře, ale ten s poklidem ránu zastavil.
20:01
Ta druhá začne přibližně v 18:18. Zůstaňte s námi.
První třetina je za námi, Chomutov v ní dominoval, což se také projevilo na skóre. Piráti vedou na ledě Horáků už 0:3. Uvidíme, co nám přinesou zbylé třetiny.
20:00
19:58
Jeden z hostujících hráčů vyslal tvrdou ránu od modré čáry, Falter však puk podržel.
19:33
Hanuljak bez menších potíží podržel kotouč, který směřoval na jeho branku. 27 vteřin před koncem se bude vhazovat v obranném pásmu Chomutova.
19:01
Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:59
Tak to byla nádherná branka Chomutova. ROMAN CHLOUBA si nabruslil do útočné třetiny, načež se famózní stahovačkou uvolnil a zakončil. Bez asistence.
17:05
Pekr proklouzl do útočného pásma, tam však byl zdvojen obranou soupeře. K zakončení tedy nedošlo, Chomutov však stále pokračuje v útoku.
16:05
Třebíč musí zakládat útok znovu, hostům se totiž podařilo zasáhnout do rozehrávky, čímž ji zcela zastavili.
15:35
Třebíč si nahodila puk do útočné třetiny, ale Hanuljak jej podržel, a tak zamezil možnému nebezpečí.
14:56
Vhazovat se bude před Falterem, který raději podržel kotouč.
14:25
Kuba Bartoň to zkoušel od modré čáry, ale rána mu příliš nesedla. Puk skončil mimo branku.
13:11
Chomutov využívá přesilové hry. Na modrou čáru dostal nabito MILAN TOMAN, jenž se do kotouče opřel vší silou a rozvlnil síť za bezmocným Falterem. Asistence: Marek Hovorka, Nikola Gajovský.
12:53
Chomutov se již dostal do útočné třetiny, uvidíme, co zde vymyslí.
12:20
Třebíč vyhazuje kotouč mimo své pásmo a formuje se do defenzivního rozestavení.
12:07
Vyloučen Jakub Šaur (TRE) na 2 minuty za krosček.
11:46
11:21
Chomutov vyhazuje kotouč mimo své pásmo a může střídat.
11:00
Třebíč stále kombinuje, ale zatím se jí nedaří pohledně zakončit.
10:32
Fair-play gesto nyní ukázal Růžička, který se přiznal, že kotouč se dostal mimo hřiště bez teči, a tak se vhazování přesune ze středního pásma před Hanuljaka.
09:46
Vyloučen Radek Veselý (CHM) na 2 minuty za sevření puku.
Omlouváme se za technické problémy, které na stadionu nastaly. Snažíme se je napravit, jak nejrychleji to jen jde.
07:37
K zakončení sice nedošlo, následně však Třebíč vyhodila kotouč až k Hanuljakovi, a tak se hra přemístí opět do pásma Třebíče.
07:15
Třebíč se nyní musí opět bránit náporu soupeře, který ji zamkl v útočné třetině.
05:55
Vladimír Růžička se obtočil kolem branky, ale nedokázal zasunout kotouč za záda Faltera.
05:00
Bryan McGregor dostal nabídku na zakončení, ale z výtečné pozice netrefil branku.
04:30
Pekr střílel ihned po vhazování, ale jeho pokus neměl tu správnou razanci, do rány mu totiž vložil hůl jeden z obránců.
04:23
Střílená přihrávka Bilčíka byla sražena do ochranné sítě, vhazování se tedy bude opakovat.
04:14
Úmyslný ofsajd Chomutova, vhazování u Hanuljaka.
04:00
Jeden z domácích byl příliš rychlý, akci zastavil rozhodčí pro ofsajd.
03:25
Chomutov se usadil v útočném pásmu, ale je pouze v pozicích, odkud se zakončit nedá.
03:00
Chomutov si příliš neporozuměl při rozehrávce, vyústilo z toho zakázané uvolnění a vhazování před Hanuljakem.
01:23
Chomutov se hned z kraje ujímá vedení. ANTONÍN DUŠEK vyslal od modré čáry dělovou ránu, která propadla až za záda brankáře Faltera. Asistence: Bryan McGregor, Martin Rýgl.
01:10
Chomutov zakládá útočnou akci, avšak zatím to poměrně trvá, a tak se Třebíč může rozestavět po celém středním pásmu.
00:18
Roman Erat ujel sám na branku, ale střelou mezi betony neuspěl. vhazovat se bude v obranném pásmu Pirátů.
00:01

SK Horácká Slavia Třebíč: Falter (Dusík) – Bartoň, Bilčík, Zdráhal, Jaroš, Přibyl, Šaur, Peroutka – Pekr, Dolníček "C", Erat "A" – Mrázek, Raška, Vodný – Králík, Pokorný, Kusko – Paták, Juráň, Čech "A". Trenér: J. Mička.

Piráti Chomutov: Hanuljak (Kopřiva) – Rutta, Toman, Koma, Skinner, Rýgl, Scalzo, Havel, Bartejs – Hovorka "A", Gajovský, Hřebejk "C" – Květoň, Růžička, Veselý – McGregor, Dušek, Sinisalo – Chlouba, Kämpf, Kaše. Trenér: B. Kopřiva.

Rozhodčí: Přikryl – Adamec, Poruba.
Nejproduktivnějším hráčem Třebíče je Roman Erat s šesti góly a třiatřiceti nahrávkami. U Chomutova je nejproduktivnějším Nikola Gajovský, který dal 14 branek a na 28 jich přihrál.
Třebíčští jsou na třetím místě, ze 44 zápasů vytěžili 82 bodů, ke kterým patří kladné skóre 121:101.
Chomutov se nachází suverénně na prvním místě, ze 43 zápasů získal 95 bodů s úctyhodným skóre 150:83.
Dobrý podvečer, vítám Vás u online přenosu z první hokejové ligy. Na programu je 45. kolo, která nám nabídne jistě zajímavý duel. Na led SK Horácké Slavie Třebíč přijede nejlepší tým první ligy – Piráti Chomutov. Zápasem Vás bude provázet Radim Sochor.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.