1. česká hokejová liga - 38. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kolín : Vsetín - 13. ledna 2024   16:00

Vsetín
22:34' Hořanský  (Š. Bláha, Kern) • 29:41' Klhůfek  (Rob) • 39:21' Š. Bláha  (Hořanský) • 51:59' Hořanský  (Š. Bláha, Kern) • 59:04' Staněk  (Rob, Klhůfek)
Kolín
Soukup (41. Tichý) – Gaspar, Hampl, Š. Němec, Piegl, Kolmann, J. Šedivý, Naar – Chalupa, Koukal, Vrhel – Z. Král, Skořepa, Pajer – Ouřada, Morong, Síla – Gajda, P. Moravec.
Barek, Pilný – Roischel, Hájková
Zimní stadion Kolín
Vsetín
Žukov (Pavlíček) – Smetana, Š. Jenáček, Hryciow, Staněk, Kojo, Larsen, Ondračka – Jonák, Klhůfek, Rob – Holec, Dědek, R. Půček – Hořanský, Kern, Š. Bláha – Šuhaj, Kratochvil, Hrňa.

Rozhodčí ukončil dnešní zápas! Vsetín tak po čtyřech porážkách v řadě porazil Kolín naprosto přesvědčivě 5:1 a vrací se na vítěznou vlnu. Domácí kladli odpor pouze v první třetině, pak ale už propadli a definitivně dnes rozhodla druhá třetina utkání. Děkujeme za pozornost a hezký zbytek večera.
59:21'
Vsetín po brance už jenom dohraje poslední sekundy početní výhody.
59:04'
Vsetín právě vstřelil branku!
Hosté využili přesilovku 5 na 3. Staněk si počkal až bude mít perfektní palebnou pozici a z prostoru na vhazování zamířil přesnou ránou za Tichého záda, pojišťuje tak dnešní vítězství v Kolíně.
Autorem branky je ROBIN STANĚK. Asistence: Luboš Rob, Pavel Klhůfek.
59:02'
Kolín již definitivně rezignoval, poslední třetina je ve znamení přesilovek a poslední minutu se domácí budou muset bránit přesilovce 5 na 3.
58:41'
Vyloučení v týmu SC Marimex Kolín:
René Piegl – 2 min., podrážení.
57:25'
Vsetín projel modrou čáru a Tichý musel natřikrát zasahovat a ještě došlo k hrání proti pravidlům a bude následovat přesilovka pro Vsetín.
57:24'
Petr Kolmann – 2 min., napadení.
56:38'
Janáček (Vse.) vystřelil z osy hřiště, ale brankář Tichý připraven, po buly naskočila další útočná řada Vsetína, který drží útočné pásmo.
55:48'
Kolinští hráči už těžko nesou dnešní zápas, další vyloučení znamená opět, že se musí bránit.
55:17'
Jakub Šedivý – 2 min., krosček.
54:35'
Špatné zpracování Moronga (Kol.), domácím se nevede ke kombinacím, lze vidět, že Vsetín již nehraje na plný plyn a spíše udržuje svůj náskok.
53:24'
Boj u mantinelu v kolínském obranném pásmu vyšel ve prospěch Vsetína, který tak drží pásmo.
53:05'
Šance z brejku Vsetína, Půček vystřelil a při střele upadl a vyhodil branku ze svého postavení.
51:59'
Zdá se, že je rozhodnuto! Hořanský v mezikruží vystřelil a poprvé v zápase překonává Tichého – 1:4!
Autorem branky je ADAM HOŘANSKÝ. Asistence: Štěpán Bláha a Jan Kern.
51:06'
Kolín se dostal ke střele Žukov si však pohlídal své betony na ledě, přesilovky Vsetínu ale ve třetí třetině nejdou, jakoby hosté působili už spokojeně se skórem.
50:49'
Kern (Vse.) nezpracoval a Matěj Chalupa mohl znova jet osamoceně v oslabení, ale nakonec byl zastaven.
50:37'
Vsetínu ale přesilovku nezačal dobře, neudržel se v útočném pásmu a nyní ofsajd zastavuje hosty.
50:12'
Další faul zbrzdí domácí, Naar podrazil u brány hráče a Kolínu půjde o krátké odmlce opět do čtyř.
49:37'
Jakub Naar – 2 min., podrážení.
48:51'
Obrovská šance Vsetína v přečíslení 3 na 2 ale nevedlo k brance, hráči Kolína za přispění Tichého se ubránili.
47:48'
Kolín vysunutý až ke vsetínskému brankáři a hostům se nedaří rozehrát útočnou akci, jenž by vedla k přejetí do útočného pásma.
47:19'
Kolín přežil přesilovku, která vedla ke snížení a domácí mohou zase začít útočit.
46:22'
Vsetín toto selhání viditelně ovlivnilo a přesilovka pomalu končí, Kolínu se zatím daří bránit.
46:04'
Kozlové právě vstřelili branku!
Gól v oslabení! Domácí se dostali do šance a šťastný odraz dává domácím šanci ještě ke zdramatizování dnešního klání.
Autorem branky je MATĚJ CHALUPA.
45:22'
Tak nakonec René Piegl odeslán na trestnou lavici a Vsetín má k dispozici další početní výhodu.
45:10'
René Piegl – 2 min., vysoká hůl.
45:10'
Vysoká hůl na Roba (Vse.), ale vylučovat se zřejmě nebude, hra je však přerušena a sudí se půjdou ještě poradit.
