1. česká hokejová liga - 30. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Litoměřice : Třebíč - 12. září 2020   17:00

Litoměřice
Litoměřice
10:22' M. Beran (Kubíček, Jebavý) • 12:15' Vitouch (Jánský) • 13:17' Miškář (M. Beran, Koffer) • 61:36' Miškář (J. Holý, Procházka)
4:3
(3:1, 0:2, 0:0 - 1:0)
Třebíč
Třebíč
03:39' Bittner  (Szathmáry, Vodný) • 26:15' Krliš  (Šťovíček, Furch) • 38:50' Szathmáry  (Šťovíček)
Litoměřice
Tomáš Král (A. Beran) – J. Holý, Marcel, Poizl, Výtisk (C), Kubíček, Jebavý (A), Baláž – Procházka, Miškář, M. Beran (A) – P. Novák, Válek, Koffer – Jánský, Jícha, Vitouch – Toman, Hašek, Jindra.
Petružálek, Jaroš – Bosák, Kokrment
Kalich Arena, Litoměřice
Třebíč
Jekel (Mičán) – Furch, Szathmáry, L. Chalupa, Vodička, V. Čejka, Kowalczyk, Valík – Vodný (A), Nedvídek (C), Šťovíček – Krliš, Bittner (A), Psota – Křehlík, Kořenek, Ferda – Michálek, Čížek, Vedral.

Já se s vámi z Kalich Areny loučím a u dalších přenosů na shledanou.
Stadion v dramatickém utkání porazil Třebíč 4:3 po prodloužení. Hosté se dostali do vedení již ve 4. minutě, poté ale následovali tři rychlé domácí góly. Druhá třetina opět patřila hostům, kteří vyrovnali na 3:3 a ve třetí třetině jsme gól neviděli. Bod navíc Stadionu vystřelil Patrik Miškář.
61:36'
Litoměřice právě vstřelily branku!

