V Kadani je dohráno, kališníci si po dobrém výkonu domů do Litoměřic odváží všechny body. To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek dnešního večera. Na počtenou!
59:57
Strmeň si po nahození Valáška připisuje poslední zákrok, tři body už hostům nic nesebere.
59:30
58:57
Szathmáry zasáhl Plášila holí do obličeje, rozhodčí však zákrok domácího hráče přehlédli.
57:57
Valášek tečoval Frühaufovu střelu do plexiskla, Kadaň má už pouze dvě minuty na vyrovnání.
57:30
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Martin Kohout – 2 min., vysoká hůl).
57:22
Ze zápasu zbývají dvě a půl minuty, momentálně sledujeme poměrně vyrovnanou podívanou.
56:23
56:16
Plášil střelou z mezikruží těsně minul domácí klec.
55:53
Šulcova prudká střela šla vysoko nad kadaňskou branku.
54:23
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Lukáš Vrána – 2 min., hákování).
54:23
Litoměřice právě vstřelily branku!
Kališníci využívají dvojnásobnou početní výhodu! Druhým pokořitelem Strmeně v dnešním zápase se stává zkušený slovenský bek PETER FRÜHAUF. Aby toho nebylo pro domácí málo, z Kadaně byl právě vyloučen další hráč, což znamená, že Stadion bude mít dvojnásobnou převahu i nadále! Asistence: Václav Pletka.
54:05
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Radek Havel – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
53:08
Ondráček se pokusil tečovat Pletkovu střelu od modré, kotouč ale kolem jeho hokejky pouze projel.
52:47
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jakub Trefný – 2 min., sekání).
52:38
Trefného slabá střela rozvlnila boční síť litoměřické klece.
51:35
Chrpa se zničehonic zjevil před Pavelkou, který jeho střelu pokryl lapačkou. Litoměřický gólman dnes svým výkonem přivádí Trhače k šílenství.
50:41
Hraje se v pásmu Kadaně, houževnatá obrana Trhačů ale kališníky nepouští do blízkosti brankoviště.
49:19
Kotouč po vhazování doklouzal před Strmeně, který se rozhodl jej ukrýt pod rukavici. Buly se tedy bude opakovat.
48:24
47:53
Ani Kadani se dnes v přesilovkách moc nedaří, kališníci se brání více méně bez problémů.
47:02
Šulc vyhazuje kotouč ven z litoměřického pásma.
46:36
Tejnor těsně minul litoměřickou branku rychlým pokusem od modré.
46:24
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Karel Plášil – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
46:23
Osmík byl v útočném pásmu ukázkově sestřelen Smetanou, o pár sekund později však fauloval litoměřický Plášil. Kadaň si zahraje přesilovku.
45:53
Litoměřičtí se dopouštějí zakázaného uvolnění, hra se na nějakou dobu vrátí před Pavelku.
44:28
Beránek se ihned po vhazování rozhodl proklepnout reflexy strážce domácí klece, Strmeň testem prošel na výbornou.
44:25
43:58
Stadionu se zatím v přesilovce moc nedaří, Trhači velmi pečlivě brání a nepouští kališníky hluboko do kadaňské části hrací plochy.
43:17
Šulc namířil kotouč přímo do betonu Jana Strmeně.
42:40
Hlava se chopil puku v levém kruhu a poslal jej až za Pavelkovu branku. Kadaňští si tak mohou na chvíli odpočinout.
42:25
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Tom Ringler – 2 min., hákování).
41:43
Stejný hráč nyní poslal rychlou přihrávkou do útoku Osmíka. Uvidíme, co Trhači v pásmu soupeře vymyslí.
40:56
K první střele třetího dějství se dostal Szathmáry, Pavelka byl ale připraven.
40:27
Úvodní vhazování poslední třetiny vyhráli hosté, kteří kotouč zaváží do vlastní třetiny.
40:01
Druhá třetina začne za několik málo chvil.
Druhá třetina je za námi, zatím je dnešní střet hlavně soubojem brankářů. Jaroslav Pavelka v kleci hostů jeho klub drží famózním výkonem ve vedení, špatné zákroky ale nepředvádí ani Jan Strmeň na druhé straně ledu. Uvidíme, jak si oba gólmani povedou v poslední dvacetiminutovce.

