Horácká Slavia nakonec dokázala plně bodovat, když se v poslední minutě prosadil Matěj Pekr. Připisuje si tak cenné tři body do tabulky WSM ligy. Já se s Vámi pro dnešek loučím, děkuji za pozornost, na přečtenou!
59:49
Most se dostal do útočné třetiny, uvidíme, zdali se ještě dostane k zakončení.
59:34
Třebíč drží kotouč v útočném pásmu, tohle bude pro Most složité.
59:23
Jiří Zeman (MST) si odpyká 2 minuty za sekání. Tohle hraje domácím do karet.
59:04
Horácká Slavia právě vstřelila branku!
Třebíč využívá další přesilové hry! MATĚJ PEKR dostal přihrávku na levé straně, vybruslil si blíže k ose hřiště a přesnou ranou pod horní roh posílá Třebíč do vedení! Asistence: Rostislav Malena.
58:44
Bartoňova rána končí na vyrážečce Horáka. Most následně vyhazuje.
58:01
Probíhají poslední 2 minuty třetí třetiny.
57:51
Dvouminutový trest si také odpyká Bohumil Slavíček (MST) za napadení.
57:51
Niko se nyní pustil do pěstního souboje se Cvrkem. Oba hráči vyslali pár solidních ran, ale vítězem bitky se nakonec stal hostující hráč, který strhl soupeře k zemi.
57:51
57:38
Niko pálil z dobré pozice, ale Horák jistě zasahuje.
57:18
Vhazování před Horákem. Oba celky střídají.
57:05
Třebíč nyní drží svého soupeře pod zámkem, Most se nemůže vymanit z narůstajícího tlaku Horáků.
56:50
Erat dostal přihrávku před branku, ale jeden z obránců jeho pokus zblokoval.
56:28
Horák dokázal Wasserbauerovu střelu udržet ve své moci. Vhazování po jeho levici.
55:57
Zakázané uvolnění, vhazovat se ale nakonec bude ve středním pásmu.
55:50
Třebíč kvůli nepřesnosti přišla o kotouč, Most bude moci vyrazit kupředu.
54:40
Zakázané uvolnění Mostu. Vhazování před Horákem.
54:30
Kotouč se odrazil k volnému Pekrovi, ale tomu přeskočil hokejku, a tak k zakončení vůbec nedošlo.
54:15
Sudí vylučovat za zdržování hry nebude. Vhazování v obranném pásmu Mostu.
54:05
Hostující Přeučil zašlápl kotouč a odmítá pokračovat ve hře.
53:45
Rána z mezikruží končí nad břevnem, domácí ale nadále pokračují v útočné akci.
53:31
Třebíč si nahodila kotouč do útočné třetiny a pokračuje v akci.
52:21
Most právě vstřelil branku!
Avšak i Most odpovídá velmi rychle! Třebíčská obrana zcela zapomněla na volného ONDŘEJE HAVLÍČKA, který dostal ideální pas od Kubinčáka a s přehledem překonal Vejmelku. Asistence: Vojtěch Kubinčák.
51:09
Netrvalo to dlouho a Třebíč jde znovu do vedení. Roman Erat předložil kotouč VÁCLAVU ČEJKOVI, jenž od modré čáry vyslal nechytatelnou ránu, která skončila pod břevnem. Asistence: Roman Erat.
50:33
Most využívá přesilovku a srovnává na 2:2! Obrana domácích zcela zapomněla na volného PAVLA SMOLKU, který z mezikruží propálil Karla Vejmelku. Asistence: Vojtěch Kubinčák.
50:20
Most zamkl soupeře v útočné třetině, podaří se mu vyrovnat?
50:02
Třebíč vyhazuje kotouč ze svého pásma a může střídat.
49:28
Vyloučen Matěj Pekr (TRE) na 2 minuty za zdržování hry.
49:28
Dělová rána Zohorny z mezikruží končí v lapačce Horáka. Vhazovat se bude po jeho levici.
49:28
Dnešní utkání sleduje 1710 diváků.
49:04
Nejspíše jsem to zakřikl, neboť nyní jel Jurča zcela sám na brankáře z pravé strany, ale nenašel skulinku mezi betony Horáka.
