Azet dnes nedal severočechům žádnou šanci a po výborném výkonu zvítězil přesvědčivě 5:1. Nutno vyzdvihnout výborný výkon rozhodčích, kteří dnes nebyli téměř vidět, pouze v důležitých situacích, a tak by to mělo být!
59:40
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Petr Přindiš – 2 min., hrubost).
59:40
Vyloučení v týmu AZ Havířov (Martin Lenďák – 2 min., hrubost).
59:40
Kterou vyhrál na body nejspíše Lenďák, který uštědřil soupeři asi dvacet sedm ran, ale pouze do břišního chrániče.
59:40
A pro pobavení diváků ještě bitka Přindiše s Lenďákem.
59:27
A domácí publikum již oslavuje tři body po perfektním výkonu.
59:25
Z mezikruží tentokrát samotný Maruna, ale míjí.
59:03
Maruna nabil Škůrkovi, který míjí pravou tyč.
58:18
Doudera ukazuje svůj přehled v rozehrávce.
57:10
Roubík ve výbrné šanci, Laco skvělým zákrokem drží Azet.
54:42
Maruna teď hezky kličkoval s pukem v útočném pásmu a ukrojil tak z trestu další cenné vteřinky.
55:52
Bomba Daleckého jen prosvištěla vedle tyče.
55:10
První dvě minuty z oslabení jsou pryč a Ústí se nedostalo do většího náporu.
54:20
Vágner při střele zlomil hokejku a puk letěl asi killometr vedle brány, Laco na něj logicky nedosáhl.
53:49
Kloz z mezikruží zkouší Laca, ten obstál na výbornou.
53:10
Dnes velmi přesní rozhodčí vykazují Ollendera na 2+2 minuty za vysokou hůl.
52:47
Laco přerušil hru, protože měl pocit, že už se hraje dlouho bez pauzy.
52:13
Teď se hrálo asi minutu pouze u mantinelu v domácím pásmu, to byste si nepřáli vidět....
50:47
Parádní akci Azetu, která si teď vysloužila potlesk na otevřené scéně zakončil Ollender těsně nad.
49:16
A další nápor domácích zakončuje střelou Krisl, pouze do pupku Soukupa.
48:58
Perfektní teč Kotaly, Soukup měl teď víc štěstí než rozumu.
47:43
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!

Chyba domácích, když chtěli hrát v obraně konstruktivně, ale hosté jim kotouč sebrali a po asistencích Jaroslava Roubíka a Jaroslva Kasíka se trefil MAREK LOSKOT.
47:14
Jenže v oslabení se dostává ke střele Tomi a Soukup musí opět zasahovat.
46:36
Šance pro hosty po vysoké hokejce od Lenďáka.
46:13
Kotala z otočky také jen do Soukupa.
45:42
Maruna dostal hezký pas k levé tyči, ale atakován nezamířil přesně.
45:02
Krisl pálí od modré, Soukup chytá.
44:43
Pěkná střela doudery v přesilovce, ale byla tvrdá asi jako přezrálý tvarůžek, Soukup si s ní poradil.
43:31
A následně si pomohl fulem a odchází za katr.
43:22
Roubík trefuje pouze nohu obránce.
42:06
Při chuti opět Bednář, ale skóre nenavýšil.
41:50
Havířov právě vstřelil branku!

Podobná situace jako u třetí branky. Vyražený kotouč si našel VOJTĚCH TOMI a překonal Soukupa popáté. Asistence Marek Kalus.
40:58
Hosté budou chtít s výsledkem něco udělat a proto operují v útočném pásmu, jenže domácí se osvobozují vyhozením přes všechny čáry.
40:01
Druhá třetina je u konce a jak jsem po první třetině tvrdil, že domácí nejsou o moc lepší, tak nyní už jsou výrazně lepší než jejich soupeř a skóre v jejich prospěch mohlo klidně ještě narůstat. Takový zápas Azet potřeboval!!! Třetí třetina začne asi v 19:35.
40:00
39:57
Od červené to zkusil ještě Moučka, ale Laco ještě na cestě do kabiny nebyl.
39:05
Kterou ukončila až nepříliš tvrdá rána Přindiše, navíc nemířící mezi tři tyče.
38:40
Mezihra bez přerušení, ale bez vážnější šance.
37:15
Jedovka Krisla těsně mimo.
36:57
Hosté ze svého náporu nic nevytěžili a tak udeřili domácí, ale rychlý brejk Tomi zakončil jen tvrdou střelou do brankáře.
35:58
Macek už servíroval přihrávku před branku, Korím do ní zkušeně lehnul.
35:30
Haas předvedl rychlé ruce a vystrašil hostujícího gólmana, jenže strašení obvykle ke gólu nestačí.
34:32
Se střelou Doležala měl teď Laco nečekané problémy, ale situaci ustál.
31:48
Po střele Gengela ještě nyní rezonuje levá tyč!!
31:05
Vágner v přesilovce opět zkouší Laca, ten setrvává s čistým štítem.
30:30
Marek Haas si nyní pomohl faulem a domácí se budou bránit.
30:20
Vágner vyprášil Lacovy betony.
30:06
Tvrdou ránu Petrana Soukup vyráží lapačkou.
29:37
Domácí v drtivém náporu, Gřeš lehkou tečí míjí branku.
28:53
Štumpf v zakončení, Soukup výborný.
28:32
Kotala z dobré pozice vedle.
28:02
Kalus zachytil rozehrávu Ústí a řítil se sám na Soukupa – břevno!!
27:04
Dvořáčkovo zakončení likviduje Soukup efektně lapačkou.
26:40
Hezkou kombinaci zakončuje Lenďák, hostující obrana pozorná.
26:16
Dalecký přízemní střelou také Laca nepřekonal.
25:42
Hezký bekhend Gengela, ale těsně nad.
24:40
Nahození Roubíka si Laco v poklidu našel.
23:51