Další třetina začne přibližně v 18:40.
Střely na branku ve druhé třetině: 13 – 6
Střely celkem: 18 – 19
40:00
39:27
Hanták se dostal ke střele, Strmeň byl ale ve střehu.
38:38
Nikým nehlídaný Vrána si vybruslil na levý kruh, ze kterého se mu zachtělo Pavelku překonat. Nemířil ale zrovna dvakrát přesně.
38:01
Hra se v závěrečných minutách druhé třetiny přelévá ze strany na stranu, kotouč mění vlastníka celkem často.
36:57
Miškář našel na modré připraveného Jebavého, proti jehož střele z voleje zakročil Strmeň ramenem.
36:19
Před Pavelkovou bránou panoval obrovský chaos, ve kterém se nejrychleji zorientoval Bača. Ten pryž sebral na svou hůl a vyvezl mimo nebezpečí litoměřického brankoviště.
35:31
35:16
Smetana drží kotouč za vlastní brankou a čeká, až na led naskočí čerstvá várka jeho spolubojovníků.
34:30
Bažant je na ledě, hosté přežili pětiminutové oslabení bez poskvrnky.
34:19
Šulcův pokus končí v Strmeňově lapačce, ten následně puk předává jednomu ze spoluhráčů.
33:31
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Lukáš Vrána – 2 min., podražení).
33:26
Stadion se osvobozuje.
33:08
Trhači jsou v útočném pásmu jako přikovaní, stále však narážejí na zatím neprůstřelného Jaroslava Pavelku v bráně hostí.
32:14
Szathmáryho střela z mezikruží zasáhla Pavelku do hrudníku, litoměřický brankář následně kotouč schoval do rukavice.
31:51
V rohu za Strmeňovou klecí probíhá dlouhá bitva o puk, kališníci se zatím brání poměrně slušně.
30:43
Kadaň hraje v plném počtu, Stadion je pak na ledě ve čtyřech.
30:33
Černý se z mezikruží pokusil vyrovnat, střelou ale akorát nechal vyniknout gólmana hostů.
30:12
Ondřej Beránek projel litoměřickou obranou, na poslední chvíli byl ale sestřelen Ondráčkem.
29:30
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Jindřich Barák – osobní trest do konce utkání + 5 min., bodnutí koncem hole). Trest odpyká Matěj Bažant.
28:43
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Karel Plášil – 2 min., hákování).
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jakub Chrpa – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).
28:43
28:43
Hlava nabil na modrou Šimkovi, jeho střela ale přes Pavelku do branky neprošla.
28:24
Po kolizi s jedním z hráčů soupeře zůstává za domácí brankou ležel Dominik Tejnor, vylučovat se ale nebude.
28:11
Szathmáry nic nevymýšlel a okamžitě po průniku za útočnou modrou poslal kotouč střelem na Pavelku, jeho pokus ale letěl vysoko nad svatyní hostí.
27:17
Hantákovu střelu z téměř devadesátistupňového úhlu zblokoval Trefný, Strmeň tak mohl zůstat v klidu.
26:34
Kadaňský vpád to útočného pásma brzdí ofsajd. Následné buly vyhrávají hokejisté Stadionu.
25:55
Hraje se hlavně ve středním pásmu, oba týmy mají problém s přechodem do útočné třetiny.
25:13
24:52
Pavelka má v kleci Litoměřic relativní klid, střela na něj už nějakou dobu nešla. Hosté počtvrté vyhazují.
24:00
Teď se Trhači zase vyhnali z útočného pásma vlastní nepřesností, Trefný si nezvládl přihrávku jednoho z domácích borců zpracovat.
23:40
Hosté velmi rychle vyhazují, mohou si na chvilku oddechnout.
23:13
Trhače čeká další přesilovka, domácí příznivci se hlasitě dožadují vyrovnávací branky. V Kadani zatím panuje skvělá atmosféra.
23:13
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Martin Bača – 2 min., vražení na hrazení).
22:47
Litoměřický gólman si do statistik připisuje další úspěšný zákrok, hra je přerušena. Vhazovat se bude po jeho levici.
22:33
22:15
Ondřej Beránek projel skrz litoměřickou obranu a měl na holi ideální příležitost vyrovnat, Pavelka si ale s jeho zakončením poradil pravým betonem.
21:26
Litoměřičtí jsou v obraně neodbytní, hráčům Kadaně se zatím nedaří na delší dobu před Pavelkou usadit.
20:53
Trhači uzavřeli soupeře v útočném pásmu a rozjíždějí kombinaci.
20:33
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Jan Veselý – 2 min.).
20:11
Úvodní vhazování druhé části vyhráli domácí.
20:01
Kadaňští se vrací na ledovou plochu, krátce po nich je následují i hráči Stadionu. Druhá třetina začíná za několik málo okamžiků.
Úvodní třetina střetu třináctého kola WSM Ligy mezi Kadaní a Litoměřicemi je za námi. V její první polovině měli velmi výrazně navrch domácí, kterým se ale nepodařilo příliš ohrozit Pavelkovu branku. Kališníkům se pak ve třinácté minutě při hře se čtyřmi hráči v poli na obou stranách podařilo otevřít skóre, když domácího Jana Strmeně překonal Petr Beránek. Kališníci si pak do konce dvacetimutovky drželi nad Trhači mírnou převahu.