48:50
Hra je nyní poněkud rozháraná, ani jeden z týmů se nemůže dostat do ložené šance.
47:49
47:37
Dělová rána od modré čáry z hole Alinče končí na bruslích domácích obránců.
47:10
Třebíč se opět osvobozuje vyhozením, Mostu se nyní přesilovka příliš nedaří.
46:39
Zblokovaný kotouč dolétl až do hlediště, vhazování před Vejmelkou.
46:12
Třebíč nahodila kotouč do útočné třetiny, následně se zatáhla do defenzívy. Mostu utíkají cenné vteřinky.
45:49
Rostislav Malena (TRE) putuje na trestnou lavici, 2 minuty – podražení.
45:20
45:18
Tyčka nyní zastavila střelu jednoho z hostujících hráčů. Následně Vejmelka kotouč zalehl.
45:01
Hora vyslal od modré čáry dělovou ránu, ta ale skončila nad brankou soupeře.
44:36
Dolníček opět vyhazuje kotouč až k Horákovi. Most se nemůže usadit v útočném pásmu.
44:20
Třebíč vyhazuje kotouč do středního pásma a může střídat.
43:26
Vejmelka vyráží prudkou střelu od modré čáry do rohu hřiště, Třebíč posléze vyhazuje.
43:20
2 minuty za hákování si odsedí Vlastimil Bilčík (TRE).
43:20
Tak teď se blýskl třebíčský brankář famózním zákrokem! Střelu z mezikruží dokázal lapačkou skvěle vykrýt.
43:03
Další zákrok domácího brankáře, Vejmelka hokejkou vyráží.
41:50
Písařík zůstal před brankou nikým nehlídaný, zkusil zakončit nad rameno brankáře Vejmelky, ale marně. Gólman Třebíče bravurně zasáhl.
41:10
Ofsajdové pravidlo nyní stálo proti Horácké Slavii. Vhazování ve středním pásmu.
40:53
Hosté se nyní příliš nepohodli. Kotouč končí za brankou Vejmelky. Zakázané uvolnění.
40:33
Třebíč vyhodila kotouč do středního pásma. Most bude začínat útočnou akci znovu od začátku.
40:01
Druhá část patřila domácímu celku. Třebíč využila přesilové hry a dostala se do vedení 2:1, které také udržela. Most v závěru druhé části kousal, ale vyrovnat se mu nepovedlo. Třetí část bude jistě zajímavá, zůstaňte s námi!
40:00
39:50
39:31
Až nyní se hosté dokázali osvobodit vyhozením. Obě mužstva střídají.
39:12
Třebíč drží soupeře pod zámkem, Most by potřeboval vystřídat.
39:01
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:42
Střela od modré čáry pouze prolétla kolem tyčky, Třebíč si však ihned přebrala touš a pokračuje v akci.
38:04
Dolníček výborně tečoval střelu Erata, ale brankář Horák jistě zasáhl. Třebíč nadále pokračuje v tlaku.
37:50
Jan Alinč (MST) nyní zcela zbytečně dohrál nic netušícího Bilčíka a míří na trestnou lavici. 2 minuty za napadení.
37:19
Vejmelka raději drží střelu z levé strany. Vhazovat se bude po jeho pravici.
37:01
Most je u kotouče a bude rozehrávat útočnou akci z vlastního pásma.
36:07
Obrana Třebíče se nyní dobře vrátila a zažehnala nebezpečí, které soupeř vyprodukoval.
35:33
Zajímavá střela nyní pouze orazítkovala boční síť, Vejmelka zasahovat nemusel.
35:04
Alinč si nádherně obhodil obránce, jel sám na brankáře, ale kotouč mu ujel! Velká smůla pro hostujícího zkušeného forvarda.
34:01
Most drží kotouč za vlastní brankou, obě mužstva střídají.
33:13
Ondřej Havlíček střílel z mezikruží, ale jeho projektil pouze orazítkoval vyrážečku Vejmelky.
32:51
Wasserbauerova střela neskončila za zády brankáře, Horák zasáhl úspěšně vyrážečkou.