44:30'
Kolín je úspěšný na buly ve třetí třetině a tlačí teď vsetínské hráče.
43:40'
Ale Kolín teď je více na puku, nabuzení domácí se zoufale snaží ještě nějak zvrátit dnešní zápas, ale spíše jde o nijak zvlášť nebezpečné střely.
43:12'
Další rána na lapačku Žukova a další zákrok vsetínského golmana.
43:03'
Piegl (Kol.) střela hned po buly od modré, ale hostující brankář měl včas připravenou svou lapačku.
42:34'
Tlak o puk za bránou, dnešní zápas se odehrává především za branou a u mantinelů, což však Vsetínu vyhovuje, který drží pohodlný náskok.
41:25'
Kolín se dostal za modrou čáru soupeře, avšak nic z toho nevedlo a přišli o kotouč a Vsetín tak může zaútočit.
40:38'
Protiakce Vsetína a nenápadná střela zpoza brány, ale gólman připraven a bude následovat buly v útočném pásmu Kolína.
40:05'
Třetí dějství právě začalo, ale hru automaticky ihned přerušil ofsajd.
40:01'
Střídání v týmu SC Marimex Kolín:
ze hřiště odchází Jakub Soukup, přichází Jakub Tichý.
40:01'
Rozhodčí ukončil druhou třetinu následuje 18 minutová přestávka. V poslední dvacetiminutovce se pak domácí pokusí ještě něco vymyslet.
40:00'
39:21'
To co nevyšlo v přesilové hře, vyšlo po jejím vypršení. Přečíslení Vsetína vede k dalšímu gólu, Bláha dostal skvělou nahrávku z pravé strany a propálil mezi betony Soukupa.
Autorem branky je ŠTĚPÁN BLÁHA. Asistence: Adam Hořanský.
38:49'
Kolín v plném počtu, a dokonce druhé třetiny už zbývá jen pár vteřin.
38:22'
Dokonce mohli domácí zaútočit a tuhle přesilovku nejspíš ubrání.
37:51'
Další přesilovka pro hosty, ale Kolínu se daří vyhazovat.
36:27'
Michael Gaspar – 2 min., nedovolené bránění.
36:02'
Kern (Vse.) prověřil Soukupa od modré čáry, ale střela neměla razanci, tudíž se ani nepřerušovalo.
35:26'
Vsetín hodně vysunutý při napadání a to dělá domácím značné problémy.
34:50'
Moravec (Kol.) probruslil opět přes několik hráčů a vystřelil, gólman Vsetína byl ale připraven.
34:06'
Nahození hostů do útočného pásma ale nevedlo k dalšímu zastavení se na soupeřově polovině. Naopak Kolín může zaútočit.
33:40'
Soukup (Kol.) ukončil trápení svých hráčů, když podržel kotouč a Kolín může konečně vystřídat.
32:34'
Obrovská šance! Hráči Kolína již těžce bruslili a tyč od modré čáry teď podržela domácí.
32:12'
Vsetín drží kotouč a Kolínu se nedaří vyhodit.
31:05'
Hrňa (Vse.) projel až za bránu a poslal puk Šuhajovi, který nahrával přímo před bránu, ale vsetínskému útočníkovi se nepodařilo zvýšit na 3:0.
30:15'
Další vsetínská šance, znova byl útočník sám před brankářem, Kolínu se nyní bortí obrana.
29:41'
Vsetín zvyšuje náskok na 2:0, Klhůfek dostal od svého spoluhráče Luboše Roba nabito ke střele hned po průjezdu modrou čárou a Pavel zamířil přesně do brány.
Autorem branky je PAVEL KLHŮFEK. Asistence: Luboš Rob.
28:52'
Morong nahrával Moravcovi, ale znova se domácím nedaří vyvinout delší tlak na Vsetín.
28:26'
Král (Kol) přebrusil do útočného pásma a snažil se udržet kotouč, ale nepovedlo se.
27:15'
To ale napravil Moravec (Kol), který si kličkou obehrál dva hráče a byl sám před brankářem, ale ten sklapl betony včas.
27:02'
Kolín se teď spíše brání a není schopen přejít do útočného pásma soupeře.
26:30'
Střela zleva od červené čáry, ale brankář Kolína Soukup měl lapačku na správném místě.
25:35'
Boj o kotouč ve středu hřiště nakonec vyšel lépe ve prospěch Vsetína, a ten tak zakládá další útočnou akci.
24:40'
Šimon Němec (Kol.) dostal parádní nahrávku přímo zpoza brány na hokejku, ale minul klec.
23:50'
Jan Hampl se snažil udržet puk za bránou, ale dva Kolínští obránci už byli na něj moc, a tak může i Kolín zaútočit.
22:34'
Vsetín jde do vedení. Hořanský se ocitl sám před Soukupem a dorazil kotouč do odkryté branky.
22:12'
Vsetín, ale pokračuje v tlaku, na ledě třetí formace, které vedla k velké šanci.
20:58'
Hrňa vjel do útočného pásma a ještě v posledních vteřinách se snažil zformovat svůj tým, ale Kolín se bezpečně ubránil a týmy jsou tak nyní v plném počtu.
20:10'
Druhá třetina začala, Vsetín má stále něco málo přes 50 sekund početní výhody, které bude chtít využít.
20:01'
Omlouváme se za výpadek přenosu způsobený technickými problémy. V úvodní třetině branka nepadla. Do té druhé, která již poběží standardním způsobem, vstoupí Vsetín s výhodou jednoho hráče v poli. Děkujeme za pochopení.