Ze šumperského stadionu se s vámi loučí Dominik Mihailescu. Nashledanou.
Skončilo ukání, ve kterém nakonec vyhráli hosté z Mostu výsledkěm 2:3 v prodloužení. Domácí získávají jeden bod a cesta ke klidné záchraně se jím mírně komplikuje.
64:53
Most právě vstřelil branku!
ONDŘEJ HAVLÍČEK po skvělé přihrávce rozhodl utkání sedm sekund před koncem prodloužení! Asistence: Pavel Smolka, Vojtěch Kubinčák.
63:36
Dvě minuty za sekání dostává Aleš Holík. Most bude hrát přesilovku do konce prodloužení.
63:36
Fantastický zákrok Miroslava Svobody, který vleže dokázal vychytat mosteckého útočníka, který střílel do odkryté klece.
63:20
Sedlák minul branku. Střela skončila na zadním mantinelu.
62:39
Jiří Zeman dostává dvě minuty za nedovolené bránění a desetiminutový osobní trest za nesportovní chování. Pro Zemana utkání dnes skončilo. Trest odpyká Martin Mical.
62:14
Podruhé hosté ve stejném přestupku.
61:37
Mostečtí byli při přechodu do útočného pásma příliš zbrklí a čárový rozhodčí odpískal ofsajd.
60:36
Havlíček trefil Svobodu do masky. Hra se nepřerušuje.
60:01
Skončila nám základní hrací doba tohoto utkání. Prodloužení začne, co nevidět.
60:00
59:56
Šumperští měli v závěru ještě velkou šanci, ale procpat puk za brankovou čarou bylo pro svěřence trenéra Mazance nadlidský úkol.
58:59
Oddechový čas pro domácí.
58:23
Ale domácím se nedaří udržet v útočném části hřiště.
57:49
Velká šance pro Šumperk. Kamil Černý dostává dvě minuty za podražení.
56:40
Šumperští se dostali do přečíslení, ale ani tuto výhodu nedokázali proměnit. Hanuljak nemusel zasahovat.
54:57
Nyní se hraje nahoru a dolů. Vcelku na ledě vidíme rychlý hokej. Přesnost je však špatná.
53:57
Střela Kokeše skončila v lapačce Svobody.
52:49
Nyní jsme viděli několik sporných zákroků na ledě. Rozhodčí, ale fauly neodpískali na žádné straně.
52:03
Šumperský muž s maskou přerušuje hru.
51:35
Holíkova střela od modré byla zblokovaná. Následná dorážka Milfaita skončila mimo branku.
50:19
50:17
Hosté se dostali do velké šance, ale Svoboda dokázal udržet před brankovou čarou dorážky mosteckých hokejistů.
49:46
Střela Sklenička od modré letěla mimo.
49:25
48:53
Ivan Řehoř vystřelil na branku Svobody. Gólman draků puk chytil na hruď.
48:19
A je po domácí početní výhodě. Dvě minuty za krosček dostává Tomáš Fořt. Bude se hrát čtyři na čtyři.
48:04
Domácí kombinují v pásmu hostů. Střely ovšem nejsou přesné.
47:24
Dvě minuty za sekání dostává Zbyněk SKlenička. Přesilová hra pro draky.
47:00
Doležal se dostal před Svobodu, ale dostat puk za jeho záda se mu nepovedlo.
45:50
ONDŘEJ HAVLÍČEK dokázal najít skulinku mezi betony a tyčkou a dal gól! Hosté tedy vyrovnávají. Asistence: Kamil Charousek.
45:18
Pavel Smolka trefil Svobodu do masky. Hra se nepřerušuje.
44:51
Domácí vyhazují kotouč přes všechny lajny.
44:34
Tomáš Doležal trefil tyč šumperské branky!
43:31
Sudí odpískal dvě minuty pro hráče Šumperka. Petr Gewiese dostává dvě minuty za držení hole.
43:10
Čárový rozhodčí odpískal úmyslný ofsajd Mostu.
42:20
Hosté se dostali do velké šance, ale gólman Miroslav Svoboda předvedl několik dobrých zákroků. Dneska utkání závisí především na brnakářích.
42:00
Střela Tomáše Doležala minula klec.
41:27
Už už to vypadalo, že se bude pískat icing, ale šumperští hráci jej stihli odvrátit.
41:00
Kotouč je na holích hráčů Mostu. Oba mančafty střídají.
40:22
Zdráhalovo nahození prolétlo těsně kolem Hanuljaka.
40:14
Fořtova střela z ostrého úhlu trefila brankáře hostů do lapačky. Vhazování proběhne v obraném pásmu Mostu.
40:01
Další třetina začne přibližně v 18:42.
Máme za sebou druhou periodu, která skončila výsledkem 2:0. Domácí dokázali otočit průběh utkání. Naopak hosté gólový náskok ztratili a budou muset zvážit taktiku na další třetinu. Jak dopadně další třetina? To se můžete dovědět zde – na onlajnech.