32:27
Jurča dostal přihrávku před branku, byl tam sám, ale než se stihl otočit a zakončit, přispěchal obránce, který vložil hůl do jeho střely. Ta byla sražena do ochranné sítě.
32:05
Domácí ujeli do přečíslení dva na jednoho, ale finální přihrávka Šaura nebyla přesná.
31:09
Nahozený kotouč se odrazil před branku Mostu, tam ale zaúřadoval Horák a kotouč přikryl.
30:30
Čejka se pokusil zakončit od modré, ale jeho rána končí těsně vedle branky.
30:24
Wasserbauer se pokusil zakončit zpoza obránce, ale jeho střela postrádala razanci.
29:57
Třebíč nahodila kotouč do útočného pásma, tam ale nebyl nikdo.
29:26
Vejmelka raději udržel kotouč před dotírajícími soupeři. Vhazování po jeho pravici.
28:31
Jakub Šaur dokázal zastavit unikajícího Kubinčáka, vše se obešlo bez zakončení!
27:59
Dělová rána Nika končí pouze na vyrážečce dobře připraveného brankáře Horáka.
27:45
Třebíč vyvezla kotouč z vlastního pásma, následně ale nedokázala vymyslet nic, co by vedlo k zakončení.
27:25
Zakázané uvolnění Třebíče, vhazovat se bude před Vejmelkou.
26:50
Schejbalova přihrávka na Baldwina byla až příliš dlouhá, kotouč končí za brankou Horáka.
25:40
ROMAN ERAT využívá přesilové hry poté, co našel před brankou odražený kotouč a poslal jej za klečícího brankáře. Asistence: David Dolníček, Matěj Pekr.
25:31
Horák neudržel střelu Bartoně ve své výstroji, kotouč mu vypadl, ale nebyl před brankou nikdo, kdo by jej zametl do branky.
25:16
Matěj Pekr trefil od modré čáry Horáka přímo do hrudníku, druhý jmenovaný raději touš drží. Vhazování před brankou Mostu.
24:38
Zajímavá střela od modré čáry, Horák ale s jistotou zasahuje. Hra je přerušena, vhazování před brankářem hostí.
24:33
Třebíč kombinuje v útočné třetině, Most se nemůže vymanit z narůstajícího tlaku.
24:07
Most vyhazuje kotouč z vlastního pásma a může střídat.
23:42
David Cvrk (MST) si odsedí 2 minuty za sekání.
23:33
Třebíč má výhodu, uvidíme, zdali jí dokáže využít.
23:13
Psota zavezl kotouč do útočné třetiny, kde nyní Třebíč kombinuje.
22:26
Třebíč nyní rozebrala obranu soupeře, mohla hned několikrát zakončovat z bezprostřední blízkosti, ale vždy se naskytla možnost nahrávky, a tak to také domácí zkusili. To je ale stálo výhodnou pozici k zakončení.
21:24
Most vyhodil kotouč z vlastního pásma a míří střídat.
20:30
Ani teď jsme nemuseli na branku čekat příliš dlouho. David Dolníček byl v dobré střelecké pozici, ale ještě vyšperkoval akci přihrávkou na MATĚJE PEKRA, který zakončoval do poloodkryté branky. Asistence: David Dolníček, Roman Erat.
20:14
Střela od modré byla sražena do ochranné sítě, další buly před brankářem Mostu.
20:09
Hosté se nyní příliš nepohodli, zakázané uvolnění. Vhazování před Horákem.
20:01
Havlíček vyhrál úvodní vhazování druhé části.
20:01
První třetina nám přinesla jednu branku, postaral se o ní hned v první minutě Vojtěch Kubinčák. Poté byla Třebíč jasně lepším týmem, ale málo střílela, a tak zůstalo skóre neměnné. Uvidíme, co nám přinese druhá třetina, zůstaňte s námi.
20:00
19:43
Most drží kotouč za vlastní brankou, zde se třetina nejspíše také dohraje.
19:25
Zakázané uvolnění Třebíče, vhazování před Vejmelkou.