Stadion získává bod navíc! Holý na sebe natáhl obránce a přihrál zcela volnému PATRIKU MIŠKÁŘOVI, který překonal Jekela přízemní střelou mezi betony. Asistence: Jan Holý a Martin Procházka.
61:07'
Po vyhraném vhazování poprvé může zaútočit i Horácká Slavia.
60:59'
Procházka si vybruslil až před Jekela, který předvedl skvělý zákrok a stále drží svůj tým.
60:41'
Válek se rozhodl raději vycouvat z útočného pásma a zakládá útok až od Krále.
60:07'
Vhazování vyhráli domácí, kteří hned míří vpřed.
60:01'
Začalo prodloužení.
Základní hrací doba vítěze nepřinesla, proto bude následovat pětiminutové prodloužení a případné nájezdy.
60:00'
Třetí třetina skončila.
Dnešní utkání sleduje 650 diváků.
59:00'
Několik hráčů zašláplo kotouč v obranném pásmu Třebíče a rozhodčí hru vykázal do středního pásma.
57:26'
Úplně sám před Jekelem se zjevil Matěj Beran, kterému se ale z otočky nepodařilo překonat hostujícího brankáře.
56:03'
Velká šance Psoty, na kterého zívala odkrytá branka, domácí Poizl mu ale zablokoval hůl a překazil obrovskou šanci.
55:10'
Szathmáryho střelu zblokoval Jebavý, který ihned poslal kotouč do bezpečí a domácí čtveřice může vystřídat.
54:39'
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Martin Procházka – 2 min., krosček).
53:32'
Obrovská šance Kořenka! Hostující útočník se dostal do úniku, z bezprostřední blízkosti ale přestřelil branku.
52:16'
Šťovíček přihrál před branku Nedvídkovi, jehož přízemní střela skončila na betonu domácího brankáře.
51:12'
Po několika nebezpečných střelách Třebíč opět vyhazuje a její oslabení spěje ke konci.
49:58'
Procházkova střela od modré letěla vysoko nad branku a Třebíč se osvobozuje.
49:40'
Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Radim Ferda – 2 min., podrážení).
49:03'
Novák zkoušel najít před brankou Jánského, který byl ale v obležení hostujících hráčů.
48:01'
Domácí dlouho drží kotouč v útočném pásmu, žádné střely ale nepřicházejí.
46:59'
Miškářův pokus z velkého úhlu našel letěl pouze do boční síťě.
46:09'
Marcelova střela od levého mantinelu skončila v lapačce hostující strážce svatyně.
45:13'
Zakázané uvolnění vrací hru před Jekela.
44:28'
Domácí vstřelili gól, ten ale neplatí, kvůli zásahu vysokou holí.
43:47'
Skvělý Král! Nedvídek se ocitl sám před domácím brankářem, ten ale předvedl dobrý zákrok.
43:24'
Beran našel najíždějícího Miškáře na pravém kruhu, který svou střelu ale nasměroval pouze do hostujícího brankáře.
43:06'
Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (David Michálek – 2 min., vysoká hůl).
42:18'
Marcel objel dva obránce a dostal se až k zakončení, Jekel byl ale pozorný a jeho přízemní střelu vyrazil.
41:49'
Nebezpečnou střelu Výtiska stačil Jekel ukrýt ve své náruči.
41:41'
Vitouchova zblokovaná střela skončila v ochranné síti.
41:23'
40:38'
Miškář nedokázal udržet kotouč na modré čáře, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
40:17'
Litoměřice sice vyhrály vhazování a kotouč však vzápětí přišli a Třebíč vyhazuje.
40:01'
Po druhé třetině je stav vyrovnaný. Kališníci byli v úvodu třetiny lepším týmem, poté ale hosté přebrali otěže zápasu z čehož pramenili dvě branky a stav je vyrovnaný 3:3.
40:00'
39:54'
Třebíč se opět při vlastním oslabení vydala do útoku a ke kotouči se dostal Bittner, jehož střela skončila ve výstroji domácího gólmana.
39:23'
Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Václav Čejka – 2 min., hákování).
38:50'
Horácká Slavia právě vstřelila branku!

Třebíč využívá přesilovku a před koncem druhé třetiny vyrovnává! Šťovíček přihrál na modrou čáru ŠIMONU SZATHMÁRYMU, který svou dělovkou prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Martin Šťovíček.
38:28'
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Šimon Kubíček – 2 min., podrážení).
37:59'
Jánského střela z velkého úhlu končí pouze ve výstroji hostujícího brankáře.
37:18'
Čížek si vybruslil až mezi kruhy a svou přízemní střelu umístil pouze do tyče!
36:15'
Balážovo nahození do útočného pásma nedojel žádný z jeho spoluhráčů.
34:47'
Jekel vyrazil Holého střelu od modré a sám hostující brankář nevěděl, kam se kotouč odrazil, naštěstí pro něj byl u puku jako první jeho spoluhráč.
33:25'
Vodičkova střela hned po vhazování letěla hodně mimo branku.
32:55'
Jebavý namazal na modrou čáru Kowalczykovi, jemuž ale střela úplně nesedla a skončila v Králově náruči.
32:12'
Šťovíček skvělou zadovkou našel na levém kruhu volného Vodičku, který ale při střele zlomil hůl.
31:51'
Kubíčkova zblokovaná střela končí až v ochranné síti.
30:27'
Válek zkoušel nahrát rozjetému Jíchovi na druhé straně kluziště, Vodička ale jeho přihrávku vystihl.
29:33'
Třebíč se při vlastním oslabení vydala do útoku a vytěžila z toho vhazování před Králem.
29:05'
Domácí hráči už se začali radovat, kotouč ale podle rozhodčího v síti neskončil a hraje se dál!
28:09'
Stadion vyhrál vhazování a již kombinuje před Jekelem.
27:59'
Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Daniel Kowalczyk – 2 min., sekání).
26:15'