40:00
39:41
Nepřesná střela Charouska minula klec Šumperka.
39:26
Další komplikace pro Šumperk. Marek Haas dostal pukem do obličeje a odjíždí do šatny.
39:21
Hosté kombinují, ale chybí jím přesnost střel.
37:54
Bývalý hráč Mostu Tomáš Drtil si nyní odsedí dvě minuty za sekání.
37:33
Tomáš Sedlák přesnou střelou trefil Hanuljaka.
36:40
Kokešova střela trefila přesně postavený hrudník Svobody.
36:03
Teď taková spíše hluchá pasáž hry.
34:40
Krásna souhra třetí šumperské lajny, na jejímž konci stál Milan Ostřanský, který těsně minul branku.
33:37
Zdráhalova střela letěla těsně vedle.
32:44
Karel Plášek se hnal sám z trestné lavice na Hanuljaka, ale šumperský veterán nedokázal zakončit.
31:28
Miroslav Svooboda si nyní připsal dobrý zákrok lapačkou. Hosté se nedostávají moc do střeleckých příležitostí.
30:34
Početní výhoda pro Most. Karel Plášek je vyloučen za sekání.
29:46
Most se dostal do dračího pásma, ale střelu na branku si zatím nevytvořil.
29:08
Hosté pouze vyhazují puky.
28:05
Draci právě vstřelili branku!
ALEŠ HOLÍK dokázal přesnou střelou pod horní tyč překonat brankáře Miroslava Hanuljaka. Domácí se tedy v přesilové hře dostávají do vedení, Asistence: Tomáš Fořt, Daniel Vrdlovec.
27:29
Hosté ve čtyřech.
27:15
Domácí mají tlak. Ale Hanuljak zatím výtečně.
26:34
Doležal vyhazuje puk přes všechny čáry.
26:13
A další vyloučení! Zdeněk Tauš dostává dvě minuty za hrubost. Přesilovka pět na tři pro draky.
25:29
Vojtěch Kubnčák dostává dvě minuty za hákování.
24:58
Nyní hráč Mostu nasadil brankáři draků tzv. spršku. Rozhodčí ale vylučovat nebude.
24:48
Střela Pavla Smolky skončila na hrudníku Svobody.
24:19
Hosté se snaží založit ze svého pásma nějakou akci. Kotouč má na holi Kokeš.
23:30
23:01
Mostu se nedaří v koncovce. Domácí často vyhazují puky.
21:30
Dvě minuty za podražení půjde odsedět Jan Zdráhal. První přesilová hra Mostu je na světě.
21:17
Domácí vyrovnávají. Plášek vyhrál vhazování a následně poslal puk na MARKA HAASE, který přesnou střelou nedal brankáři hostů příliš mnoho šancí. Asistence: Karel Plášek.
20:54
Střela Tomáše Drtila skončila na hrudníku brankáře Mostu.
20:19
Tomáš Fořt zkoušel střelu z ostrého úhlu. Hanuljak puk vyrazil mimo tři tyče.
20:01
Šumperkého hráče Davida Juríka odvezla sanitka do místní nemocnice.
Máme za sebou první třetinu, která skončila vítězně pro hostující mančaft. Střelecky však vedou domácí, ale hokej se hraje na góly a těch vstřelili hráči pod taktovkou Josefa Beránka více. Uvidíme, jak bude pokračovat další dvacetiminutovka, která začně přibližně v 17:54,
20:00
19:52
Neuvěřitelný zákrok předvedl Miroslav Hanuljak, který špičkou brusle dokázal vychytat střelu Tomáše Fořta. Útočník domácích pálil do odkryté klece, ale fantastický gólman hostů puk vyrazil.
19:25
Zdráhal zkoušel střelu od modré, ale gólman Mostu byl pozorný.
19:01
Střela Staňka skončila na hrudi Hanuljaka.
18:53
Potrestána hráčská lavice Mostu za příliš mnoho hráčů na ledě. Tomu předcházejí dlouhé diskuze na straně hostů. Trest odpyká Martin Mical.
18:40
Plášek střílel u ostrého úhlu na Hanuljaka. Ten vyrazil vyrážečkou puk před sebe.
17:40
A pozor. Šumperk má zraněného hráče. David Jurík se dostal před branku, načež ho hráči Mostu natlačili k zemi. Mladý útočník draků odešel do šatny za pomocí lékařů. Vypadá to na zranění v dolní části těla.
17:01
Domácí si dlouho přihrávali dlouhov pásmu Mostu. Draci ale příliš kombinují a střely na branku by se daly napočítat na ruce bezprstého. Nyní to ovšem změnil Ivan Puzič. Gólman Hanuljak ovšem zasáhl betony.
15:39
Černý nahodil puk na klec draků. Svoboda vyrazil betonem do rohu kluziště.
15:00
Rolbaři už vše opravili. Zápas může pokračovat.
15:00
Branka Šumperka je mimo postavení. Rozhodčí přerušil hru.
14:48
Havelky vystřelil na branku Svobody. Jeho střela byla tečováná a skončila nad klecí.