19:19
Hosté nyní přečíslili obranu soupeře, ale nedokázali vymyslet nic, z čeho by se dalo zakončit.
19:01
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:35
Most drží kotouč ve svém pásmu, zatím se kupředu příliš nežene.
18:07
Akci Mostu zastavil čárový rozhodčí pro ofsajd. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
17:50
Horák raději zaklekl nahozený kotouč, vhazování po jeho pravé ruce.
17:29
Horák měl nyní velké štěstí, neboť střelu od modré si málem srazil do vlastní branky. Kotouč ale nakonec zůstal stát v brankovišti.
17:07
Čejka vyvezl kotouč do středního pásma, nahodil jej na branku, ale Horák jej podržel. Vhazovat se bude v obranném pásmu Mostu.
16:55
Třebíč má stále puk za svojí brankou. Tohle hostům, kteří vedou, značně vyhovuje.
16:33
Třebíč drží kotouč za vlastní brankou a nikam nespěchá.
16:23
Od modré pálil Pavelka, ale branku netrefil.
16:03
Hosté nedokázali využít chybné rozehrávky soupeře, nahrávka Písaříka před branku nenašla svého adresáta.
15:45
Kusko střílel od modré, ale skrytá rána neskončila za zády Horáka. Třebíč ale nadále pokračuje s pukem.
15:20
Švecova střela neměla žádnou razanci, a tak Horák neměl příliš mnoho starostí.
15:06
Lukáš Rindoš se dostal k odraženému kotouči před brankou domácího celku, ale Vejmelku neprostřelil.
14:52
Akce Třebíče měla jepičí život, Most opět míří kupředu.
14:35
Střela Tauše byla několikrát tečovaná, nakonec dolétla na zadní mantinel, odkud se odrazila před branku. Tam už byl pohotový Vejmelka.
14:25
Ihned po vhazování vystřelil Slavíček, ale jeho pokus Vejmelka s přehledem chytil.
14:22
Vejmelka udržel Nedrdovu střelu ve své moci, vhazovat se bude po jeho levici.
14:05
Nepřesnosti na straně Třebíče, Mostu se podařilo vyvést puk z vlastního pásma.
13:49
Třebíč nadále pokračovala v útočné akci, ale nakonec se sama vyhnala z útočného pásma.
13:30
Švec šikovně tečoval střelu od modré čáry, ale kotouč jen těsně prolétl kolem tyčky.
13:04
Pekr si nabruslil do útočné třetiny, pokusil se přes obránce zakončit, ten ale puk zblokoval do ochranné sítě.
12:41
Zeman pálil od modré čáry, ale Vejmelka bravurně zasáhl lapačkou. Stav zůstává neměnný.
12:20
Dolníček hledal naslepo někoho před brankou, avšak z domácích hráčů tam nebyl vůbec nikdo.
11:56
Třebíč se dostala do útočné třetiny, kde nyní také kombinuje.
11:40
Most si nahodil kotouč do útočné třetiny, tam ale nebyl nikdo, kdo by v akci pokračoval.
11:11
Horák raději podržel kotouč před napadajícím Schejbalem.
11:05
10:51
Další vyhození kotouče až k Horákovi, Třebíč opět střídá.
10:30
Třebíč se osvobozuje vyhozením přes celé hřiště.
10:16
Nyní kotouč poskakoval před brankou Vejmelky, ale ani jeden z hostujících hráčů jej nedokázal dopravit za záda domácího brankáře.
09:55
Most kombinuje v útočné třetině, ale zatím bez střelby.
09:30
Most vykázán z útočného pásma pro postavení útočícího hráče v brankovišti.
09:05
Jakub Schejbal (TRE) si odpyká 2 minuty za nedovolené bránění.
08:44
Psota našel před brankou Kuska, ten ale po úderu soupeře upadl.
08:33
08:05
Až nyní se Mostu podařilo vyhodit kotouč a vystřídat. Do konce přesilové hry Třebíče nezbývá moc.
07:50
Pekrova rána končí nad brankou, domácí ale nadále drží soupeře v útočné třetině.
07:25
Horák opět úspěšně zasahuje proti střele od modré čáry.