Další hezká kombinace domácích, ne jejímž konci byl TOMÁŠ GŘEŠ, který dorazil za Soukupova záda vyražený kotouč po Štumpfově střele. Asistence Daniel Štumpf a Antonín Pechanec.
23:16
Azet dva na jednoho, Bednářovu přihrávku stihl zachytit ležící obránce.
22:36
Brož vyzkoušel, zda už je Laco z kabiny na hřišti a zjistil, že je.
22:24
Kalus místo střely z levého křídla spíše jen nahazoval, Soukup v pohodě kryje.
21:12
A hned po něm pálil dvakrát Petran, pokaždé do připraveného Soukupa.
20:50
Štumpf krásnou střelou švihem trefuje levou tyč.
20:12
Hezká situace, hráč hostí přiznal teč a místo icingu se vhazuje opět ve středovém kruhu.
20:01
Takovou úvodní třetinu ještě domácí diváci letos nezažili. Azetu pomohla rychlá branka z první akce a i když nejsou výrazně lepší než jejich soupeř, tak dokázali třikrát skórovat a do kabin tak míří s pohodovým vedením. Druhá třetina začne asi v 18:48.
20:00
18:51

Trochu kuriózní branka, protože nikdo nevěděl, kde je kotouč, ten si ovšem našel MAREK HAAS a překonal Soukupa. Asistence Jan Maruna.
18:02
Bednář tentokrát z pravého křídla tvrdou ranou minul.
17:38
Bednář se prosmýkl středním pásmem a jeho rána švihem zaměstnala Soukupa, ten ale našel kotouč v lapačce.
17:15
Kalus mohl jet sám na gólmana, ale neměl potřebnou rychlost tak hned za modrou vypálil, ale Soukupův beton byl na místě.
16:32
Kalus to zkusil z velkého úhlu a Soukup raději kotouč přidržel.
15:58
Melka dorážel těsně před Lacem, ten nechal své betony pevně sklapnuty.
15:04
V další skvělé šanci po pěkné kombinaci Maruna, ale nedal.
14:48
Husák vymýšlel zpětnou přihrávku zpoza branky, ale adresáta ve svém dresu nenašel.
13:48
Na druhé straně to zkouší Tomi, Soukup zasahuje výborně ramenem.
13:37
Moučka pálí, ale branku netrefil.
12:58

Daniel Štumpf dostal pěkný pas od Tondy Pechance před Soukupa, který sice dokázal jeho blafák ztlumit, ale nezachytil jej a puk za jeho záda dorazil TOMÁŠ GŘEŠ. Asistence Daniel Štumpf a Anotnín Pechanec.
12:17
Obrovská šance na druhé straně. Sudí rozpažili při domnělém icingu a Haas dostal skvělý pas před branku, ale těsně minul!
11:47
Hosté opět v pásmu a Laco pro jistotu přerušuje hru.
10:49
Obrovská šance Daleckého, který dostal parádní přihrávku mezi kruhy a z první mířil k tyči, kde se ovšem nečekaně zjevil Lacův beton!
10:28
Bernad střílí opět do připraveného Laca.
10:03
Pechanec dostal hezkou přihrávku, ale finta na modré se mu nepodařila.
9:15
Jenže o chvíi později atakoval Husák dojíždějícího Bednáře také nedovoleně a po chvilce se síly na ledě vyrovnají.
8:49
Naprosto jasný a zbytečný faul Škůrka u mantinelu přináší první oslabení na domácí straně.
8:07
Střela domácích nyní sražena mimo hrací plochu, bude se vhazovat po pravé ruce Soukupa.
7:23
Krásná teč Loskota, puk ale míří těsně vedle pravé tyče.
6:50
Opět Dvořáček v akci, z velkého úhlu ale Soukupa nepřekvapil.
5:42
A z podobné pozice opět Moučka trefuje připraveného Laca.
5:25
Moučka trefil pouze nohu domácího obránce.
4:12
O nápor se pokoušejí i hosté ale trefují pouze boční síť domácí branky.
3:47
Domácí opět v útočném pásmu, tentokrát bez zakončení.
2:53
Domácí udrželi kotouč v útočném pásmu a Lukáš Doudera nahazoval na Soukupa, ten si tentokrát poradil.
1:28
Střelu Gengela zablokovala domácí obrana.
0:19

Neuvěřitelný start v Havířově. DAVID DVOŘÁČEK dostal parádní přihrávku na modrou za obránce a forhendovým blafákem překonal Soukupa. Asistence Marcel Petran a Lukáš Doudera.
00:01
Vítáme vás u on-line přenosu.

22. kolo WSM igy přiváí na havířovský led Slovan Ústí nad Labem.

Hostující tým doposud získal 32 bodů a pohybuje se v klidném středu tabulky. Má velmi produktivní útok (3. místo ve WSM lize), ale také druhou nejhorší defenzívu. V posledním utkání prolomili sérii neúspěchů na ledě soupeře a vyhráli v Benátkách 4:3p.

Havířovští se odrazili ode dna tabulky a momentálně jsou s 22 body dvanáctí. Jeden bodík vyválčili v sobotním derby na ledě Frýdku-Místku. Za aktuálním postavením v tabulce není až tak špatná defenziva (4. nejlepší v soutěži). Naopak stále je trápí nízká produktivita. 44 vstřelených branek je po Mostu druhé nejnižší počet.

První vzájemný zápas vyhráli Ústečtí v 9. kole na svém ledě 3:1.

Jak dopadne souboj 12. s 8. celkem tabulky uvídíme ve středu večer. Utkání začíná v 18:00.