Třebíč střílí kontaktní branku! Šťovíček našel rozjetého VÁCLAVA KRLIŠE, který projel až na levý kruh a svou střelou nad vyrážečku překonal domácího brankáře. Asistence: Martin Šťovíček a Michal Furch.
25:36'
Dobrý zákrok Jekela! Hostující brankář skvěle vychytal nebezpečnou střelu zcela volného Válka na pravém kruhu.
24:59'
Procházka sice projel s pukem až do útočného pásma, u mantinelu byl ale odzbrojen dvěma hráči Horácké Slavie.
24:08'
Bittner se pokoušel z velkého úhlu překvapit domácího gólmana, ten byl ale pozorný a střelu po ledě pokryl.
23:26'
Szathmáryho nahození od mantinelu jen těsně minulo domácí klec.
23:00'
Zakázané uvolnění vrací hru před Krále.
22:14'
Litoměřičtí začali druhou část hry tak, jak skončili tu první a neustále ohrožují hostující branku.
20:59'
Furch udělal velkou chybu ve vlastním obranném pásmu a přihrál přesně na Procházkovu hůl, který se ještě pokoušel nahrát Matěji Beranovi, ten již byl ale ve velkém úhlu a s jeho střelou si Jekel poradil.
20:16'
Výtisk našel před brankou dobře postaveného Procházku, jemuž ale střela nevyšla.
20:01'
Po první třetině je stav 3:1 pro domácí. V prvních deseti minutách byli lepší hostující hráči, kteří se hned ve 4. minutě dostali do vedení. Poté ale přišli tři góly Litoměřic během tří minut, když se trefili Matěj Beran, David Vitouch a Patrik Miškář.
20:00'
19:22'
Holého dělovka od modré čáry letěla vysoko nad.
18:01'
Puk se nachází v útočném pásmu hostů, kde u mantinelu o něj svádí boj několik hráčů obou týmů.
17:33'
Ofsajd zastavuje akci Třebíče.
16:59'
Stadion je nyní aktivnějším týmem a soupeřova gólmana zasypává velkým množstvím střel.
16:06'
Holý z pozice obránci projel až před Jekela a pokoušel se zavěsit pod horní tyč, avšak Jekel byl pozorný a kotouč vytěsnil ramenem.
13:17'

Domácí rychle využívají přesilovou hru a vedou již o dvě branky! Beranova střela z pravého kruhu se odrazila od Jekelových betonů přesně na hůl PATRIKA MIŠKÁŘE, jenž procpal kotouč mezi tyč a tělo brankáře. Asistence: Matěj Beran a Filip Koffer.
12:47'
Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Jakub Čížek – 2 min., hákování).
12:15'

Stadion otáčí skóre zápasu! DAVID VITOUCH projel až do útočného pásma a poslal kotouč na Jekela, z jehož betonů se puk odrazil do změti těl v předbrankovém prostoru a jeden z hostujících hráčů poslal puk do vlastní sítě. Asistence: Peter Jánský.
10:22'

Domácí vyrovnávají! JKubíček našel rozjetého MATĚJE BERANA, který nabral velkou rychlost, vybruslil si až před Jekela a svou střelou pod horní tyč překonal hostujícího brankáře. Asistence: Šimon Kubíček a Jiří Jebavý
09:34'
Kubíčkovo nahození od modré jen o pár centimetrů minulo Jekelovu klec.
08:23'
Jánský obdržel kotouč na středu kluziště, obhodil si obránce a stál tváří v tvář Jekelovi, střela litoměřického útočníka ale letěla vedle hostující svatyně.
07:35'
Kowalczykovo nahození dojel Čížek a Třebíč chvíli kombinovala před Králem.
06:53'
Dobrá šance Vodného! Třebíčský útočník objel obránce a natlačil se až před Krále, který byl ale pozorný a včas sklapl své betony.
06:23'
Szathmáryho střílená přihrávka nenašla žádného jeho spoluhráče.
05:37'
Výtisk nedokázal najít Jindru na modré čáře, o zakázané uvolnění se však nejednalo.
03:39'