14:29
Domácí hrají aktivněji než hosté. Ti nejspíše nasadili defenzivnější taktiku, která jím zatím skvěle vychází. Utkání je tedy stále 0:1.
13:49
Puk je v ochranné síti. Buly bude provedeno před Hanuljakem.
12:44
Tomáš Fořt nedokázal využít chyby obránce hostů. Mostecký hráč nedokázal přesně rozehrát a puk poslal přímo na hůl forvarda Šumperka. Ten ovšem trefil pouze betony gólmana Mostu. .
12:20
Kotouč se dostal do hlediště. Vhazování proběhne ve středním pásmu.
11:58
Miroslav Hanuljak raději zakryl puk před dojíždějícím Karlem Pláškem.
11:02
Vojtěch Kubinčak nyní nedokázal po skvělé přihráce Pavla Smolky trefit odkrytou část branky. Svoboda měl nyní štěstí, že jej puk trefil do betonu.
10:25
Holík se snažil ze středního pásma trefit branku Mostu. To se mu nepovedlo, a tak čaroví sudí odpískali zakázané uvolnění.
09:45
Ofsajd draků. Puk bude vhozen ve středním pásmu.
09:24
Gólman Šumperka vyrazil střelu hostujícího hráče do hlediště. Vhazování proběhne po pravé straně domácího brankáře.
08:23
Nádherná rána PAVLA SMOLKY skončila v síti Miroslava Svobody. Smolka dokázal přesnou střelou trefit horní tyč, od které se puk odrazil za brankovou čáru. Asistence: Vojtěch Kubinčák, Ondřej Havlíček.
08:18
Domácí se dostali do pásma Mostu, ale příliš dlouho se tam neohřáli. Puk zase berou hráči hostů.
07:51
Nahození Martina Kokeše skončilo po teči domácího gólmana v ochranné síti.
07:05
Bohumil Slavíček tvrdou střelou trefil Svobodu do ramena, který následně vyrazil puk do rohu kluziště.
06:37
Miroslav Hanuljak drží svůj tým. Nyní dokázal vleže zakrořit proti Staňkovi.
05:57
05:36
Most se dlouhou dobu nemohl dostat ze svého pásma. Až nyní vyhodil Vojtěch Kubinčák puk.
05:26
Daniel Vrdlovec příklepem vystřelil na svatyni mosteckých hráčů, ale gólman jeho ránu chytil do lapačky.
05:04
Vhazování proběhne před Hanuljakem, který si před pár okamžiky připsal zákrok.
03:59
Tomáš Fořt se dostal do obrovské šance a nedokázal dostat puk do odkryté klece. Toto je zatím největší šance v dosavadní přesilovce.
03:25
Střela Sedláka skončila na betonech gólmana západočechů.
02:59
Draci se nedokáží dostat trvalo do pásma hostů.
02:35
Ve velké šanci se objevil Jan Milfait, který zkoušel z úhlu otestovat pozornost Hanuljaka. Zkušený brankář si ale se střelou poradil.
01:57
Dvě plus dvě minuty za vysokou hůl dostal Pavel Písařík. Šumperk bude hrát dlouhou početní výhodu.
01:01
Miroslav Hanuljak nyní nevěděl, kde mu hlava stojí. Ve velké šanci se ocitl Staněk, puk však ideálně netrefil.
00:37
Před brankou Svobody byl nyní zmatek. Ovšem domácí beci dokázali první lajnu Mostu uhlídat. K zakončení nedošlo a Šumperk může jít do protiútoku.
00:14
Holík se snažil nahodit puk na branku Hanuljaka, ovšem puk byl zblokován.
00:09
Hned ze začátku se prezentoval střelou Jan Milfait. Gólman Mostu chytil puk do lapačky. Vhazování proběhne po jeho pravici.
00:01
Oba mančafty jsou na ledě. Vše je připraveno k úvodnímu vhazování.

Salith Šumperk: Svoboda (Zelenka) – Zdráhal, Holík, Sedlák, Puzič, Gewiese, Drtil, Bažant, Prokop – Milfait, Vrdlovec, Fořt – Staněk, Plášek, Haas – Ostřanský, Miškovský, Jurík – Brunec, Hroch.

HC Most: Hanuljak (Mouček) – Černý, Charousek, Zeman, Sklenička, Kokeš, Havelka, Grin – Kubinčak, Havlíček, Smolka – Rod, Tauš, Slavíček – Řehoř, Doležal, Písařík – Mical, Rindoš.

Rozhodčí: Doležal, Hejduk – Čížek, Křivohlavý.
Most se v současné době pohybuje na posledním místě v tabulce a na předposlední Šumperk ztrácí čtyři body.
Pro oba mančafty je toto utkání velice důležité, neboť se hraje o důležité body, které by mohly rozhodnout v konečném zúčtování.
Krásný podvečer ze šumperského zimního stadionu. Dnešním hokejovým utkáním Vás bude provázet Dominik Mihailescu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.