1. česká hokejová liga - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Jihlava : Přerov - 16. listopadu 2019   17:30

Přerov

Dnešní zápas sledovalo 1785 a gólu se dočkali až v prodloužení. Čtyři vteřiny dělilo zápas od samostatných nájezdů, ale celé na sebe to vzal Šimon Kratochvil a střelou pod víko rozhodl dnešní zápas.

Děkuji vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera!
64:56'
Přerov právě vstřelil branku!
ŠIMON KRATOCHVIL se dostal do útočného pásma, najel si na pravý kruh a střelou příklepem poslal kotouč do levé šibenice. Rozhoduje tím tak dnešní zápas a bonusový bod z prodloužení míří do Přerova. Konečné skóre zápasu 0:1. Bez asistence.
63:40'
Andělova střela z pravého kruhu míří nad. Dukla se dnes velice trápí v koncovce.
62:47'
Miroslav Juda nyní mohl rozhodnout, když jel sám na gólmana. Klimeš ale sevřel své betony včas!
61:36'
Čachotský zavezl kotouč do pásma a vypálil z mezikruží. Jeho střela šla ale vysoko nad branku Klimeše!
60:30'
Popelka se dostal ke střele, kterou mu stihl zblokovat Pekr.
60:02'
Kotouče se ujímají hráči Dukly po zahajovacím buly.
60:01'
Začalo prodloužení.
Ani po 60 minutách 1785 fanoušků nedočkalo branky. Na obou stranách dominují gólmani a ani ne jedné straně na ně nelze najít recept. Za necelé dvě minuty začne prodloužení 3 na 3.
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:00'
Klimeš má kotouč v lapačce po střele Mareše z modré čáry!
58:27'
Jan Brož nyní obrovsky podržel svůj tým. Na střelu od modré si počkal a zlikvidoval i následující dorážku!
58:00'
Do konce třetí třetiny zbývají dvě minuty.
56:21'
Po komerční přestávce následuje vhazování před Brožem.
56:05'
Kubeš vypálil z modré čáry, ale Brož včas sevřel své betony!
54:56'
Pekr vystřelil z pravého kruhu, ale jeho střela jen těsně minula branku!
54:15'
Viktor Ujčík si vyžádal oddechový čas pro své svěřence.
53:56'
Zubři se v přesilové hře více méně nedostali ani ke střele a domácí jsou již v plném počtu.
52:51'
Dukla se osvobozuje vyhozením až ke Klimešovi a hráči míří střídat.
51:49'
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Jan Holý – 2 min., nedovolené bránění).
51:16'
Skořepa dostal přihrávku do pohybu, ale nezpracoval ji a kotouč mu odskočil až k obráncům Zubrů.
50:45'
Šnajnar zaváží kotouč do útočného pásma před Brože.
50:00'
Jsme aktuálně v polovině třetí třetiny. Hra se po odpískání zakázaného uvolnění přesune před Klimeše.
48:57'
Staněk rozehrává z obranného pásma a vysílá své hráče dopředu.
48:35'
Klimeš má kotouč pod lapačkou. Vhazovat se bude na levém kruhu.
47:20'
Holý rozehrává zpoza branky Brože.
47:00'
Zakázané uvolnění přesune hru před Klimeše na pravý kruh.
46:09'
Dukla nyní kombinuje v útočném pásmu, ale nemůže se dostat k ohrožení branky Klimeše.
43:39'
Zakázané uvolnění přesune hru zpět před Klimešovu branku.
42:48'
Zubři si nyní drží útočné pásmo a kombinují před Brožem.
41:55'
Černý nahodil kotouč do útočného pásma a jeho lajna míří ke střídačce.
41:01'
Šnajnar rozehrává zpoza branky Klimeše.
40:34'
Hosté jsou již v plném počtu.
40:31'
Čachotský vypálil z pravého kruhu, ale Klimeš byl pozorný a jeho pokus likviduje. Do konce vyloučení Černého zbývají tři vteřiny.
40:05'
Skořepa vyhrál buly a Dukla zakládá útok.
40:01'
Branku fanoušci na Horáckém zimním stadionu neviděli ani ve druhé části a hráči odchází do kabin za nerozhodného stavu 0:0. Dukla měla, stejně jako v první třetině, přesilovou hru v posledních dvou minutách a vytvořený tlak vyloženě volal po gólu.