Další třetina začne přibližně v 17:48.
Střely na branku v první třetině: 5 – 13
20:00
19:41
Domácí se dostali do přečíslení, zakončující Ondřej Beránek klec kališníků minul.
18:49
Litoměřičtí jsou nyní aktivnějším týmem, Trhači ale velmi obětavě brání a nenechávají jim ani centimetr ledu bez boje.
17:52
Osmík od modré čáry poslal bez míření kotouč směrem na Pavelku, kotouč minul litoměřickou klec o dobré dva metry.
17:30
Trhači si do statistik připisují icing, vhazovat se bude po levici Jan Strmeně.
16:56
Do dobré střelecké příležitosti se nyní dostal Jaroslav Kůs, který si ale nestihl kotouč adekvátně zpracovat a jeho slabý pokus tak šel mimo Pavelkovu bránu.
16:22
Kohout se chopil kotouče za vlastní brankou a čeká, až jeho spoluhráči vystřídají.
15:22
Kadaň se však rázem osvobozuje. Zdá se, že domácí toto oslabení už přežijí bez újmy.
15:02
Litoměřičtí se po krátké pauze znovu vrací do útočného pásma.
13:55
Prudká střela Frühaufa z mezikruží se neujala, strážce domácí klece byl připraven jí čelit. Domácí už hrají se čtyřmi hráči v poli.
13:37
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Lukáš Blaha – 2 min., krosček).
13:09
12:54
Rychlý protiútok kališníků končí první brankou! Šulc našel v mezikruží nikým nehlídaného PETRA BERÁNKA, který neměl nejmenší problém s překonáním nepozorného Jan Strmeně. Asistence: Jakub Šulc.
12:26
Hra ve čtyřech na obou stranách zatím více svědčí domácím hráčům, kteří nechtějí Litoměřice pustit k puku.
11:57
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Nicolas Hlava – 2 min., držení hole).
11:09
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Ondřej Procházka – 2 min., nedovolené bránění).
10:35
Čerstvě vysvobozený Kohout se téměř okamžitě po odjezdu z trestné lavice dostal ke kotouči, který ale velmi nepovedenou nahrávkou okamžitě odevzdal hostům.
10:05
10:01
Překonat kadaňského gólmana teď zkusil i Peter Frühauf od modré, opět ale bez úspěchu. Strmeň je stále stoprocentní.
09:29
Teď už zasahovat muslel, střelu Veselého z levého kruhu vyrazil pravým betonem.
09:15
Trhači se zmocnili kotouče a vyhazují, Strmeň byl v oslabení zatím bez práce.
08:37
Stadion se poprvé v dnešním utkání na delší dobu protlačil do útočné třetiny a rozjíždí kombinaci.
08:05
07:03
A znovu Pavelka! Tentokrát vyzrál na prudkou dělovku Blahy.
06:07
Vránova střela se přes chumel hráčů stojících před kališnickým brankovištěm dostala až k Pavelkovi, který ji pokryl betonem. Více ze hry zatím mají domácí.
05:23
Bača nahodil od modré čáry pryž až za Strmeňovu branku, odkud si ho na hůl bere jeden z domácích borců. Následný rychlý útok Trhačů končí pohotovým zákrokem Jaroslava Pavelky.
04:45
Kohout ujel litoměřické defenzívě a z levého kruhu se pokusil otevřít skóre prudkou střelou, ta ale nakonec Pavelkovu klec úplně minula.
04:02
Plášil chtěl dlouhou přihrávkou poslat do útoku Pilaře, ten ale rychle jedoucí kotouč nezachytil. Puk pak dojel až na zakázané uvolnění.
03:12
Stadion se snaží kotouč vyvést z vlastního pásma, Trhači jsou ale zatím všude o krok napřed.
02:17
01:50
Kališníci zatím Kadaň k ničemu nepouští, Pavelka zatím zasahovat nemusel.
00:57
A znovu. Kadaň bude muset útok zakládat až zpoza vlastní svatyně.
00:40
Litoměřičtí se velmi rychle osvobozují.
00:17
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Martin Ondráček – 2 min., držení protihráče).
00:04
Úvodní buly vyšlo lépe pro Trhače.
00:01
Trojice rozhodčích je již dávno na ledě, z kabiny se momentálně na hrací plochu sunou borci obou klubů. Do začátku zápasu zbývají ani ne dvě minuty.
Předzápasová rozcvička je u konce, na led vyjíždí rolba. Od úvodního buly nas dělí zhruba dvacet minut.
Zimní stadion před pár minutami otevřel své brány veřejnosti, do svatostánku Trhačů tak pomalu ale jistě proudí fanoušci. Na ledové ploše právě probíhá rozbruslení.