07:07
Třebíč zamkla svého soupeře v útočné třetině, vyslala hned několik zajímavých střel, ale ani jedna nekončí za zády brankáře Horáka.
06:33
Jakub Grin (MST) po odpískání zbytečně dohrál soupeře, 2 minuty za hrubost.
06:00
Ofsajd nyní zastavil rychlou akci hostů. Vhazování ve středním pásmu.
05:50
05:33
Střela Marka Švece nebyla špatná, ale Horák se prezentoval jistým zákrokem.
04:54
David Dolníček nyní šikovně tečoval střelu od modré, ale brankář Horák s obrovským štěstím puk udržel před brankovou čarou. Vhazovat se bude v obranném pásmu Mostu.
04:26
Šaur měl nyní hned dvě možnosti ke střele, ale ani jedna neskončila mezi třemi tyčemi, obě skončily nad brankou.
03:53
Zohorna se pokusil v přečíslení dva na jednoho přihrát Jurčovi, ale pas zblokoval obránce, a tak se ani teď nemusel Horák činit.
03:30
Most vyhodil kotouč z vlastního pásma a znovu se zatahuje do defenzívy.
03:10
Horáci se znovu nastěhovali do útočné třetiny. Uvidíme, co vymyslí.
02:49
Vejmelka raději podržel nahozený kotouč před dotírajícími útočníky. Vhazování před Vejmelkou.
02:33
Ofsajdové pravidlo stálo proti domácímu celku, vhazovat se bude ve středním pásmu.
02:28
Nyní se Most osvobodil, ale pouze na pár vteřin. Třebíč si kotouč vybojovala a řítí se znovu kupředu.
01:59
Třebíč stále kooperuje s kotoučem před brankou Horáka, zatím ale mostecký brankář zasahovat nemusel.
01:28
Třebíč uzavřela svého soupeře v útočné třetině, zatím to ale nevede ke střelbě.
00:38
Hosté se ujímají vedení po velmi šťastné brance! VOJTĚCH KUBINČÁK už byl za brankovou čarou, ale zkusil trefit kotoučem Vejmelku, což se mu povedlo. Třebíčský brankář si touš nešťastně srazil do vlastní branky. Asistence: Ondřej Havlíček.
00:27
Hosté se dostali do útočné třetiny, k zakončení se tlačil Smolka, ale neuspěl.
00:01
Na úvodní buly se postavil Dolníček s Havlíčkem, úspěšnějším byl domácí hráč.
00:01

SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka (Šindelář) – Bilčík, Malena, Niko, Čejka, Schejbal, Šaur, Bartoň – Pekr, Dolníček, Erat – Psota, Švec, Kusko – Jurča, Zohorna, Wasserbauer – Baldwin, Miškovský, Čech – Pokorný.

HC Most: Horák (Mouček) – Cvrk, Hora, Grin, Zeman, Havelka, Kokeš, Vacek, Pokorný – Smolka, Havlíček, Kubinčák – Slavíček, Alinč, Tauš – Písařík, Hanzl, Nedrda – Rindoš, Přeučil, Rod.

Rozhodčí: Koziol – Novák, Wesley.
Poslední vzájemné utkání ovládla Horácká Slavia. Ta vyhrála v Mostu 6:2 po dvou brankách Erata, následně se trefili Polodna, Kusko, Čejka a Holec. Za Most se do střelecké listiny zapsali Kubinčák se Smolkou.
Horácká Slavia je na posledním postupovém místě do play-off, tedy desátá, se ziskem osmačtyřiceti bodů a záporným skóre 84:95. Horáky v letošní sezóně trápí produktivita. Třebíčský celek je druhý nejhorší v počtu vstřelených branek. Nejhorší je Most, který vstřelil 83 branek, ale hned 128 jich obdržel. Most je suverénně poslední, má pouze osmadvacet bodů a bude mít co dělat, aby se vyhnul druhé lize.
Dobrý večer, vítám Vás u online přenosu z WSM Ligy! Na programu je zápas, ve kterém změří síly SK Horácká Slavia Třebíč a HC Most. Úvodní buly je naplánováno na 17:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.