Třetí třetina začne přibližně v 19:12.
40:00'
39:30'
Pekr vypálil z levého kruhu a Klimeš likviduje vyrážečkou!
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:53'
Zubři vyhazují až k brance Brože.
38:35'
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Robert Černý – 2 min., držení).
38:00'
Kolář vypálil z modré čáry, ale branku minul!
37:02'
Chlubna nezpracoval kotouč na modré čáře a Dukla přichází o útočné pásmo.
36:11'
Doležal nahodil puk do útočného pásma.
35:23'
Šimon Kratochvil vypálil z levého kruhu, ale trefil pouze levou tyč! Brož se mohl po kotouči pouze ohlédnout.
34:15'
Buly vyhrál Skořepa a domácí se vydávají vpřed v čele s Čachotským a Pekrem.
34:13'
Stečovaná střela zamířila až do ochranné sítě nad Brožem. Následuje komerční přestávka a buly na levém kruhu.
33:06'
Davídek se dostal do úniku, zkusil rozhýbat gólmana blafákem, ale ten mu jeho pokus mezi betony zlikvidoval!
32:20'
Hosté nyní kombinují před brankou Brože a domácí se nemohou dostat ke kotouči.
31:34'
Po buly před brankou Klimeše se ke kotouči dostávají Zubři.
31:10'
Pekr sbírá kotouč v obranném pásmu a posílá ho ihned dopředu na připravené útočníky.
30:49'
Skořepa nezvládl rozehrávku ve středním pásmu, a tak domácí začínají opět od branky Brože.
29:24'
Fronk se dostal ke střele, ale trefil pouze obránce Zubrů.
28:56'
Davídek zavezl kotouč do útočného pásma a Dukla kombinuje před brankou Klimeše.
28:10'
Úmyslný ofsajd přerušuje hru a přesune ji před branku Klimeše.
28:02'
Brož má po střele Zbořila kotouč pod lapačkou. Následuje vhazování z levého kruhu.
27:26'
Černý pálil z pravého kruhu a donutil Brože k zákroku.
26:59'
Domácí prohráli buly v útočném pásmu a dopředu míří Zubři.
26:35'
Fronk šel s Davídkem 2 na 1, ale obránce si přihrávku pohlídal a zblokoval ji hokejkou.
25:38'
Poletín se dostal ke kotouči ve středním pásmu a zaváží ho až k brance Klimeše.
24:57'
Obránci Zubrů zakládají útok od své branky.
24:44'
Ofsajd přerušuje hru po špatném pohybu domácích na modré čáře.
24:02'
Brož likviduje střelu pravým betonem.
23:25'
Šnajnar vypálil z modré, ale přímo do lapačky Brože!
22:40'
Domácí si nyní drží útočné pásmo.
21:32'
Kratochvil se dostal ke střele, ale Brož akci likviduje.
20:55'
Doležal po dorážce trefuje tyč!
20:34'
Hosté jsou již nyní v plném počtu.
20:05'
Po úvodním buly druhé třetiny se kotouče ujímají hosté.
20:01'
V první třetině gól nepadl, a tak jdou hráči do kabin za stavu 0:0. Domácí měli šance v posledních dvou minutách, kdy hráli přesilovou hru, ale ve finále je zradila koncovka nebo nepřesná rozehrávka. Na obou stranách drží své celky také gólmani Brož – Klimeš.