SK Trhači Kadaň: Strmeň (Lukeš) – Trefný, R. Černý, Szathmáry, Tejnor, R. Havel, D. Šimek, Blaha – Hlava, Kůs, Chrpa – O. Beránek, M. Zadražil, Kohout – Osmík, L. Vrána, Wágner – Ringler, Vaněk.

HC Stadion Litoměřice: J. Pavelka (Šindelář) – Jebavý, Šulc, Smetana, Barák, Plášil, Frühauf, Bača – Pletka, Hanták, M. Ondráček – Jaroslav Kalla, J. Veselý, Valášek – Bažant, Pilař, O. Procházka – Racek, Miškář, P. Beránek.

Rozhodčí: Grech – Coubal, Toman.
Ještě jednou vám přeji příjemné odpoledne z kadaňského zimního stadionu, za chvíli pro vás budeme mít připravené dnešní sestavy.
Vzájemná střetnutí v sezóně 2015/16

10.2.2016: Litoměřice – Kadaň 3:2 sn.
4.1.2016: Kadaň – Litoměřice 3:0
18.11.2015: Litoměřice – Kadaň 2:3 pp.
7.10.2015: Kadaň – Litoměřice 2:1

Od postupu Litoměřic do první ligy v roce 2010 se dnešní soupeři v druhé nejvyšší české soutěži potkali celkem šestadvacetkrát, přičemž hned šestnáctkrát se z výhry radovali kališníci. Trhači pak zvítězili pouze desetkrát.
HC Stadion Litoměřice
(4-1-2-5, 16 b. – 11. místo)

Čtyři výhry, jedna porážka. Tak zní bilance hostí z města pod Radobýlem v posledních pěti ligových zápasech. Svěřenci trenérské dvojice Miloš Říha ml. – Daniel Tvrzník se, zdá se, konečně zotavili z bídného vstupu do základní části, během kterého padli hned šestkrát v úvodních sedmi duelech. Kališníci v posledních pěti utkáních nestačili pouze na českobudějovický Motor, výhry si pak připsali v zápasech s Prostějovem, Třebíčí, Mostem a Benátkami.

Ve středu se kališníci představili na domácí půdě právě proti sedmým Benátkám. Skóre otevřeli v šestadvacáté minutě hosté zásluhou Daniela Krejčího, Stadionu se však povedlo do konce druhé dvacetiminutovky stav utkání zvrátit ve svůj prospěch po trefách Filipa Hantáka a Milana Valáška. Poslední hřebík do benátecké rakve zatloukl pár vteřin před koncem střelou do prázdné branky hostů Václav Pletka a zpečetil tak tříbodový zisk domácích.