HC Benátky nad Jizerou: Vítek Vaněček
60:00
59:49
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Domácí si pečetí svojí výhru a druhý gól do brány bez brankáře vstřelil DAVID TŮMA. Tentokrát z pravého kruhu poslal přímo puk a rozsvítil červené světlo za branou hostí. Asistence: Tomáš Rod, Jaroslav Roubík.
59:35
I třetí střela přes celé hřiště vjíždí do zakázaného uvolnění.
59:28
Oddechový čas pro domácí.
59:28
Rod posílá další střelu z obranného pásma směrem na prázdnou bránu, ale také ji těsně míjí.
59:03
Další možnost měl Pořický když před ním byla prázdná brána, ale ze středního pásma ji těsně minul.
58:36
Hosté jsou stále bez brankáře.
57:30
Napodruhé to domácím vyšlo a Benátkám se powerplay nevyplácí. Tentokrát DAVID TŮMA na puku neváhal a poslal jej přímo do prázdné brány hostí. Asistence: Tomáš Kolafa.
57:00
Na úplně prázdnou bránu jel Roubík a Rod, ale hostující obrana jim puk přebrala.
56:42
Hosté to zkoušejí bez brankáře.
56:42
Oddechový čas pro hosty.
56:42
Nebezpečné nahození pokryl Petrásek pod svoji lapačku.
56:27
Puk ve vlastní třetině ulovil Vávra a podél mantinelu projel za modrou čáru odkud nahodil na Vaněčka. Ten puk pokryl pod lapačku a vhazuje se po jeho pravici.
55:45
Benátky hrají v plném počtu.
55:24
Brož vystřelil od modré, ale Vaněček vyráží.
54:39
Hrníčko se dostal v oslabení úplně sám před Petráska, puk mu na poslední chvíli vypíchl z hokejky Rod.
54:07
Roubík špatně zachytil přihrávku a hosté vyhazují.
53:45
Vyloučen na dvě minuty Adam Jandejsek (BEN) na dvě minuty za držení protihráče.
53:10
Ordoš vystřelil z mezikruží, ale bránu Petráska přestřelil.
51:58
Baránek trefil po přihrávce od Kloze síť brány, ale pouze zvenčí.
51:04
Další kdo zkouší brankáře hostí je Baránek, ani jeho střela však neprošla tam kam chtěl.
50:41
Roubík mířil a jeho střelu Vaněček nepropouští přes své betony.
Dnešní utkání sleduje 1328 diváků.
49:38
Přejíždí se ze strany na stranu a do střeleckých pozic se nestaví ani jeden z hráčů.
48:53
Hosté hrají v plném počtu a při tomto oslabení ani neměli tolik práce.
48:23
Domácím se tato přesilová hra značně nedaří.
47:52
Přihrávky okolo brány hostí nakonec skončili dalším vyhozením Benátek.
47:15
Benátečtí vyhazují puk až za bránu domácích.
46:53
Několik střel ochránce brány hostí zlikvidoval. Na trestnou lavici míří Tomáš Havlín (BEN) na dvě minuty za zdržování hry vystřelením puku mimo hřiště.
46:21
Zakázané uvolnění Benátek nabízí domácím vhazování po pravici Vaněčka.
45:49
Slovan nepropouští hosty do útočného pásma, ale nedaří se jim udržet si puk v moci.
45:12
Trápení na obou stranách. Další ofsajd byl odpískán tentokrát na straně hostí.
44:33
Přihrávku Baránka, Merta poslal na hranu betonu Vaněčka.
43:39
Kolafa střelou od modré trefuje pouze beka hostí.
42:32
Třetí třetina se zatím stále přerušuje. Tentokrát je to zakázané uvolnění Slovanu.
41:50
Útok Slovanu zastavuje odpískaný ofsajd.
41:22
Hosté vyhodili, ale domácí puk vracejí do útočné třetiny.
40:27
Slovan opět ihned jede do útoku.
40:01
V druhé části dnešního zápasu byli opět lepší domácí a tentokrát je to vidět i na skóre, které dokázal otevřít sólovou akcí v devětadvacáté minutě Brož. Ani přesilové hry nepomohly k dalšímu gólu na jedné ze stran. Tak je stav utkání po čtyřiceti minutách příznivější pro domácí 1:0.
Třetí třetina začne přibližně v 18:35.
40:00
39:46
Brožova rána trefila pouze bránícího soupeře.
39:20
Hosté hrají v plném počtu.