Druhá třetina začne přibližně v 18:24.
20:00'
19:44'
Anděl pálil z mezikruží, ale netrefil branku.
19:22'
Zubři vyhazují kotouč až k Brožovi.
18:51'
Pohl vypálil z modré a Klimeš zasahuje holí!
18:19'
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Tomáš Doležal – 2 min., podrážení).
18:00'
Domácí mají nyní výhodu, Brož míří na střídačku.
17:18'
Pohl vystřelil z modré a Klimeš má kotouč pod lapačkou!
16:38'
Domácí nyní drží útočné pásmo a kombinují před Klimešem.
15:20'
Davídek pálil z modré čáry, ale kotouč minul těsně Klimešovu branku!
13:58'
Špatná střela Koláře. Kotouč sbírají obránci Přerova.
13:21'
Je pískáno opět zakázané uvolnění Přerova. Na buly se staví Šimon Kratochvil se Skořepou.
13:04'
Weinhold nahazuje kotouč do útočného pásma.
13:00'
Ofsajd přerušuje hru po špatném pohybu Zubrů na modré čáře.
12:13'
Anděl vyhazuje kotouč až ke Klimešovi a přesilová hra Přerova se chýlí ke konci.
11:48'
Hosté nyní zamkli Duklu v pásmu, ale po střele kotouč skončil pouze v lapačce Jana Brože!
10:53'
Dukla se osvobozuje vyhozením puku až k brance Klimeše.
10:44'
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Robin Staněk – 2 min., držení).
09:21'
Machač pálil v předbrankovém prostoru, ale Klimeš má svojí vyrážečku připravenou a vyrazil kotouč do levého rohu!
09:10'
Další zakázané uvolnění Zubrů.
08:31'
Moučkova rána z modré skončila až v ochranné síti. Vhazovat se bude před Brožem, protože střela byla stečována domácími hráči.
07:43'
Staněk vypálil z modré, ale trefil pouze prvního bránícího hráče.
07:38'
Zakázané uvolnění od hráčů z Přerova. Hra se přesune před Klimeše.
07:16'
Anděl se dostal ke kotouči v obranném pásmu a rozehrává dopředu na Davídka.
06:51'
Přihrávka rukou jednoho ze Zubrů přerušuje hru ve středním pásmu.
05:49'
Šnajnar zavezl kotouč do pásma a ihned pálil příklepem! Střela minula branku Brože o pár desítek centimetrů.
05:10'
Kubeš vypálil z modré, ale střela neměla dobré parametry. Kotouč sbírá Holý v obranném pásmu.
04:54'
Brož má kotouč pod lapačkou po střele Černého!
04:35'
Zakázané uvolnění. Tentokrát z holí domácích. Vhazovat se bude na pravém kruhu před Brožem.
04:01'
Weinhold zavezl kotouč do útočného pásma.
02:46'
Skořepa dostal přihrávku před branku, kde stál úplně sám! Zpracovat kotouč se mu však nepodařilo, jak bych on sám chtěl.
02:27'
Skořepa prohrál buly v útočném pásmu a dopředu míří hosté.
02:23'
Po boji o kotouč v levém rohu rozhodčí přerušuje hru.
01:55'
Lichanec pouze nahodil do útočného pásma.
01:36'
Pískáno další zakázané uvolnění Přerova. Vhazovat se bude na pravém kruhu před Klimešem.
00:58'
Přerov zakládá útok až od své branky.
00:30'
Domácí se dostávají do útočného pásma, kde kombinují před Klimešem. Po ztrátě puku obránce Přerova vyhodil na zakázané uvolnění.
00:05'
Jako první se po úvodním buly kotouče ujímají domácí.
00:01'

HC Dukla Jihlava: Jan Brož (Chaloupek) – Mareš, Staněk, J. Pohl, J. Holý, Černohorský, D. Kolář, Půža – Čachotský (A), Skořepa (C), Pekr – T. Harkabus, Poletín, Chlubna – Davídek, Fronk, Anděl – Lichanec, Juda, Machač.

HC ZUBR Přerov: Klimeš (Petrásek) – Krisl (C), R. Černý, Kubeš, Zbořil (A), Weinhold, Šnajnar – T. Doležal, Pšurný (A), Navrátil – Moučka, Popelka, Číp – M. Kratochvil, F. Dvořák, Š. Kratochvil – Kočica, Süss, A. Hradil – Zmeškal.

Rozhodčí: Veselý, Vrba – Polák, Komínek.
Příjemný hokejový podvečer!

Dnes je na programu 22. kolo Chance Ligy, ve kterém se utká na Horáckém zimním stadionu Dukla Jihlava se Zubry z Přerova.

Duklu čekal po reprezentační přestávce těžký zápas na ledě Motoru pod novou trenérskou dvojicí Ujčík – Nekvasil. Ačkoli byl lídr tabulky v zápase favorit, tak nechybělo málo a Dukla mohla ukořistit alespoň bod nebo dva, kdyby zápas dospěl do prodloužení. Dukla si nakonec domů neodvezla ani jeden bod a čas na udělání první osmičky se krátí.

Přerov nastoupil po reprezentační přestávce doma proti Slavii. Zápas ani pro Přerov nedopadl nejlépe. Po 60 minutách svítilo na tabuli skóre 2:4 pro pražskou Slavii, a tak si budou chtít oba celky dnes spravit chuť nějakým bodovým ziskem.

Zápas na počest Válečných veteránů, který se odehraje ve speciálních dresech pro tento zápas, začíná v 17:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.