Třebíč využívá přesilovou hru! Szathmáryho střelu ještě Král dokázal vyrazit, avšak na dorážku LADISLAVA BITTNERA z bezprostřední blízkosti již nedosáhl. Asistence: Šimon Szathmáry a Michal Vodný.
03:00'
A znovu to byl Koffer, který se vrhl do střely a Stadionu se alespoň na chvíli podařilo osvobodit.
02:42'
Nedvídkovu střelu z levého kruhu zblokoval Koffer.
02:30'
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Matěj Beran – 2 min., sekání).
01:58'
Vitouch se při vlastním oslabení dostal do úniku, Jekel ale jeho bekhendový pokus vychytal.
01:32'
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Matěj Toman.
01:10'
Novák se pokoušel tečovat Válkovo nahození, puk ale skončil mimo branku.
00:53'
Zakázané uvolnění Horácké Slavie vrací hru před Jekela.
00:10'
Po vhazování se kotouč dostal k Marcelovi, který ho ihned nahodil, nikdo z jeho spoluhráčů ale kotouč nedojel a Třebíč míří na druhou stranu.
00:01'

HC Stadion Litoměřice: Král (A. Beran) – J. Holý, Marcel, Poizl, Výtisk (C), Kubíček, Jebavý (A), Baláž – Procházka, Miškář, M. Beran (A) – P. Novák, Válek, Koffer – Jánský, Jícha, Vitouch – Toman, Hašek, Jindra.

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Mičán) – Furch, Szathmáry, L. Chalupa, Vodička, V. Čejka, Kowalczyk, Valík – Vodný (A), Nedvídek (C), Šťovíček – Krliš, Bittner, Psota – Křehlík, Kořenek, Ferda – Michálek, Čížek, Vedral.

Rozhodčí: Petružálek, Jaroš – Bosák, Kokrment.
Kališníci v přípravě nedokázali najít přemožitele a budou chtít na skvělé výkony navázat i v Chance lize. V úvodním přípravném utkání Stadion narazil na Slavii, kterou na domácím ledě porazil 3:2. O dva dny přijela do Kalich Areny Kadaň a odvezla si šest gólů. V jediném venkovním zápase na ledě Vrchlabí Litoměřice rychle prohrávaly, poté ale vstřelily tři góly a skóre otočily. Poslední dva přípravné zápasy již byly jasnější. Nejprve výhra 6:2 se Sokolovem a v generálce Stadion rozstřílel Most 5:1.
Třebíč v minulé sezoně sváděla boje v předkole se Slavií, než byla liga předčasně ukončena. Poté přišla o několik hráčů. Nejcitelnějším odchodem bude Marek Laš, který se rozhodl ukončit kariéru. Odešli i brankář Dominik Svoboda, obránci Jakub Jenáček, Martin Padrnos a Daniel Kowalczyk. K nováčkovi do Šumperka zamířili útočníci Tadeáš Král a Petr Kratochvíl. Do Zlína se vrátil Jan Václavek a do Komety Michal Kunc. Naopak Třebíč přivedla Lukáše Zukala, Vojtěcha Doktora a Lukáše Chalupu. Útok posílili Václav Krliš a Tomáš Šoustal.
Třebíči se v přípravě dařilo, dokázala totiž vyhrát pět ze šesti utkání. Nejprve na domácím ledě rozstřílela druholigový Havlíčkův Brod, poté ale nestačila na Jihlavu. V dalších čtyřech zápasech si ale Horácká Slavia spravila chuť, když postupně porazila Žďár nad Sázavou, Prostějov, Porubu a Frýdek-Místek.
Vítám vás u zápasu mezi Litoměřicemi a Třebíčí. Utkání začíná v litoměřické Kalich Areně v 17:00.