39:10
Kloz neváhal a vystřelil. Ale Vaněček puk nepropouští.
38:26
Na konci přihrávek stál Kolafa, který od modré poslal střelu přesně na betony Vaněčka.
37:42
Puk lítal okolo brány hostí, ale to přerušili sudí z důvodů hry vysokou holí.
37:20
Vyloučen Josef Mikyska (BEN) za hákování se posadí na dvě minuty na trestnou lavici.
36:59
Přihrávky ve středním pásmu nakonec zachycují domácí.
36:23
Vyhození puku do ochranné sítě nad Petráskem. Vhazovat se bude po pravici domácí brány.
35:02
Domácí ubránili oslabení a hrají v plném počtu.
34:50
Odraženou střelu Petráskem domácí opět vyhazují.
34:22
Slovan opět vyhazuje a šetří čas v početní nevýhodě.
33:47
Přihrávku zachytili domácí a vyhazují puk přes celé hřiště.
33:28
Kombinace hostí okolo Petráska.
33:03
Vyloučení na straně domácích. Ondřej Holomek (UNL) vyloučen na dvě minuty za podražení.
32:11
Suchan puk provezl až na pravý kruh k Vaněčkovi, kde o něj přišel.
31:29
Boje ve středním pásmu skončili vyhozením puku mimo ledovou plochu a vhazuje se po pravici Vaněčka.
30:51
Pořický vystřelil, Vávra dorážel, po chvíli opět Pořický se střelou, ale Vaněček předvádí neskutečný výkon.
29:49
Kloz neváhal a od modré poslal ráznou střelu. Vaněček puk viděl a postavil mu od cesty betony.
29:22
Domácí nepropouští Benátky do obranného pásma.
28:17
Domácí nakonec skórují a otevírají skóre. Naprosto sólovou akci předvedl VLADIMÍR BROŽ, který si prokličkoval přes všechny protihráče až na pravý kruh, odkud prostřelil Vaněčka střelou nad rameno. Asistence: Martin Zdvořáček.
27:52
Puk lítá okolo brány Vyněčka snad všemi směry, ale Slovanu se nedaří puk dopravit až do brány.
27:10
Skalický projel s pukem až za Petráska kde jej domácí obrali o puk a vracejí se k Vaněčkovi.
26:22
26:04
Na konci rozjeté útočné akce stál Brož, který střelou od modré bránu minul.
25:26
Slovan kombinuje, ale střel moc neprodukují.
24:58
Kolafa vystřelil od modré, ale Vaněček vyráží.
24:37
Roubík pálí z pravého kruhu, ale těsně minul.
24:22
Vyloučen na dvě minuty za podražení Petr Ulrych (BEN). Domácí mají nyní možnost otevřít skóre.
23:22
Zakázaného uvolnění se dopouští i Benátky a vhazuje se po lavici Vaněčka.
23:04
Vyhození domácích skončilo zakázaným uvolněním.
22:08
Ordoš projel sám až k Petráskovi, ale obrana Slovanu jej dojela a odklonila střelu na mantinel.
21:48
Další střelec od modré byl Kolafa, ale i jeho střelu má Vaněček v lapačce.
21:19
Na Vaněčka poslal od modré rychlou střelu Černý. Gólman Benátek však střelu viděl a chytá.
20:47
V útočné třetině se usadili hosté a z mezikruží vystřelil Špaček, dorážel ještě Ordoš, ale Petrásek puk udržel před brankovou čarou.
20:01
V první třetině jsme neměli možnost vidět radost z gólu ani na jedné straně. Značně aktivnějším týmem byli domácí, ale Vaněček svůj tým po celých 20 minut držel s čistým kontem. Petrásek se také nenudil a při únicích Benátek se blýskl perfektními zákroky. Uvidíme, který z týmu otevře skóre a posune se jako první do vedení.
Druhá třetina začne přibližně v 17:46.
20:00
19:22
Kloz prokličkoval obranou hostí a z mezikruží vystřelil. Vaněček včas sklapnul betony.
18:48
Kolafa se napřáhl ve středním pásmu a trefuje výstroj Vaněčka.
18:12
Střelu Pořického zachytil vlastním tělem Skořepa a zůstal ležet na ledě. Po chvíli za pomoci spoluhráčů míří na střídačku.
17:47
Střelu Vávry zpoza brány zkusil dorazit Pořický, ale Vaněček puk nepropouští.
17:00
Petrásek s klidem vyrazil pomalou střelu z vrcholu levého kruhu.
16:29
Přihrávku Roubíka Baránek nezachytil a Benátky s pukem rozjíždí útok.
15:48
Miškovský se dostal sám na mezikruží. Po puku skočil obětavý Petrásek a zachránil tím celou nebezpečnou situaci pro domácí.
15:29
Holomek okradl soupeře o puk a projel k Vaněčkovi.
14:49
Poulíček nahodil puk směrem na bránu, kde jej usměrnil Vaněček.
14:10
Tato přesilová hra domácím vůbec nevyšla. Benátky hrají v plném počtu.
13:20
Nekonečné kombinace Slovanu končí vyhozením hostí.
12:52
Puk vystřelen mimo ledovou plochu. Vhazuje se na středovém kruhu.
12:37
Druhé vyhození hostí až za Petráska.
12:10
Vyloučen Adam Jandejsek (BEN) na dvě minuty za zdržování hry vyhozením puku mimo ledovou plochu.
11:34
Zakázané uvolnění hostí zajišťuje Slovanu vhazování v útočném pásmu.
11:10
Tůma se dostal s pukem na mezikruží, ale jeho střelu přesně viděl brankář hostí a bez problému ji vyrazil.
10:29
Dlouhé souboje u mantinelu za Petráskem nakonec ovládli domácí a vyráží k Vaněčkovi.
09:12
Vyhození hostí zachytil na modré Smetana. Vaněček udržel střelu i několik následujících dorážek.
08:14
Do střely Vágnera postavil obránce hostí hokejku a úplně změnil trajektorii střely.
07:45
Útočnou akci Slovanu zastavil ofsajd.
07:38
Miškovský nahodil na Petráska, který měl se skákavým pukem problémy, ale nakonec ho domácí vyhazují a míří do útoku.
07:12
Na kruhu zůstal ležet Holomek, který se po chvíli zvedá a odjíždí na střídačku.
06:49
Nahození Benátek Petrásek raději podržel, vhazuje se po jeho pravici.
06:23
Poulíček prokličkoval na levý kruh, ze kterého vystřelil. Vaněček do střely vložil své betony a puk končí v ochranné síti za jeho zády.
05:48
Slovan je zatím aktivnější a v osobních soubojích úspěšnější.
05:15
Špaček nahodil puk k Petráskovi, byl však v ofsajdu a tak se vhazuje ve středním pásmu.
04:36
Černý poslal puk od modré k bráně hostí, tam jej ale našli Benátští a vyhazují z obranného pásma.
04:00
Baránek z levého kruhu vystřelil, ale Vaněček je pozorný.
03:30
První formace Slovanu se probojovala k !Vaněčkovi, navíc jeden hráč Benátek přišel o hokejku.
03:03
Ofsajd zastavil útočnou akci Benátek.
02:30
Zdvořáček přišel o puk v obranné třetině, ale jeho spoluhráči situaci zachránili.
01:57
Suchan přihrál na Poulíčka, kterého střela potkala pouze betony Vaněčka.
01:25
Havlín poslal ráznou střelu od modré a trefil tyč branky domácích.
01:08
Puk vyhozen mimo ledovou plochu, vhazuje se po pravici Petráska.
00:50
Na druhou stranu spěchali hosté, ale Slovanští je zastavili.
00:25
Ihned se do útoku vydali domácí a kombinují okolo Vaněčka.
00:01

HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek (Lavinger) – Kolafa, Holomek, Brož, Vágner, Černý, Smetana, Zdvořáček – Tůma, Roubík, Rod – Baránek, Kloz, Merta – Pořický, Gengel, Vávra – Suchan, Hanzl, Poulíček

HC Benátky nad Jizerou: Vaněček (Jelínek) – Havlín, Ulrych, Jandejsek, Říha, Pabiška – Špaček, Skořepa, Ordoš – Jonák, Plodek, Hrníčko – Bittner, Mikyska, Skalický – Miškovský, Havlas

Rozhodčí: Lukáš Bejček – Jan Krátký, Milan Svoboda.
HC BENÁTKY NAD JIZEROU

Benátkám patří osm kol před koncem základní části devátá příčka, která pro ně zatím znamená účast v předkole play-off. Po čtyřiačtyřiceti kolech mají na svém kontě dvaašedesát bodů. V minulém kole svedli Benátští velký boj s prvním Chomutovem, ve kterém nakonec těsně padli.